StopXAM - trzeba miec jaja lol

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

StopXAM - trzeba miec jaja lol

Postprzez Kasia12 » 19 sty 2012, 18:37

http://www.youtube.com/user/StopXAM

Polecam caly kanal , wlasnie obejrzalem . :dnb: :dnb:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Henry Swanson » 19 sty 2012, 18:44

крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez niemoralnejajko » 19 sty 2012, 19:06

jakie kurwa jaja ? Prowokowanie i obijanie starszych panow w pare osob no faktycznie charakterne chlopaki. I nawet mi nie mow jahu ze bys sie nie wkurwil gdyby taka banda jebanych pizd nakleila Ci takie gowno na szybe chocby w najbardziej szczytnym celu .. trafi kosa na kamien i bedzie placz .. z gosciem z klamka tez wiecej szczescia niz rozumu ..
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez UMBA » 19 sty 2012, 19:45

ta laska chyba lubi dostawac po mordzie

pare sytuacji spoko ale generalnie przeginaja
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Gotri » 19 sty 2012, 19:51

w jednym filmiku gościu miał giwere :o taxiarz wyciągnął bejzbola ...
Gotri
 
Posty: 350

Postprzez Suptal » 19 sty 2012, 19:53

O co tu chodzi? To jest coś na kształt karnego kutasa?
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Gotri » 19 sty 2012, 19:55

może ktoś przetłumaczyć napis na naklejce ? :lol:
Gotri
 
Posty: 350

Postprzez Suptal » 19 sty 2012, 20:06

Ok, już wiadomo. W filmie СтопХам,3.Братва и Ствол/Russian mafia jest przetłumaczone: I fuck you, I'm parking everywhere.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Kasia12 » 19 sty 2012, 20:31

niemoralnejajko napisał(a):jakie kurwa jaja ? Prowokowanie i obijanie starszych panow w pare osob no faktycznie charakterne chlopaki. I nawet mi nie mow jahu ze bys sie nie wkurwil gdyby taka banda jebanych pizd nakleila Ci takie gowno na szybe chocby w najbardziej szczytnym celu .. trafi kosa na kamien i bedzie placz .. z gosciem z klamka tez wiecej szczescia niz rozumu ..


Przedewszystkim , z czystej przyzwoitosci nie zaparkowal bym tak , zeby wszystkich wkurwic .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez junkiepunkey » 19 sty 2012, 23:00

hariz napisał(a):O co tu chodzi? To jest coś na kształt karnego kutasa?


:lol:

zapodajcie linka do opcji z klamką :o :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Gotri » 19 sty 2012, 23:16

12 może 13 nie pamiętam już dokładnie ...

Ale to krótka scenka była najebali typka i pistol skonfiskowali :)
Gotri
 
Posty: 350

Postprzez sushilabel » 20 sty 2012, 11:48

niemoralnejajko napisał(a):jakie kurwa jaja ? Prowokowanie i obijanie starszych panow w pare osob no faktycznie charakterne chlopaki. I nawet mi nie mow jahu ze bys sie nie wkurwil gdyby taka banda jebanych pizd nakleila Ci takie gowno na szybe chocby w najbardziej szczytnym celu .. trafi kosa na kamien i bedzie placz .. z gosciem z klamka tez wiecej szczescia niz rozumu ..


bardzo słusznie robia chłopaki. ja już nie liczę ile to razy przez tępe pizdy, które nie potrafią parkować musiałem tarabanić się do samochodu od strony pasażera :wink:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez oskar_aka_DISEASE » 20 sty 2012, 12:37

nie no Ci co chujowo parkują faktycznie wkurwiają, ale chyba bardziej by mnie wkurwiło jakby ktoś chciał mi nakleić takie coś na szybę
strzelałbym z karabinu
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar_aka_DISEASE
 
Posty: 240
spośród

Postprzez niemoralnejajko » 20 sty 2012, 16:06

nie no wiadomo panowie ze trudno mi bedzie z tym polemizowac. Zwroccie uwage ze pomijajac pare fajnych 'humanitarnych' unieruchomien i zalagodzenia sytuacji, przy calej swiadomosci natury ludzkiej oni ich zwyczajnie prowokuja dalej leja po pyskach i bezczelnie sie z tego smieja .. policzone sa ich dni jedna czy druga konczyna zlamana, lisc wlepiony na lico bialoglowy i rozpierzchna sie stada podworkowych ala classicpunkstyle. Jak to mawiaja, zza wschodniej granicy to juz nie elegancja francja .. spoko i tym milej bedzie sie ogladalo. ilosc przemocy w internecie mnie przytlacza :lol:
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez Pawlak » 20 sty 2012, 16:30

dla mnie to słabe w chuj, jakby mieli w swych szeregach paru twardszych typów to nie dostawali by wpierdol w co drugim filmiku. szczylska akcja i tez bym się wkurwił jakby mi emonastolatek przyczepiał jakies scierwo do samochodu. po drugie od pilnowania tego są psy, a takie zachowanie to czyste społeczniarstwo i spółkowanie z nimi.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Pawlak » 20 sty 2012, 16:38

dobra widze ze w dalszych filmikach jest ich juz wiecej i lepiej to ogarniaja

http://www.youtube.com/watch?v=ljwPcGJ- ... ure=relmfu

akcja z gunem
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Pawlak » 20 sty 2012, 16:40

chuj z nimi :lol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez blue print » 20 sty 2012, 16:54

Pawlak napisał(a):od pilnowania tego są psy, a takie zachowanie to czyste społeczniarstwo i spółkowanie z nimi.
:wulkan:

wolnosc dla konopii! :dnb:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Pawlak » 20 sty 2012, 17:13

^_^
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez madierfakier » 20 sty 2012, 17:20

Ja tym bezmózgim chujkom, którzy parkują tak że nie mogę wsiąść do swojego auta, pluję na klamki. Najlepiej podsercówę o zielonym zabarwieniu.
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez s3tone » 20 sty 2012, 17:49

madierfakier napisał(a):Najlepiej podsercówę o zielonym zabarwieniu.


:dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
s3tone
 
Posty: 239
z Forum

Postprzez ReAktor » 20 sty 2012, 17:57

Gotri wrócił siemka Gotri, co słychać.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Gotri » 21 sty 2012, 04:47

nie gram już woobli :lol:
Gotri
 
Posty: 350

Postprzez Kasia12 » 21 sty 2012, 10:54

Nalezy pamietac , ze to wszystko dzieje sie w rosji . Tam jest inaczej
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez freesssbee » 21 sty 2012, 11:04

Kasia12 napisał(a):
niemoralnejajko napisał(a):jakie kurwa jaja ? Prowokowanie i obijanie starszych panow w pare osob no faktycznie charakterne chlopaki. I nawet mi nie mow jahu ze bys sie nie wkurwil gdyby taka banda jebanych pizd nakleila Ci takie gowno na szybe chocby w najbardziej szczytnym celu .. trafi kosa na kamien i bedzie placz .. z gosciem z klamka tez wiecej szczescia niz rozumu ..


Przedewszystkim , z czystej przyzwoitosci nie zaparkowal bym tak , zeby wszystkich wkurwic .


ja mam przed chata picerie i non stop te chuje zastawialy mi brame. wystarczylo kupic naklejki na allegro i kilka razy im przymocowac na lakierze. kurwy nawet nie przejezdzaja obok :lol:

ed: zauwazylem ze te ich naklejki maja zajebiscie slaby klej. karny kutas, cipa i łoś maja taki, ze po wlepieniu da sie oderwac tylko fragmenty malych gabarytow..pozniej zostaje biala warstwa bez nadruku..

http://www.youtube.com/watch?v=4jNYuz3x4so

POLECAM :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez cypo » 22 sty 2012, 13:58

Ogolnie to fajna akcja i moze wielu ludzi nauczyc parkowania, ale widze ze zaczynaja przeginac... oklejaja auta, ktore zatrzymuja sie na awaryjnych na pol minuty, a kierowca jest w srodku... No sorry, ale czasami trzeba sie tak zatrzymac (ja tez wiele razy musialem tak zrobic). Najczesciej nie przeszkadza to innym, bo jesli kierowca jest w aucie to zawsze moze odjechac w razie potrzeby. Nie widze tu powodu do awantur. Tego nie popieram i tacy "oklejacze" powinni byc karani.... Jesli chodzi o auta zostawione "w poprzek" na parkingu, czy gdziekolwiek na pol dnia - okleic je wpizdu cale.
cypo
 
Posty: 621


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

cron