Piwo - degustacje, oceny. Kącik miłośników chmielu.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 18 wrz 2011, 22:09

u wuja dzis z 200 litrowej beki pol literka aroniowego skurwiela odlalem.


:dnb: :dnb: :dnb: :dnb:

FUCK YEAH!!!!!!! powyzej 10% smak aromat zapach kurwa aronia.

:wulkan: :wulkan: :wulkan: :wulkan: :wulkan: :wulkan: :wulkan:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez marvelon » 19 wrz 2011, 08:29

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
marvelon napisał(a):ta kadarka całkiem spoko. z tych własnie low endowych całkiem spoko jest Cote i Blosom Hill. Butelka + 7 ketanoli lub 5 solpadein i jest milusio.


kurwa matole nigdy nie dorosniesz. 4real. pomysl choc przez chwile czemu tu kurwa nie przebywam i dlaczego od murzynow pedalow i zydow bardziej nienawidze debili. a x lat siedzialem na forum. jestes jak moj sasiad. poznalem go 10 lat temu i fajnie parodiowal halame. fajnie bylo na poczatku. niestety u tego grubego chuja cos sie zakodowalo ze caly czas tak ma. gestykulacje, glupie usmiechy etc. ostatnim razem i to nie byly myszki biale widzialem kurwa zamiast sasiada pingwina z zespolem dauna i parkinsonem.

masz racje marv. jestes prowokujacy. wpadnij do mnie zrobie Ci kawe 4ro warstwowa i pogadamy. od rynku nie je daleko ;)
ty, ale ja serio pisałem :) lubie sobie apteke podkręcić pod wino. a blossom hill i cote pijam dość często bo jak na 15 zyla są naprawdę dobre. czasem ci podokuczam, ale tym razem nie miałem takiego zamiaru :*
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez marvelon » 19 wrz 2011, 08:34

pewnie mi się dostanie od koneserów, że to nie piwo tylko aaapfff niemniej lubię od czasu do czasu pociągnąć jabłkowego redd'sa. reszta (malinowy, sun) jest beznadziejna, ale tydzień temu jakoś pojawiło się to:

Obrazek

powiem w skrócie - za je bio za :dnb:
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez hejter » 19 wrz 2011, 11:09

Zirds napisał(a):wczoraj trzaskalem naturalne piwo jagodowe made in czech


cerna hora?
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 wrz 2011, 23:00

marvelon napisał(a):
Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
marvelon napisał(a):ta kadarka całkiem spoko. z tych własnie low endowych całkiem spoko jest Cote i Blosom Hill. Butelka + 7 ketanoli lub 5 solpadein i jest milusio.


kurwa matole nigdy nie dorosniesz. 4real. pomysl choc przez chwile czemu tu kurwa nie przebywam i dlaczego od murzynow pedalow i zydow bardziej nienawidze debili. a x lat siedzialem na forum. jestes jak moj sasiad. poznalem go 10 lat temu i fajnie parodiowal halame. fajnie bylo na poczatku. niestety u tego grubego chuja cos sie zakodowalo ze caly czas tak ma. gestykulacje, glupie usmiechy etc. ostatnim razem i to nie byly myszki biale widzialem kurwa zamiast sasiada pingwina z zespolem dauna i parkinsonem.

masz racje marv. jestes prowokujacy. wpadnij do mnie zrobie Ci kawe 4ro warstwowa i pogadamy. od rynku nie je daleko ;)
ty, ale ja serio pisałem :) lubie sobie apteke podkręcić pod wino. a blossom hill i cote pijam dość często bo jak na 15 zyla są naprawdę dobre. czasem ci podokuczam, ale tym razem nie miałem takiego zamiaru :*


nie dokuczasz tylko mnie to wkurwia takie pedalstwo internetowe. swego czasu najbardziej mnie wkurwiala yenne. ktorej pokazalem dnb i to forum. wyzej srala niz dupe miala albo ja mialem dupe wyzej jak ona stala ja sralem czy ten. czy cos.

nie moge sie denerwowac.

jak bedziesz w krk to wpadaj do mnie na chate.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 wrz 2011, 23:09

marvelon napisał(a):pewnie mi się dostanie od koneserów, że to nie piwo tylko aaapfff niemniej lubię od czasu do czasu pociągnąć jabłkowego redd'sa. reszta (malinowy, sun) jest beznadziejna, ale tydzień temu jakoś pojawiło się to:

Obrazek

powiem w skrócie - za je bio za :dnb:


ooo i lux ze sie przyznajesz!!! ja tez lubie redsy i inne lekkoalki typu bacardi, sobieski drink, gingersy... upal, masz kaca, nad woda owocowe gazowane zmrozone gowno z zawartoscia etanolu... ymmy^^!!

poza tym drogi marvie. zaden wstyd. tez na twardziocha pilem. z watroba nic sie nie dzialo. nieruszona. dopiero sie opamietalem jak mnie trzustka zaczela kluc. spiryt z gwinta przepijany piwem etc. zero cpania. nawet fajek prawie nie. mixoalkorzygosyf. nie chce skonczyc jak patrik suejzi :wulkan:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez madierfakier » 21 wrz 2011, 16:16

Jagodowe, ale nie dodałeś że mega chujowe.
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 21 wrz 2011, 21:15

Marv: jak to zurawinowe? daje rade? aromat kranberysa?


Zirds: jak smakuje zloty zubr? bo mnie zapoznal igenn z zubrem izamiast tatry ostro zubereczka ladowalem swego czasu lata temu.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez marvelon » 23 wrz 2011, 09:25

no napisałem: za je bio za :dnb - tzn że chyba daje radę mega :)
aromat i smak żurawiny.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Basebox » 23 wrz 2011, 10:43

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):wyzej srala niz dupe miala albo ja mialem dupe wyzej jak ona stala ja sralem czy ten. czy cos.
śmiechłem :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez kempa8 » 03 paź 2011, 22:56

Obrazek

mocno chmielowe, czyste i orzezwiajace... przepadam ostatnio za takimi.

browar zalozony w 1564 roku, ludnosc wsi Svijany to 286 osób :dnb:


ed.

UWAGA !

Obrazek


FFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!111



ogolnie to wyglada mi na to, ze wycofali najlepsze w ofercie czarne miodowe, a wprowadzili to gowno.
wzialem pare lykow i chyba bede zmuszony reszte spuscic w kiblu ; \
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez marvelon » 04 paź 2011, 09:07

jak będziecie w okolicach 3miasta t polecam. spadkobierca po eb-wskim heweliuszu, ale zupełnie inny. połączenie pszenicznego z niepasteryzowanym. jakiś łeb napisał, że to strong lager. mi smakowało.

Obrazek
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 04 paź 2011, 20:44

Tatra pils. W kerfurze u nas 1,59. nie klepie jakos bardzo ale ja lubie lajtowy alkohol w duzych ilosciahc jakbym schaba hodowal ;]
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Basebox » 05 paź 2011, 09:26

Tehnik napisał(a):
Saimon napisał(a):Jeśli lubisz portery to ja polecam te dwa poniższe :


Grand Imperial Porter (Browar Amber)

ObrazekObrazek

Porter Warmiński (Browar Kormoran)


Obrazek



imo bardzo dobre, myślę że Ty też powinieneś być zadowolony : ]
thx! przetestuję jak tylko natrafię na nie gdzieś, w sumie mam chyba gdzies w poblizu sklep z piwami regionalnymi, trzeba sie bedzie karnąć ;)
o kurwa.
WANT!

Gdzie to moge w Wawsku kupić? (Muranów, Marymont, Centrum)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez marvelon » 05 paź 2011, 09:48

W wawie tą warmińską serię mają w takim monopolu przy nowym świecie. nie podam Ci nazwy ulicy, ale odbijasz takim deptakiem jakbyś chciał dojść do tej galerii handlowej w stronę sfinksa. po prawej stronie, niedaleko stoii ziom z filmami, a naprzeciwko jest jakaś naleśnikarnia czy coś.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 05 paź 2011, 15:55

Obrazek


Latte? :D
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez kempa8 » 07 paź 2011, 23:09

dzisiaj mialem sprobowac tylko:

Obrazek

ale jednak chlodze jeszcze dawno nie pitego, i lazacego za mna od dlugiego czasu:

Obrazek

na lepszy sen :azbest:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez fat » 09 paź 2011, 14:30

duwel mozna sie nim nie zle sponiewierac :lol:
wczoraj bylem w kanjpie mexico i lyknolem to
Obrazek
ciemno piwo ktore o dziwo nie okazalo slodkie
lubie
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez Basebox » 09 paź 2011, 23:11

marvelon napisał(a):W wawie tą warmińską serię mają w takim monopolu przy nowym świecie. nie podam Ci nazwy ulicy, ale odbijasz takim deptakiem jakbyś chciał dojść do tej galerii handlowej w stronę sfinksa. po prawej stronie, niedaleko stoii ziom z filmami, a naprzeciwko jest jakaś naleśnikarnia czy coś.
thx. bede polować.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Saimon » 12 paź 2011, 20:05

Young’s Double Chocolate Stout
Wells & Youngs | Anglia

Obrazek

Wbrew pozorom (nazwa), piwo wcale nie trąci nadmierną słodyczą. Podobnie miło się kiedyś zaskoczyłem pijąc Zawiercie Czekoladowe. Double Chocolate Stout to piwo zawierające słód czekoladowy, słód pale ale, gorzką czekoladę i owies. Zajebisty zapach, smak i puszysta piana. Bardzo zacny stout. Polecam !


Scottish Stout
Belhaven | Szkocja

Obrazek

Też bardzo dobre, ale ciut mniej mi smakowało od Youngs'a.
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez Reverser » 12 paź 2011, 21:07

Ktoś kto bywa w Almie mógłby polecić coś z tamtejszego asortymentu zagranicznych browarów? Ostatnio już straciłem wiarę w polskie browary (niektóre lokalne dają jeszcze radę i Korona, Lech z większych) i po ostatnim tripie europejskim, gdzie nie byłem, Francja, Niemcy, Austria - browar tam jest lepszy
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez zolwik » 13 paź 2011, 09:25

La Trappe - dobry, ale drogi. Blonde na start, a Quadruppel w celu odkrycia niezbadanego
Stiegl - kiedys byl w Tarnowie, teraz juz nie ma, a szkoda bo i Pils i Goldbrau byly jednymi z najlepszych w cenie do 8 pln
Warsteiner - chyba ze slodu kukurydzianego, ale u mnie w notowaniach zawsze wysoko, kupilem juz 5 beczek 5litrowych i niezliczona ilosc butelek :D
Svyturys - Extra draught mistrz :D
Westmalle - dobre i mocne, cenowo niestety w strone La Trappe'a

z oktoberfestowych Lowenbrau, Spaten, Augustiner (nie ma go w almie od 2 lat, moze bedzie w tym roku), Hacker-Pschorr, Hoffbrau, Paulaner (paula ciezko znalesc wersje jeczmienna, na rynku same pszeniczniaki).

z tanszych masz Bernardy, czasem Obolony (raz tanie raz drogie),
z polskich jest juz dostepny Gniewosz, Noteckie i jakies z Jagiełły, oraz Pilsweisery.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez marvelon » 13 paź 2011, 09:38

zawiercie czekoladowe?






















zawiercie czekoladowe?












































zawiercie czekoladowe?



oesu :?

to tak jak w biskupcu jest kawiarnia w takiej kamieniczce. od frontu wisi napis - FANTAZJA - wejście od tyłu.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Reverser » 14 paź 2011, 09:22

zolwik napisał(a):La Trappe - dobry, ale drogi. Blonde na start, a Quadruppel w celu odkrycia niezbadanego
Stiegl - kiedys byl w Tarnowie, teraz juz nie ma, a szkoda bo i Pils i Goldbrau byly jednymi z najlepszych w cenie do 8 pln
Warsteiner - chyba ze slodu kukurydzianego, ale u mnie w notowaniach zawsze wysoko, kupilem juz 5 beczek 5litrowych i niezliczona ilosc butelek :D
Svyturys - Extra draught mistrz :D
Westmalle - dobre i mocne, cenowo niestety w strone La Trappe'a

z oktoberfestowych Lowenbrau, Spaten, Augustiner (nie ma go w almie od 2 lat, moze bedzie w tym roku), Hacker-Pschorr, Hoffbrau, Paulaner (paula ciezko znalesc wersje jeczmienna, na rynku same pszeniczniaki).

z tanszych masz Bernardy, czasem Obolony (raz tanie raz drogie),
z polskich jest juz dostepny Gniewosz, Noteckie i jakies z Jagiełły, oraz Pilsweisery.


Obrazek

Idzie weekend, więc na pewno coś spróbuje z tej listy
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez lilinightmare » 07 lis 2011, 20:43

kolejne piwo 'owocowe'
mniej wyjątkowe niż wiśnia w piwie- aromat śliwki bardziej delikatny i powściągliwy ale na plus
polecam spróbować

Obrazek
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez lilinightmare » 07 lis 2011, 20:46

ahhh, no i alkoholu mniej- 4,4% a widzę ze u wiśni to 5,2% :azbest:

na stronie producenta znalazłam kolejne owocowe! koniecznie muszę upolować 8)

Obrazek
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez hejter » 08 lis 2011, 00:16

dobra my tu pitu pitu, ale może przejdźmy na poważnie do piw

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez EFX » 10 lis 2011, 09:15

Obrazek

pycha 8)
EFX
 
Posty: 322

Postprzez lilinightmare » 10 lis 2011, 17:46

Pijcie Piwo Zwierzyniec! :)
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez Henry Swanson » 12 lis 2011, 22:23

Obrazek

:dzi:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron