instalacja wtyczek w fl

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

instalacja wtyczek w fl

Postprzez erte » 18 maja 2006, 20:16

elo... robie bity na eFeLu juz dosyc sporo (moze ok 2 lat czy roku) i wychodza musze powiedziec skromnie ze niektore mi calkiem fajne... prawie zawsze robie 100 % bitu sam (nie korzystam z gotowych sekwencjii, staram sie niekorzystac z gotowych sampli itd- ORYGINALNOSC :D )
a wiec troszke sie znam na fruity loopsie i nadal niewiem jak instalowac nowe pluginy :D hehe.. ciagle korzystam z tych standardowych jesli juz z jakis korzystam...
niemam nawet odblokowanego SYTRUSA ani DX10 i niewiem jak je odblokowac i nowe zainstalowac.... probowalem juz sporo razy.. ciagle sciagalem z emula jakies patche itp... nic nie moglem zrobic.. ciagle sa w wersjii DEMO...
a wiec blagam.. zamiesccie tu jakies gotowe patche z opisem instalacjii, do jakich folderow ladowac itd.. (szczegolnie mi chodzi o sytrusa i DX10)
erte
 
Posty: 2

Postprzez blue print » 18 maja 2006, 23:03

nie wiem jak mozesz robic 2 lata na demie...

ja mam ten fl 6 XXL i nic nie odblokowywalem nigdy sytrusa, klikam insert sytrus i wyskakuje sytrus

a z emula sciagniete to raczej z instrukcja ? ; o
'readme' ?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez pablo » 19 maja 2006, 14:19

moze ok 2 lat czy roku
:o

instalujesz vst
Channels/Add One/More.. i klikash Refresh

analogicznie do efektów vst tyle, że robisz z poziomu mixera (dodajesz efekt do senda/More.. i Refresh)

wsio
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez erte » 19 maja 2006, 15:22

blue print napisał(a):nie wiem jak mozesz robic 2 lata na demie...

hehe poprostu ma sie zajawke :)

no wlasnie sciagalem ciagle z emula z jakimis readme ale tam nic nie bylo (serio) ciagle jakis bezsens.....
ale jak odblokowac sytrusa i dx10 ??
mam tez wersje 6... ale chyba nie xxl ;)

aha;]
hehe i jeszcze jedno : jak nastawic zeby automatycznie w fl gdy zaznaczam np gdzie co ma grac (te kwadraciki) to zeby mi sie automatycznie prosto ustawialy bo jak ja ustawiam to tam gdzie klikne tam jest (krzywo= nieprosto wzgledem tych kratek) mam nadzieje ze jasno wytlumaczylem to ;) bo jak mialem np fl 3 i 4 to bylo wszystko ok....
erte
 
Posty: 2

Postprzez pablo » 19 maja 2006, 15:29

snap
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez blue print » 19 maja 2006, 15:43

pablo to zes wytlumaczyl :P ja bym nie zczail samego 'snap'

Obrazek
blue print
 
Posty: 9001


Postprzez blue print » 19 maja 2006, 16:16

nie lepiej patch sam na xxl ?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez pablo » 19 maja 2006, 16:33

tam chyba jest crack na tej stronie, ale nie czaje po rusku

http://www.mixgalaxy.ru/fruityloops/download_file.php?id=174
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez blue print » 19 maja 2006, 16:37

:lol: ja tez nie czaje

erte, jak to bedziesz sciagal i bedzie dlugo szlo, lub jak nie znajdziesz po rusku cracka do xxl, napisz to ci wrzuce na yousendit

elosz !
blue print
 
Posty: 9001


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron