antykomor

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez betonowen » 23 maja 2011, 17:16

ray0 na twoim miejscu bym pozmienial , albo w ogole napisal prosbe do anta, zeby usunal Kim Dzon Il thread, bo zamiast abw do chaty ci wjedzie wietkong na pelnej kurwie :simba:
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Postprzez BISZUKS » 23 maja 2011, 17:20

przyznaj się odrazu do gry którą zrobiłeś o nauczycielce ze szkoły :lol:
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez junkiepunkey » 23 maja 2011, 17:32

walcz walcz walcz, ty walczysz ja walcze :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Ray0 » 23 maja 2011, 17:45

BISZUKS napisał(a):przyznaj się odrazu do gry którą zrobiłeś o nauczycielce ze szkoły :lol:

To są jakieś insynuacje! :lol:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez madierfakier » 23 maja 2011, 18:14

Ray0 napisał(a):@madierfakier: ja sam opowiedziałem mediom o tej sprawie, nie chciałem aby ktoś to wywlókł i próbował mnie zdyskredytować. Kiedyś o tym wybryku młodości pisałem na forunie ;)


Wrzuciłem tylko ze względu na video, w artykuły z "Wyborczej" rzadko wierzę.
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez fob » 23 maja 2011, 19:50

Życzę dużo wytrwałości.

A te przysłowiowe "5 minut sławy" sugeruje wykorzystać m.in. na poruszenie kwestii granicy w krytyce osób publicznych. PUBLICZNYCH.

Wolność słowa jest ważniejsza, niż walka z nią.
To niestety jedyny oręż, który pozostał obywatelom w tym mocno ułomnym ustroju, zwanym demokracją.

@ABW:
Status: bezstronny i neutralny obserwator.


:dzi:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez CuBa » 23 maja 2011, 21:03

bede sledzil cala akcje. przy kibicowskiej nagonce z cenzura i ograniczaniem swobody w wyrazaniu pogladow duzo osob sie z toba solidaryzuje
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Blazin » 23 maja 2011, 21:09

Jaki był sens usuwania poprzedniego tematu skoro powstał kolejny? :lol:

[mod_edit]nie chodziło o usunięcie tematu po prostu, a o prowadzenie dyskusji na choćby najniższym poziomie, którego tamtemu tematowi zabrakło; ten jest bardziej cywilizowany, ale oczywiście wszystko w waszych rękach.
Blazin
 
Posty: 1069

Postprzez ImazzU » 23 maja 2011, 21:11

Ray0 napisał(a):Jutro (prawdopodobnie) wystąpię w TVN w programie porannym (nie oglądam tej stacji jakoś często więc nie powiem jaki to program) a później mam zaplanowaną konferencję prasową pod siedzibą prokuratury w Warszawie na którą zapraszam :)

Pozdrawiam!


widziałem, well done :)
Avatar użytkownika
ImazzU
 
Posty: 2168
łogier

Postprzez Blazin » 23 maja 2011, 21:44

Blazin napisał(a):Jaki był sens usuwania poprzedniego tematu skoro powstał kolejny? :lol:

[mod_edit]nie chodziło o usunięcie tematu po prostu, a o prowadzenie dyskusji na choćby najniższym poziomie, którego tamtemu tematowi zabrakło; ten jest bardziej cywilizowany, ale oczywiście wszystko w waszych rękach.


Można było usunąć niektóre posty a nie cały temat. ;)
Blazin
 
Posty: 1069

Postprzez manhattanman » 23 maja 2011, 21:55

muszę przestac pisac na bani, bo sie tylko osmieszam sorry :x
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez kempa8 » 23 maja 2011, 22:08

a ktos tutaj traktuje Cie powaznie ? :o
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez maciekz » 23 maja 2011, 22:16

kempa8 napisał(a):a ktos tutaj traktuje Cie powaznie ? :o


Najbardziej powa¿anym u¿ytkownikiem na tym forum jest moja szanowna osoba !
maciekz
 

Postprzez Ray0 » 23 maja 2011, 23:24

@Fob:

Na chwilę obecną, mimo ogromnego stresu, chęci do walki i wytrwałości mi nie brakuje. Jeśli chodzi o granice - oczywiście wypowiadałem się na ten temat przed kamerami ale niestety telewizja rządzi się własnymi prawami - słowem - moich słów nie wyemitowano (przynajmniej ja nigdzie nie zauważyłem by tak się stało).

@madierfakier:

Wyborcza bardzo ładnie się w mojej sprawie zachowała - jestem zszokowany, że w sumie popierają to, co robiłem i za skandal uważają to, co mnie spotkało. Nie wiem, może chcą się ludziom przypodobać? ;)

@cuba:

to poparcie od ludzi, którego "świadectwem" jest prawie 17k (!) e-maili z poparciem, życzeniami wytrwałości, etc. W zdecydowanej większości treść wiadomości przesyłanych na moja skrzynkę jest pozytywna - oczywiście trafiają się wulgarne komentarze ale olewam je - przy takiej liczbie pozytywnych treści nie znaczą one dla mnie praktycznie nic.

Propo tej wizyty w TVNie - zgubiłem nr tel do kontaktu od tego "programu o poranku" i chyba nic z tego nie będzie - ale moze innym razem :roll:
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Blazin » 23 maja 2011, 23:33

To miał być "Dzień dobry TVN"?
Blazin
 
Posty: 1069

Postprzez manhattanman » 23 maja 2011, 23:35

teraz powinieneś napisać bestseller o przesladowaniach na polskich forach.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Bua » 23 maja 2011, 23:52

manhattanman napisał(a):teraz powinieneś napisać bestseller o przesladowaniach na polskich forach.


w końcu bedziesz musiał nauczyć sie czytać. póki co umiesz tylko pisać, chociaż nazwałbym to bardziej umiejętnością przyciskania guziczków.


ps co miałeś dziś do obiadu? :ant:
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Janoosh » 24 maja 2011, 00:06

Proszę, niech ktoś go w końcu zbanuje, to już jest przesada..


Ray- wiem, że łatwo mówić (pisać), a życie idzie swoją drogą, ale myślę, ze powinieneś wystąpić w tym programie TVN, im więcej teraz narobisz hałasu tym lepiej, jakby nie było wybory nadchodzą, później media o Tobie zapomną i nie wydaje mi się, żeby komuś udało się znowu ściągnąć na siebie taką uwagę i powiedzieć tyle prawdy na temat obecnego wspaniałego rządu. Myślałeś nad poruszeniem jeszcze innych, pokrewnych kwestii?
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez Reverser » 24 maja 2011, 00:11

Przecież tam już będzie czekała na niego lodówa po programie, więc nie wiem czy to taki dobry pomysł :wink:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 00:24

jeżeli twierdzisz, że ten rząd i ten prezydent są gorsi od swoich poprzedników to znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez mq » 24 maja 2011, 01:06

Avatar użytkownika
mq
 
Posty: 187

Postprzez CuBa » 24 maja 2011, 06:13

trzeba walczyc z tymi swiniami. kaczynscy obalili sie sami. kibice obala tuska a ray obali komora. nadchodzi rewolucja a my idziemy w pierwszym szeregu. bo kto jak nie my, mlodzi ludzie, moze jeszcze cos zmienic w tym kraju ?
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez zuluu » 24 maja 2011, 08:08

jak by kttos zrobil plebiscyt na najbardziej ograniczonego uzytkownika to bym glosowala na manhatanmana
zuluu
 

Postprzez sushilabel » 24 maja 2011, 08:12

tusku powiedział, że wykreślą, ale na zwrot kamienicy pewnie nie masz co liczyć już
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 09:47

zuluu napisał(a):jak by kttos zrobil plebiscyt na najbardziej ograniczonego uzytkownika to bym glosowala na manhatanmana

cały myk polega na tym, ze to wlasnie wy jestescie ograniczonymi błaznami i nawet tego nie dostrzegacie. tworzycie cyrk jebanych klaunów z wielką ambicją i mądrością na pokaz bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy. obawiam się o zgrozo, że wy naprawdę nie udajecie.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Pawlak » 24 maja 2011, 10:11

tworzycie cyrk jebanych klaunów z wielką ambicją i mądrością na pokaz bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy

manhattanman napisał(a):
Teve napisał(a):dbridge - true romance
:dnb: :dnb: :dnb:


znam to z jakiegos secisza :dnb:


:lol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez vuad » 24 maja 2011, 10:13

Obawiam sie frendzlu ze to ty nie udajesz i to mnie kurwa przeraza. Prosze o skasowanie postow yatamanhatana w tym temacie jak i mojego bo nie chce zasmiecac wartosciowego topicu kocopolami jakie moj poprzednik wypisuje i notorycznie sie powtarza jak profesjonalny troll bojowy ! z gory dziekuje
vuad
 
Posty: 873
dark:city

Postprzez manhattanman » 24 maja 2011, 10:27

widząc to co wypisujecie doszedłem do prostej konkluzji ze jedyne co pozostaje to dostosowac sie do waszej impotencji umyslowej. jezeli to ma byc merytoryczna dyskusja to naprawde pozal sie boze. zaloze sie ze na antykomor tez bylo takie pierdolenie bezsensu, wylewanie polskiej zawisci nic nie wartych pomyj azeby tylko dojebac do pieca, a teraz wielki wiwat zła władza, zły prezydent. sami na nich głosowaliscie w ogolnej wiekszosci pieprzeni hipokryci.
manhattanman
banned
 
Posty: 1104
dramenbejc

Postprzez Basebox » 24 maja 2011, 10:32

obiad tez im gotowalismy.
koszule prasowalismy.
nawet pisalismy za nich kolokwia.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez zuluu » 24 maja 2011, 10:33

manhattanman napisał(a):
zuluu napisał(a):jak by kttos zrobil plebiscyt na najbardziej ograniczonego uzytkownika to bym glosowala na manhatanmana

ca³y myk polega na tym, ze to wlasnie wy jestescie ograniczonymi b³aznami i nawet tego nie dostrzegacie. tworzycie cyrk jebanych klaunów z wielk± ambicj± i m±dro¶ci± na pokaz bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy. obawiam siê o zgrozo, ¿e wy naprawdê nie udajecie.


normalni sa ci ktorych jestt wiecej wiec wypierdalaj

paaaa :lol:
zuluu
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron