Rzucamy palenie??????????????????????????????

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez zgonia. » 10 paź 2008, 22:27

przester napisał(a):
zgonia. napisał(a):a kaszlesz dalej?
bo ja wlasnie nie wiem od czego to..przeziebienie wykluczylam po roku

duzo mniej niz kiedy palilem, ale pluca odnawiaja sie podobno kolo 2 lat wiec w oczekiwaniu na zdecydowana poprawe jeszcze musze troche poczekac. rano sie zawsze lepiej czuje pozatym uprawiam wiecej sportow co te ulatwia zadanie, kazda dodatkowa motywacja jest dobra.



hmm...no wlasnie ja juz dochodze do perfekcji w utrzymywaniu balansu zdrowia i smoly..biegam 2 h bez zadyszki jakiejs specjalnej plus fitnes i tance tez na lajcie nawet basen stestowalam...zastanawiam sie gdzie mi zatem szkodzi...bo pluca mam czysciutkie..mozg sprawny zeby normalne..tylko ten kaszel i dlatego mysle ze to od drugiego jarania
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez kwasior » 10 paź 2008, 22:56

hahahah same cpuny :azbest:


































































no raz zapalilem ale raz ]:->
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez zgonia. » 10 paź 2008, 22:57

i dalej ci nie zeszło?????
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez kwasior » 10 paź 2008, 22:59

enters mi sie zablokowal :?
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez zgonia. » 10 paź 2008, 23:04

i tak na zawnatrz zimno.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 08:00

Dziś piąty dzień bez palenia. Zaczynam się zastanawiać i próbować sobie przypomnieć dlaczego rzuciłem ... po chooj ...
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez blue print » 12 paź 2008, 09:17

nie wiedziałem gdzie wkleic :wulkan:

fraglessek na forum serwera wcrafta napisał(a):A więc tak ja polecam drum and bass, potocznie zwany drumnbass jest to rodzaj muzyki elektronicznej, jest dynamiczna i ma ostre bassy:P jak sama nazwa mowi.
Bardzo polecam australijski zespół PENDULUM zwany również Fasten Your Seatbelt lub jak kto woli Voodoo People. Moim skromnym zdaniem zespół wymiata :P , daje moje ulubione utwory

Nie ma lepszego utworu niż ten : http://pl.youtube.com/watch?v=5kJ09FpWo ... re=related

nieco gorszy :P

http://pl.youtube.com/watch?v=UINhE8L1y ... =rec-fresh

No i ciekawy klip

http://pl.youtube.com/watch?v=ABqh9N-Mw ... re=related


Tu nieco inny rodzaj muzyki ale rownie dobry kawalek :P Billy Talent - Fallen leaves
http://pl.youtube.com/watch?v=Q0RAKVjFKRc
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Saimon » 12 paź 2008, 11:44

mr.Q napisał(a):Dziś piąty dzień bez palenia. Zaczynam się zastanawiać i próbować sobie przypomnieć dlaczego rzuciłem ... po chooj ...


Parę dni temu pomyślałem - kurwa, dlaczego odmawiam sobie takiej przyjemności !? Po co mam się męczyć !? Prawie poszedłem kupić paczkę Malborasów czerwonych. Nie poszedłem... Dziś 30 dzień bez papierosa (tej nocy śniło mi się, że ściągnąłem 3 machy :lol:).
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez kempa8 » 12 paź 2008, 11:56

nie ma jak to papierosek przy niedzielnej kawce :wink:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 11:59

Saimon - Co najlepsze jakbyś teraz na trzeźwo jeszcze z rana zajarał tego malborasa to byś nie mógł uwierzyc jakie one są choojowe, siano i kupa śmieci w bibule, "jak ja mogłem to jarać" od razu sie pojawi pytanie. No ale w takiej chwili najlepiej odjrać za raz drugiego ten smakuje lepiej :lol: faaak.

W sumie to czuje się ok. ... . ... . ... . ... . ... . ... .
jeb już coraz częściej mi sie zdarza zapomnieć o tym czemu nie palę.

Musze se znaleźć nowe hobby.

W sumie to podoba mi sie to nawet że się martwię że zajaram i że sie wzbraniam i że sie denerwuję i że wymyślam nowe hobby. ileż można tylko palić fajki :)

W końcu rzucanie to nic trudnego, robiłem to już tysiąc razy :lol:
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez kempa8 » 12 paź 2008, 12:24

Obrazek

pozdro dla walczacych.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez kaka » 12 paź 2008, 12:39

CZEŚĆ!
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 13:16

Dziś popołudnie spędzę aktywnie zbierając grzyby z polan, a tak to bym siedział w domu i palił fajki :lol:
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez X-Tech » 12 paź 2008, 16:30

Najgorzej mają bierni palacze. Niektórzy wypalą więcej niż nie jeden nałogowy palacz.

Tu coś ciekawego odnośnie nałogów. Jak widać powyżej niektórzy wiedzieli
o tym od początku.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title ... caid=16c58
X-Tech
 
Posty: 1089
Łódzkie

Postprzez dzi » 12 paź 2008, 16:42

Natomiast rzucania gdy się nie chce rzucać tak jak Saimon to totalnie nie czaję.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez sinus » 12 paź 2008, 17:44

mr.Q napisał(a):Saimon - Co najlepsze jakbyś teraz na trzeźwo jeszcze z rana zajarał tego malborasa to byś nie mógł uwierzyc jakie one są choojowe, siano i kupa śmieci w bibule, "jak ja mogłem to jarać" od razu sie pojawi pytanie. No ale w takiej chwili najlepiej odjrać za raz drugiego ten smakuje lepiej :lol: faaak.

W sumie to czuje się ok. ... . ... . ... . ... . ... . ... .
jeb już coraz częściej mi sie zdarza zapomnieć o tym czemu nie palę.

Musze se znaleźć nowe hobby.

W sumie to podoba mi sie to nawet że się martwię że zajaram i że sie wzbraniam i że sie denerwuję i że wymyślam nowe hobby. ileż można tylko palić fajki :)

W końcu rzucanie to nic trudnego, robiłem to już tysiąc razy :lol:


jak ja rzucalem to przez pierwszy miesiac wpierdalalem czarne hallsy (czy jak to sie tam zwie) jak mnie naszlo na szluga,zawsze cos mocnego dawalo po gardle :yabol:
sinus
 
Posty: 728
zgierz

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 18:03

hahahaha dziś skończył mi sie kolejny drops czarnych holsów ale to dlatego gdyz ponieważ chory byłem i były więc lezały a ja to widziałem to i jadłem no bo co robić co nie.

Najgorsze jednak, niestety w niepaleniu jest to że sie dostaje nagle takiego lepszego węchu, smaku i wszystko jest bardziej wyraziste. Na ubikacji już dwa razy siebie znienawidziłem ...
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez sinus » 12 paź 2008, 18:44

sa tego plusy i minusy :lol:
sinus
 
Posty: 728
zgierz

Postprzez Saimon » 12 paź 2008, 18:50

dzi napisał(a):Natomiast rzucania gdy się nie chce rzucać tak jak Saimon to totalnie nie czaję.


Czego nie czaisz dzi ?
Gdzie napisałem, że nie chce ?
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez kaka » 12 paź 2008, 19:00

bo dzi uwaza, ze jesli czlowiek decyduje sie na robienie czegos a ma przy tym watpliwosci i zastanawia sie czy to cos ma sens, to wcale nie chce tego robic tylko sie zmusza?
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez Saimon » 12 paź 2008, 19:01

Po prostu nie rozumie tego bo nigdy nie był od niczego uzależniony.
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez kaka » 12 paź 2008, 19:09

dokladnie. ale dzieki temu fajniej sie wchodzi w dzi głowę
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez X-Tech » 12 paź 2008, 19:32

Ja się uzależniłem od tępienia palących - nie znoszę dymu tytoniowego. Pewnie niedługo będą ośrodki leczenia uzależnionych od tępienia palących. łatwo się uzależnić od rzeczy, które zaczynają sprawiać niebywałą przyjemność, bo jak to miło zapewnić sobie świeże powietrze na kilkadziesiąt minut w domu....
X-Tech
 
Posty: 1089
Łódzkie

Postprzez barabarabella » 12 paź 2008, 20:17

kiedyś ktoś mi powiedział, że nie lubi dymu tytoniowego. specjalnie wtedy wydmuchałam mu dym prosto w twarz. byłam pijana, a on dalej sobie nie poszedł :ant:
barabarabella
 
Posty: 814
Miasto Stumostów

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 20:21

Ja bym Ci zajebał.
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez ant » 12 paź 2008, 20:23

i wtedy ja tobie :lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Think » 12 paź 2008, 20:25

mr.Q napisał(a):Dziś piąty dzień bez palenia. Zaczynam się zastanawiać i próbować sobie przypomnieć dlaczego rzuciłem ... po chooj ...


Pewnie byłeś pijany
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez mr.Q » 12 paź 2008, 20:28

Oj ale z Ciebie menda jest nieprzeciętna ant. Znasz mnie że w ogóle do mnie podbijasz z jakim kolwiek tekstem, podałem Ci choc raz rękę?

Nie wpierdalaj sie w moje zaczepiajko dowcipy. Won do budy !

Dla wyjaśnienia - żartowałem, to było mocno przesadzony i nienamiejscu żart - tak jak lubie najbardziej ...
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez barabarabella » 12 paź 2008, 20:29

oddałabym Ci :lol:

nie no, chciałam żeby se poszedł. nie poszedł.
barabarabella
 
Posty: 814
Miasto Stumostów

Postprzez ant » 12 paź 2008, 20:29

aaaa, no tak. juz skumalem. ale jajca, ubaw po pachy, racja :P
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron