cena benzyny...

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez zolwik » 06 sty 2011, 00:56

GOLF :dnb:

w sumie paliwo ze statoila (nawet zwykle) nie zawiera siarki, siarczanow, czy innych swierkow i ludzie polecajo, ale np. znajduje drobna roznice miedzy shellem a bp. mozliwe ze w moim miescie shell ma dziadostwo i dlatego. raz jak zatankowalem z shella, to na moich golfowych 56 KM bylo czuc tak, jakbym na recznym jechal (w sensie auto na recznym, nie ja). po wlaniu bp ultimate auto fruwa na tyle na ile moze SDI :wink:
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez DamaDama » 06 sty 2011, 01:10

w sumie chyba passaty tdi b5 są w tej chwili droższe od benzynowych o jakies 3 klocki... w tych samych zakresach mocy są niewiele mniej paliwożerne koszt zakupu diesla zwroci sie dopiero gdziees po minimum 2 latach jesli ktos jezdzi ok 10000 km rocznie... a niech się sypnie turbina albo wtryski...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez człek » 06 sty 2011, 01:23

Ja bym chciał żeby ON było po 5,50 a PB95 po 6 zł i żeby wszycy się obsrali.
człek
 
Posty: 477

Postprzez Johnny! » 06 sty 2011, 01:27

sam bys sie obsral jakbys zobaczyl podwyzki spowodowane drozszym transportem
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez człek » 06 sty 2011, 01:28

sram na transport. o to własnie mi chodzi.
człek
 
Posty: 477

Postprzez DamaDama » 06 sty 2011, 01:55

gdyby stać mnie było na samochód to płaciłbym nawet i te sześć złotych za litr... unikam jazdy samochodem jak ognia z racji proekologicznych poglądów i z przekonaniem do tego, że jeśli mogę coś na mieście załatwić na piechotę w godzinę to załatwiam to na piechotę... po prostu zjebana sprawa jest z tym, że cena paliwa dopierdala inne ceny z racji niewykształconych możliwości przestawienia się na alternatywne źródła energii, min. napędzania pojazdów mechanicznych, które niestety są niezbędne... trzeba się ogarnąć w tej kwestii albo aktualna cywilizacja zje swój ogon, który sobie sama doczepia














kurwa, prawie esej :lol:
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez Paweł K. » 06 sty 2011, 02:06

W Kopenhadze litr 95 na shellu waha się około 11,5 kr. To jakieś 5.5zł - 6zł.
Paweł K.
 
Posty: 426

Postprzez CuBa » 06 sty 2011, 02:08

siema, ej jakie sa najlepsze gry rpg z 2010r ? albo cos takiego ala commandos. ogolnie podrzuccie tytuly najlepszych gier z 2010 ale glowny nacisk na rpg i taktyczne.
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez RVerbal » 06 sty 2011, 02:13

CuBa napisał(a):siema, ej jakie sa najlepsze gry rpg z 2010r ? albo cos takiego ala commandos. ogolnie podrzuccie tytuly najlepszych gier z 2010 ale glowny nacisk na rpg i taktyczne.

w 2010 wyszło bodaj parę produkcji pseudo-crpgowych, ale żadna nie jest na tyle warta uwagi, żeby było warto ją zakupić/stracić czas na pobranie. ale jakbyś był ciekaw to całkiem dobry jest drakensang: river of time. średnie - two worlds II i arcania: a gothic tale. ale najlepiej poczekaj do maja - wtedy wychodzi drugi wiedźmin 8)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez traumakonika » 06 sty 2011, 02:13

traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy

Postprzez fet » 06 sty 2011, 02:17

blue print napisał(a):
fet napisał(a):tez rozwazalem nad wymiana auta na diesla, niemiec jakis szczegolnie
ale dupka teraz ta sama cena prawie, aczkolwiek diesel i tak mniej pali.

wymienianie TERAZ benzyny na diesla to jest tak popierdolony pomysl jak wstawanie w nocy zeby trzymac kredens :lol:



czytałem :lol: :lol: :lol:
fet
 
Posty: 749
wwa

Postprzez switch_technique » 06 sty 2011, 02:25

człek napisał(a):sram na transport. o to własnie mi chodzi.


Fajnie.

A teraz zapraszam do lektury: http://www.transport-jest-potrzebny.pl/

:lol:
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez manhattanman » 06 sty 2011, 03:06

thc jest bezcenne.
rower daje radę.
gaz mocno drożeje.
politycy to śmiecie.

uzasadniam: wprowadzają w polsce od dekady wszystko na niekorzysc obywatela, wszystko drozeje, wszystko pozakazywane pod groźbą sądowego haraczu, kolej niedofinansowywana podobnie jak infrastruktura, a samochodów od zajebania - produkcja gazów cieplarnianych rośnie, natężenie hałasu rośnie, drogi podziurawione, natomiast aparat państwowy(mundurówki, urzędnicy, immunitety, biurokracja - to wszystko jest na porządku dziennym.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Henry Swanson » 06 sty 2011, 07:31

człek napisał(a):Ja bym chciał żeby ON było po 5,50 a PB95 po 6 zł i żeby wszycy się obsrali.

srają od dawna, szczególne zimą...

Paweł K. napisał(a):W Kopenhadze litr 95 na shellu waha się około 11,5 kr. To jakieś 5.5zł - 6zł.


ceny mam europejskie, tyle że zarobki żenujące...
czytałem, że za godzinę pracy w dani mają ok. 150 koron
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez człek » 06 sty 2011, 09:48

switch_technique napisał(a):
człek napisał(a):sram na transport. o to własnie mi chodzi.


Fajnie.

A teraz zapraszam do lektury: http://www.transport-jest-potrzebny.pl/

:lol:

:lol:

trzy lata robiłem w transporcie, dziękuję :heart: wzruszyłem się.
człek
 
Posty: 477

Postprzez Butch » 06 sty 2011, 11:32

człek napisał(a):
zolwik napisał(a):ja diesla z reguly kupuje z gornej polki (bp ultimate, shell v-power, orlen verva, zalezy gdzie dobra dostawa)

bez sensu. do sdi tylko zwykłą.

u mnie ON po 4,6. narazie niema tragedii przy spalaniu 5,5 w mieście.

pozdrawiam posiadaczy autek na benę :lol:

gdyby stać mnie było na samochód to płaciłbym nawet i te sześć złotych za litr... unikam jazdy samochodem jak ognia z racji proekologicznych poglądów i z przekonaniem do tego, że jeśli mogę coś na mieście załatwić na piechotę w godzinę to załatwiam to na piechotę... po prostu zjebana sprawa jest z tym, że cena paliwa dopierdala inne ceny z racji niewykształconych możliwości przestawienia się na alternatywne źródła energii, min. napędzania pojazdów mechanicznych, które niestety są niezbędne... trzeba się ogarnąć w tej kwestii albo aktualna cywilizacja zje swój ogon, który sobie sama doczepia

w obu przypadkach macie na myśli stare diesle, nieprawdaż?
Butch
 
Posty: 1101
z dupy jeżajeżozwierza

Postprzez coxu » 06 sty 2011, 12:34

ja się tylko zastanawiam, ile za litr trzeba będzie położyć w okresie wakacyjnym, w którym jak wiadomo ceny paliw idą w górę.
jak narazie trzeba zacisnąć zęby i się przyzwyczaić, ropa będzie cały czas szła w górę, tylko mogliby akcyzę zmiejszyć.

btw. 18l/100km bez pełnego ognia :twisted:

e: http://stopakcyzie.pl/
coxu
 
Posty: 253
hindenburg

Postprzez zgonia. » 06 sty 2011, 12:46

może czas sie przestawić

Z
na czym zaoszczędze
na
gdzie zarobie

tez jest mi przykro jak tankuje
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez DamaDama » 06 sty 2011, 13:00

Butch napisał(a):
człek napisał(a):
zolwik napisał(a):ja diesla z reguly kupuje z gornej polki (bp ultimate, shell v-power, orlen verva, zalezy gdzie dobra dostawa)

bez sensu. do sdi tylko zwykłą.

u mnie ON po 4,6. narazie niema tragedii przy spalaniu 5,5 w mieście.

pozdrawiam posiadaczy autek na benę :lol:

gdyby stać mnie było na samochód to płaciłbym nawet i te sześć złotych za litr... unikam jazdy samochodem jak ognia z racji proekologicznych poglądów i z przekonaniem do tego, że jeśli mogę coś na mieście załatwić na piechotę w godzinę to załatwiam to na piechotę... po prostu zjebana sprawa jest z tym, że cena paliwa dopierdala inne ceny z racji niewykształconych możliwości przestawienia się na alternatywne źródła energii, min. napędzania pojazdów mechanicznych, które niestety są niezbędne... trzeba się ogarnąć w tej kwestii albo aktualna cywilizacja zje swój ogon, który sobie sama doczepia

w obu przypadkach macie na myśli stare diesle, nieprawdaż?


ja w swoim przypadku mam na początku na myśli benzynę a w drugiej części diesla...

coxu napisał(a):ja się tylko zastanawiam, ile za litr trzeba będzie położyć w okresie wakacyjnym, w którym jak wiadomo ceny paliw idą w górę.
jak narazie trzeba zacisnąć zęby i się przyzwyczaić, ropa będzie cały czas szła w górę, tylko mogliby akcyzę zmiejszyć.

btw. 18l/100km bez pełnego ognia :twisted:

e: http://stopakcyzie.pl/


ja pierdole...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez Marc1n » 06 sty 2011, 13:12

18l/100 to już słuszne spalanie!
A nie jakiś pedalski dizel
Marc1n
 
Posty: 156
Białystok

Postprzez zolwik » 06 sty 2011, 13:17

RVerbal napisał(a):
CuBa napisał(a):siema, ej jakie sa najlepsze gry rpg z 2010r ? albo cos takiego ala commandos. ogolnie podrzuccie tytuly najlepszych gier z 2010 ale glowny nacisk na rpg i taktyczne.

w 2010 wyszło bodaj parę produkcji pseudo-crpgowych, ale żadna nie jest na tyle warta uwagi, żeby było warto ją zakupić/stracić czas na pobranie. ale jakbyś był ciekaw to całkiem dobry jest drakensang: river of time. średnie - two worlds II i arcania: a gothic tale. ale najlepiej poczekaj do maja - wtedy wychodzi drugi wiedźmin 8)

nowy wiedzmin bardziej bedzie przypominal sterowaniem assasins creed, wiec bardziej strategicznym tytulem bylby Dragon Age w ktorym stosuje pauze niemal po kazdym ataku. postacie mam slabe, wrogow silnych, musze kombinowac, zeby wyjsc calo z ktoregokolwiek starcia.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez betonowen » 06 sty 2011, 13:47

ja dzis tankowalem po €1,40/litr benzyny
w polsce przynajmniej macie w paliwie podatek drogowy, a ja musze extra dokupowac kolka na przednia szybe :/ w zaleznosci od pojemnosci:
od 172€/rok do ponad 1500€/rok
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Postprzez CuBa » 06 sty 2011, 14:21

manhattanman napisał(a):uzasadniam: wprowadzają w polsce od dekady wszystko na niekorzysc obywatela, wszystko drozeje, wszystko pozakazywane pod groźbą sądowego haraczu, kolej niedofinansowywana podobnie jak infrastruktura, a samochodów od zajebania - produkcja gazów cieplarnianych rośnie, natężenie hałasu rośnie, drogi podziurawione, natomiast aparat państwowy(mundurówki, urzędnicy, immunitety, biurokracja - to wszystko jest na porządku dziennym.

i wszystko ladnie pokrywa się z tematem o dowodach osobistych. rząd wyzysku, biurokracja i pałace budowane za pieniądze podatników.

i zgonia dobrze mówi. zamiast myśleć o swoim rozwoju i szukaniu okazji, żeby zarobić więcej i jednocześnie podnieść swój poziom życia, wy szukacie okazji by zaoszczędzić. to taka zjebana mentalność całego narodu. przecież jeśli to się nie zmieni to nie wiem kiedy zacznie coś konkretnego iść w dobrą stronę. przecież to wszystko widać jak na dłoni. wygrywają najtańsze przetargi na wszystko, a później drogi po 3-5 latach do wymiany, dachy w galeriach handlowych urywają się tradycyjnie już co roku od nadmiaru śniegu, problemów na kolei bez końca :crazy:
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Butch » 06 sty 2011, 15:50

DamaDama napisał(a):
Butch napisał(a):
człek napisał(a):
zolwik napisał(a):ja diesla z reguly kupuje z gornej polki (bp ultimate, shell v-power, orlen verva, zalezy gdzie dobra dostawa)

bez sensu. do sdi tylko zwykłą.

u mnie ON po 4,6. narazie niema tragedii przy spalaniu 5,5 w mieście.

pozdrawiam posiadaczy autek na benę :lol:

gdyby stać mnie było na samochód to płaciłbym nawet i te sześć złotych za litr... unikam jazdy samochodem jak ognia z racji proekologicznych poglądów i z przekonaniem do tego, że jeśli mogę coś na mieście załatwić na piechotę w godzinę to załatwiam to na piechotę... po prostu zjebana sprawa jest z tym, że cena paliwa dopierdala inne ceny z racji niewykształconych możliwości przestawienia się na alternatywne źródła energii, min. napędzania pojazdów mechanicznych, które niestety są niezbędne... trzeba się ogarnąć w tej kwestii albo aktualna cywilizacja zje swój ogon, który sobie sama doczepia

w obu przypadkach macie na myśli stare diesle, nieprawdaż?


ja w swoim przypadku mam na początku na myśli benzynę a w drugiej części diesla...

ale stare silniki aj? bo nowe są mniej szkodliwe niż krowy
Butch
 
Posty: 1101
z dupy jeżajeżozwierza

Postprzez manhattanman » 06 sty 2011, 16:24

POCZEKAJMY aż wyginą komunistyczno-żydowskie roczniki.
Wówczas nastanie czas mentalnego anty-debilizmu.

80% Polaków żyje na podobnej minimalnej stopie, wśród nich 50% to głupki, które sprzedadzą własną matkę byleby mieć lepszą posadę kosztem reszty, taki sposób w tej rzeczywistości nie ma sensu, bo jesteśmy biednym krajem, a wyścig szczurów o 100zł więcej przypomina tragifarsę. Państwo zabierając obywatelom skazuje ich na wegetację, zabiera możliwości inwestowania, robi z ludzi niewolników, a to oznacza, że politycy są chuja warci, bo się po prostu zapętlają w swoich kłamstwach. Najlepiej stąd wypierdalać, tu nas nic nie czeka i stwierdzam to z ogromnym smutkiem, bo nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Pawlak » 06 sty 2011, 17:10

oj tak narzekacie, nie róbcie z siebie takich nieudaczników. jak mnie nie stać na samochód to go nie mam i klepie się jebanym autobusem do pracy.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez PK » 06 sty 2011, 17:51

to kup samochód. najlepiej chujowy co du¿o pali i wtedy wypowiadaj siê w tym temacie!
PK
 

Postprzez zolwik » 06 sty 2011, 17:57

a jak za 10 lat nie bedzie nas stac dojezdzac do pracy autobusem?

pakowac sie i uciekac z kraju nie ma co, bo kawal ziemii jest,
tylko trzeba wygonic swinie od koryta. chcialbym zobaczyc
jak taki tusk gra w SIMSy 8)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez manhattanman » 06 sty 2011, 18:03

PK napisał(a):to kup samochód. najlepiej chujowy co dużo pali i wtedy wypowiadaj się w tym temacie!

:lol:


jak taki tusk gra w SIMSy

zamyka wszystkich w pokoju bez klamek bez jedzenia i picia.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez coxu » 06 sty 2011, 19:52

DamaDama napisał(a):
coxu napisał(a):ja się tylko zastanawiam, ile za litr trzeba będzie położyć w okresie wakacyjnym, w którym jak wiadomo ceny paliw idą w górę.
jak narazie trzeba zacisnąć zęby i się przyzwyczaić, ropa będzie cały czas szła w górę, tylko mogliby akcyzę zmiejszyć.

btw. 18l/100km bez pełnego ognia :twisted:

e: http://stopakcyzie.pl/


ja pierdole...


uwierz mi, że mając 250KM pod prawą nogą się o tym zapomina :)
coxu
 
Posty: 253
hindenburg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości