Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 20 sty 2013, 00:54

Jeśli macie iPada tudzież inny tablet być może nie jest wam obcy serwis Zinio zajmujący się dystrybucją e-prasy (jest też czytnik na kompa). Trwa obecnie promocja w której można zaopatrzyć się w czasopisma wartości $50 - dla nas jest to o tyle interesujące że wśród tych czasopism znajdują się Computer Music, Computer Music Special oraz Future Music (aktualne wydania). Od pewnego czasu, jest też możliwość ściągania zawartości płyt dołączanych do CM i FM, dlatego nawet jak ktoś nie specjalnie lubi czytać z ekranu, to można zaopatrzyć się legalnie w ciekawe wtyczki, sample itp.

Więc po kolei:

1. Zakładamy konto na http://www.zinio.com (mail raczej trzeba podać jakiś prawdziwy)
2. Wchodzimy na http://promoshq.wildfireapp.com/website ... sts/308131
3. Klikamy w "Claim Coupon"
4. Podajemy te same dane których użyliśmy przy rejestracji w Zinio
5. Potwierdzamy - wyświetli nam się kod kuponu
6. Wchodzimy na http://zinio-offers.com/windows8/
7. Znów podajemy te same dane + wklejamy kod z poprzedniej strony i klikamy "Go"
8. Pojawia się strona z czasopismami do wyboru - można wybrać w sumie 15 pojedynczych, interesujące nas CM, CMS i FM mają po jednym numerze więc zaznaczamy "single" przy każdym i klikamy "Submit" na samym dole strony (można wybrać też inne, tu skupiam sie na muzycznych)
9. Czekamy na maila w którym otrzymamy zamówione czasopisma (48-72h).

Teraz tak - ja wciąż na tego maila czekam, o ile mi wiadomo czasopisma te są w jakimś Ziniowym formacie więc trzeba pobrać czytnik (http://www.zinio.com/apps/index.jsp) i tam po zalogowaniu pojawią się one (jeśli będzie trzeba je jakoś dodać, to opiszę jak tylko otrzymam wiadomość).

teraz ciąg dalszy:

10. Gdy już będziemy mieli dostęp do tych czasopism, wchodzimy na http://vault.computermusic.co.uk i zakładamy konto (wiem wiem, troche tego jest, co zrobic - taki zywot chcacych być legalnymi ;) )
11. Klikamy w "add a magazine" i na stronie która się pojawi wybieramy "I bought a digital copy of this magazine on Zinio" i potwierdzamy "next"
12. Wybieramy interesuący nas magazyn np Future Music, klikamy "get issues" i nastepnie jego numer czyli w tym wypadku 262 bo taki jest dostepny w Zinio aktualnie
13. Odpowiadamy na pytania typu "jakim słowem zaczyna się pierwszy akapit na stronie 18"
14. Klikamy "next" et voila - mamy dostęp do materiałów z tego numeru (jest m.in. prawie 50minutowe video z chłopakami z Noisii w ich studio) :)

Powtarzamy to dla Computer Music i cieszymy się z darmowego softu i innych materiałów :)

Promocja trwa do 31 stycznia !
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 21 sty 2013, 22:13

Dziś czasopisma pojawiły się na moim koncie - trzeba było ściągnąć czytnik Zinio i wszystko trybi od razu po zalogowaniu :) niestety w downloadsach nie ma video z Noisią a byłem ciekaw.

ale jak ktoś jest ciekawy co można w tych downloadsach znaleźć, to oprócz różnych sampli m.in. takie intrumenty:

AudioRealism ADM CM
Big Tick RhinoCM
Cableguys Curve 2 CM
Expert Sleepers XFadeLooperCM
KV331 Audio SynthMaster CM
LinPlug AlphaCM
LinPlug CM-505
Loomer Cumulus
Rob Papen RG-Muted CM
Synapse Audio Dune CM
Synapse Audio Plucked String
u-he Zebra CM
XILS-lab PolyKB II CM


oraz efekty:

Artillery2 CM Edition
Blue Cat Audio FreqAnalyst CM
DDMF CM EQ Pack
eaReckon CM-EQUA87
KR-Delay CM Edition
KR-Reverb CM Edition
Kuassa Amplifikation CM
LiquidSonics Reverberate CM
MeldaProduction MHarmonizerCM
Ohm Force Ohmygod!
Subsonic Labs Wolfram CM
Sonimus Satson CM
VPS Philta CM Edition


myślę że choćby dla tych pogrubionych warto się powysilać z rejestracjami ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 23 sty 2013, 23:46

Dustrialcore napisał(a):praktycznie wszystkie produkty CM można znaleźć w EiSach

Tu jest za darmo

i za friko na stronach pokroju CM

Czekam na linki
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 26 sty 2013, 14:06

Równie dobrze mógłbyś podać linka do pirata fl studio na jakims forum, jak nie widzisz różnicy to ja juz nie poradzę nic.

Poza tym downloadsy to wartość dodana, do podstawy jaka sa czasopisma. Oczywiscie zaraz możesz wyskoczyć z pdfami z jakiegos forum.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Ezpeigrex » 28 sty 2013, 10:41

a skorzystam, dzięki :dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
Ezpeigrex
 
Posty: 574
że znowu

Re: Czasopisma wartości $50 w Zinio za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 30 sty 2013, 17:04

;)

jako że z darmowych pozycji można korzystać do kwietnia (po otrzymaniu kodu) doszedł właśnie nowy numer Computer Music ("zamówiony", czekam aż dodadzą mi do Zinio) a w nim m.in.:

Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron