Czy mocniejsze odmiany DNB to muzyka satanistyczna ?

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez niemoralnejajko » 05 gru 2011, 01:48

nauczcie sie kurwa wreszcie ze szatan to nie jest zaden pejoratyw ..
Pierwszy buntownik, opozycjonista, krytyk moznaby rzec anarchista (tfu) .. no ale fakt faktem ze na basiki to punki pod scianke lubia ..

szatan ? ok


ed; a ze ta kurwa biedron albo ten drugi 190centymetrowy trans udajacy pania domu zasiada w moim pieknym bialoczerwonym parlamencie to juz jest tolerancja .. chuj w jadlo takiej tolerancji
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez przyjacielkuternogi » 23 gru 2011, 14:49

breakcoremonster napisał(a):Doszedłem do takich wniosków/rozterek pobierając i słuchając muzyki udostępnionej za free na mindsaw records http://www.mindsawrecordings.co.uk/

W tej muzyce jest tyle zła/wstawek z filmów o mordercach/porąbańcach. Muzyka ilustruje akty agresji/przemocy/nastawia umysł na niepokój strach, że mam momentami wrażenie, że ktoś wydobywa największy syf ze swojej duszy produkując tego typu utwory. Im bardziej się wsłuchuje tym bardziej dostrzegam, że wiele utworów metalowych ciężkich jest dosłownie bajeczką na dobranoc przy tym co się tu dzieje. Po pierwsze - muzyka jest tworzona na komputerach - to są zlepki największego zła jakie znajdują autorzy i nadają temu mechaniczny impet. W metalu agresja płynie z słów/perki/gitary tutaj płynie ze wszystkiego (!) Zastanawiałem się co bywa źródłem mojego niepokoju czasami. Podjąłem się ciekawe eksperymentu rezygnując z słuchania ciężkiego dnb łatwiej mi było sypiać. Wsłuchując się w utwory takich artystów jak dave akuma odczuwam wewnętrzny niepokój który we mnie zostaje i co dziwne ja mam ochote za to zadośćuczynić (!) To prawie jak przeprogramowanie świadomości, bez działania na świat zewnętrzny.


Trudno się zgodzić z tą opinią. Ja grzebe teraz wlasnie w metalach bo dark dnb zrobilo sie nudne i pedalskie. Jezeli poza mindsaw znasz jakies naprawde mroczne, ciezkie malo znane labele albo pojedyncze kawalki stoniące od dzisiejszego syfu typu totalbloodbritnayrihannastep (czytaj CV, CS Gancher i podobnie) to podziel się wiedzą :)

Aby nie było że cisnę po rihannie:)
http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg
przyjacielkuternogi
 
Posty: 503

Postprzez Ray0 » 23 gru 2011, 15:41

Obrazek
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez kwasior » 24 gru 2011, 12:13

666
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez hibner » 29 gru 2011, 20:01

http://www.youtube.com/watch?v=Z-RApGcwqZI

to jest lepsze niz jakies szatanistyczne dragonbejsy
Avatar użytkownika
hibner
 
Posty: 111

Postprzez Henry Swanson » 29 gru 2011, 20:14

Ray0 napisał(a):Obrazek


Obrazek
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez Noire » 29 gru 2011, 21:26

haha jaki temat!!!!!
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez bredlik » 07 sty 2012, 15:16

hahaha widzę pięknie wali komuś w gówkę :D ja głównie słucham mrocznych klimatów drum and bass i wiecie co? żadnym satanistą nie jestem a wręcz przeciwnie z wielkim bananem na mordzie wtedy chodzę i jestem miły dla wszystkich w około to jak kto odbiera muzykę to indywidualna sprawa ale temat dobry i tak na marginesie nie wierze w boga, szatana czy inne pierdołki tego typu

AVE
bredlik
 
Posty: 5
Toruń

Postprzez hirszu » 07 sty 2012, 15:49

bredlik napisał(a):AVE


Obrazek
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez Bua » 07 sty 2012, 16:07

hirszu napisał(a):
bredlik napisał(a):AVE


Obrazek



Obrazek

niggave satan - tru black metal
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Janoosh » 07 sty 2012, 16:18

hahaha widzę pięknie wali komuś w gówkę Very Happy ja głównie słucham mrocznych klimatów drum and bass i wiecie co? żadnym satanistą nie jestem a wręcz przeciwnie z wielkim bananem na mordzie wtedy chodzę i jestem miły dla wszystkich w około to jak kto odbiera muzykę to indywidualna sprawa ale temat dobry i tak na marginesie nie wierze w boga, szatana czy inne pierdołki tego typu

AVE


Zacznij używać znaki interpunkcyjne, bo przyjdziemy z kolegami i będziemy Cie ruchać w dupę cały boży dzień.
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez bredlik » 07 sty 2012, 20:28

Janoosh napisał(a):
hahaha widzę pięknie wali komuś w gówkę Very Happy ja głównie słucham mrocznych klimatów drum and bass i wiecie co? żadnym satanistą nie jestem a wręcz przeciwnie z wielkim bananem na mordzie wtedy chodzę i jestem miły dla wszystkich w około to jak kto odbiera muzykę to indywidualna sprawa ale temat dobry i tak na marginesie nie wierze w boga, szatana czy inne pierdołki tego typu

AVE


Zacznij używać znaki interpunkcyjne, bo przyjdziemy z kolegami i będziemy Cie ruchać w dupę cały boży dzień.


ktoś tu chyba lubi chłopców, weź skończ z tym pedalstwem bo tego nie zniese.
bredlik
 
Posty: 5
Toruń

Postprzez cierus » 07 sty 2012, 23:08

kierwa na tym forum zaczynaja sie dziac coraz gorsze rzeczy ;(

tak... jak sluchasz mrocznych odmian dnb takich jak netskaj to Twoja matka na śniadanie przyjmuje potrójna penetracje analna przegryzając do tego tosta z gofrownicy...
cierus
 
Posty: 2575
Litzmannstadt Ghetto

Postprzez Janoosh » 08 sty 2012, 00:09

ktoś tu chyba lubi chłopców, weź skończ z tym pedalstwem bo tego nie zniese.


jak nie zniesiesz to popusc widzisz moze i chlopcow ale zaczales chociaz uzywac przecinkow takze dobrze bo bez przecinkow troche chujowo jest nie da sie czytac tego w ogole bez sensu nie wiadomo o co chodzi taki belkot a tak to sa przecinki i fajnie ze sa jakies znaki interpunkcyjne i jakies polskie znaki jezyczki te takie bo inaczej to troche lipa powiedzialbym a w ogole to zapraszam na gejowo.pl z teczowym pozdrowieniem pozdrawiam jaanuż
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez bredlik » 08 sty 2012, 14:54

Oj dobrze, przepraszam już nie będę więcej pisał bez kropeczek, przecinków, wykrzykników i tym podobnych.
bredlik
 
Posty: 5
Toruń

Postprzez ReAktor » 08 sty 2012, 14:57

skoro Bóg nie zna dobra i zła, to kto stworzył szatana?.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Bua » 08 sty 2012, 15:34

owsiak
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Janoosh » 08 sty 2012, 19:16

skoro Bóg nie zna dobra i zła


Myślałem, że wszystko zna. Zawiodłem się
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez bredlik » 08 sty 2012, 22:50

ReAktor napisał(a):skoro Bóg nie zna dobra i zła, to kto stworzył szatana?.


Ten sam co wymyślił boga. Czyli człowiek, twór który musi mieć kogoś nad sobą.
bredlik
 
Posty: 5
Toruń

Postprzez kwasior » 09 sty 2012, 15:46

ten kto wymyślił szatana dobrze na tym zarobił

ten kto w niego wierzy :lol:
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez eheś » 09 sty 2012, 16:49

Jestem szatanem, ciągnijta mi lachę ! :twisted:
eheś
 
Posty: 196
jebaclks

Postprzez notdot » 09 sty 2012, 21:04

eheś napisał(a):Jestem szatanem, ciągnijta mi lachę ! :twisted:

Jestem twoim ojcem i wypierdalaj ci mówię :twisted:

no offence
to forum break.fm, tu nie trzeba myśleć, liczy się bełkot!
Avatar użytkownika
notdot
 
Posty: 2746
gdzieś tam

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 72 gości

cron