motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Postprzez adxable » 19 maja 2014, 14:31

Czy preamp tego interfejsu da sobie radę ze słuchawkami 250 ohm ? Czy jednak zewnętrzny preamp będzie konieczny ? Przegooglowałem to na wszystkie sposoby i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi.. Pzdr
adxable
 
Posty: 1

Re: motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Postprzez Johnny! » 20 maja 2014, 01:00

mam te słuchawki i nawet integra z laptopa je napędzi, także nie obawiałbym się.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Postprzez goro » 22 maja 2014, 00:54

Wszystko zalezy od wbudowanego preampu - napewno da sie sluchac, ale moga wystapic zmiany w proporcjach na przyklad po podlaczeniu DT 150 (250 ohm) do firmowego lapka czuje mniej basu i jest on bardziej rozmyty. DT 770 zaraz bede testowal w tym samym zestawieniu wiec sie podziele niebawem wrazeniami.

edit: Wyglada na to, ze sa te same objawy - bas jest nawet bardziej przytlumiony niz na DT 150, srodka tez jakby mniej. Aczkolwiek o Motu bym sie raczej nie obawial, powinno dac rade. W razie czego zawsze pozniej mozesz dokupic dedykowany wzmacniacz sluchawkowy.
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Re: motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Postprzez Johnny! » 23 maja 2014, 14:39

nie no nie przesadzajmy, MOTU to nie jakaś tandeta, powinienem bardziej napisać że zwykła integra potrafi uciągnąć te słuchawki (abstrahując z grubsza od jakości dźwięku, bo ta jest jaka jest bez względu na to co się pod to podłączy - u mnie szumi jak morze w sztormie [beats audio my ass], bez dźwiękówki na usb też bym się pochlastał) więc konkretny interfejs tym bardziej :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: motu microbook ii + beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm

Postprzez goro » 23 maja 2014, 17:31

Jasne! Motu to inna polka i dlatego nie powinno byc wiekszych obaw, aczkolwiek napewno znajdziesz taki preamp ktory jeszcze mocniej uwypukli walory dzwiekowe tych sluchawek.

Wczoraj dla odmiany podpialem DY 770 pod ipada2 i wszystko brzmialo bardzo przyzwoicie (o niebo lepiej niz integra na moim lapku) choc oczywiscie nie dalo sie z tego wysterowac jakos mega glosno.
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron