kolejny glupi temat <tym razem o Azbescie>

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

kolejny glupi temat <tym razem o Azbescie>

Postprzez obsceniq » 27 lut 2009, 22:26

Dlaczego azbest ma takie dziwne banie?
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez Zefi » 27 lut 2009, 22:30

Azbest to Azbest. Nikt go nie zrozumie.
Zefi
 
Posty: 6899
Katowice

Postprzez zuluu » 27 lut 2009, 22:47

Nie wypowiadaj siê za wszystkich Zefiriuszku.
zuluu
 

Postprzez obsceniq » 27 lut 2009, 22:50

właśnie zefiriuszku, nie wypowiadaj sie za wszystkich,
odkryliśmy rozszczepienie atomu, wysłaliśmy człowieka na księżyc, azbesta tez rozgryziemy.
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez Zefi » 27 lut 2009, 22:51

przepraszam ;(
Zefi
 
Posty: 6899
Katowice

Postprzez obsceniq » 28 lut 2009, 00:17

nikt sie nie czepia, wręcz go podziwiam, chciałbym tylko zrozumieć co czyni go tak wyjątkowym.
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez człek » 28 lut 2009, 00:19

Zirds napisał(a):odwalcie sie od azbesta.. jest unikatowy


Obrazek
człek
 
Posty: 477

Postprzez obsceniq » 28 lut 2009, 00:30

miałem to samo skojarzenie :lol:
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez Emoczo » 28 lut 2009, 09:25

Obrazek
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska

Postprzez metrik » 28 lut 2009, 09:29

obsceniq napisał(a):...wysłaliśmy człowieka na księżyc...


ze co? :acid:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez madierfakier » 28 lut 2009, 10:26

Obrazek
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez zuluu » 28 lut 2009, 10:30

Emoczo napisał(a):Obrazek

:heart:
zuluu
 

Postprzez Azbest » 28 lut 2009, 10:54

obsceniq napisał(a):nikt sie nie czepia, wręcz go podziwiam, chciałbym tylko zrozumieć co czyni go tak wyjątkowym.



Czułem odrobinę szaleństwa w perwersyjnych aktach seksualnych. Nie mogłem kontrolować mojego zachowania, ponieważ już od dzieciństwa nie mogłem realizować się jako mężczyzna, jako pełnowartościowy mężczyzna. Moje zachowanie nie powinno być traktowane jako próba uniknięcia odpowiedzialności za czyny, jakie popełniłem. Nawet po moim zatrzymaniu nie zdawałem sobie sprawy jak poważnie groźne były czyny, których się dopuściłem. Ta sprawa jest związana tylko ze mną. To nie jest obawa przed odpowiedzialnością, ale moje nerwowe i psychiczne napięcie. Jestem gotowy opowiedzieć o wszystkich zbrodniach, ale proszę mnie nie zamęczać pytaniami o ich szczegóły. Moja psychika mogłaby tego nie wytrzymać. Nie mam zamiaru niczego ukrywać. Wszystko, co zrobiłem przyprawia mnie o dreszcze. Jestem wdzięczny detektywom, że mnie złapali.
Azbest
 
Posty: 6682

Re: kolejny glupi temat <tym razem o Azbescie>

Postprzez BISZUKS » 28 lut 2009, 11:06

obsceniq napisał(a):Dlaczego azbest ma takie dziwne banie?



każdy ma swój wyjątkowy i nie powtarzalny kształt głowy, więc myśle że nie powinieneś się dziwić tylko przyjżeć się swojej jak to powiedziałeś bani :?
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Re: kolejny glupi temat <tym razem o Azbescie>

Postprzez Azbest » 28 lut 2009, 11:16

BISZUKS napisał(a):
obsceniq napisał(a):Dlaczego azbest ma takie dziwne banie?



każdy ma swój wyjątkowy i nie powtarzalny kształt głowy, więc myśle że nie powinieneś się dziwić tylko przyjżeć się swojej jak to powiedziałeś bani :?


Ja mam trochę kwadratowy łeb - to po wypadku na motocyklu w którym przyryłem banią o latarnie wylatując z mojej hajabuzy jakieś 300 - 400 km/h - pęknięty kask wyrwał cała tyłoczaszkę o dziwo nie uszkadzając mózgu, no - to tak w sumie troshke taki farciarz jestem.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez :break: » 28 lut 2009, 11:17

Azbest napisał(a):
Czułem odrobinę szaleństwa w perwersyjnych aktach seksualnych. Nie mogłem kontrolować mojego zachowania, ponieważ już od dzieciństwa nie mogłem realizować się jako mężczyzna, jako pełnowartościowy mężczyzna. Moje zachowanie nie powinno być traktowane jako próba uniknięcia odpowiedzialności za czyny, jakie popełniłem. Nawet po moim zatrzymaniu nie zdawałem sobie sprawy jak poważnie groźne były czyny, których się dopuściłem. Ta sprawa jest związana tylko ze mną. To nie jest obawa przed odpowiedzialnością, ale moje nerwowe i psychiczne napięcie. Jestem gotowy opowiedzieć o wszystkich zbrodniach, ale proszę mnie nie zamęczać pytaniami o ich szczegóły. Moja psychika mogłaby tego nie wytrzymać. Nie mam zamiaru niczego ukrywać. Wszystko, co zrobiłem przyprawia mnie o dreszcze. Jestem wdzięczny detektywom, że mnie złapali.

:lol: :lol:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez obsceniq » 28 lut 2009, 11:39

Azbest napisał(a):
obsceniq napisał(a):nikt sie nie czepia, wręcz go podziwiam, chciałbym tylko zrozumieć co czyni go tak wyjątkowym.



Czułem odrobinę szaleństwa w perwersyjnych aktach seksualnych. Nie mogłem kontrolować mojego zachowania, ponieważ już od dzieciństwa nie mogłem realizować się jako mężczyzna, jako pełnowartościowy mężczyzna. Moje zachowanie nie powinno być traktowane jako próba uniknięcia odpowiedzialności za czyny, jakie popełniłem. Nawet po moim zatrzymaniu nie zdawałem sobie sprawy jak poważnie groźne były czyny, których się dopuściłem. Ta sprawa jest związana tylko ze mną. To nie jest obawa przed odpowiedzialnością, ale moje nerwowe i psychiczne napięcie. Jestem gotowy opowiedzieć o wszystkich zbrodniach, ale proszę mnie nie zamęczać pytaniami o ich szczegóły. Moja psychika mogłaby tego nie wytrzymać. Nie mam zamiaru niczego ukrywać. Wszystko, co zrobiłem przyprawia mnie o dreszcze. Jestem wdzięczny detektywom, że mnie złapali.


Andriej Chikatilo (rzeźnik z rostowa)
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez Azbest » 28 lut 2009, 14:41

Jestem fanem Karola Kota
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez sinus » 02 mar 2009, 00:00

przykro mi to pisac ale podejrzewam iz uzytkownik "azbest" zazywa jakies srodki odurzajace
sinus
 
Posty: 728
zgierz

Postprzez lukaut » 02 mar 2009, 00:20

azworst
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Pawlak » 02 mar 2009, 00:24

już mu się tak nie podlizujcie pedzie :)
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Re: kolejny glupi temat <tym razem o Azbescie>

Postprzez amon » 02 mar 2009, 00:30

Azbest napisał(a):pęknięty kask wyrwał cała tyłoczaszkę o dziwo nie uszkadzając mózgu


tego pewien być nie powinienes.
amon
 
Posty: 2779
szn/ldz

Postprzez ::Screw:: » 02 mar 2009, 11:31

:dnb:
Ostatnio edytowano 28 paź 2019, 13:04 przez ::Screw::, łącznie edytowano 1 raz
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Postprzez obsceniq » 02 mar 2009, 11:41

:lol:
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości