pracujesz ?

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

pracujesz?

tak
210
69%
nie
95
31%
 
Liczba głosów : 305

Postprzez Banciur » 01 lut 2012, 00:31

metrik napisał(a):nie wiem czy to zle swiadczy o firmie czy dobrze o niej... :lol:
raczej o branży HR ;)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez bzzzy » 01 lut 2012, 10:32

Banciur napisał(a):
metrik napisał(a):nie wiem czy to zle swiadczy o firmie czy dobrze o niej... :lol:
raczej o branży HR ;)


:scriptsl:
bzzzy
 
Posty: 4357
lepiej być głodnym niż trzeźwym.

Postprzez ImazzU » 01 lut 2012, 12:35

Banciur napisał(a):a faktycznie helpdeski
Ostatnio kolezanke która o komputerach nie ma zielonego pojęcia wzięli do helpa drukarek na wschodnie kraje bo biegle rosyjski :) Ale daje rade podstawy off and on ma wykute na blache a w razie czego zawsze na zmianie jest ktos obcykany :)


uhh fajnie by było żeby tylko on/off

u nas niestety trzeba grzebać w AD, SCCM-ie, SAP-ie i kilkudziesięciu krytycznych aplikacjach(plus network i serwery). Fakt, że to wciąż simple stuff ...ale jak umiesz więcej to idziesz na second line bawić się w ciekawsze zajawki. Ja jestem w stack management więc głównie administracja.
Avatar użytkownika
ImazzU
 
Posty: 2168
łogier

Postprzez ReAktor » 01 lut 2012, 13:15

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zle-wies ... omosc.html

będzie więcej miejsc pracy za kilka lat.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 01:30

Bua napisał(a):uwaga, wpis samolansowy

dostałęm stałą robotę jako tłumacz techniczny, w tym tygodniu przeprowadzam się do wrocławia.



ja tez dolacze do autolansu ;p

w poniedzialek ukazal sie playboy z sesja okladkowa, przy ktorej pracowalam (wizaz), modelka jest Angelika z Tap Madl, fajne cialo, ladne cycki...to jest praca ;] [;

Obrazek

jak ktos nie chce tracic 11 zl, to reszta znajduje sie na mojej stronie w galerii:

http://www.ateliernoire.com/
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez junkiepunkey » 02 lut 2012, 14:00

Noire napisał(a):sesja okladkowa, przy ktorej pracowalam (wizaz), modelka jest Angelika z Tap Madl, fajne cialo, ladne cycki...

ryj średni
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez kaka » 02 lut 2012, 14:09

ale dobra gosciowa byla
Obrazek
pamietam jak jej macal czy nie ma silikonow
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez junkiepunkey » 02 lut 2012, 14:18

Obrazek

+

Obrazek
[img]
Obrazek[/img]

:dnb: :dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 15:02

smieszna i sympatyczna, ma swietne cialo, dokladnie takie jak na fotach

nie ogladalam Tap Mald, wiec musialam googlowac w necie z kim bede robila ta sesje;) jedno oko ma nieruchome, ulegla wypadkowi i w Playboyu sie znalazla, jak widac wszystko jest mozliwe :)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 15:23

ej potrzebuje porady prawnej, wiem ze dnb.pl to jest najmniej odpowiednie miejsce na takie pytanie ale moze ktos pomoze.

czy polskie L4 jest normalnie honorowane w UE? jakies tlumaczenie trzeba czy nic? rozjebalem noge na urlopie w Polsce i nie bardzo mi sie widzi jechac z gipsem do tamtejszego lekarza.

leniuch?
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez blue print » 02 lut 2012, 16:09

nie mozesz zadzwonic do pracodawcy i zapytac ?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 16:22

sluchaj, przyzwyczailem sie juz ze pracodawca mnie regularnie oklamuje. Wiec jaki sens jest go pytac o takie sprawy? W jego interesie jest zebym bedac na zwolnieniu zadnych pieniedzy nie dostal.
Ostatnio edytowano 02 lut 2012, 16:23 przez kzk, łącznie edytowano 1 raz
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Pawlak » 02 lut 2012, 16:23

Jesli cie pracodawca rucha w dupe to fajna praca. :x
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 16:26

a gdzie ja napisalem ze mnie rucha? to ze mi probuje wciskac bajki to jest jedna sprawa, nie mialem nigdy problemow z sianem w tej firmie i chce aby tak pozostalo, kumasz? I to nie stricte pracodawca tylko agencja pracy przez ktora pracuje.
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez blue print » 02 lut 2012, 16:26

to wygoogluj sobie jakiegos rzecznika praw pracownika czy cos w tym stylu i dzwon/pisz maila.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Banciur » 02 lut 2012, 18:06

Noire napisał(a):w poniedzialek ukazal sie playboy z sesja okladkowa, przy ktorej pracowalam (wizaz)
jak to jest gdzie sie konczy wizaz a zaczyna photoshop ?
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez metrik » 02 lut 2012, 18:42

ostatnio zaoszczedzilismy 250funtow uzywajac shopa zamiast wizazysty :lol:

granica jest mocno plynna, bardzo duzo sie shopuje. wlasciwie wszystko. wizazysta musi zadbac o to zeby twarz sie nie rozpadla/zapocila (szczegolnie przy doswietlaniu niehalogenowym robi sie dosc cieplo na planie). wszystkie detaliki dopracowywuje pan z laptopem.
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 19:11

metrik napisał(a):ostatnio zaoszczedzilismy 250funtow uzywajac shopa zamiast wizazysty :lol:

granica jest mocno plynna, bardzo duzo sie shopuje. wlasciwie wszystko. wizazysta musi zadbac o to zeby twarz sie nie rozpadla/zapocila (szczegolnie przy doswietlaniu niehalogenowym robi sie dosc cieplo na planie). wszystkie detaliki dopracowywuje pan z laptopem.


masz marna albo wiedze na ten temat, albo wizazystow ;)
jestem ciekawa jak wycieniujesz modelce oko w photoshopie, jak w ogole dobierzesz odpowiednie cieniowanie do jej oka (wielkosc, ustawienie kacikow, rozstaw oczu, budowa powieki, obszar pod lukiem brwiowym, osadzenie oka) ?

pot i mat to wlasnie najmniejszy problem lol

wizazysta jest po to, aby zamaskowac nie tylko defekty skory, ale i twarzy, poprzez technike swiatlo-cienia, aby wydobyc oko dazac do ksztaltu migdala, a tutaj brak wiedzy i umiejetnosci moze wyrzadzic wiecej krzywdy modelce, niz jej pomoc, watpie, ze photoshop sobie z tym poradzi, a nawet jesli, to zajmie ci to wiecej czasu, niz sesja bedzie tego warta :lol:

poprawiac mozesz brwi i usta pod warunkiem, ze masz jakakolwiek wiedze na temat wizazu, bo ksztalt brwi jest dobierany odpowiednio do ksztaltu twarzy

to takie podstawy do zwyklych sesji

ja robie duzo przy fashion, przy beauty....widzisz tutaj wizaz photoshopem? watpie...



@Banciur,

patrzy wyzej plus....fotograf wykorzystuje photoshopa do poprawki na tyle, na ile wymaga tego sesja, czy modelka, wiadmo, ze skora jest wygladzana, czesto powiekszane usta, zmniejszany nos, wydluzana szyja

ostatnio robilam sesje do katalogu włoskiej marki odziezowej, klient chcial, aby modelki, aby zdjecia byly plastikowe i takie dostal :)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 19:18

zreszta, jesli ktos ma tego Playboya...niech sobie porowna ostatni makijaz, ktory nie byl robiony przeze mnie, do calej reszty robionej przeze mnie....nieskromnie powiem, widac spora roznice..bo wizazystka miala gowniane pojecie jak zrobic korekte oka, ktore jest sztuczne....
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez metrik » 02 lut 2012, 19:22

oukej. :)

nie atakuje cie poprostu widze jak to dziala w branzy. ZADNA fotografia nie zostanie wypuszczona do druku bez photoshopa. tym bardziej playboy.

bez urazy kasiu ale ty widzisz jedynie etap przy ktorym pracujesz. nie masz pojecia o postprodukcji przed drukiem.

o ile masz, a wtedy przepraszam (jezeli jednak mialabys wiedzialabys zeby glupotek nie pisac)

x

ps. nie pisze ze wizazysta zbedny. nie jestem idiota. ot pisze ze wizazysta buduje baze ktora mozna swobodnie modyfikowac w szopie. nie przyjmuj tego osobiscie.
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 19:37

metrik napisał(a):oukej. :)

nie atakuje cie poprostu widze jak to dziala w branzy. ZADNA fotografia nie zostanie wypuszczona do druku bez photoshopa. tym bardziej playboy.

bez urazy kasiu ale ty widzisz jedynie etap przy ktorym pracujesz. nie masz pojecia o postprodukcji przed drukiem.

o ile masz, a wtedy przepraszam (jezeli jednak mialabys wiedzialabys zeby glupotek nie pisac)

x

ps. nie pisze ze wizazysta zbedny. nie jestem idiota. ot pisze ze wizazysta buduje baze ktora mozna swobodnie modyfikowac w szopie. nie przyjmuj tego osobiscie.


spoko, nie potraktowalam tego jako ataku, raczej jako brak wiedzy wlasnie z Twojej strony i dla mnie to Ty glupotki piszesz....ale to jedynie zalezy od tego jakie sesje robisz, bo jesli modelki maja byc w 100% naturalne to wizaz oczywiscie jest zbedny :)

ja pracowalam juz przy tonach komercyjnych sesji, to tez nie jest moja pierwsza dla Playboya, po prostu pierwsza okladkowa, wiec na prawde wiem jak to wyglada od kuchni, malo tego, czesto fotograf (bo to on obrabia foty) wysylal mi foty i obrabialismy to etapami razem.....nie wiem ile wiesz na temat tego typu sesji, ale generalnie fotograf i wizazysta to staly team, pomysly sa wspolne, wspolnie szukamy modelek, fryzjerow :) nie wiem tez, czy wiesz jak wyglada robienie sesji do tego typu magazynow, ale jesli tak, to masz swiadomosc, ze tam nie ma pana z laptopkiem lol, ktory obrabia foty, tylko robi to fotograf

jedno co moze zmienic, to kolor szminki, czy cieni, to sie owszem zdarza, gdyz jak jest jedna modelka, a robisz sesje fashion i masz nascie kreacji, makijaz sie robi najpierw delikatny, pozniej sie go podkreca, ale nie zmieniajac za kazdym razem kolorow, tak by pasowaly do calej stylizacji :)

chcialabym zobaczyc jak robisz niektore z tych makijazy w photoshopie :P

http://www.maxmodels.pl/noire_.html
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Pawlak » 02 lut 2012, 19:59

co za różnica czy makijaż czy fotoszop, chodzi o to zeby oszukać i zdjęcie ładnie wyglądało.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 20:01

roznica wizualna i finansowa, wizazystka nie jest tania lol
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 20:17

niech no ktos cos jeszcze napisze zeby noire mogla odpisac.
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Pawlak » 02 lut 2012, 20:31

Noire napisał(a):roznica wizualna i finansowa, wizazystka nie jest tania lol


dla kogos kto otwiera magazyn i widzi upudrowaną cipę nie ma znaczenia czy nałozono na nią farbę z tysiąca róznych odcieni podkadów czy ktoś wykorzystał pluginy do fotoszopa za 10k, bo i tak każdy wie że wyglada ona nienaturalnie i nie spotka takiej osoby w rzeczywistości. Chodzi o to żeby zdjecie ładnie wygladalo.

ed. to troche jak z djingiem, kogo obchodzi czy wciskasz sync, liczy się efekt koncowy. :dzi:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Noire » 02 lut 2012, 20:42

mysle, ze dyskusja na temat wizazu z kims kto nie ma o nim pojecia ( co dobrze swiadczy o facecie lol), czy w ogole na temat sesji do magazynow, sesji fashion, czy beauty....nie ma sensu


kzk, ziew
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Pawlak » 02 lut 2012, 20:49

Noire napisał(a):mysle, ze dyskusja na temat wizazu z kims kto nie ma o nim pojecia ( co dobrze swiadczy o facecie lol), czy w ogole na temat sesji do magazynow, sesji fashion, czy beauty....nie ma sensu


kzk, ziew


mysle ze dyskusja z kobietą... :)


weeeeź nie trzeba się znać na wizażu, żeby dojść do wniosków o których piszę. :yabol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 20:49

Noire napisał(a):ziew

idealny komentarz do wszystkiego co tu napisalas
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez kzk » 02 lut 2012, 20:50

fasion, beauty, kurde, jaraja mnie te slowa
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Bua » 02 lut 2012, 20:59

kzk napisał(a):fasion, beauty...


dodam jeszcze trendi.

ona jest trendi

Obrazek
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron