Kącik komputerowy

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Basebox » 25 sty 2012, 10:02

to ci pewnie z biosu leci. w biosie pewnie masz przekierowane zeby dzwiek z glosniczka kompa szedl na karte dzwiekowa.
inna sprawa ze jakis proces moze zamulac ci proca, stad to pipczenie.
sam mam cos takiego, ale stosunkowo rzadko i dzwiek leci z bzyczka.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Ray0 » 25 sty 2012, 10:08

Basebox napisał(a): dzwiek leci z bzyczka.


Obrazek

:?:



:lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Basebox » 25 sty 2012, 10:13

ot, taki Gadżet ;)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Zvier » 25 sty 2012, 11:25

Basebox napisał(a):to ci pewnie z biosu leci. w biosie pewnie masz przekierowane zeby dzwiek z glosniczka kompa szedl na karte dzwiekowa.
inna sprawa ze jakis proces moze zamulac ci proca, stad to pipczenie.
sam mam cos takiego, ale stosunkowo rzadko i dzwiek leci z bzyczka.


Obrazek
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez Basebox » 25 sty 2012, 11:52

Zvier napisał(a):
Basebox napisał(a):to ci pewnie z biosu leci. w biosie pewnie masz przekierowane zeby dzwiek z glosniczka kompa szedl na karte dzwiekowa.
inna sprawa ze jakis proces moze zamulac ci proca, stad to pipczenie.
sam mam cos takiego, ale stosunkowo rzadko i dzwiek leci z bzyczka.


Obrazek
Obrazek
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez lukaut » 25 sty 2012, 11:58

dzięki za odpowiedź, ale mój skil komputerowy ogranicza się do kradzieży muzyki z internetu. jak temu zaradzić?
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Basebox » 25 sty 2012, 12:18

wystarczy wejsc w biosa po resecie kompa lub jego wlaczeniu (zazwyczaj klawisz DEL lub F12)

potem poszukac w ustawieniach czegos co odpowiada za przesyl dzwieku ze speaker'a do karty dzwiekowej (trzeba poszukac w instrukcji do plyty glownej co to za opcja i czy w ogole jest). przestawic na disabled.

jak czegos takiego nie ma, to sproboj tez sobie przypomniec jakie appsy ostatnio instalowałeś, możliwe że któraś z nich ma cały czas włączoną jakąś usługę która chodzi bez powodu w systemie i powoduje to pipczenie.

w ostateczności pozostaje ci reinstalacja sterów od płyty głównej, sądze ze w nich moze byc przyczyna (w zaleznosci od tego jaka masz teraz wersje, to sprobuj zainstalować starszą (gdy masz najnowszą) lub najnowszą (gdy masz starszą) (lol)). w moim przypadku to pipczenie zaczelo sie wlasnie jak instalowalem stery do chipset'ow plyty glownej, dziwne jest to ze zdarzylo mi sie to przy ostatniej reinstalacji systemu, wczesniej tego nie było..
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Basebox » 26 sty 2012, 15:31

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez RVerbal » 26 sty 2012, 18:25

wystraszyłem się jak doczytałem do "Używasz Ope...". potem już luzik. wolę kraść drogie programy.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez lukaut » 27 sty 2012, 01:19

hejka tu znowu ja

Tytuł komunikatu:Microsoft Visual C++ Runtime Library
Ścieżka programu: C\Windows\SMINST\BLService.exe

Powodem wystąpienia tego problemu jest częściowa niezgodność z systemem Windows
Aby uzuskać więcej informacji, skontaktuj się z producentem programu lub urządzenia


takie coś mi wyskakuje i może być powodem pikania. jako, że mam nielegalną kopie systemu boje sie podbić do producenta i tu pytanie do Was. co z tym zrobić?
jestem kłębkiem nerwów przez to pikanie
pomocy :(
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez kzk » 27 sty 2012, 01:28

sprawdziles tak jak pisalem w mixerze? tam sobie mozesz wyciszyc dzieki systemu
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez lukaut » 27 sty 2012, 02:06

no własnie chuj wyciszyłem wszystkie dźwięki windowsa i dalej napierdala
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Basebox » 27 sty 2012, 02:29

lukaut napisał(a):hejka tu znowu ja

Tytuł komunikatu:Microsoft Visual C++ Runtime Library
Ścieżka programu: C\Windows\SMINST\BLService.exe

Powodem wystąpienia tego problemu jest częściowa niezgodność z systemem Windows
Aby uzuskać więcej informacji, skontaktuj się z producentem programu lub urządzenia


takie coś mi wyskakuje i może być powodem pikania. jako, że mam nielegalną kopie systemu boje sie podbić do producenta i tu pytanie do Was. co z tym zrobić?
jestem kłębkiem nerwów przez to pikanie
pomocy :(
moze ale nie musi. BitLocker Microsoft'u to nie jest jakaś ważna usługa więc można jąwyłączyć. Powinien byćdo nie j dostęp z poziomu panelu sterowania. Jak nie, to w usługach (start->uruchom->services.msc->enter-> szukasz bitlockera->ppm->wlasciwości->przycisk zatrzymaj->z rozwijanej listy wybierasz "wyłączony"->zastosuj->ok).

Tak w ogóle to jak możesz zrób skrinszoty z msconfig'a (Zakładka "Uruchamianie") (tak zeby bylo widac nazwy plikow i skad sa odpalane), services.msc (tak zeby bylo widać nazwy usług i ich stan oraz sposób uruchamiania) oraz procesy w windowsie - najlepiej od razu po starcie systemu.
Daj je tutaj, być może coś innego ci generuje dzwieki.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Paweł K. » 27 sty 2012, 04:32

Mi też kiedyś coś pipało w stacjonarnym komputerze. Nie wiem, czy był to ten sam dźwięk jak Twój, ale mi pomogła wymiana baterii do biosa. Kiedyś na jakimś forum ktoś mi to polecił i podziałało.
Paweł K.
 
Posty: 426

Postprzez Reverser » 27 sty 2012, 11:05

tylko, że on pisze, że to akurat z głośników ten dźwięk się wydobywa, ale szczerze mówiąc to tak samo bym obstawiał, że bateria
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Paweł K. » 27 sty 2012, 11:40

Przekierowanie dzwięków systemowych na głośniki? Nie wiem :(

Dobrze, że to nie mój problem! :wulkan:
Paweł K.
 
Posty: 426

Postprzez lukaut » 28 sty 2012, 02:57

bateria mi sie rozjebała po kilku miesiącach i cisne na samym zasilaczu. odinstalowałem wiekszosc gowien które mogły by generować ten dźwięk ale dalej lipa. ja bym obstawiał na ten błąd co wpisałem. skriny dam jakoś jutro/ w niedziele bo nie ma mnie w chacie.
jestem wrakiem człowieka przez to pikanie :ant:
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Suptal » 31 sty 2012, 00:26

Ktoś mi kiedyś pokazywał jak wyciągnąć ze strony background. Wiem, że robiło się to przy pomocy kodu źródłowegp strony, ale nie wychodzi. Wyszkuję w kodzie wszystkie bg oraz wszystkie jpg, png, ale niestety wszystko na nic. Przypomnijcie proszę.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez blue print » 31 sty 2012, 09:49

ffox: r click, pokaz obrazek tla :rokkyu:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Suptal » 31 sty 2012, 15:46

Działa. Specjalnie zainstalowałem ff. Dzięki.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Bua » 02 lut 2012, 23:58

sprawa wygląda tak:

mam wbudowane wifi i blututa w lapku, ale nie działają. po kablu sieciowym net bangla. nie moge oddać kompa do naprawy bo jest mi ciągle potrzebny do pracy - co zrobić żeby nie musieć z kablem wszędzie łazić i móc sciągać wifi? odbiornik na usb? jak tak to jaki byscie polecili
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Johnny! » 03 lut 2012, 00:46

ale nie działają bo co?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Bua » 03 lut 2012, 01:13

no nie widzi sieci żadnej. testowane w dużej galerii, gdzie było wpizdylion różnych i nie widzi żadnej.
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Pawlak » 03 lut 2012, 01:14

zainstaluj stery do karty i kup sobie najtańszy router? :o
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Pawlak » 03 lut 2012, 01:15

ew. włacz kartę w menedzerze urządzeń?
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Bua » 03 lut 2012, 01:32

kiedyś działało zaznaczam. czy dobrze rozumiem, ze jakbym miał tą kartę czy coś zjebane, to na kabel też by nie banglał, więc zjebałem coś przypadkiem w ustawieniach?


edit: no faktycznie, power saving mode miałem ustawiony na wyłączanie karty sieciowej zeby oszczędzać energię. już hula. dziękuję za naprowadzenie, w zyciu bym na to sam nie wpadł bo ciemny z kompów jestem. jakieś chuje mogly na mnie pare stów zarobić :/

piona :reds:
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Pawlak » 03 lut 2012, 03:26

8)
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez betonowen » 12 lut 2012, 20:19

yo,

jak wlaczyc skrolowanie ekranu za pomoca wcisniecia kolka na myszcze?

ubuntu 11
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 12 lut 2012, 21:35

czasami mi nie wykrywa napedow. zawiesza sie komp i po resecie i wejsciu do biosa mam wszystkie drive'y jako not detected. przepialem kable. mimo wszystko meczy mnie co to moze byc. pytanie do mozgow, a nie czeresniakow z kasy z tesko. myslalem ze moze bios w chuja leci ale nie, bateria tez nie bo non stop mam wpietego kompa do sieci, a nie mieszkam na zadupiu ktore ma kurwa w porywach 200 tysiecy ludzi. whattafaak? oczywiscie po przepieciu dalej hula wszystko.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez kzk » 12 lut 2012, 21:36

dokręć.....
skróć....
kzk
 
Posty: 1561

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron