...::: Pilka Nozna :::...

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez kempa8 » 13 maja 2012, 17:58

premier league - WTKURWAF :O :dnb:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 13 maja 2012, 21:52

manchester city mistrzem, jupi :jupi:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez <neuro> » 17 maja 2012, 10:59

Zaczyna sie szalenstwo :D
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez KaEVu » 17 maja 2012, 14:30

Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez pablo » 29 maja 2012, 11:56

BBC Panorama - Euro 2012 - Stadiums Of Hate
http://www.youtube.com/watch?v=z93iQgI3_Iw


patrzcie jaka mapka dojebali debile z BBC :lol: :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 08 cze 2012, 17:47

nawet ceremonię otwarcia euro zepsuli mi dubstepem
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 08 cze 2012, 23:05

ale polacy dali dupy. z tak chujowo grającą grecją, czarno to widzę. ale przynajmniej stadiony mamy ładne :P
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Henry Swanson » 09 cze 2012, 11:19

To, ze nie wygralismy, mozemy zawdzieczac Smudzie, brak zmian na boisku i do tego ten brak kondycji w drugiej polowie - to ciekawe :o Mysle, ze zwyciestwo moglismy miec w kieszeni, a tak ruskie zrobia swoje, grecjanie z czechami zawalcza i wygraja ale skromnie, my wygrywamy ze czechami, rosja rozbija grecje i wychodzimy z grupy bilansem bramek kurwa mac!

Obrazek

:o
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7D0fNtIdW0
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez KaEVu » 09 cze 2012, 12:05

Teve napisał(a):Mysle, ze zwyciestwo moglismy miec w kieszeni, a tak ruskie zrobia swoje, grecjanie z czechami zawalcza i wygraja ale skromnie, my wygrywamy ze czechami, rosja rozbija grecje i wychodzimy z grupy bilansem bramek kurwa mac!




:lol:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Ray0 » 12 cze 2012, 12:36

No, jak obstawiacie dzisiejsze starcie z ruskimi?

Ja jestem "hurra-optymistą" i stawiam, że będzie 3:1 dla Polski :dnb:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez kempa8 » 13 cze 2012, 12:15

znaczy kapitan
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 16 cze 2012, 23:00

no niestety. nie wierzyłem w Polaków (może i chujowy ze mnie patriota) i śmiałem się z hurraoptymizmu "ekspertów". sorry, ale jestem kibicem od 10 lat - pamiętam jak przegrywaliśmy w Korei-Japonii, eliminacje do Euro 2004 (z Łotwą), potem w Niemczech, następnie w Austri i Szwajcarii, a potem w eliminacjach do MŚ 2010 - wszystko w żenującym stylu. zagraliśmy jedną dobrą połowę na tych mistrzostwach - drugą z Rosją. dlatego nie mam żalu do Polaków, bo nie czułem tej podnietki - nie nauczymy słonia grać w bierki, nie nauczymy tej reprezentacji wygrywać w meczach o stawkę. nie wiem co spowodowało tak słabą postawę w meczu z Czechami - nasi grali fatalnie, co chwilę tracili piłkę, nie umieli atakować. nie pomogły nam ściany, byliśmy najgorsi w grupie co potwierdzają nasze wyniki. myślę, że Irlandia z Hiszpanią pokazała więcej wiary i lepszą grę niż my dzisiaj. powtarzam - nie mam żalu, bo nie liczyłem na nich, ale jednak fajnie by było gdyby przeszli dalej. teraz trzeba się zastanowić "co dalej"? Smuda zostanie zdymisjonowany. mam nadzieję, że tak - nie chciałem Smudy na selekcjonera, pomimo że drużyna za późnego Beenhakkera grała fatalnie. szkoda mi trochę naszego trenera - chociaż nie jest i nigdy nie będzie fantastycznym fachowcem. Smuda wystarczał w Polsce, nie wystarcza w Europie. być może nasza gra dzisiaj to efekt złego przygotowania. robił zmiany w czasie meczu - takie jakich oczekiwali kibice. nie można złego meczu zwalić na niego (a na pewno nie tylko na niego), Polacy byli w tym meczu gorsi, mieli umiejętności (Błaszczykowski, Piszczek i Lewandowski - fantastyczne trio), mieli potencjał, ale czegoś zabrakło. może wiary? może przygotowania? nie mnie to oceniać. niemniej, jest to nasze pożegnanie z Euro (których jesteśmy gospodarzami, podwójny ból), pewnie pożegnanie ze Smudą, być może pożegnanie z częścią piłkarzy. znowu kończy się pewien etap. na razie bez nadziei na przyszłość...
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez <neuro> » 11 paź 2012, 19:05

Nasza parchata reprezentacja juz 16 gra z angolami i trzeba przygotowac sie na wpierdol ]:->

btw:najpierw dojebie nam w piątek RPA ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 11 paź 2012, 22:36

no proste. największy wpierdol będzie pewnie z moim ukochanym Urugwajem :D
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez <neuro> » 15 paź 2012, 19:04

Z czarnuchami się udało ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Johnny! » 16 paź 2012, 22:29

ale żenada z tym dachem :lol: wg sport.pl zadna ze stron nie chciala grac przy zamknietym - to mogli chociaz go zamknac zeby deszcz nie zrobił kompostu, ale nie po co, lepiej jutro bedzie grac na mchu
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 16 paź 2012, 22:37

cały świat to widzi :D 2mld złotych i nie można zamknąć dachu (bo deszcz, bo śnieg - można zamknąć jak jest pogodnie i słonecznie :lol:), a murawa bez drenażu. kurwa mać! to tylko w Polsce mogło się zdarzyć.

"Jak to ktoś ładnie ujął, żyjemy w czasach, w których człowiek może skoczyć sobie z kosmosu, polecieć z prędkością dźwięku, a potem bezpiecznie wylądować, a także w czasach, w których w Polsce odwołuje się mecz z powodu deszczu – i to na stadionie, który uzbrojony jest w zadaszenie. "
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Mike-L » 16 paź 2012, 22:42

RVerbal napisał(a):a murawa bez drenażu. kurwa mać! to tylko w Polsce mogło się zdarzyć.


chuja prawda. kumpel pracuje w firmie, która opiekuje się murawą na narodowym i dzwoniłem do niego w trakcie meczu. mówił, że drenaż zakładali,a w telewizji pierdolili głupoty i tylko kręcą afere pojeby. z dachem faktycznie chujnia
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 16 paź 2012, 22:47

no chyba, że tak. w takim razie wypada mi usunąć 4 słowa. co nie zmienia absolutnie faktu, że chujnie zrobili niesamowitą. ciekawe co zrobią z kibicami, oni zapłacili grubą kasę za obejrzenie meczu. ich mi najbardziej szkoda.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Mike-L » 16 paź 2012, 22:55

prawda jest taka, że straty finansowe będą i to poważne. mecz o 17 lol , wielu ludzi ktorzy zakupili bilety będzie wtedy w pracy, albo bedzie mialo inne plany. pewnie spora część zwróci bilety. poza tym dojda dodatkowe koszty za ponowne oświetlenie, ochrone itp... a wystarczyło zamknąć jebany dach
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez EFX » 16 paź 2012, 23:02

hehehe :lol: no cóż ...
EFX
 
Posty: 322

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 17 paź 2012, 12:00

warstwa odprowadzająca wodę jest, ale ma 3, a nie 30cm
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez hirszu » 17 paź 2012, 17:48

Po pierwszej połowie przegrywamy jedną bramką. Dużo sytuacji, a tak wiele niewykorzystanych :(
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Johnny! » 17 paź 2012, 18:18

Właśnie, zaskakujące, ale nie grają źle nasi. Tym bardziej szkoda ze nie mogą wykończyć żadnej akcji golem
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez Mike-L » 17 paź 2012, 23:48

dobry mecz Polaków. najsłabiej wypadł jednak Wszołek chyba i Wawrzyniak. Miłym zaskoczeniem gra Krychowiaka
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez <neuro> » 25 paź 2012, 09:11

Gra Krychowiaka to nie żadne zaskoczenie ,chłopak gra w pierwszym składzie Reims w mocnej lidze francuskiej.

Lewy wczoraj ładnie pokarał parchatych :D
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez freesssbee » 06 lis 2012, 17:55

dzisiaj pare zajebistyche meczykow

real - bvb
arsenal - szalke
city - ajax

oczywiscie obejrze BvB :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 06 lis 2012, 22:17

gdzie transmiszyn?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned


Re: ...::: Pilka Nozna :::...

Postprzez RVerbal » 06 lis 2012, 23:38

gdyby sędzia Rasmusen zamiast sędziować mecz City - Ajax, rozstrzygałby losy meczu w polskiej A-Klasie to po meczu prawdopodobnie uciekałby wokół murawy przed kibicami uzbrojonymi w maczety, dębowe kije i puste butelki. i nie byłoby w tym nic złego.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron