antykomor

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez marvelon » 24 maja 2011, 10:37

manhattanman napisał(a):
zuluu napisał(a):jak by kttos zrobil plebiscyt na najbardziej ograniczonego uzytkownika to bym glosowala na manhatanmana

cały myk polega na tym, ze to wlasnie wy jestescie ograniczonymi błaznami i nawet tego nie dostrzegacie. tworzycie cyrk jebanych klaunów z wielką ambicją i mądrością na pokaz bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy. obawiam się o zgrozo, że wy naprawdę nie udajecie.


+
widząc to co wypisujecie doszedłem do prostej konkluzji ze jedyne co pozostaje to dostosowac sie do waszej impotencji umyslowej. jezeli to ma byc merytoryczna dyskusja to naprawde pozal sie boze. zaloze sie ze na antykomor tez bylo takie pierdolenie bezsensu, wylewanie polskiej zawisci nic nie wartych pomyj azeby tylko dojebac do pieca, a teraz wielki wiwat zła władza, zły prezydent. sami na nich głosowaliscie w ogolnej wiekszosci pieprzeni hipokryci.


to pylon.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez zuluu » 24 maja 2011, 10:39

to nie on, praca, szkolenia, silka, dziewczyna, Pylcio nie mialby czasu na takie dlugie posty
zuluu
 

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 10:41

zuluu napisał(a):
manhattanman napisał(a):
zuluu napisał(a):jak by kttos zrobil plebiscyt na najbardziej ograniczonego uzytkownika to bym glosowala na manhatanmana

cały myk polega na tym, ze to wlasnie wy jestescie ograniczonymi błaznami i nawet tego nie dostrzegacie. tworzycie cyrk jebanych klaunów z wielką ambicją i mądrością na pokaz bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy. obawiam się o zgrozo, że wy naprawdę nie udajecie.


normalni sa ci ktorych jestt wiecej wiec wypierdalaj

paaaa :lol:

czyli ci, ktorzy popierają aktualną władzę i prawo w tym kraju popierdolencow umyslowych, ktore stanowi i modyfikuje po poprzprzednich partaczach, na ktorych tez pewnie psioczyliscie. a wiec wy wypierdalajcie. przypierdalajcie sie wyborcow PO kurwa, ja nim nigdy nie bylem.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez zuluu » 24 maja 2011, 10:57

jebie mnie zawartosc merytoryczna twoich postow i poglady polityczne ktore reprezentujesz

mam na mysli ogolne ograniczenie umyslowe w sensie "jestem najlepszy, a inni to smieci"


chociaz Pylon tez ma taka postawe
zuluu
 

Postprzez Pawlak » 24 maja 2011, 11:05

pylon był przynajmniej wporzo a manhatan to zwykła kurwa
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 11:08

eeeee
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez MySzA » 24 maja 2011, 11:38

nie nie, wszystko się zgadza.
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez Janoosh » 24 maja 2011, 13:46

zgadzam się z przedmówcami, zwykła kurwa
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 20:59

:yabol:
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez madierfakier » 24 maja 2011, 21:14

Ray0 napisał(a):@madierfakier:

Wyborcza bardzo ładnie się w mojej sprawie zachowała - jestem zszokowany, że w sumie popierają to, co robiłem i za skandal uważają to, co mnie spotkało. Nie wiem, może chcą się ludziom przypodobać? ;)


Przeczytałem pobieżnie artykuł, ale chyba nie napisali, że Ty się sam do tego przyznałeś. Ja po przeczytaniu artykułu odniosłem wrażenie, że oni "wywęszyli" że kiedyś już tam miałeś konflikt z prawem w podobnej sprawie, co miało Ci nadać lekki ton "recydywisty", ale być może coś przeoczyłem.
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 22:12

chcecie obrazac siac nienawisc prosze bardzo. chcecie byc tacy jak kurwy z wiejskiej nie ma sprawy.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez niemoralnejajko » 25 maja 2011, 11:03

:dnb:
Ostatnio edytowano 25 maja 2011, 14:41 przez niemoralnejajko, łącznie edytowano 1 raz
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez Blazin » 25 maja 2011, 11:50

niemoralnejajko napisał(a):^ istna merytoryczna arkadia ! a na powaznie szukam przycisku z opcja : Napluj i nasikaj na twarz Blazinowi tej pospolitej kurwie ktora ma w zwyczaju sie rozjebac , tej otluszczonej taniej barbarze , co to lubi w piec grzanca przyjac , a w chwili od spustow na swoja morde wolnej , nawrzucac komus na starych tasujac przy tym flaczka w gumie co by nowy lcd za zmywanie naczyn posluzyl a i pic bylo co z wieczorniaka ..

chuj ci w dupe nugysie i choc wiem ze to bez polotu bo i o tej porze o wene trudno , bylo warto cwelu zebys wiedzial !


O! :lol:
Blazin
 
Posty: 1069

Postprzez marvelon » 25 maja 2011, 12:00

rayo podpiszesz mi się na wczorajszym super expressie?
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Ray0 » 25 maja 2011, 13:42

@marv:

stratę kamienicy na Czerniakowskiej jakoś przeboleję a co do autografów - a co ja jakaś gwiazda jestem :lol:

@maderfakier:

sam się zgłosiłem do "Rzeczpospolitej" by opisać sprawę mojego "włamania do MM Polska" aby nikt później nie "wciągnął" tej sprawy tak jak to zrobiono w przypadku "Dziadka z wermachtu" premiera T. ;)
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez niemoralnejajko » 25 maja 2011, 14:53

Panie Blazin jesli nie ma Pan dowodow w postaci skrina , to wedlug mnie smialo mozna zalozyc ze sam lubi Pan sobie od czasu popisac takie godne pozalowania cytaty podszywajac sie pod cudzy nick .. jako ze musze ogarnac pare spraw poczynie :lol: , w razie gdyby ktokolwiek byl jednak w posiadaniu skrina .. dziwne czasy , a tak w ogole to sry za off ale rownowaga rzecz swieta , szczegolnie u podstaw logiki tego padolu i tu sie nie zgodze ..
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez Blazin » 25 maja 2011, 15:08

niemoralnejajko napisał(a):Panie Blazin jesli nie ma Pan dowodow w postaci skrina , to wedlug mnie smialo mozna zalozyc ze sam lubi Pan sobie od czasu popisac takie godne pozalowania cytaty podszywajac sie pod cudzy nick .. jako ze musze ogarnac pare spraw poczynie :lol: , w razie gdyby ktokolwiek byl jednak w posiadaniu skrina .. dziwne czasy , a tak w ogole to sry za off ale rownowaga rzecz swieta , szczegolnie u podstaw logiki tego padolu i tu sie nie zgodze ..


:lol:
Blazin
 
Posty: 1069

Postprzez switch_technique » 04 cze 2011, 15:05

Fajnie przeczytać artykuł w Newsweek'u o kimś z forum 8)
Tu byłem.
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez marvelon » 04 cze 2011, 15:31

czytasz newsweeka? ty żydokomunistycznobabilońska ladacznico! fujka!
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez switch_technique » 04 cze 2011, 16:41

marvelon napisał(a):czytasz newsweeka? ty żydokomunistycznobabilońska ladacznico! fujka!


kurwa. Czytam jeszcze: POLITYKA, WPROST, PRZEKRÓJ, FORUM, UWAŻAM RZE.
Łyso? :lol:
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Postprzez Kasia12 » 04 cze 2011, 18:07

Szacunek dla Ray0 . Mi kiedys chuje zabrali komputer i pamieci podmienili . Od tamtej pory nie lubie wladzy

Prawda jest taka , ze byles latwym celem . Posiedzieli , popatrzyli przymkneli CIe i statystyki poszly w gore . Wladza na claym swiecie to kurwy .

Ja spodziewam sie zobaczyc swoje zdjecie w jakims szmatlawym south end gazette haha Poszedlem sie bawic a wrocilem do domu jako notowany , no ja pierdole hahaha :dnb: :dnb: Oporu nawet nie stawialem jak mnie zatrzymali , tyle ze w se rozboje w gore poszly i beda kazdego upierdalac w sadzie , a jeszcze ze polak ... Moze mnie nie zamkna .

A sytuacja byla taka , ze pod klubem zebrala sie banda , lysych , brzydkich burakow z grubymi tepymi laskami . Ze 30 bydla bylo , i tam sobie wybierali ludzi i napierdalali . Mnie to walilo , ja bylem dziewczynami zajety , chuj tam ze krzywo patrzeli i bluzgali olalem to . Poszedlem wyciagnac z tlumu dziewczyne z ktora sie bawilem i koles jej taka bule sprzedal ze az jej leb odskoczyl . Zlapalem go , na ziemie , zablokowalem rece i nogi i nakurwilem z banki . Jego koledzy mnie kopali , to pamietam . Policja mi powiedziala , ze ich przegonilem , a potem ulozylem goscia na brzuchu i zaczelem mu lbem o kraweznik napierdalac . Tego nie pamietam , ale wpierdol w pieknym stylu kolunio zebral . Moja kolezanka , lekarka , usilowala go utrzymac przy zyciu , to koledzy tego menela ja skopali jak psa . Kogo policja robi o GBH ? Policja robi polaka , mnie lol Wcale mi nie jest tamtego szmaciarza szkoda , byl lysy , wielki i strasznie brzydki i do tego bili dziewczyny pod klubem z kolegami Dla policji to nie ma znaczenia , ze bronilem , ze nie szarpalem sie z policja , ze nie uciekalem . Tak wlasnie sie dowiedzialem , ze bicie lasek po pysku jest bardziej ok niz bronienie ich . 3 lata pracy na rzeznickich unitach psychiatrycznych tez zrobily swoje . I to , ze mam papiery na obezwladnianie , ze wyszkolony w tym jestem narobi mi problemow ...
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Janoosh » 04 cze 2011, 18:15

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym? Najbardziej śmieszny wyrok chyba (przynajmniej w PL) ?
Ogólnie tak to napisałeś że trochę nie wiadomo o co chodzi. Polecam interpunkcje
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez manhattanman » 04 cze 2011, 18:18

kogo zabili :dnb:
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Sp3c1 » 04 cze 2011, 18:55

ray ++

mam wrazenie na zlocie beda niezapowiedziani goscie :p jacys tacy cicho ciemni :p

niestety kasia tak juz jest. latwiej jest dojebac normalnemu czlowiekowi niz zrobic z gnojami porzadek.
Sp3c1
 
Posty: 207
szczecin

Postprzez Kasia12 » 04 cze 2011, 19:23

Janoosh napisał(a):Pobicie ze skutkiem śmiertelnym? Najbardziej śmieszny wyrok chyba (przynajmniej w PL) ?
Ogólnie tak to napisałeś że trochę nie wiadomo o co chodzi. Polecam interpunkcje


Nie zabilem , przeciez napisalem gbh , ale to lzejsze . Pan brzydki sie zepsol , szyja zla , glowa zla , wszystko zle do wymiany . Wpierdol ze szczegolnym okrucienstwem .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Janoosh » 04 cze 2011, 19:57

Wybacz, nie znam się za bardzo na prawie brytyjskim :P Napisałeś, że laska próbowała go utrzymać przy życiu, więc tak wywnioskowałem.
No Polacy są jebani w dupę w większości krajów i na kartach historii, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Podziwiam że wytrzymujesz nerwowo w UK, chociaż i tak chyba lepiej niż w Polandzie.
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez blue print » 04 cze 2011, 20:27

przed chwila komorowski w tvp info bardzo ladnie mowil o odejsciu od totalitaryzmu, pelnej demokracji, prawie do osobistych sympatii i antypatii. ogolnie fajny jest kochalbym mocno.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Kasia12 » 04 cze 2011, 20:29

Janoosh napisał(a):Wybacz, nie znam się za bardzo na prawie brytyjskim :P Napisałeś, że laska próbowała go utrzymać przy życiu, więc tak wywnioskowałem.
No Polacy są jebani w dupę w większości krajów i na kartach historii, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Podziwiam że wytrzymujesz nerwowo w UK, chociaż i tak chyba lepiej niż w Polandzie.


Moja koloezanka robila mu pierwsza pomoc i jego koledzy ja w tym czasie kopali . Cyrk nie ? Ja lubie anglie , a jeszcze bardziej lubie wkurwiac tych tepych angoli , ze jestem polakiem i nie moga mi nic zrobic , bo sa pizdami haha
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Kasia12 » 04 cze 2011, 20:29

Zirds napisał(a):
Janoosh napisał(a):Wybacz, nie znam się za bardzo na prawie brytyjskim :P Napisałeś, że laska próbowała go utrzymać przy życiu, więc tak wywnioskowałem.
No Polacy są jebani w dupę w większości krajów i na kartach historii, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Podziwiam że wytrzymujesz nerwowo w UK, chociaż i tak chyba lepiej niż w Polandzie.


ciesz sie ze nie zyjesz w libii czy tam innym mulzumanskim kraju


W Tibii lol :dnb: :dnb: :dnb:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez ReAktor » 04 cze 2011, 20:32

America :dnb:
ReAktor
 
Posty: 2686

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron