Znaki !!!

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Znaki !!!

Postprzez marcinokochciamdnb » 15 sty 2012, 16:20

http://zmianynaziemi.pl/wideo/dziwny-dz ... -kostaryce

Zmiany w ziemi. W niektórych rejonach świata słychać dzwine odgłosy z wnętrza ziemi. Podejrzenia padają na zderzacz hadronów. Eksperymenty z nim musiały wpłynąć na pole magnetyczne ziemi.

Ukraina --- :o :o :o
http://www.youtube.com/watch?v=ovIyy-j0Ui0






z wiadomości:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Gz489VqHjU


Widziane dowody działania HARPA:
http://www.youtube.com/watch?v=wZYMCE3q ... re=related
marcinokochciamdnb
 
Posty: 1

Postprzez RVerbal » 15 sty 2012, 16:28

aha
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez KaEVu » 15 sty 2012, 16:31

to reptylianie!!!1!
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez lukaut » 15 sty 2012, 16:39

Skrillex testing a new bass line
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez betonowen » 15 sty 2012, 17:28

Obrazek
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 17:31

lukaut napisał(a):Skrillex testing a new bass line


:dnb:
The Mr R
 
Posty: 149

Re: Znaki !!!

Postprzez Suptal » 15 sty 2012, 17:43

Bardzo ciekawe rzeczy, zwłaszcza ostatni film.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez cypo » 15 sty 2012, 17:54

To z Ukrainy o niczym nie swiadczy, wszystko moglo wydac taki dzwiek, moze ktos odtworzyl ten dzwiek przez jakies mega glosniki :) W Zgierzu (pod Lodzia) zaklady energetyczne wydawaly jeszcze niedawno bardzo podobne dzwieki, slyszalne na kilka km.
Ale to w Kostaryce - niezle
cypo
 
Posty: 621

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 18:04

To w kostaryce to ja harsh noise wykręcałem.
The Mr R
 
Posty: 149


Postprzez Basebox » 15 sty 2012, 18:14

Ja czasami jak idąc rano po swoim mieście słyszałem coś w rodzaju ambientu. Taki przeciągły pad. Nie wiem skąd to się wydobywało, nie ma u nas żadnej fabryki czy coś. Jedynie tory kolejowe, ale pociągi nie wydają takich dźwięków. Ciekawe czy powód tych ambientów jest taki sam jak w przypadku basslajna Skrillex'a w Ukrainie.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 18:23

Może miałeś dźwiękowe halucynacje.
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez Johnny! » 15 sty 2012, 18:30

o, x-tech strikes back
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 15 sty 2012, 19:05

Basebox napisał(a):Ja czasami jak idąc rano po swoim mieście słyszałem coś w rodzaju ambientu. Taki przeciągły pad. Nie wiem skąd to się wydobywało, nie ma u nas żadnej fabryki czy coś. Jedynie tory kolejowe, ale pociągi nie wydają takich dźwięków. Ciekawe czy powód tych ambientów jest taki sam jak w przypadku basslajna Skrillex'a w Ukrainie.


flashbacki. chujowego kwasa jadlas :marv:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Janoosh » 15 sty 2012, 21:39

Ej, dobry temat. Lubię takie creepy rzeczy. Ten ukraiński dźwięk kurewsko mnie przeraża, zwłaszcza w połączeniu z przygnębiającym krajobrazem.
Słyszeliśmy regularnie podobnie dźwięki z kumplem jak byliśmy mali. Co najlepsze, nikt inny za bardzo nie zwracał na to uwagi.

Z HAARPEM też ciekawe, widziałem dwa lata temu idealnie kształty srebrny okrąg wokół księżyca, jakby ktoś cyrklem namalował na niebie srebrną farbą. Niebo było bezchmurne, letni wieczór. Pokazałem to rodzicom, powiedzieli że ciekawe i że nie mają zielonego pojęcia co to jest. Próbowałem robić zdjęcia, ale nie umiem robić zdjęć po ciemku i chuja wyszło ;/

o, takie coś: http://www.youtube.com/watch?v=yZho27lT ... re=related
jest nawet jakiś filmik na YT tłumaczący to, ale nie chce mi się oglądać
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez Chaser » 15 sty 2012, 21:50

Zderzacza Hadronów, umieszczonego koło Genewy ( CERN ).

W ostatnich dwóch numerach Nieznanego Świata ( nr 12/2011 i 1/2012 ) jest artykuł na ten temat, pt. "Hadronowa puszka Pandory". Ludziom zachciało się zabawy w Pana Boga, starają się stworzyć i opanować coś, o czym nie mają pojęcia, nie wiedżą tak naprawdę jakie są skutki uboczne jego działania i jaka może być tego moc.

Nie będę referować całego artykułu, tylko krótki cytat :

"Eksperymenty w WZH są interesujące tylko dla tego, kto ślepo wierzy w Model Standardowy Wielkiego Wybuchu. Energia wytworzona podczas kolizji ( zderzenie hadronów) jest wystarczajaca, by stworzyćsubatomową cząstkę o masie tysiące razy większej od masy protona. A takich energii nie umiemy kontrolować. One wnikną w jądro Ziemi i będą tam "pracować" z narastającą mocą. Ich wzrostowi towarzyszy wyrzut neutrino. A w LHC już zaobserwowano niewyjaśnione zniknięcia części protonów w wiązce. Jeżeli w najbliższym czasie fizycy zaobserwują wzrost wyrzucanych cząstek neutrino z Ziemi, to za rok, dwa naszą planetę może rozerwać na tysiące asteroidów".- jest to cytat wypowiedzi Iwana Gorelika, fizyka, aktywisty ruchu przeciwko doświadzceniom z akceleratorem..

Kolejny cytat :

"Zwolennicy koncepcji niebezpieczeństw wywołanych działaniem urządzenia spod Genewy twierdzą, że LHC jest najwiekszym obiektem emitującym pole magnetyczne wchodzące w interakcje z jądrem naszej planety. A, jak wynika z wieloletnich obserwacji, trzęsienia ziemi są często poprzedzane występowaniem anomalii magnetycznych. Według informacji zaczerpniętych ze strony internetowej www.cern-throuth.com - od czasu uruchomienia urządzenia we wrześniu 2008 roku nastapił wzrost o 100% najsilniejszych trzęsień. (...)

Z obaw wyartykułowanych na wspomnianej stronie internetowej LHC wynika, że pole magnetyczne emitowane z pierścieni urzadzenia, może już teraz generować niekontrolowane małe czarne dziury i inne osobliwości kwantowe. Zjawiska te trudno nazwac stabilnymi, dlatego w naturalny sposób sa one przyciagane do centrum naszej planety, gdzie eksplodują w pokładach magmy i tym samym dezintegrują się. Jednak, jak mówią krytycy LHC, nie pozostaje to bez wpływu na równowage magnetyczną i generuje efekty w postaci zwiększenia ilości silnych trzęsien ziemi."

Przypomnijmy sobie, opisany na tym portalu, wybuch wewnątrz jądra Ziemi z 15 listopada ub. roku ...

Autorzy cytowanego artykułu przytaczaja fakty, z których wynika zę kolejne uruchomienia LHC mogło miec bezpośredni wpływ na wystapienie silnych trzęsień ziemi w 2010 r w Chile i w ubiegłym roku w Japonii.

Ponieważ, bardzo przeze mnie ceniona, redakcja Nieznanego Świata wszelkie tego typu informacje podaje w formie, w której nie narzuca czytelnikom ostarecznej oceny, takze i w tym artykule znalazło się zdanie " Teoria przeciwników badan CERN wydaje się daleko idąca". Jednak wszelkie prezentowane fakty i wypowiedzi, a także nawiązanie do skojarzeń z Apokalipsą, mogą budzić niepokój.

Faktem jest , że ilość kataklizmów na naszej planecie niepokojąco wzrsata, dosłownie z dnia na dzień. Dochodzi do trzęsień ziemi, wzrasta aktywność wulkaniczna, pojawiają się liczne pęknięcia ziemi w róznych miejscach planety. Obserwujemy też coraz częściej anomalne oddziaływanie jakichś sił na pole magnetyczne O tym wszystkim czytamy przeciez na niniejszym portalu ZMIANY NA ZIEMI. Mnie najbardziej osobiście niepokoi fakt, że już nikt nie próbuje nawet wyjaśnić takich zjawisk jak pekanie i zapadanie się ziemi, śierć coraż większej ilości ptaków, czy, prezentowane w komentowanym artykule, niezidentyfikowane dźwięki..

Na koniec jeszcze jeden cytat ze wspomnianego artykułu :

"Czy za wszystkie te niepokojace zmiany odpowiedzialne jest Słońce, którego cykliczny wzrost aktywności może zakłócać naturalny rytm życia planety, czy też winę za to ponosimy my, ludzie, którzy w swojej pysze zapragneliśmy zajrzeć za zasłonę odwiecznej tajemnicy i, niczym mityczna Pandora, głusi na ostrzeżenia, otworzyliśmy zamkniętą puszkę ?"

Grubo. Ja sie boje :P
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Basebox » 15 sty 2012, 21:56

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
Basebox napisał(a):Ja czasami jak idąc rano po swoim mieście słyszałem coś w rodzaju ambientu. Taki przeciągły pad. Nie wiem skąd to się wydobywało, nie ma u nas żadnej fabryki czy coś. Jedynie tory kolejowe, ale pociągi nie wydają takich dźwięków. Ciekawe czy powód tych ambientów jest taki sam jak w przypadku basslajna Skrillex'a w Ukrainie.


flashbacki. chujowego kwasa jadlas :marv:

:D

The Mr R napisał(a):Może miałeś dźwiękowe halucynacje.
nie sadze.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 22:04

Oj tam, oj tam, już koniec świata.
To tylko straszenie, bo plebs lubi być straszony.
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez RVerbal » 15 sty 2012, 22:05

The Mr R napisał(a):Oj tam, oj tam, już koniec świata.
To tylko straszenie, bo plebs lubi być straszony.

no co ty nie powiesz ;)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 22:06

Nie powiem, żebyś wyjebał tego murzynga w avatarze.
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez cypo » 15 sty 2012, 22:10

Wg mnie to lekka przesada z tymi kataklizmami spowodowanymi przez LHC. Zbieg okolicznosci i tyle. Szkoda, ze nie mowia jeszcze, ze slonce zwiekszylo swoja aktywnosc przez LHC :) Jest wiele przyczyn zmian na ziemii, ale dla mnie te ziwzane z LHC sa bardzo malo prawdopodobne. Jesli wybuch protonow w jadrze ziemii mialby wywolac trzesienie ziemii to powinno to byc odczuwalne w kazdym miejscu planety tak samo... Ja tam jestem zwolennikiem zderzacza... jak przez to ziemia wybuchnie za pare lat to trudno, ale warto sprobowac i zobaczyc co z tego wyjdzie ;)
cypo
 
Posty: 621

Postprzez BrK » 15 sty 2012, 22:27

niedawno nasa udostepnila dzwieki pola magnetycznego planet naszego ukladu, saturn mruczy bardzo podobnie do tego co slychac na wiekszosci filmikow, tutaj jest calkiem grubo z przed kilku dni w czechach http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y ... _embedded#!

wiekszosc to chamskie fejki ale rzecz na pewno warta uwagi
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Chaser » 15 sty 2012, 22:38

cypo napisał(a):Ja tam jestem zwolennikiem zderzacza... jak przez to ziemia wybuchnie za pare lat to trudno, ale warto sprobowac i zobaczyc co z tego wyjdzie ;)

Wyplujesz te słowa jak Ci ziemia zacznie pękać pod stopami... chociaż pewnie nawet nie zdążysz :lol:
Ja tam nie jestem zwolennikiem niczego, o czym nie mam pełnych informacji.
Z deczka mnie to wszystko trochę przeraża. Serio.

BrK napisał(a):niedawno nasa udostepnila dzwieki pola magnetycznego planet naszego ukladu, saturn mruczy bardzo podobnie do tego co slychac na wiekszosci filmikow, tutaj jest calkiem grubo z przed kilku dni w czechach http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y ... _embedded#!

wiekszosc to chamskie fejki ale rzecz na pewno warta uwagi

Biosphere mógłby takie dźwięki wykorzystać do następnego albumu :dnb:
A tak serio, to grubo... lekkie ciary mam. Gdybym to słyszał na żywo, to pewnie bym zbladł z wrażenia :P
Muszę sobie jakiś przyzwoity sprzęt do nagrywania kupić, może jak będą w PL to sie załapie :lol:


Edyta:
Ja pierdole, zakochałem sie w tych dźwiękach. Nie moge przestać słuchać.
Ej, w ogóle taki troche si-fi, co nie? Jaram sie w chuj.............
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Basebox » 15 sty 2012, 22:48

BrK napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y72o&feature=player_embedded#!
prawie jak lost. brakuje tylko zeby te drzewa sie jeszcze ruszały.



Dziwne dźwięki i niepojęte czyny heh.
Ostatnio edytowano 16 sty 2012, 00:00 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez BrK » 15 sty 2012, 22:54

w niektorych jakbym slyszal lustmorda
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez ''Kylabees'' » 15 sty 2012, 22:57

jak black star bez kitu :D
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....


Postprzez cypo » 15 sty 2012, 23:01

Chaser napisał(a):
cypo napisał(a):Ja tam jestem zwolennikiem zderzacza... jak przez to ziemia wybuchnie za pare lat to trudno, ale warto sprobowac i zobaczyc co z tego wyjdzie ;)

Wyplujesz te słowa jak Ci ziemia zacznie pękać pod stopami

bardzo mozliwe ;)

Ale naprawde nie wiem czemu sie tak jaracie tymi dzwiekami z czech, ukrainy... to moze byc cokolwiek: fabryka, elektrocieplownia, moze ktos 100m dalej slucha sobie jakichs deepow na swoim nowym wyjebanym audio :)
Jesli chodzi o dzwieki z saturna, to na pewno nie doleca do ziemii, a jakby nawet byly slyszalne, to slyszalby je kazdy na danej polkuli a nie tylko czechy czy ukraina. Jedyny sensowny filmik to ten z Kostaryki - to ciezko jest wytlumaczyc.
cypo
 
Posty: 621

Postprzez The Mr R » 15 sty 2012, 23:05

cypo napisał(a):Jedyny sensowny filmik to ten z Kostaryki - to ciezko jest wytlumaczyc.


Mówiłem, że dawałem tam harsh noisowy koncert.
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez Chaser » 15 sty 2012, 23:06

cypo napisał(a):Jesli chodzi o dzwieki z saturna, to na pewno nie doleca do ziemii, a jakby nawet byly slyszalne, to slyszalby je kazdy na danej polkuli a nie tylko czechy czy ukraina.

Tera rześ dojebał :yabol:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

cron