Znaki !!!

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Ray0 » 19 lut 2012, 12:09

Kilka dni temu byłem ze kumplami nad Zalewem Sulejowskim - niskie temperatury zamroziły zbiornik umożliwiając swobodne poruszanie się po nim ;-) Cyknęliśmy sobie kilka fotek, na jednej z nich znalazło się coś dziwnego. Pokazałem zdjęcie znajomym i z miejsca zostałem posądzony o wykonanie "fotomontażu" czemu rzecz jasna stanowczo zaprzeczyłem - nie tknąłem tego zdjęcia nawet GIMPem.

Obrazek

Kształt "obiektu" przypomina troszkę "spodek" ale czy to rzeczywiście pojazd obcych? Może to jakieś ptaszysko, samolot czy jeszcze coś innego?

Oryginalne zdjęcie tutaj
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Ripcord » 19 lut 2012, 12:44

wnioskując po odległości to ten obiekt musiałby mieć jakieś gigantyczne wymiary a z perspektywy wynika że znajduje się mniej więcej nad linią drzew. albo robisz sobie jaja albo blurfo.
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez Ray0 » 19 lut 2012, 14:43

Ripcord napisał(a):wnioskując po odległości to ten obiekt musiałby mieć jakieś gigantyczne wymiary a z perspektywy wynika że znajduje się mniej więcej nad linią drzew. albo robisz sobie jaja albo blurfo.

Wlasnie - gdyby cos wielkiego latalo nad drzewami to bysmy zauwazyli. Blurfo to niezle wytlumaczenie.
Avatar użytkownika
Ray0
김정은
 
Posty: 717

Postprzez Henry Swanson » 19 lut 2012, 19:55

[img]http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_Nie_Do_Wiary_-_Kilkana_cie_odcinków_TVRip_DivX_PL_.1490__127752.jpeg[/img]
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez gruby_henio » 19 lut 2012, 20:16

Jest możliwe, że docierają do nas obiekty o średnicy kilku mil. Podczas jednej relacji na żywo z prac przeprowadzanych na orbicie tej wielkości "spodki" dostrzegalne były w podczerwieni.
gruby_henio
 
Posty: 63
PL

Postprzez BISZUKS » 19 lut 2012, 21:12

Ciekawy temat, postaram się zgłębić go trochę, jeśli to nie fejk to rzeczywiście mogą być to dźwięki wyładowań magnetycznych lub ruchy wewnątrz ziemi. W czasach szkoły średniej wracając z melanżu w godzinach późnowieczornych z kumplem stwierdziliśmy, że idziemy przez las. Po ciemku będzie mała adrenalina, cała podróż mijała całkiem normalnie. Wychodząc już z lasu usłyszeliśmy dziwny dzwięk, na początku myśleliśmy, że to jakieś zwierze i zaczeliśmy uciekać jak już dobiegliśmy do latarni na drodze zatrzymalismy się i dźwięk okazał się bardziej brzmieć jak ryk silnika odrzutowego który wisiał gdzieś w powietrzu. Byliśmy na tyle odwarzni, że niezbyt długo się wsłuchiwaliśmy i znów daliśmy nogę. Nastepnego dnia staraliśmy to jakoś sobie wytłumaczyć, ale oprócz kosmitów nic nam nie przychodziło do głowy :lol:

Powiem wam szczerze, że nieźle zesrany byłem ze strachu tamtego wieczora
Avatar użytkownika
BISZUKS
 
Posty: 3586
PORK CHOP

Postprzez BrK » 03 mar 2012, 22:03

wllasnie nakurwia w gdansku (wrzeszczu) :dnb: :dnb: mam nadzieje ze bedzie slychac na nagraniu japierdole co faza :dzi:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez kempa8 » 03 mar 2012, 22:22

ja dzisiaj na spacerze w lesie widzialem yeti, niestetyt bateria w aparacie mi padla, drugi raz... ; \
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Strzaua » 03 mar 2012, 22:43

BrK napisał(a):wllasnie nakurwia w gdansku (wrzeszczu) :dnb: :dnb: mam nadzieje ze bedzie slychac na nagraniu japierdole co faza :dzi:
to pewnie grille pod akademikami bo dzis sie sezon zaczal 8)
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Postprzez laudanum » 03 mar 2012, 23:10

to skad tyle trzesien ziemii teraz albo wybuchy wulkanow?

teraz strasza jeszcze superwulkanami;P

swietny przyklad z ubieglego roku tsunami - Japonia;]

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosni ... e-uturuncu

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trzes ... o-pacyfiku

oby sie nie obudzil superwulkan w parku yellowstone bo bedziemy mieli na wlasnej skorze film 2012 :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WF-RKzqNtz0
supervolcano part 1 1/6
:)

te dzwieki podobno sa powizane z przebigunowaniem ziemi...

wyobrazcie sobie ze po obiedzie macie pelny zoldek i wywala wam brzuch z przejedzenia i puszczacie baki :lol:

jesli w ziemi zacodzaja jakies zjawiska to ziemi tez zaczyna pierdziec :wink:


edit:

My jesteśmy tylko gośćmi na planecie ziemia i nie mamy nic do gadania.
Problem w tym że mamy zbyt dużą świadomość egzystencji, dość rozwinięte mózgi zatem i wyobraznię która dopowiada nam resztę scenariusza za każdym razem jak coś się odchyla od normy lub jest dziwne

Nie namówimy ziemi i sił natury do tego aby czegoś nie robiła... dla niej jesteśmy brudem na jej powierzchni który ją jeszcze zaśmieca bez opamiętania więc jak bedzie to meteoryt/kometa w nas lecieć no to trudno się mów...zrobi przynajmniej czystkę.
Mowią że to statki kosmiczne za nią lecą być może... fajnie by było w końcu pogadac z kims mającym pozaziemskie poglądy ale jak wiadomo nie pierwszy raz już piszą ze leci w naszą stronę flota statków.

Żyjmy i się cieszmy że ziemia się jeszcze naprawdę nie wku.....
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez BrK » 03 mar 2012, 23:43

http://www.youtube.com/watch?v=vSxwn9AelQ8 chujowa jakośc ale coś slychac 8) :dnb:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez laudanum » 04 mar 2012, 00:23

BrK napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=vSxwn9AelQ8 chujowa jakośc ale coś slychac 8) :dnb:


:lol:
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez BrK » 04 mar 2012, 00:29

aha woljum na maxa ap ! i nie zwracac uwagi na komentarz bo wlasnie flaszke koncze :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Belzeboost » 04 mar 2012, 02:04

co tam nagrałeś. może to godzilla
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!

Postprzez Pawlak » 04 mar 2012, 05:14

uwierzylem :!:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez junkiepunkey » 04 mar 2012, 07:44

nie jestem murzynem ale chuja słysze
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez junkiepunkey » 04 mar 2012, 07:45

n agrywane mikrofalówką :lol: :dnb: grubo w chuj ahhahahahahah
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez junkiepunkey » 04 mar 2012, 07:46

GDAŃSK WRZESZCZ :lol: :lol: :lol: :lol: :dnb: :dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez BrK » 04 mar 2012, 10:41

musicie na maksa dać woljum na waszych glosnikach kurwa! zreszta chuj wam dupe mam jeszcze jednego swiadka co to slyszal wiec pies was jebał :lol: :dnb:

ww 44 sekundzie najlepiej slychac jebniecie, identyko jak w tym filmiku z costa rica 8) :dnb:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Ripcord » 04 mar 2012, 11:36

to mavros przyleciał z innego wymiaru
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez Basebox » 04 mar 2012, 12:39

szczecińskiego pewnie
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Belzeboost » 04 mar 2012, 13:02

BrK napisał(a):
ww 44 sekundzie najlepiej slychac jebniecie, identyko jak w tym filmiku z costa rica 8) :dnb:


też se taki filmik zrobię z tym dźwiękiem.
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!

Postprzez ''Kylabees'' » 04 mar 2012, 15:06

...ja tylko chciałem powiedzieć że w związku z odgłosami Ziemi w Gdańsku(Wrzeszczu)...w Łodzi obudził się kotojeleń !!!
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron