Supermarkety

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez nezor » 02 mar 2009, 21:33

Ta Coca-Cola i Snickersy z Tesco faktycznie zalatywały "odświeżaniem"! Dzięki Duncan_I !
nezor
 
Posty: 340

Postprzez CuBa » 02 mar 2009, 22:24

teraz bylem na piwie. koleszka mowil, ze w kerfurze jest zajebista promocja. czteropak carlsberga kosztuje dyszke, a za grosz dostajesz drugi czteropak. mowi, ze wzial dzisiaj 40 piw :lol: :lol: :lol:
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Azbest » 02 mar 2009, 23:46

w każdym kerfurze?
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez blue print » 02 mar 2009, 23:48

tyle ich jest... na bank nie w każdym.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 03 mar 2009, 04:55

to ja ostatnio za 1,50 kupilem piwo marki askania 6,6%. wole nie znac domieszek.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez zuluu » 03 mar 2009, 07:29

Jest taka "promocja" na niektóre produkty w kerfurze, która polega na tym, ¿e drugi jest za jeden grosz. Sta³am wczoraj w kolejce po faktury i strasznie du¿o ludzi skar¿y³o siê na oszustwa ze strony kerfura w tym ca³ym punkcie obs³ugi klienta. ¯enada :lol:
Stylizacja na ang. buy one get one free trochê nie wysz³a :lol:
zuluu
 

Postprzez Basebox » 03 mar 2009, 12:11

no a ten marcpol?
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez :break: » 03 mar 2009, 12:18

tylko dyskont spozywczy biedronka :twisted:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 03 mar 2009, 12:32

biedrona rzadzi! wbrew pozorom poza wyzyskiem sa tam naprawde rzeczy godne uwagi.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez :break: » 03 mar 2009, 12:41

dokladnie :dnb:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Balecmistrz » 03 mar 2009, 13:34

Jesli chodzi o spozywke to tylko alma. Moze jest troche drozsza ale jest o wiele wieksza mozliwosc wyboru rzeczy, ktore rzadko sa spotykane w innych sklepach.
Do tesco i innych shitow to tylko po chemie sie oplaca chodzic z wedlinami kazdy wie jak tam sprawa wyglada a jednak klientow im nie brakuje :lol:
Balecmistrz
 
Posty: 188
KsCracovia

Postprzez Think » 03 mar 2009, 13:41

Mleko prosto z mleczarni, mięso bezpośrednio od rzeznika,
a ciuchy i chemie można sobie z gazety wyciąć.
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez PK » 03 mar 2009, 14:01

ja robiê zakupy w hali banacha :D
PK
 

Postprzez catbread » 03 mar 2009, 16:06

Balecmistrz napisał(a):Jesli chodzi o spozywke to tylko alma. Moze jest troche drozsza ale jest o wiele wieksza mozliwosc wyboru rzeczy, ktore rzadko sa spotykane w innych sklepach.
Do tesco i innych shitow to tylko po chemie sie oplaca chodzic z wedlinami kazdy wie jak tam sprawa wyglada a jednak klientow im nie brakuje :lol:


no nie wiem czy z chemia jest tak kolorowo. jesli w realu pomylisz sie w zakupie z dzialu chemia mozesz pomarzyc o wymienieniu produktu lub zwrotu kasy. przyklad z wlasnego doswiadczenia 8)
Avatar użytkownika
catbread
 
Posty: 3612
cześć!

Postprzez popek » 03 mar 2009, 19:29

ogolnie w almie i bomi mozna dostacie zajebiste produkty ciezko dostepne w innych marketach.... w bomi udalo mi sie kupić przecier pinacolade.... duzo orientalnych wynalazkow...i pakiety do sushi w bomi mnie zniszczyly... w almie mi sie podoba bo nie smierdzi i jest czysto... nie ma sie wrazenie takiego typowego hipermarketowego przepychu
popek
 
Posty: 620

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości