Alkohol - Trochę kultury

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Ile zazwyczaj wypijasz browarów na imprezie?

0 do 2
35
17%
3 do 5
95
45%
6 do 8
58
27%
9 lub więcej
24
11%
 
Liczba głosów : 212

Postprzez Chaser » 14 mar 2009, 01:59

Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Think » 14 mar 2009, 12:04

Ogórkowa alive!

Wczoraj bardzo smakowala.


baaardzo :roll: ]:->
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez ReAktor » 14 mar 2009, 12:21

Obrazek
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Think » 14 mar 2009, 12:23

Też sie jaram
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez ReAktor » 14 mar 2009, 12:29

:hasi: maly sliczny kroilczek :jazda:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez sushilabel » 16 mar 2009, 21:03

pytanie natury prawnej. mam taki osiedlowy sklepik gdzie praktyluja imo dziwna rzecz. podają cene piwa z opcją jeżeli przyniesiesz swoją butelkę zwrotną, czyli do ceny trzeba doliczyc 35 gr jezeli kupujesz bez butelki zwrotnej. kloce sie za kazdym razem z tymi babami :lol: imo jest to niezgodne z prawem, ktos zna jakis przepis na to ? ]:->
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Chaser » 16 mar 2009, 21:20

sushilabel napisał(a):pytanie natury prawnej. mam taki osiedlowy sklepik gdzie praktyluja imo dziwna rzecz. podają cene piwa z opcją jeżeli przyniesiesz swoją butelkę zwrotną, czyli do ceny trzeba doliczyc 35 gr jezeli kupujesz bez butelki zwrotnej. kloce sie za kazdym razem z tymi babami :lol: imo jest to niezgodne z prawem, ktos zna jakis przepis na to ? ]:->


Cena brutto piwa butelkowego zawiera również cenę butelki (zwrotnej), aktualnie jest to chyba właśnie 35 groszy.
Jeśli przynosisz butelkę zwrotną od piwa, to od piwa zakupionego jest odejmowana wartośc butelki (0,35zł).
W końcu, jest to butelka zwrotna :wink:

Ale jeśli podają cenę brutto za piwo butelkowe, bez wliczonej ceny za kaucję butelki i nigdzie nie jest to wyszczególnione przy etykiecie cenowej, to przy kasie nie mają prawa wołac od Ciebie dodatkowej opłaty za butelkę.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez DBM » 17 mar 2009, 15:17

Chaser napisał(a):
sushilabel napisał(a):pytanie natury prawnej. mam taki osiedlowy sklepik gdzie praktyluja imo dziwna rzecz. podają cene piwa z opcją jeżeli przyniesiesz swoją butelkę zwrotną, czyli do ceny trzeba doliczyc 35 gr jezeli kupujesz bez butelki zwrotnej. kloce sie za kazdym razem z tymi babami :lol: imo jest to niezgodne z prawem, ktos zna jakis przepis na to ? ]:->


Cena brutto piwa butelkowego zawiera również cenę butelki (zwrotnej), aktualnie jest to chyba właśnie 35 groszy.
Jeśli przynosisz butelkę zwrotną od piwa, to od piwa zakupionego jest odejmowana wartośc butelki (0,35zł).
W końcu, jest to butelka zwrotna :wink:

Ale jeśli podają cenę brutto za piwo butelkowe, bez wliczonej ceny za kaucję butelki i nigdzie nie jest to wyszczególnione przy etykiecie cenowej, to przy kasie nie mają prawa wołac od Ciebie dodatkowej opłaty za butelkę.


jak jest 3zł napisane, placisz 3zł, jak powie ze 3,35zł, to po prostu zadzwon przy niej po kolei

do urzedu ochrony konkurencji i konsumentow
na policje
do rzecznika praw obywatelskich
na straz miejską
do najwyzszej izby kontroli
do rzecznika praw dziecka
na pogotowie
do sejmu
do senatu
do trybunału strasburskiego

gdzies powinni pomóc. w koncu po to wlasnie są podatki :)

albo po prostu daj babie zarobic, w koncu kryzys :lol:
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez natalia » 17 mar 2009, 23:54

czy ktokolwiek na tym forum robi cokolwiek poza piciem ? ; /
natalia
 
Posty: 1233
domiecza!

Postprzez zebra » 17 mar 2009, 23:58

:ant:
zebra
 
Posty: 1647
lublin, tarnów, wieliczka, rzeszów, przemyśl, przeworsk, jarosław, kraków, warszawa

Postprzez Banciur » 18 mar 2009, 00:32

natalia napisał(a):czy ktokolwiek na tym forum robi cokolwiek poza piciem ? ; /
gramy w quejka jeszcze
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez ''Kylabees'' » 18 mar 2009, 01:41

:rasta: :beach: :kawa: :makeborg:


no tak mniej wiecej :lol:
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez ReAktor » 18 mar 2009, 01:53

Banciur napisał(a):
natalia napisał(a):czy ktokolwiek na tym forum robi cokolwiek poza piciem ? ; /
gramy w quejka jeszcze

w stulejka :oops: dobra to gramy ja leje dzisiaj za stu, to piwo takie moczopedne, ale ja pije malo.. to pędy moczowe na czczo
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez sushilabel » 18 mar 2009, 10:07

DBM napisał(a):
Chaser napisał(a):
sushilabel napisał(a):pytanie natury prawnej. mam taki osiedlowy sklepik gdzie praktyluja imo dziwna rzecz. podają cene piwa z opcją jeżeli przyniesiesz swoją butelkę zwrotną, czyli do ceny trzeba doliczyc 35 gr jezeli kupujesz bez butelki zwrotnej. kloce sie za kazdym razem z tymi babami :lol: imo jest to niezgodne z prawem, ktos zna jakis przepis na to ? ]:->


Cena brutto piwa butelkowego zawiera również cenę butelki (zwrotnej), aktualnie jest to chyba właśnie 35 groszy.
Jeśli przynosisz butelkę zwrotną od piwa, to od piwa zakupionego jest odejmowana wartośc butelki (0,35zł).
W końcu, jest to butelka zwrotna :wink:

Ale jeśli podają cenę brutto za piwo butelkowe, bez wliczonej ceny za kaucję butelki i nigdzie nie jest to wyszczególnione przy etykiecie cenowej, to przy kasie nie mają prawa wołac od Ciebie dodatkowej opłaty za butelkę.


jak jest 3zł napisane, placisz 3zł, jak powie ze 3,35zł, to po prostu zadzwon przy niej po kolei

do urzedu ochrony konkurencji i konsumentow
na policje
do rzecznika praw obywatelskich
na straz miejską
do najwyzszej izby kontroli
do rzecznika praw dziecka
na pogotowie
do sejmu
do senatu
do trybunału strasburskiego

gdzies powinni pomóc. w koncu po to wlasnie są podatki :)

albo po prostu daj babie zarobic, w koncu kryzys :lol:

otaczają nas spiski, jesteśmy manipulowani. nie lubisz jak wielkie korporacje dymają Cię na każdym kroku dążąc do New World Order. nie jestem tak uświadomiony jak Ty, nie odnajduję się w tej wielkiej siatce powiązań jaka panuje na świecie. nie mogę usiąść wygodnie w fotelu czytając wyborczą, patrząc na fakty, przeglądając internet i zaciągnąć się papierosem mówiąc sobie pod nosem z uśmiechem "otumanione barany, robią co im każą".

mam nadzieje że kiedyś moja wiedza będzie pozwalała mi to wszystko pojąć na takim samym poziomie. wtedy razem ramię w ramię stanę razem z Tobą do walki o wyzwolenie umysłów, będziemy uświadamiać ludzi, uwalniać spod jarzma systemu, otwierać oczy.

a tymczasem pozwól mi walczyć z systemem u podstaw, pozwól zacząć od tych groszy, będę powoli wspinał się po drabinie świadomości i zrozumienia. zobacz, jeszcze tydzień temu w tym sklepie wykłócałem się o 20 gr na jakie chcieli mnie oszukać na żółtym serze. dziś to już 35 gr.

już niedługo, jeszcze trochę, bądź cierpliwy.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez DBM » 18 mar 2009, 13:26

Obrazek
FIGHT THE POWER!!!!!!
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez CuBa » 18 mar 2009, 15:46

natalia napisał(a):czy ktokolwiek na tym forum robi cokolwiek poza piciem ? ; /

nie pilem nic od 2 tygodni
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez marvelon » 18 mar 2009, 15:47

nie piłem nic od, kurwa :lol: 13 miesięcy
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez madierfakier » 18 mar 2009, 16:09

marvelon napisał(a):nie piłem nic od, kurwa :lol: 13 miesięcy


Że niby straight-edge? :D
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez marvelon » 18 mar 2009, 16:25

nigdy w życiu stary.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez natalia » 18 mar 2009, 16:39

marvelon napisał(a):nie piłem nic od, kurwa :lol: 13 miesięcy


i sie chwali!
natalia
 
Posty: 1233
domiecza!

Postprzez ReAktor » 18 mar 2009, 16:42

a wiecie, ze ja juz nic nie pije od 4 lat?
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez DBM » 18 mar 2009, 16:45

czyzbys Marv po prostu nie mial ochoty na alkohol?


Bo ja tak mam od dluzszego czasu (rok? wiecej?). Nawet piwa nie chce mi sie pic. Siedzimy sobie, kazdy piwko piwko, a ja zimna kolka. W ogole mnie nie ciagnie i nie czuje potrzeby zadnej.

Juz pojawiają sie pretensje nawet, ze jak wszyscy piją to tez powinienem bo potem jako jedyny sie nie smieje z bełkotania, wysypanej popielniczki i zartow o sraniu :lol:
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez madierfakier » 18 mar 2009, 16:49

marvelon napisał(a):nigdy w życiu stary.


Od roku się nie najebałeś alkoholem?
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez ant » 18 mar 2009, 16:50

DBM napisał(a):Juz pojawiają sie pretensje nawet, ze jak wszyscy piją to tez powinienem bo potem jako jedyny sie nie smieje z bełkotania, wysypanej popielniczki i zartow o sraniu :lol:


mnie żarty o sraniu smieszą nawet na trzeźwo.

ale przynajmniej juz wiem dlaczego jestes taki nadęty ostatnimi czasy ;]
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Kasia12 » 18 mar 2009, 17:50

Rzucilem picie ... teraz pije tylko raz w miesiacu ...
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez DBM » 18 mar 2009, 18:03

no tak antek, mnie tez smieszą, tylko ze nie jak je opowiada ktos po 6 duzych ledwo otwierający usta :lol:
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez Basebox » 19 mar 2009, 00:10

DBM napisał(a):Juz pojawiają sie pretensje nawet, ze jak wszyscy piją to tez powinienem bo potem jako jedyny sie nie smieje z bełkotania, wysypanej popielniczki i zartow o sraniu :lol:
pierdol to.... ja nie pilem do 22 roku zycia, z czego trzy ostatnie lata nie picia obejmowaly pierwsze trzy lata studiow.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez ant » 19 mar 2009, 00:49

DBM napisał(a):no tak antek, mnie tez smieszą, tylko ze nie jak je opowiada ktos po 6 duzych ledwo otwierający usta :lol:



no tak. i siedzisz taki trzezwy małomówny filozof i gardzi pod nosem tą spoconą bełkoczącą najebaną tłuszczą. no ej, nie mozesz byc bardziej nadęty niż ja :D
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Banciur » 19 mar 2009, 01:00

kurde ant za ostro
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez kaka » 19 mar 2009, 11:20

nie pije
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron