cena benzyny...

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez zuluu » 07 sty 2011, 19:51

manhattanman napisał(a): luka w systemie jest taka, ze jak urodzisz sie ustawiony to stac cie na inwestycje, a jak urodzisz sie biedny to glowisz sie jakim cudem oni do tego doszli



:scri:
zuluu
 

Postprzez CuBa » 07 sty 2011, 19:58

AD.1
1.spójrzcie na każdego pracodawce. zawsze kombinuje jak zarobic na swoich pracownikach. praca na czarno, po 12h, minimalne stawki. wyzysk to tez okradanie/oszukiwanie.
2. popularny na forum temat o paliwie. nie czujecie się okradani ?
3. popsuty samochód, klasyczna historia : popsuty samochód trafia do warsztatu w celu wymiany jednej rzeczy. mechanicy jednak wymieniają połowę silnika, bo wszystkie rzeczy były w opłakanym stanie. yeah right
4. pamiętacie program "Usterka" ? fajnie tam przedstawiano kompetencje pracowników fizycznych. w programie pozorowano drobną usterkę jakiegoś sprzętu agd/rtv i wzywano specjalistów z ogłoszeń w gazetach. wada z reguły była banalna do naprawy a cena całej pracy nie powinna przekrac granicy śmiesznych pieniędzy. na ekranie widzieliśmy przewaznie doroslych, spoconych kawalerów pod wąsem, którzy w pocie czoła wymieniali jakąś uszczelkę, za robocizne brali 150zl i mowili, ze w domu nie da sie nic wiecej zrobic i sprzet trzeba zabrac do serwisu a cena naprawy wyniesie rownowartosc nowego sprzetu.
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez CuBa » 07 sty 2011, 20:01

ja mam pomysl . przebierzmy sie za kogos slawnego, np. za mroza lub dode i opierdolimy jakis bank.

metrik podpowiedzial mi kiedys fajny sposob jak napasc na jubilera z niskim ryzykiem wpadki. wiadomo, ze trzeba starannie dobrac jubilera, najlepiej jubilera w jakiejs cichej miescinie.
http://www.youtube.com/watch?v=IkZZ2ilVkoM



edit. jeśli jest ktoś zainteresowany zarobkiem 20$ niech zgłasza się na priv
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez PK » 07 sty 2011, 20:14

zuluu napisał(a):
manhattanman napisał(a): luka w systemie jest taka, ze jak urodzisz sie ustawiony to stac cie na inwestycje, a jak urodzisz sie biedny to glowisz sie jakim cudem oni do tego doszli



:scri:
pff :lol:

do zo za parê lat
PK
 

Postprzez manhattanman » 07 sty 2011, 20:23

nie czujecie się okradani ?

jak tak piszesz to od razu wlacza sie richard d james ze swoimi organkami(54 cymru beats) na moich uszach i wiem, ze ty nie pytasz, ty upewniasz sie, bo nie jestes pewien, ze to OSZUSTWO.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez zuluu » 07 sty 2011, 20:32

PK napisał(a):
zuluu napisał(a):
manhattanman napisał(a): luka w systemie jest taka, ze jak urodzisz sie ustawiony to stac cie na inwestycje, a jak urodzisz sie biedny to glowisz sie jakim cudem oni do tego doszli



:scri:
pff :lol:

do zo za parê lat



mam nadzieje, za biedaka nie bede wychodzic
zuluu
 

Postprzez manhattanman » 07 sty 2011, 20:36

jeśli jest ktoś zainteresowany zarobkiem 20$ niech zgłasza się na priv

mnie interesuje tylko apogeum,
dziwne że nikt nie założył takiego tematu wcześniej.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez zuluu » 07 sty 2011, 20:37

jak byc bogatym? to zaloz, napewno ludzie beda sie dzielic swoimi pomyslami :lol:
zuluu
 

Postprzez manhattanman » 07 sty 2011, 20:40

nikt, bo każdy jest na tyle chciwy, że nie przedstawi niczego i tu jest podstawowy błąd. nieważne.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Pawlak » 07 sty 2011, 21:03

nie chciwi, nie chciwi, to inni są głupi i rządni tej złotej informacji!


1.spójrzcie na każdego pracodawce. zawsze kombinuje jak zarobic na swoich pracownikach. praca na czarno, po 12h, minimalne stawki. wyzysk to tez okradanie/oszukiwanie.


cuba są też inne prace niż zbieranie truskawek.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez CuBa » 07 sty 2011, 22:41

Pawlak napisał(a):nie chciwi, nie chciwi, to inni są głupi i rządni tej złotej informacji!


1.spójrzcie na każdego pracodawce. zawsze kombinuje jak zarobic na swoich pracownikach. praca na czarno, po 12h, minimalne stawki. wyzysk to tez okradanie/oszukiwanie.


cuba są też inne prace niż zbieranie truskawek.

nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale jestem w stu procentach pewny, że z części wypłaty jesteś po prostu okradany przez swoich przełożonych. najpiękniejszym przykładem na perfidne orżnięcie w uczciwy sposób jest standardowe pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej : "ile chciałby pan zarabiać ?" wiadomo, że jeśli powiesz za dużo to cie nie przyjmą, więc specjalnie zaniżasz tę kwotę, nawet dużo poniżej naprawdę oczekiwanej kwoty, tylko po to aby dostać posadę o którą się starasz. jeśli dostajesz robotę to z kwotą którą powiedziałeś i nigdy nie dowiesz się czy mogłeś poprosić o więcej. wytlumacze na przykladzie
firma ma w planie wydac 2200zl na brygadziste. zaprasza cie na rozmowe kwalifikacyjna. ty myśląc o posadzie brygadzisty, czyli już ciut kierowniczej też oczekujesz kwoty w okolicach 2000zł. gdy pada pytanie o zarobek nie chcesz się spalić przed konkurencją i walisz 1600zl. jako że zaproponowałeś najmniej dostajesz prace za swoja wymarzoną gażę. a 6 stówek które firma była skłonna wyłożyć na ciebie zostaje w skarpecie. innymi słowy dymaja cię na 600zl każdego miesiąca, co rocznie daje 7200zl, czyli już jako-takie jako-tako zalane auto
tak to widze
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez sushilabel » 08 sty 2011, 00:01

jak idziesz na rozmowę w sprawie pracy to powinieneś się orientować jaka jest średnia na danym stanowisku.

jak powiesz dużo za mało to jesteś głupi. jak powiesz dużo za dużo to jesteś głupi. jak praca nie jest wymagająca to może cię zatrudnią albo i nie bo będą woleli wydać więcej niż pracować z głupkiem :)
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez f » 08 sty 2011, 04:01

CuBa napisał(a):
ja mam pomysl . przebierzmy sie za kogos slawnego, np. za mroza lub dode i opierdolimy jakis bank.

metrik podpowiedzial mi kiedys fajny sposob jak napasc na jubilera z niskim ryzykiem wpadki. wiadomo, ze trzeba starannie dobrac jubilera, najlepiej jubilera w jakiejs cichej miescinie.
http://www.youtube.com/watch?v=IkZZ2ilVkoM

ten numer (i parę innych) czytałem w "amerykańscy bogowie" neil'a gaiman'a, ale myślę, że w erze telefonów komórkowych i kamer sklepowych i tak takie coś na sucho raczej nie ujdzie. ;p
Avatar użytkownika
f
 
Posty: 568
wwa/sdc

Postprzez Banciur » 08 sty 2011, 16:16

z tym bakiem chodzilo o to ze zaczalem rozkminiac czy mimo wielkiej predkosci poteznej mocy srednia nie wyjdzie tama sama jak jakiegos diselka 90koni ktory robi 1000km na baku :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez Basebox » 09 sty 2011, 01:12

CuBa napisał(a):
Pawlak napisał(a):nie chciwi, nie chciwi, to inni są głupi i rządni tej złotej informacji!


1.spójrzcie na każdego pracodawce. zawsze kombinuje jak zarobic na swoich pracownikach. praca na czarno, po 12h, minimalne stawki. wyzysk to tez okradanie/oszukiwanie.


cuba są też inne prace niż zbieranie truskawek.

nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale jestem w stu procentach pewny, że z części wypłaty jesteś po prostu okradany przez swoich przełożonych. najpiękniejszym przykładem na perfidne orżnięcie w uczciwy sposób jest standardowe pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej : "ile chciałby pan zarabiać ?" wiadomo, że jeśli powiesz za dużo to cie nie przyjmą, więc specjalnie zaniżasz tę kwotę, nawet dużo poniżej naprawdę oczekiwanej kwoty, tylko po to aby dostać posadę o którą się starasz. jeśli dostajesz robotę to z kwotą którą powiedziałeś i nigdy nie dowiesz się czy mogłeś poprosić o więcej. wytlumacze na przykladzie
firma ma w planie wydac 2200zl na brygadziste. zaprasza cie na rozmowe kwalifikacyjna. ty myśląc o posadzie brygadzisty, czyli już ciut kierowniczej też oczekujesz kwoty w okolicach 2000zł. gdy pada pytanie o zarobek nie chcesz się spalić przed konkurencją i walisz 1600zl. jako że zaproponowałeś najmniej dostajesz prace za swoja wymarzoną gażę. a 6 stówek które firma była skłonna wyłożyć na ciebie zostaje w skarpecie. innymi słowy dymaja cię na 600zl każdego miesiąca, co rocznie daje 7200zl, czyli już jako-takie jako-tako zalane auto
tak to widze
no nie wiem, ja jak mnie pytali iel chce zarabiac, powiedzialem 3 kafle a teraz dostaje wiecej niz sobie zazyczylem, takze tego.... zmniejsz procenty ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez fet » 04 lut 2011, 09:18

dzisiaj o mało co nie spowodowałem wypadku jak zobaczyłem :lol:
stacja BP
PB 98 - 5.77pln
fet
 
Posty: 749
wwa

Postprzez DamaDama » 04 lut 2011, 09:49

a wczoraj gdzieś na śląsku widziałem na Orlenie Pb98 poniżej 5 plnów
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez sushilabel » 04 lut 2011, 09:57

98, burżuje :lol:

wczoraj niespodziewany przypływ gotówki, do pełna!
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez PK » 04 lut 2011, 10:23

powoli zaczynam w±tpiæ w sens robienia prawka :lol:
PK
 

Postprzez sushilabel » 04 lut 2011, 10:30

posiadanie prawka a utrzymywanie samochodu to dwie różne sprawy. a prawko prędzej czy później lepiej mieć a chuj wie co oni jeszcze wymyślą na egzaminach albo ile wzrośnie opłata za kurs i egzamin :)
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez CuBa » 04 lut 2011, 12:03

warto warto, zawsze można sprzedać punkty komuś kto ich potrzebuje. a jesli potrzebuje ich naprawde bardzo bo jest na granicy utraty prawka to mozna calkiem ladnie na tym zarobic 8) 8)
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez manhattanman » 04 lut 2011, 15:11

PK napisał(a):powoli zaczynam wątpić w sens robienia prawka :lol:

ja pierdole pk nie wiedzialem ze mam do czynienia z gowniarzem.

odnosnie cen paliwa to nie macie co liczyc na obnizki cen. po 2010 zostal przekroczony prog maksymalnego zuzycia ropy naftowej na swiecie. konwencjonalne paliwo bedzie juz tylko drozec i najlepiej jest zainwestowac po prostu w rower, taka nas czeka przyszlosc poki nie przejdziemy na silniki o napedzie wodorowo-elektrycznym.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez sushilabel » 04 lut 2011, 15:17

no jak nie ma co liczyć jak ceny juz spadły. tak jak obroty na stacjach przez co właśnie je obniżają.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez PK » 04 lut 2011, 15:33

manhattanman napisał(a):
PK napisał(a):powoli zaczynam w±tpiæ w sens robienia prawka :lol:

ja pierdole pk nie wiedzialem ze mam do czynienia z gowniarzem.

odnosnie cen paliwa to nie macie co liczyc na obnizki cen. po 2010 zostal przekroczony prog maksymalnego zuzycia ropy naftowej na swiecie. konwencjonalne paliwo bedzie juz tylko drozec i najlepiej jest zainwestowac po prostu w rower, taka nas czeka przyszlosc poki nie przejdziemy na silniki o napedzie wodorowo-elektrycznym.
tak. twoja opinia wiele dla mnie znaczy :lol:
PK
 

Postprzez manhattanman » 04 lut 2011, 15:35

sushilabel napisał(a):no jak nie ma co liczyć jak ceny juz spadły. tak jak obroty na stacjach przez co właśnie je obniżają.

dobre pieprzenie tylko nie wiem jaki jest cel. napisac cokolwiek byleby odwrócić kota ogonem.

tak. twoja opinia wiele dla mnie znaczy <hahaha>

akurat moja opinia nie jest pisana dla byle przecpanego gowniarza.
wiekszosc i tak zrozumie, idioci bedą kłamać w zaparte. koniec dyskusji.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez PK » 04 lut 2011, 15:44

wszyscy jeste¶my zwyciêzcami.

wcale nie napisa³em <hahaha>
nawet internet k³amie.
PK
 

Postprzez kempa8 » 04 lut 2011, 16:27

manhattanman jaki Ty jestes przyjebany :lol:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez manhattanman » 04 lut 2011, 17:40

dziekuje :D
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Henry Swanson » 22 mar 2011, 08:06

5.04 litr 95 na Orlenie - masakra :evil:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez ant » 22 mar 2011, 12:18

ej, benzyna za 5,10, zeby mozna bylo zatankowac do odpalenia trupy przerobione na gaz to mnie to tam wali... ale kurwa, olej napędowy za 5 zeta ? :o
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości

cron