.::Dziennik Snów::.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Basebox » 08 lis 2011, 15:33

Wracając dzisiaj pociągiem do z Kato do Wawy miałem całkiem fajny, choć lekko dziwny sen, niestety tylko za pierwszym razem. Sniło mi się że jedziemy ekipą... gdzieś. Pierwszą dziwną rzeczą było to że ekipa z którą jechałem co jakiś czas była inna. Raz to był brat cioteczny z żoną, a raz kumpel z żoną. Zadawali mi pytania, a ponieważ w tym snie, tak jak w rzeczywistości czułem się bardzo zmęczony, toteż odpowiadałem w strasznie rozmemłany sposób. Co jakiś czas patrzyłem na budynki które mijamy na drodze i byłem pod wrazeniem ich wyglądu. Wszystko było nowe, posiadały całkiem ciekawe konstrukcje, fajny dizajn, niektóre takie troche futurystyczne były - jeden z budynkow inspirowany był chyba Tetrisem ;) takie sześciany, większość ciemniejszych, parę jaśniejszych na dole, i te jaśniejsze wystawały od głównej bryły budynku. Inny natomiast był z takiej solidnej czerwonej cegly i wielkie okna, coś jakby ta taka fabryka w łodzi, ta bardzo znana. To wszystko oczywiście w klimacie nocy, oświetlone zielonymi latarniami ulicznymi.
W pewnym momencie nabrałem ochoty na przekąskę i znalazłem się w kuchni - nie pytajcie mnie skąd kuchnia w samochodzie :] W momencie jak sobie brałem paluszki na zapas, słyszałem muzykę. Pomyślałem - o, Fanu leci - z tym że to bardziej brzmiało jak jakieś połączenie acid techno, ambientu i industrialu, totez zaczałem rozkminiac, od kiedy Fanu robi takie rzeczy (pewnie te dźwięki to były dźwięki pociągu i współpasażera, który oglądał na laptopie jakiś film i się dźwięki przebijały z jego słuchawek, a mózg przetworzył to na całkiem zajebisty utwór :D ). Po tym jak się nachapałem paluszków, wróciłem do samochodu ;]
Bedąc w nim spowrotem, zobaczyłem że znowu jadę z kim innym. Tym razem był to F i kumpela. Z F'em o czymś tam gadałem, w pewnym momencie powiedział, że wypadałoby odciążyć kierowcę, którym była właśnie kumpela. No to on do niej: czas na zmianę. Ja patrzę, a kumpela ma głowę odwróconą na prawą stronę i zamknięte oczy i śpi :D Ja: o kurwa! I zaczynamy ją budzić. Po paru sekundach obudziła się, zaczęła się śmiać i zatrzymała samochód. Potem ze swoim uśmiechem na ustach zaczęła mówić: "Ale widzicie drodzy państwo, przez jaką ładną trasę was przeprowadziłam!" No a trasa faktycznie była inna, miała takie białe pół-tunele od czasu do czasu z taką poświatą w kolorze morza. Ładnie to wyglądało. Sama konstrukcja tych pół-tuneli skojarzyła mi się z odremontowanymi przystankami tramwajowymi, jakie są teraz przy metrze Ratusz-Arsenał w kierunku Pragi. Po tym jak nastąpiła zmiana miejsc za kierownicą, ja się obudziłem.
Jeszcze dziś o 9:00, tym razem w domu, miałem jakieś strasznie intensywne sny, z których ciężko było się wybudzić, ale raczej nic wartego zapamiętania ;]
Ostatnio edytowano 08 lis 2011, 16:55 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez breakcoremonster » 08 lis 2011, 15:56

Podobał mi się sen w którym jechałem zwykłym pociągiem parowym po torach, które były prowadzone do góry nogami i poziomo itd., fajnie było wyglądać widoczków chodząc na prostych nogach po suficie pociągu, albo jechać pociągiem na windzie, która go podnosiła jakieś 2km w górę tak, że nie było widać ziemi tylko zanikające we mgle podstawy mostu na którym prowadzono tory.

Ten miałem z rok temu. Kontrolowany.


To tyle z ostatnich snów które pamiętam. Sny są super :dnb:
Ogólnie jednak pozostałe są zwykłe te dwa są ciekawsze.
breakcoremonster
banned
 
Posty: 293
Dzika muzyka. Robić swoje nie przyporządkowywać się gatunkom

Postprzez Inso » 08 lis 2011, 20:59

śniło mi się ostatnio, że stoję z koleżanką na balkonie i palimy, gadamy bla bla. nagle podchodzi nasz kolega i mówi "cześć dziewczyny" i wyskakuje przez okno. Ja się zaśmiałam głupio i mówię "oo zobacz. parkura robi" i jak wyjrzałam za nim to zobaczyłam jak roztrzaskuje się na chodniku (był nawet efekt odpadającej głowy) :(


fujka.
Inso
 
Posty: 1564
Warszawa

Postprzez Basebox » 08 lis 2011, 21:36

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez jarkkko » 08 lis 2011, 22:47

A mi się dzisiaj śniło, że znaleźliśmy z kumplem w jakimś opuszczonym budynku zwłoki kolesia z urwaną jedną nogą i kumpel chodził po nim na bosaka i chciał go schować w wannie
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Re: .::Dziennik Snów::.

Postprzez Zvier » 20 mar 2012, 14:24

Dziś latałem pojazdami powietrznymi coś ala skutery z Endor, xwingi i inne mutacje fighterów (trochę jak dark prophecy). Rozpieprzałem obcych karabinami laserowymi. Używałem zbroi i energetycznych ostrzy. Stertowałem wielkimi robotami ala gundam wings :D Kurwa jaki przezajebisty był ten sen :D Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę jeden dialog ze snu.. Podchodzę do jakiegoś żołnierza, chyba komandora i bardzo poważnie zagaduje:
- Szefunciu.. Coś ten mój iksłing ma słaby firerate, daj pan coś lepszego.
Zvier
 
Posty: 6961

Re: .::Dziennik Snów::.

Postprzez kaka » 23 mar 2012, 09:52

Śniło mi się, że jechałam z Amoniakiem samochodem, który jechał na maksa szybko.
Siedzieliśmy z tyłu a laska z przodu zamiast prowadzić spała oparta plecami o kierownicę:O
Ostro rzucało, jechaliśmy centralnie w zabudowania.
I zamiast się przejąć, że pewnie zaraz się rozbijemy to... zaczęliśmy się całować:O
Ale to obleśne było:D Potem laska wcisnęła hamulec i sen się skończył:P
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Re: .::Dziennik Snów::.

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 24 mar 2012, 16:45

kaka napisał(a):Śniło mi się, że jechałam z Amoniakiem samochodem, który jechał na maksa szybko.
Siedzieliśmy z tyłu a laska z przodu zamiast prowadzić spała oparta plecami o kierownicę:O
Ostro rzucało, jechaliśmy centralnie w zabudowania.
I zamiast się przejąć, że pewnie zaraz się rozbijemy to... zaczęliśmy się całować:O
Ale to obleśne było:D Potem laska wcisnęła hamulec i sen się skończył:P


Ty no to zrypalas sprawe. mozna bylo dalej snic. dalej bysmy zaszli. poza tym jak do mnie z calowaniem/seksem, to list motywacyjny i cv. a nie tak ordynarnie ;/
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: .::Dziennik Snów::.

Postprzez kaka » 24 mar 2012, 18:58

miałeś fryzurę na pieczarkę.
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Re: .::Dziennik Snów::.

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 25 mar 2012, 00:58

kaka napisał(a):miałeś fryzurę na pieczarkę.


no kurva. to zrypalam.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron