.::Dziennik Snów::.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez sushilabel » 27 paź 2009, 18:09

MySzA napisał(a):ze wypadna Ci wszystkie warzywa na targu i bedziesz uprawiac seks z blondynem o niebieskch oczach ktory zacznie zbierac twe rozdziabdziane pomidory

o! brałem udział w podobnym śnie!
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Think » 27 paź 2009, 18:54

Sushi zabierasz mi bajerkę.
Dwie osoby nie powinny podkręcać tej samej bajery bo mogą trafić na tą samą osobę.
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez MySzA » 27 paź 2009, 19:09

sushilabel napisał(a):
MySzA napisał(a):ze wypadna Ci wszystkie warzywa na targu i bedziesz uprawiac seks z blondynem o niebieskch oczach ktory zacznie zbierac twe rozdziabdziane pomidory

o! brałem udział w podobnym śnie!


ach Ti to jeteś ! :lol:
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez wodzini » 27 paź 2009, 19:51

Think napisał(a):Zulu, wiesz hmm.. chyba mi się ostatnio śniłaś. Nie dzgałem Cie nożem i nie miałaś rajstop. W sumie nie przypominam sobie zbyt dużo z tego snu ale za to pamiętam że pod koniec mieliśmy krople potu na czole.

Co to może znaczyć?


to oznacza ze niedlugo spotkasz wielkiego brodatego goscia w okularach ktory wybije ci takie durne sny z glowy

ale moze tez oznaczac ze bedziesz jezdzil na wozku do konca zycia

ogolnie, nic ciekawego to nie oznacza

na twoim miejscu posnilbym teraz o samochodach albo lataniu wieesz cos bardziej pratkycznego




:azbest:
Avatar użytkownika
wodzini
 
Posty: 3637

Postprzez Basebox » 27 paź 2009, 20:01

Think napisał(a):Zulu, wiesz hmm.. chyba mi się ostatnio śniłaś. Nie dzgałem Cie nożem i nie miałaś rajstop. W sumie nie przypominam sobie zbyt dużo z tego snu ale za to pamiętam że pod koniec mieliśmy krople potu na czole.

Co to może znaczyć?
to nie byl pot, tylko sok z cytryny


ot byliscie na imprezie. i tyle.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Think » 27 paź 2009, 21:02

wodzini napisał(a):
Think napisał(a):blablabla
blablabla


Co zrobić
;(
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez wodzini » 27 paź 2009, 21:03

proponuje melatonine, ja poniej nigdy nie snie
Avatar użytkownika
wodzini
 
Posty: 3637

Postprzez Think » 27 paź 2009, 21:12

wodzini napisał(a):proponuje amfetamine, ja poniej nigdy nie snie


Osobiście jednak wole piwo do poduchy bo lubię dobrze się wyspać.
Think
 
Posty: 3332
Przemyśl

Postprzez Zvier » 27 paź 2009, 21:38

Wszyscy macie racje.
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez sushilabel » 27 paź 2009, 21:40

Wróciłem meeega zmęczony z pracy i kimnąłem się chwile. Śniło mi się, że kręciłem się po pokojach, było sporo osób z forum. Minąłem Safeć w korytarzu, powiedziała, że idzie wziąć prysznic. Zapytałem czy mogę się przyłączyć, zgodziła się. Poszedłem do pokoju po ręcznik, ale byłem we śnie również meeega zmęczony i stwierdziłem, że kimnę się na sekundkę. Nie dotarłem pod prysznic. Tak więc sorki wielkie :/
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Zvier » 27 paź 2009, 21:51

Jadąc pociągiem na SPL'a udało mi się doświadczyć cevów.
Zamknąłem oczy, głowę miałem skierowaną ku górze..
Przebijało trochę światło przez powieki. Powoli usypiając zacząłem widzieć różne rzeczy.. Jakieś tramwaje, fale, miasto i ludzi.
Przy każdej próbie skupienia się na danym obrazie, serce podchodziło mi do krtani i otwierałem szybko oczy jakby wystraszony.
Działo się tak za każdym razem.. Nie mogłem przebić się do naprawdę wyraźnego obrazu, a byłem czasem naprawdę blisko.
Ciekawy jestem czy poza psychodelikami które wzmacniają wrażenia są jakieś inne substancje/czynności pomagające skupić się na cevach..
Słyszał ktoś o czymś takim?
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez sushilabel » 27 paź 2009, 22:07

Jadąc milion lat temu do Łodzi na Panacee piłem piwo z cewnika.

Ach ta Łódź, magiczne miasto.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez FraneKimono » 27 paź 2009, 22:21

Zvier napisał(a):Jadąc pociągiem na SPL'a udało mi się doświadczyć cevów.
Zamknąłem oczy, głowę miałem skierowaną ku górze..
Przebijało trochę światło przez powieki. Powoli usypiając zacząłem widzieć różne rzeczy.. Jakieś tramwaje, fale, miasto i ludzi.
Przy każdej próbie skupienia się na danym obrazie, serce podchodziło mi do krtani i otwierałem szybko oczy jakby wystraszony.
Działo się tak za każdym razem.. Nie mogłem przebić się do naprawdę wyraźnego obrazu, a byłem czasem naprawdę blisko.
Ciekawy jestem czy poza psychodelikami które wzmacniają wrażenia są jakieś inne substancje/czynności pomagające skupić się na cevach..
Słyszał ktoś o czymś takim?


http://www.oobe.pl/
FraneKimono
 
Posty: 447

Postprzez safeĆ » 27 paź 2009, 22:48

sushilabel napisał(a):Wróciłem meeega zmęczony z pracy i kimnąłem się chwile. Śniło mi się, że kręciłem się po pokojach, było sporo osób z forum. Minąłem Safeć w korytarzu, powiedziała, że idzie wziąć prysznic. Zapytałem czy mogę się przyłączyć, zgodziła się. Poszedłem do pokoju po ręcznik, ale byłem we śnie również meeega zmęczony i stwierdziłem, że kimnę się na sekundkę. Nie dotarłem pod prysznic. Tak więc sorki wielkie :/



:ant:
safeĆ
 
Posty: 1251
Łódź/Koszalin

Postprzez Basebox » 29 lis 2009, 20:52

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Basebox » 15 gru 2009, 16:14

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Zvier » 05 sty 2010, 11:06

Dziś walczyłem w jakiejś zatoczce or miasteczku nad oceanem. Wszystko działo się w nocy. Hasałem z łopata którą nazywałem sobie pobłażliwie siekierką. Akcja działa się w całym mieście, przechodziłem od domu do domu szukając jakiegoś miejsca które będzie wystarczająco bezpieczne, by przeczekać do rana. Spotykałem ludzi, którzy albo "need help!" albo "do you need a hand?". Niestety za każdym razem okazywało się, że albo zostawali dziabnięci, albo ginęli w objęciach wszechobecnej zgnilizny. Koniec końców trafiłem do kościoła i jak się okazało było tam kilku rosłych gości którzy mówili ciągle o lasce którą kiedyś tu pochowano żywcem i może nam pomóc. Popatrzyłem na nich i powiedziałem, "Przecież tu jest". Wyciągnęliśmy jakąś nastolatkę, popatrzyła na nas, uśmiechnęła się i wtedy przez szyby kościoła wpadła gromada zombie. :Oddalajaca się bardzo szybko kamera, coraz dalej, przez okno, wyżej, zobaczyłem miasto: <budzik>
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez sushilabel » 05 sty 2010, 11:11

a był tam taki motyw że Think też został dziabnięty i się przemienił w zombie ale nie chciałeś go zabić bo to Twój ziomal więc schowałeś go w komórce przykutego łańcuchami gdzie ukradkiem wpadałeś raz na jakiś czas żeby pograć z nim na Playstation?
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez marvelon » 05 sty 2010, 11:16

dziś śniło mi się, że byłem u anta w mieszkaniu. sam. dzwonię do niego chodząc po mieszkaniu i nagle natykam się na jego mamę, która choć początkowo wystraszona moim nagłym pojawieniem się w końcu częstuje mnie plackami, herbatą i wspólnie czekamy na antka. :o
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Zvier » 05 sty 2010, 11:20

Sushi, niestety.. Byłem gdzieś daleko i nie było żadnych znajomych.
Placki od mamy ANTa FTW :lol:
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez ReAktor » 05 sty 2010, 12:04

a ładna ta mama?
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Basebox » 26 maja 2010, 11:06

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Chaser » 05 paź 2010, 15:46

Śniło mi się dzisiaj, że jedździłem drewnianym lamborghini. A potem jakiemuś gościowi, co chciał mi rower ukraść, robiłem kanapki z pastą do zębów o smaku czekoladowym :lol:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez marvelon » 05 paź 2010, 15:49

nie jedz sera na noc ;)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez zuluu » 05 paź 2010, 16:00

o jesusku jakie piêkne rzeczy s± na tej stronie :heart:
zuluu
 

Postprzez janii » 03 cze 2011, 08:52

Sniło mi się, że Kwiku był u psychiatry na badaniach i konkluzja była taka aby się z nim nie zadawać bo jest niebezpieczny.
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez RVerbal » 06 cze 2011, 22:49

śniło mi się, że tusk ogłosił nagrodę za znalezienie laski magów i ja ją znalazłem, ale okazało się, że to jest fake, bo była z folii aluminiowej.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Basebox » 07 cze 2011, 13:49

Przedwczoraj mi się śniło, że byłem na imprezie w CDQ i grał Fizyk. Głównie dnb, ale na sam koniec pocisnął jakiś własny kawałek trip-hop'owy. Do tego na żywo pomagał mu na skreczu typ z 16Wersów. Wyszło im takie połączenie DJ Shadowa i Massive Attack jak za starych dobrych czasów. Spojrzałem na ludzi i ponoć byli zahipnotyzowani tym dźwiękiem. Potęga.

Jak się obudziłem, to jeszcze przez godzinę miałem ten utwór w głowie. :)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez zuluu » 07 cze 2011, 14:02

mi sie sni jego nowy mix dla whop whop :lol:
zuluu
 

Postprzez Basebox » 08 cze 2011, 00:46

to nie bede szczypal ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron