antykomor

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Janoosh » 04 cze 2011, 20:44

bardzo dobrze
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez maciekz » 06 cze 2011, 19:26

Kasia12 napisał(a):Szacunek dla Ray0 . Mi kiedys chuje zabrali komputer i pamieci podmienili . Od tamtej pory nie lubie wladzy

Prawda jest taka , ze byles latwym celem . Posiedzieli , popatrzyli przymkneli CIe i statystyki poszly w gore . Wladza na claym swiecie to kurwy .

Ja spodziewam sie zobaczyc swoje zdjecie w jakims szmatlawym south end gazette haha Poszedlem sie bawic a wrocilem do domu jako notowany , no ja pierdole hahaha :dnb: :dnb: Oporu nawet nie stawialem jak mnie zatrzymali , tyle ze w se rozboje w gore poszly i beda kazdego upierdalac w sadzie , a jeszcze ze polak ... Moze mnie nie zamkna .

A sytuacja byla taka , ze pod klubem zebrala sie banda , lysych , brzydkich burakow z grubymi tepymi laskami . Ze 30 bydla bylo , i tam sobie wybierali ludzi i napierdalali . Mnie to walilo , ja bylem dziewczynami zajety , chuj tam ze krzywo patrzeli i bluzgali olalem to . Poszedlem wyciagnac z tlumu dziewczyne z ktora sie bawilem i koles jej taka bule sprzedal ze az jej leb odskoczyl . Zlapalem go , na ziemie , zablokowalem rece i nogi i nakurwilem z banki . Jego koledzy mnie kopali , to pamietam . Policja mi powiedziala , ze ich przegonilem , a potem ulozylem goscia na brzuchu i zaczelem mu lbem o kraweznik napierdalac . Tego nie pamietam , ale wpierdol w pieknym stylu kolunio zebral . Moja kolezanka , lekarka , usilowala go utrzymac przy zyciu , to koledzy tego menela ja skopali jak psa . Kogo policja robi o GBH ? Policja robi polaka , mnie lol Wcale mi nie jest tamtego szmaciarza szkoda , byl lysy , wielki i strasznie brzydki i do tego bili dziewczyny pod klubem z kolegami Dla policji to nie ma znaczenia , ze bronilem , ze nie szarpalem sie z policja , ze nie uciekalem . Tak wlasnie sie dowiedzialem , ze bicie lasek po pysku jest bardziej ok niz bronienie ich . 3 lata pracy na rzeznickich unitach psychiatrycznych tez zrobily swoje . I to , ze mam papiery na obezwladnianie , ze wyszkolony w tym jestem narobi mi problemow ...


http://www.youtube.com/watch?v=7GcOu7ZH9M8
maciekz
 

Postprzez freesssbee » 08 cze 2011, 12:09

szacun ray0 :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Pawlak » 08 cze 2011, 13:09

:lol: na glebę go
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Basebox » 08 cze 2011, 13:40

Agencja Budzenia Wczesnoporannego

:D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez freesssbee » 08 cze 2011, 17:30

antykomor.pl zabezpieczony, pozostanie w USA 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Ray0 » 11 cze 2011, 11:00

Cześć wszystkim,

znalazłem chwilkę by zajrzeć na mojego ulubionego foruna :lol:

Kasia - niezłe story, dzięki za poparcie. Ogólnie dzięki wszystkim tym, którzy mnie wspierają - to niesamowicie zajebiste uczucie :)

Co do strony - miałem masę problemów z przenosinami - najpierw wszystko zapowiadało się super, opłaciłem konto hostingowe, skopiowałem pliki, bazę, zacząłem modyfikować skrypt i takie tam gdy nagle okazało się, że firma wymawia mi umowę, bo strona AntyKomor.pl generowała zbyt duży ruch (serwer cache`ujący niewiele pomógł przy odwiedzinach rzędu miliona "unikali"). Musiałem szybko wrócić na polski serwer a w międzyczasie szukać innej oferty. Blog był niedostępny przez parę dobrych godzin (ze względu na propagację DNSów) ale wrócił i "wisiał" w Polsce.

Kiedy już traciłem jakąkolwiek nadzieję (nie miałem kasy, spłukałem się opłacając domenę antykomor.pl na następne 3 lata i sam serwer, który mi zawiesili i za który mają oddać fundusz) zgłosił się do mnie Amerykanin, który zaproponował...serwer dedykowany - tylko i wyłącznie dla bloga AntyKomor.pl. Gdy poznałem specyfikację maszyny, która miałaby obsługiwać mojego bloga aż mnie zatkało - łącze 200 mb na światłowodzie, brak jakichkolwiek limitów, super szybkie DNSy - słowem bajka!

Dogadałem się i już około 2 w nocy w czwartek zacząłem operację ponownych przenosin do USofA. Siedziałem do 8 rano, około 10 mój informatyk przekierował ruch z serwera w Polsce na ten nowu, w Wichita w stanie Kansas (obok serwerowni jest baza wojskowa więc w razie co będą mieli się czym bronić heheheh).

Aktualnie nowy serwer świetnie sobie radzi, bardzo dobrze przyjmuje 300 tysięcy użytkowników dziennie, którzy...pozostają całkowicie anonimowi dzięki serwerowi pośredniczącemu (który obecnie jest w Polsce a który zostanie zmieniony na inny w Holandii).

AntyKomor.pl jest teraz chroniony przez amerykańską konstytucję i polskie służby mogą sobie teraz pobożnie życzyć a nie żądać i wywierać naciski.

Ogromnie się ciesze, że uzyskałem takie wsparcie - dało mi ono sił do walki - w sumie to daje do dziś :)

Już niedługo na blogu pojawią się dwie nowe gry (Bronek Postrach Lasu i Bronek Wielorybnik) a także, dwie, bardzo dobrze znane szerokiej publiczności czyli Komor Killer oraz Komor Szoter (na razie to tylko pomysł, myślę jak to rozegrać aby było śmiesznie bo o powadze nie ma co mówić heheh)

Dziś wybieram się do Warszawy, do TVP, około 18:30 będę na centralnym, jak ktoś chce pogadać to zapraszam :lol:

Pozdro!!!11
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Inso » 11 cze 2011, 11:15

o może dam radę być na centralnym o tej porze! :)
Inso
 
Posty: 1564
Warszawa

Postprzez Basebox » 11 cze 2011, 14:51

Ray0 napisał(a):(obok serwerowni jest baza wojskowa więc w razie co będą mieli się czym bronić heheheh).
parsklem smiechem! :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Ray0 » 11 cze 2011, 15:52

Pozdro z pociagu relacji Katowice-Olsztyn :lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez manhattanman » 11 cze 2011, 16:54

to nie wina komora ze spoleczenstwo jest pojebane
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Janoosh » 11 cze 2011, 22:04

KOTU! KOTUUU!!!
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań


Postprzez Kasia12 » 30 wrz 2011, 17:07

Jebac wladze , jebac katow ktorych sam sobie oplacam z podatkow . Czyz to nie smieszne , ze w wieku 31 lat musze omijac policje , zeby nie wdawac sie w pyskowki , bo mnie zamkna ? Nie umiem normalnie gadac z policja . Mam nadzieje ,ze Rayo nie bedzie mial problemow . I chetnie dam dyche do zrzutki na dobrego prawnika dla RayO
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Rayashi » 01 paź 2011, 09:51

Ja chętnie dam dychę do zrzutki na nowa tapetę do pokoju Ray0 ;) (fajny plakata z Aliens, btw)
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez Ray0 » 01 paź 2011, 22:33

Rayashi napisał(a):Ja chętnie dam dychę do zrzutki na nowa tapetę do pokoju Ray0 ;)


Spoko, jak dostane jakies odszkodowanie to sobie zrobie wreszcie remont :lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Rayashi » 02 paź 2011, 10:08

nie ma tego złego ;) a na odszkodowanie z jakiego tytułu konkretnie liczysz?
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez Ray0 » 04 paź 2011, 08:10

@Rayashi: chodzi o zadośćuczynienie za całą akcję - bardziej szczegółową odpowiedź dam jak to wszytko się skończy a ma się to stać już po 31 października. W dniu dzisiejszym, mam udać się do prokuratora i odebrać opinię pierwszego biegłego, który zajmował się moją sprawą - może już dziś będę wiedział co tam "wymiar sprawiedliwości" knuje ;)
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Rayashi » 04 paź 2011, 20:20

Ok, w takim razie czekam. Bardzo jestem ciekaw czy i co uda Ci sie wywalczyc :)
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez dres » 04 paź 2011, 20:31

Niech zyje Nam! :dnb:
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA

Postprzez Ray0 » 18 paź 2011, 12:25

Mam zaszczyt zaprezentować 3 całkowicie nowe gry, które już za kilka dni będą miały swoją oficjalna premierę w sieci - "Trzepnij Komora", "Bronek Masażysta" oraz "Komor Killer 2" :lol:

http://www.antykomor.pl/gra/trzepnijkomora.rar

http://www.antykomor.pl/gra/bronek-masazysta.rar

http://www.antykomor.pl/gra/komorkiller2.rar

Aktualnie trwają tak zwane "beta testy" także jeśli ktoś ma jakieś sugestie/uwagi/propozycje to proszę śmiało pisać ;)
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez MySzA » 18 paź 2011, 12:45

:lol:
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Re: antykomor

Postprzez fob » 13 kwi 2012, 09:21

"Zniewaga prezydenta i fałszowanie dokumentów" - twórca AntyKomor.pl usłyszał zarzuty
Zarzuty znieważenia prezydenta RP, a wcześniej marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego usłyszał w prokuraturze twórca portalu AntyKomor.pl Robert F.

Poinformowała o tym prokurator okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim Jadwiga Bissinger-Kopania.

Robert F. usłyszał również zarzuty fałszowania dokumentów i posługiwania się nimi oraz zarzut posługiwania się cudzym dowodem osobistym. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.


Więcej...
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Re: antykomor

Postprzez Ray0 » 13 kwi 2012, 12:40

Powiem krótko - żadnego dowodu osobistego nie podrobiłem - ten zarzut jest równie absurdalny jak ten, który zakłada znieważenie "naszego el presidente". Prokurator czy tam inny specjalista od szukania paragrafów nie pofatygował się i nie wysłał zapytania do...mojego ojca, którego to dowód za jego wiedzą i zgodą wykorzystałem do rejestracji przedmiotowej domeny. Co do pozostałych zarzutów związanych z fałszerstwami to odmawiam na chwilę obecną komentarza - mój przypadek jasno wskazuje, że powiedzenie "dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf" doskonale obrazuje sposób funkcjonowania polskich organów ścigania i jest nadal aktualne. nie mniej jednak nie schowam głowy w piasek, nikt nie znajdzie mnie w parku po zażyciu paczki tabletek - przez całość przejdę z podniesionym czołem. Każdy z nas w życiu popełnia błędy, jedne są mniejsze drugie większe, za niektóre trzeba odpowiedzieć i ponieść konsekwencje - niewinni mogą zacząć rzucać kamieniami :lol2:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Re: antykomor

Postprzez dres » 20 kwi 2012, 16:06

w tvn 24 HUCZAŁO cały dzień o nielegalnej stronie antykomor.pl
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA

Re: antykomor

Postprzez skeez » 20 kwi 2012, 20:47

czy to znaczy, że ray0 jest przestępcą? :<
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Re: antykomor

Postprzez dres » 21 kwi 2012, 13:56

jak dla mnie on jest :jupi:
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA

Re: antykomor

Postprzez kempa8 » 22 kwi 2012, 10:09

dożywocie mu ! bandziorowi jednemu.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: antykomor

Postprzez Ripcord » 22 kwi 2012, 10:58

wczoraj podobno mindrum był w wiadomościach
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: antykomor

Postprzez Ray0 » 04 maja 2012, 19:55

kempa8 napisał(a):dożywocie mu ! bandziorowi jednemu.

W dyby i do lochu! :lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości