temat do szukania.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

temat do szukania.

Postprzez Grinn » 28 sie 2010, 00:50

szuakm kawałka gdzie w teledysku były wielkie mrówki i dobierały sie do domku w którym bbyli ludzie zdaje sie ze pan i pani. dzieki za wsparcie
Ostatnio edytowano 30 sie 2010, 21:55 przez Grinn, łącznie edytowano 1 raz
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez Banciur » 28 sie 2010, 01:05

Ostatnio edytowano 28 sie 2010, 01:06 przez Banciur, łącznie edytowano 1 raz
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez Grinn » 28 sie 2010, 01:06

egzakli, dzienx, mozna usunąć
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez zolwik » 28 sie 2010, 11:54

ja szukam kawalka gdzie w teledysku ucieka koles, a goni go dwoch na BMXach.

drugiego szukam jak jeden koles zostawia teczke i jedzie metrem, drugi jedzie za nim taxi, wsiada do metra, a tamten wysiada czy jakos tak, nei pamietam.

oba ogladalem w sylwestra 1998/1999 czy jakos w tej okolicy. towarzyszace
im inne teledyski to makai "beneath the mask" , fsol "my kingdom",
ken ishiii "extra", squarepusher "come on my selector" i gigi d'agostino "bla bla bla".
najbardziej hipnotyzujacy sylwester :dnb:
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez N-FETT » 29 sie 2010, 00:11

a ogarniał ktoś kiedyś kawałek FSOL - We have expolsiv?
Avatar użytkownika
N-FETT
 
Posty: 1155
Jelenia Góra

Postprzez :break: » 29 sie 2010, 11:01

w jakim sensie ogarnial?
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez blue print » 29 sie 2010, 11:07

jak kuwete
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez :break: » 29 sie 2010, 11:07

a to nie :lol:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Grinn » 30 sie 2010, 21:03

no to teraz szukam stronki gdzie mozna sciagnac modele papierowe różnych ludzików, a może zna ktoś strone gdzie mozna sciągnąc modele ludzików w koszulkach klubów piłkarskich?
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez switch_technique » 30 sie 2010, 21:52

dobra, a ja szukam kawałka który pojawia się w jednym z jingli radia roxy, chuj wie jak go opisać, leci chyba w sumie samo intro do niego, leci kick i jakies fałszujące organki a koles spiewa tez takim jakby falsetem ale dość wysokim tonem, nawet za bardzo nie rozumiem co on tam śpiewa... ma ktoś jakiś pomysł, brzmi to troche jak jakiś electro-pop czy coś takiego...
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez IZM » 30 sie 2010, 22:30

Grinn napisał(a):no to teraz szukam stronki gdzie mozna sciagnac modele papierowe różnych ludzików, a może zna ktoś strone gdzie mozna sciągnąc modele ludzików w koszulkach klubów piłkarskich?


http://www.cubeecraft.com/

Hmm, tu jest Mourinho i Ronaldo i paru innych:

http://www.cubeecraftfanclub.blogspot.com/

Obrazek
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Rayashi » 31 sie 2010, 12:30

Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez IZM » 31 sie 2010, 12:51

Rayashi napisał(a):szukam autora tych ilustracji
http://img138.imageshack.us/img138/4007/img0001jz.jpg


Frank Frazetta?
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez Pawlak » 31 sie 2010, 13:11

switch_technique napisał(a):dobra, a ja szukam kawałka który pojawia się w jednym z jingli radia roxy, chuj wie jak go opisać, leci chyba w sumie samo intro do niego, leci kick i jakies fałszujące organki a koles spiewa tez takim jakby falsetem ale dość wysokim tonem, nawet za bardzo nie rozumiem co on tam śpiewa... ma ktoś jakiś pomysł, brzmi to troche jak jakiś electro-pop czy coś takiego...



czego to jingiel, ogólny radia roxy czy zapowiedź jakiegoś programu?
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Rayashi » 31 sie 2010, 14:27

IZM napisał(a):
Rayashi napisał(a):szukam autora tych ilustracji
http://img138.imageshack.us/img138/4007/img0001jz.jpg


Frank Frazetta?

to chyba nie on, ale dzieki za zarzucenie tego nazwiska, bardzo fajne prace ma.
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez Strzaua » 31 sie 2010, 15:16

szukam odsłuchu do utworu "Planet Bass - Rock It" ( http://www.discogs.com/Planet-Bass-Rock ... se/1666655 ). słuchałem go za szczyla i pamiętam, że ostro się nim jarałem (mam jeszcze przed oczami ten motyw jak katowałem pierwszą część collina słuchając tego utworu :D ) chciałbym sobie go posłuchać jeszcze raz, bo nie słyszałem go już chyba z 10 lat, poratuje ktoś?
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Postprzez EFX » 31 sie 2010, 17:12

na amazon.com jest do kupienia ten cd od kogoś joł
EFX
 
Posty: 322

Postprzez switch_technique » 31 sie 2010, 17:30

Pawlak napisał(a):
switch_technique napisał(a):dobra, a ja szukam kawałka który pojawia się w jednym z jingli radia roxy, chuj wie jak go opisać, leci chyba w sumie samo intro do niego, leci kick i jakies fałszujące organki a koles spiewa tez takim jakby falsetem ale dość wysokim tonem, nawet za bardzo nie rozumiem co on tam śpiewa... ma ktoś jakiś pomysł, brzmi to troche jak jakiś electro-pop czy coś takiego...



czego to jingiel, ogólny radia roxy czy zapowiedź jakiegoś programu?


jeden z wielu jingli, wiem że są jakby podzielone te jingle, jeden taki rockowy, drugi more electropop trzeci jeszcze jakiś w innym stylu...
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez Grinn » 31 sie 2010, 20:39

IZM napisał(a):
Grinn napisał(a):no to teraz szukam stronki gdzie mozna sciagnac modele papierowe różnych ludzików, a może zna ktoś strone gdzie mozna sciągnąc modele ludzików w koszulkach klubów piłkarskich?


http://www.cubeecraft.com/

Hmm, tu jest Mourinho i Ronaldo i paru innych:

http://www.cubeecraftfanclub.blogspot.com/

Obrazek

dziekuje
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez obsceniq » 31 sie 2010, 20:57

nie chcę tworzyć nowego topicu, wiec spytam tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=ZjpRs9AXRtY
Więc chodzi mi o drugi numerek, głównie o struny ktore słychać (1:03). Stare dobre gówno. :dnb:

Edit: Pamiętam że kiedyś była strona, na niej Promo do ściągnięcia, tracki itp.
Dziękuje z góry. :)
obsceniq
 
Posty: 1801
trombka'

Postprzez Pawlak » 01 wrz 2010, 10:03

switch_technique napisał(a):
Pawlak napisał(a):
switch_technique napisał(a):dobra, a ja szukam kawałka który pojawia się w jednym z jingli radia roxy, chuj wie jak go opisać, leci chyba w sumie samo intro do niego, leci kick i jakies fałszujące organki a koles spiewa tez takim jakby falsetem ale dość wysokim tonem, nawet za bardzo nie rozumiem co on tam śpiewa... ma ktoś jakiś pomysł, brzmi to troche jak jakiś electro-pop czy coś takiego...



czego to jingiel, ogólny radia roxy czy zapowiedź jakiegoś programu?


jeden z wielu jingli, wiem że są jakby podzielone te jingle, jeden taki rockowy, drugi more electropop trzeci jeszcze jakiś w innym stylu...


jak usłyszysz to ponownie to staraj sie zapamietać co tam mówią, jestem w stanie Ci pomóc.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez switch_technique » 01 wrz 2010, 19:35

Pawlak napisał(a):
switch_technique napisał(a):
Pawlak napisał(a):
switch_technique napisał(a):dobra, a ja szukam kawałka który pojawia się w jednym z jingli radia roxy, chuj wie jak go opisać, leci chyba w sumie samo intro do niego, leci kick i jakies fałszujące organki a koles spiewa tez takim jakby falsetem ale dość wysokim tonem, nawet za bardzo nie rozumiem co on tam śpiewa... ma ktoś jakiś pomysł, brzmi to troche jak jakiś electro-pop czy coś takiego...



czego to jingiel, ogólny radia roxy czy zapowiedź jakiegoś programu?


jeden z wielu jingli, wiem że są jakby podzielone te jingle, jeden taki rockowy, drugi more electropop trzeci jeszcze jakiś w innym stylu...


jak usłyszysz to ponownie to staraj sie zapamietać co tam mówią, jestem w stanie Ci pomóc.


to jest ostatni kawałek w jinglu w którym jest chase & status ft. plan b zaraz po tym jest the editors pozniej jeszcze kilka kawalkow i na koncu to, chyba jest tam cos o "growing" i "feed" hehe
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez Pawlak » 02 wrz 2010, 10:13

hehe ale to jingiel bez przekazu żadnego nic tam po polsku nie mówią nie zapowiadają żadnego programu? musze wiedzieć żeby to ogarnać.
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez switch_technique » 02 wrz 2010, 17:30

Pawlak napisał(a):hehe ale to jingiel bez przekazu żadnego nic tam po polsku nie mówią nie zapowiadają żadnego programu? musze wiedzieć żeby to ogarnać.


2x jest "radio roxy" - tylko tyle.... :lol:
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez Pawlak » 03 wrz 2010, 10:03

:lol: dobra zobaczymy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Bua » 03 wrz 2010, 10:30




:dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:

bede miał teraz cały pokój tym zapierdolony, a o pracy to nie ma mowy bo sciągam wzory

szykuje się niezły piątkowy wieczór przy dymie i wycinankach:D dzięki!
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez MySzA » 03 wrz 2010, 15:34

+ miliard ! lubie to :D


wiem już co robię w sobote :D
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez marvelon » 03 wrz 2010, 15:35

mefedron i wycinanki?
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez IZM » 03 wrz 2010, 15:41

Czytałem że mefedron powoduje problemy z krążeniem i ludzie nie mogą chodzić, nogi im się sinoniebieskie robią i puchną, to idealnie pod wycinanki, gry planszowe i inne domowe zajęcia hobbystyczne.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez marvelon » 03 wrz 2010, 15:42

Czytałem że mefedron powoduje problemy z krążeniem i ludzie nie mogą chodzić, nogi im się sinoniebieskie robią i puchną, to idealnie pod wycinanki, gry planszowe i inne domowe zajęcia hobbystyczne.

nie wiem. mnie pobudzacze nie interere.
z fejsbuka wynika, że junes mefi. wiadomo kto mefi nie błądzi.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron