Rzucamy palenie??????????????????????????????

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez ANECZKAAAA » 01 lis 2010, 00:52

po ilus tam latach palenia trudno jest rzucic od tak!
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez Saimon » 01 lis 2010, 01:05

Zostały tylko dwa tygodnie do wprowadzenia zakazu ! :thumup:

Obrazek

15 XI 2010 Polska dołączy do długiej listy państw europejskich, w których obowiązuje zakaz palenia w miejscach publicznych, m.in. w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych. Po czterech latach kampanii społecznych: Lokal bez papierosa.pl i Polska bez Dymu.pl, w ramach których Stowarzyszenie MANKO bezpłatnie promowało lokale, które wolontaryjnie wprowadzały zakaz, w życie wchodzi nowa ustawa. Nakłada ona na właścicieli lokali zaostrzone obowiązki, z drugiej strony dostosowuje Polskę do standardów światowych. Jak zatem przygotować się do nowych realiów? Jak uniknąć kar? Stowarzyszenie MANKO rozpoczyna miesięczną kampanię informacyjną i udowadnia, iż zakaz nie zaszkodzi biznesowi.


15 XI 2010 - gdzie zakaz palenia?

• Lokale gastronomiczno-rozrywkowe
• ogólnodostępne miejsca przeznaczone do zabaw dzieci
• obiekty sportowe
• przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe
• przystanki komunikacji miejskiej
• środki pasażerskiego transportu publicznego
• pomieszczenia zakładów pracy
• zakłady opieki zdrowotnej (szpitale, ośrodki zdrowia)
• Pomieszczenia obiektów kultury i wypoczynku

więcej

+

USTAWA z dnia 8 kwietnia 2010 r.
o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu
i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej


http://www.mz.gov.pl/
http://www.lokalbezpapierosa.pl/
http://www.polskabezdymu.pl/


btw - 12 września minęły mi dwa lata bez papierosa 8)
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez pixeloza » 01 lis 2010, 02:32

po 9 latach, w tym raz z półroczną przerwą jakoś na samym początku, rzuciłem palenie z dnia na dzień :) za 7 dni miną 3 miesiące jak nie jaram i może miałem z 4 razy chwile słabości (więc zapaliłem co innego :D).
Sam nie wierze że potrafię n luzie stać na przystanku czekając wieczność na autobus a tym bardziej nie kumam tego jak mi idzie niepalenie w pracy albo na imprezach :D
Powiem jedno: rzucenie jest mega banalne, tylko trzeba na prawdę tego chcieć.
Wszelkie zakazy, rzucanie palenia bo się nie ma akurat szlugów w domu albo hajsu, wszelkie próby zamienienia jednego nałogu na inny (plastry, maście, e-papierosy i inne wynalazki "pomagające" rzucić) to jedno wielkie gówno i ściema! Wystarczy umieć panować nad swoim umysłem bo to w nim jest nałóg
pixeloza
 
Posty: 113

Postprzez skeez » 01 lis 2010, 09:00

oho, kolejny :lol:


ja 3 tygodnie nie pale i wlasciwie nawet mnie nie ciagnalo do dymka, oby jak najdluzej


pozdrawiam panujacych nad swoim umyslem
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez zgonia. » 01 lis 2010, 12:10

pixeloza napisał(a): Wystarczy umieć panować nad swoim umysłem bo to w nim jest nałóg


nic prostszego jak sie ma organ zastepczy= kutasa,
nie ma sie, bierze sie tabex
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez notdot » 01 lis 2010, 12:17

zgonia. napisał(a):
pixeloza napisał(a): Wystarczy umieć panować nad swoim umysłem bo to w nim jest nałóg


nic prostszego jak sie ma organ zastepczy= kutasa,
nie ma sie, bierze sie tabex
przecież możesz pobawić się czyimś co by nie myśleć o paleniu :yabol:
to forum break.fm, tu nie trzeba myśleć, liczy się bełkot!
Avatar użytkownika
notdot
 
Posty: 2746
gdzieś tam

Postprzez zgonia. » 01 lis 2010, 12:21

nie skumales idei

skoro mysli sie umyslem to czym sie panuje nad umyslem?
rozpierdalajacy banal uzywany przez wyznawcow karate i czaka norisa

ewentualnie skoro mowi sie ze faceci mysla kutasem zdanie nabiera sensu,
teraz kumisz?
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez notdot » 01 lis 2010, 13:32

no cóż skoro jestem facetem to zdanie ma dla mnie sens :wulkan:
to forum break.fm, tu nie trzeba myśleć, liczy się bełkot!
Avatar użytkownika
notdot
 
Posty: 2746
gdzieś tam

Postprzez kempa8 » 14 paź 2011, 21:03

okolo 3 tygodnie bez palenia... jak na razie mialem trzy zajebiste ataki glodu nikotynowego, i nie moglem spac, bo caly czs myslalem o tym, jakby to bylo milo zapalic sobie papierosa... teraz pije piwo i kurwa... tak sobie mysle... mysle, ze byloby to naprawde mile uczucie gdybym sobie zapalil jednak tego papierosa...
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Dex Den » 15 paź 2011, 03:15

3 lata bez palenia :dnb:

:beach:
Dex Den
 
Posty: 235
Bielsko - Biała

Postprzez ant » 15 paź 2011, 09:25

kempa8 napisał(a):okolo 3 tygodnie bez palenia... jak na razie mialem trzy zajebiste ataki glodu nikotynowego, i nie moglem spac, bo caly czs myslalem o tym, jakby to bylo milo zapalic sobie papierosa... teraz pije piwo i kurwa... tak sobie mysle... mysle, ze byloby to naprawde mile uczucie gdybym sobie zapalil jednak tego papierosa...


pomysl sobie inaczej - że jak sie ugniesz i zapalisz, to bedziesz strasznie słabym lamusem, ktory sie ugiął i nie potrafi sobie nic obiecac ;) tyle pracy i wyrzeczeń i przetrwanych ataków, że szkoda to spieprzyć akurat teraz itd...
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Banciur » 15 paź 2011, 11:48

e tam jeden Ci nie zaszkodzi co to jest jeden papieros.
Polowe tego wypalasz stojac na przystanku w zimny dzień :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez kempa8 » 16 paź 2011, 12:43

ja juz w ten sposob robilem od kilku miesiecy, palac powiedzmy 2-3 papierosy w tygodniu, i srednio raz w miesiacu troche wiecej, jak sie jakis grubszy melanz napatoczyl... i nie mialem w pozostalym czasie bez papierosa,zadnego cisnienia absolutnie by zapalic fake dla samego nalogu, a nie dla zasmakowania samej czynnosci, bo mam na to od czasu do czasu ochote, jak na przyklad na dobry alkohol, by sie nim podelektowac... ale slyszalem z kilku niezaleznych zrodel, ze takie palenie okazyjne jest gorsze niz nalogowe... dlatego wlasnie chce zerwac z papierosem calkowicie :wink:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 paź 2011, 02:21

pierwsze piwo zerowka. papieros to samo. polowa podstawowki pierwszy blant. fajki jaram sporadycznie, bo mam nadkwasote.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez RVerbal » 19 paź 2011, 15:17

ja się w chuj łatwo uzależniam, więc wszelkie używki bardzo okazyjnie. pomijając kompletny brak snu, ciągły stres, mnóstwo kofeiny przepływającej przez mój układ krążenia, niezdrowe odżywianie i słuchanie techno - jakby jeszcze do tego doszedł alkohol albo szlugi to już przejebane - umrę młodo. w sumie nikt nie będzie za mną płakał, ale jeszcze chciałbym coś fajnego przeżyć w tym życiu zanim umrę we własnych rzygowinach albo spalony we własnym łóżku przez pierdolony niedopałek.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 paź 2011, 15:34

RVerbal napisał(a):ja się w chuj łatwo uzależniam, więc wszelkie używki bardzo okazyjnie. pomijając kompletny brak snu, ciągły stres, mnóstwo kofeiny przepływającej przez mój układ krążenia, niezdrowe odżywianie i słuchanie techno - jakby jeszcze do tego doszedł alkohol albo szlugi to już przejebane - umrę młodo. w sumie nikt nie będzie za mną płakał, ale jeszcze chciałbym coś fajnego przeżyć w tym życiu zanim umrę we własnych rzygowinach albo spalony we własnym łóżku przez pierdolony niedopałek.


ja tez jestem znerwicowany. wkurwiam sie albo po pijaku placze. zreszta swoje wiem bo bylem na 3 oddzialach psychatrycznie badany. ja tylko piwo. moze papierosy sporadycznie. wodki praktycznie nie, blanty raz na miesiac albo rzadziej, dragow lekow nic. od samego alko mam halo i wrzody :x
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez marvelon » 19 paź 2011, 15:39

ech adaś adaś... kocham te twoje opowieści z mchu i paproci :*
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 paź 2011, 15:41

marvelon napisał(a):ech adaś adaś... kocham te twoje opowieści z mchu i paproci :*


schudles jak szmata od ostatniego razu czy przytyles jak swiniak jak do mnie mowisz :wink:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez marvelon » 19 paź 2011, 15:43

teraz jest tak jak chcę - 90 kg. ćwiczę krav magę od 2 miechów. zajob, ale dobry. przestałem pić wódkę bo mi się agresja włączała.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 19 paź 2011, 15:48

marvelon napisał(a):teraz jest tak jak chcę - 90 kg. ćwiczę krav magę od 2 miechów. zajob, ale dobry. przestałem pić wódkę bo mi się agresja włączała.


ile placisz? ja mialem isc na studium ochroniarskie ale we wakacje sie budzet skonczyl na caly rok w urzedzie pracy i chuj nie darmowe kursy. chyba ze szydelkowania :lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez marvelon » 19 paź 2011, 15:49

nie płacę. to w ramach programu MONAR'u.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez basiulka » 26 paź 2011, 12:19

Hehe jestem pod wrażeniem waszej dyskusji Panowie :D Idźcie sobie na aerobic z groupona i bedzie git :dnb:
basiulka
 
Posty: 11

Postprzez ant » 26 paź 2011, 12:24

ou.. koleżanka najwyraźniej nie wie co czyni...
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez KaEVu » 26 paź 2011, 12:40

basiulka napisał(a):Hehe jestem pod wrażeniem waszej dyskusji Panowie :D Idźcie sobie na aerobic z groupona i bedzie git :dnb:


Obrazek
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez zgonia. » 26 paź 2011, 12:44

czułam ze tak bedzie
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez ImazzU » 26 paź 2011, 12:48

Obrazek
Avatar użytkownika
ImazzU
 
Posty: 2168
łogier

Postprzez blue print » 26 paź 2011, 12:53

Obrazek
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez kwasior » 26 paź 2011, 20:52

teraz kurwa mogę napisać 4,5 mięcha niet :D
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez zgonia. » 05 mar 2012, 16:42

w zwiazku z bolem gardla rzucam drugi raz w zyciu na powaznie palenie,
przytyje 100 kg i zwariuje

ale bede miala zdrowe pluca

....awwwwwww
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez filemon » 05 mar 2012, 16:58

ja rzuciłem w sylwestra... wytrzymałem 3 tygodnie :/
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron