cena benzyny...

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez cypo » 23 mar 2011, 21:42

nie bardzo rozumiem tą panikę przed ceną cukru... w końcu nie kupuje się tego codziennie tylko powiedzmy raz na miesiąc. trochę przesada jak dla mnie
cypo
 
Posty: 621

Postprzez zgonia. » 23 mar 2011, 22:46

cukier wystepuje w cukierniczce, papierowych workach po kilo i po pol
i w miliardzie produktow osiołku
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez DamaDama » 23 mar 2011, 23:10

ale na chuj ludziom 20 kg cukru? POJEBANI SĄ! nie mają wyobraźni :/ już chyba 3ci raz w tym tygodniu wygłaszam pogląd, że tsunami powinno przetoczyć się przez ten zjebany kraj

zgonia. napisał(a):cukier wystepuje w cukierniczce, papierowych workach po kilo i po pol
i w miliardzie produktow osiołku


gdyby nie te zjeby wykupujące cukier, to cena raczej by nie poszła tak do góry... przecież polski przemysł cukierniczy i każda gałąź przemysłu spożywczego korzystająca z cukru jako składnika produktu, nie dałby rady wystartować niczym rakieta i podnieść tą cenę...

czy ludzie kupują bardziej paliwożerne auta podczas wzrostu ceny benzyny?

czy napierdalają kilometry bez sensu?
Ostatnio edytowano 23 mar 2011, 23:14 przez DamaDama, łącznie edytowano 1 raz
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez Inso » 23 mar 2011, 23:12

DamaDama napisał(a):ale na chuj ludziom 20 kg cukru? POJEBANI SĄ! nie mają wyobraźni :/ już chyba 3ci raz w tym tygodniu wygłaszam pogląd, że tsunami powinno przetoczyć się przez ten zjebany kraj

no tak. jeszcze tego tu brakuje
Inso
 
Posty: 1564
Warszawa

Postprzez cypo » 23 mar 2011, 23:16

zgonia. napisał(a):cukier wystepuje w cukierniczce, papierowych workach po kilo i po pol
i w miliardzie produktow osiołku


o jak ladnie sie do mnie zwracasz ;)

... tylko wątpię, że przeciętny polak aż tak to odczuje (jak np. cenę paliwa)
cypo
 
Posty: 621

Postprzez RVerbal » 24 mar 2011, 00:05

cypo napisał(a):
zgonia. napisał(a):cukier wystepuje w cukierniczce, papierowych workach po kilo i po pol
i w miliardzie produktow osiołku


o jak ladnie sie do mnie zwracasz ;)

... tylko wątpię, że przeciętny polak aż tak to odczuje (jak np. cenę paliwa)

no właśnie
rzecz w tym, że "cukier wystepuje w miliardzie produktow" przez co wszelkie słodzone soki, cola, czekolada, batoniki itd. itp. mogą sobie teraz ładnie zdrożeć. chyba "ze z tym cukrem to farmazon i sztuczne pompowanie ceny".
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez cypo » 24 mar 2011, 00:46

RVerbal napisał(a):
cypo napisał(a):
zgonia. napisał(a):cukier wystepuje w cukierniczce, papierowych workach po kilo i po pol
i w miliardzie produktow osiołku


o jak ladnie sie do mnie zwracasz ;)

... tylko wątpię, że przeciętny polak aż tak to odczuje (jak np. cenę paliwa)

no właśnie
rzecz w tym, że "cukier wystepuje w miliardzie produktow" przez co wszelkie słodzone soki, cola, czekolada, batoniki itd. itp. mogą sobie teraz ładnie zdrożeć. chyba "ze z tym cukrem to farmazon i sztuczne pompowanie ceny".


no jest w tym sporo racji, ale firmy produkujące takie produkty kupują cukier w mega hurtowych ilościach, więc dla nich pewnie cena ta niewiele się zmieniła... pewnie jakiś sok czy batonik zdrożeje o 5gr... nie mówię, że w ogóle tego nie odczujemy, ale widząc jaka panikę rozsiała podwyżka ceny cukru to dla mnie trochę przesada... ale za to ceną paliwa jak najbardziej trzeba się przejmować. słyszałem plotki, że pb95 ma dojść do 8zł/L - nie wiem ile w tym prawdy, ale w końcu po naszym rządzie można się wszystkiego spodziewać (tak jak kiedyś nie wierzyłem, że fajki będą kosztować 10zł).
cypo
 
Posty: 621

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 10:03

http://www.youtube.com/watch?v=c98duexQusI&

jakby to Krzysiu Hołowczyc powiedział, denkowy był :dnb:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez fet » 24 mar 2011, 10:20

opcja taka: nacodzień jeżdzę skodą fabia w gazie, pali ok 10 litrow gazu (albo mam coś zjebane, albo nie wiem) na poczatku lutego ją odstawiłem bo byla do naprawy (myslalem o sprzedazy w takim stanie jakim jest bo nie chcialo mi sie jej remontowac) i zacząłem jeździć reno laugną w benzynie która pali swoje 10 litrow benzyny.

jestem mega wkurwiony:
codziennie robie 100 km
laguna ma bak 60 litrow (300 zł za 600 km)
20 dni pracujących = 2000 km (w weekendy przypuśćmy łącznie robie 400 km)

więc od początku lutego przejechałem ok 5000 km cały czas tankując benzynke
przez 2 miesiace wydalem ok 2500 zl na wache. gdzie jak sie 2 dni temu okazało cała naprawa fabi wyniesie 1700 (amortyzatory tylnie, przednie i tylnie sprezyny, rozrzad, łozysko prawe przednie)

jeżdząc w tym okresie już zrobioną fabią miał bym 1100 zł do zapłacenia za gaz. byloby: 1700(naprawa) + 1100(tankowanie gazu przez te 2 miesiace) = 2800 zł i dalej bym tankowal gaz i mial naprawiona fure

a tak to wyjebałem 2500 zł na wache do tego jebanego paliweżernego francuza i teraz dodatkowo 1700 zł co nam daje 4300



kurwa mać, musialem sie wygadac
:lol:
fet
 
Posty: 749
wwa

Postprzez sushilabel » 24 mar 2011, 10:28

ja to płakałem jak mi ostatnio wyszła średnia 7,5 l :o
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Ripcord » 24 mar 2011, 10:32

cukier stał się ofiara spekulacji
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 10:42

spekulanci robią sobie kampanię wyborczą w sklepach, udając, że to robią na co dzień i umieją liczyć, ciekawe ile by wynosił deficyt przy owych spekulacjach pomnożony przez 100, a my takich matołów dopuszczamy do władzy.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez DamaDama » 24 mar 2011, 10:48

raczej ludzie, którzy nie popadają w panikę i nie kupują cukru jak pojebani... jestem ciekaw co zrobią Ci co nakupowali duże ilości, jak cena cukru znów spadnie do poziomu 3 złotych... pewnie zwroty będą chcieli zrobić :lol:
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez Pawlak » 24 mar 2011, 10:50

nareszcie Ci co udają że stać ich na samochód będą zmuszeni powrócić na piedestał komunikacji miejskiej. pozdrawiam.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 10:55

Pawlak napisał(a):nareszcie Ci co udają że stać ich na samochód będą zmuszeni powrócić na piedestał komunikacji miejskiej. pozdrawiam.


najtaniej i nie musisz się martwić, że auto się zepsuje, po prostu wysiadasz.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez ImazzU » 24 mar 2011, 10:58

DamaDama napisał(a):raczej ludzie, którzy nie popadają w panikę i nie kupują cukru jak pojebani... jestem ciekaw co zrobią Ci co nakupowali duże ilości, jak cena cukru znów spadnie do poziomu 3 złotych... pewnie zwroty będą chcieli zrobić :lol:


Obrazek
Avatar użytkownika
ImazzU
 
Posty: 2168
łogier

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 11:04

ImazzU napisał(a):
DamaDama napisał(a):raczej ludzie, którzy nie popadają w panikę i nie kupują cukru jak pojebani... jestem ciekaw co zrobią Ci co nakupowali duże ilości, jak cena cukru znów spadnie do poziomu 3 złotych... pewnie zwroty będą chcieli zrobić :lol:


Obrazek
:dnb: :lol:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez sushilabel » 24 mar 2011, 11:07

Pawlak napisał(a):nareszcie Ci co udają że stać ich na samochód będą zmuszeni powrócić na piedestał komunikacji miejskiej. pozdrawiam.


komunikacja tez bywa zdradliwa! http://sushilabel.pl/?p=54

Panie boże daj mi siłę na odrestaurowanie roweru/a :lol:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez BISZUKS » 24 mar 2011, 11:13

Pawlak napisał(a):nareszcie Ci co udają że stać ich na samochód będą zmuszeni powrócić na piedestał komunikacji miejskiej. pozdrawiam.


Jestem ciekaw z kim będziesz na różne wyjazdy jeżdił cwaniaku :lol:

Przez remont trasy toruńskiej codziennie rano stoję w korku i patrzę jak barany jadące od strony Marek wjeżdżają na rondo na pomarańczowym śwetle blokując rondo. Już mnie to tak bardzo nie wkurza chyba się przyzwyczaiłem, ale dziś tak sobie pomyślałem że może kupie sobie jakiś używany skuter i będe śmigał do prac w sezonie. Nie dość żę będe mógł sobie pospać dłużej to jescze korki ominę :D
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 11:13

to dzisiaj to radioaktywne powietrze ma dotrzeć?. trzeba wdychać i się inhalować, może będzie weselej, bo to z zielonej wyspy. 8)
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Pawlak » 24 mar 2011, 11:18

Panie boże daj mi siłę na odrestaurowanie roweru

:dnb:

:!:

mam wheelerka z oldskulową kosmiczną ramą w klimacie typu komunia rok '93 / '94 , wszystko inne oprócz srebrnej chromowanej kierownicy jeszcze do wyjebania. jakoś też się nie mogę zebrać a rowerowy sklep po drugiej stronie ulicy... ;(
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Pawlak » 24 mar 2011, 11:20

Btw. nienawidzę jak ktoś się bulwersuje za kierownicą, jak wkurwia się na wszystko i wszystkich dookoła a tak naprawdę za późno wychodzi z domu do pracy . :)
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez BISZUKS » 24 mar 2011, 12:02

Ja sie bulwersuję na głupotę ludzi i brak miejsc parkingowych, a zwłąszcza jak widzę jak jakiś baran parkuje na dwóch miejscach. W takich sytuacjach szukam karteki i długopisu i zazwyczaj piszę liscik o treści " FAJO NAUCZ SIĘ PARKOWAĆ"
Muszę wydrukować sobie karne kutasy :lol:
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 12:09

jedź po cukier do sasiądów w Niemczech -zarobisz, na paliwo wydasz więcej. :azbest:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez BISZUKS » 24 mar 2011, 12:14

:lol:
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez ReAktor » 24 mar 2011, 12:45

później będą ten cukier garściami wpierdalać, wystarczy, że ktoś puścił famę, bo jest inflacja.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez BISZUKS » 24 mar 2011, 13:21

nie rozumiem fenomenu kupowania cukru.przecież można go sobie odpuścić
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez zuluu » 24 mar 2011, 13:24

mi na przyklad jak nie poslodze herbatki jest bardzo slabo i brak mi energii
zuluu
 

Postprzez Pawlak » 24 mar 2011, 13:30

cukier dodaję tylko do gibonów.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez zuluu » 24 mar 2011, 13:32

i mowisz na nie karmelki :dnb:


albo jestes dzisiaj zabawny albo ja mam mniejsze wymania
zuluu
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron