Dlaczego polskie kobiety sa az tak zjebane ?

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 12:15

nie wiem skąd to zdziwienie, w każdym samcu, istnieje uwarunkowana genetycznie potrzeba roztaczania opieki nad bezbronnymi samiczkami, które nijak nie poradzą sobie w bezlitosnym świecie bez możliwości oparcia o twarde, męskie ramie. tak samo zresztą bardziej atrakcyjnym dla kobiet na pierwszy rzut oka wydaje się samiec o potężnych gabarytach, wzbudzający bezpieczeństwo a nie chuderlak wpierdalający leki z apteki.
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez zgonia. » 14 lut 2012, 12:23

nie neguje rycerskosci, mestwa i opiekunczosci ale pedofilie emocjonalna
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 12:39

żeby tylko emocjonalną he he he . duże oczy duże czoła ftw :heart:

zgonia jeśli nie masz doświadczenia życiowego w aktorstwie zalecam przygodę z teatrem dla swojego dobra, chyba że nie przeszkadza ci bycie starą, wysuszoną wariatką z miljonem kotów na starość
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 12:43

btw coraz bardziej kłującym w oczy staje się dla mnie wszechobecna unifikacja płciowa, myślę że nasze pokolenia przytoczoną przez ciebie historyjkę będą wspominać z nutką nostalgii, w dobie pedałów z ogolonymi pachami przykładającymi większą wagę do swojego imidzu od niewiast i z drugiej strony feministkami chcącymi udowodnić społeczeństwu(bo przecież nie sobie) że mogą i potrafią żyć jak mężczyźni, potwierdzając tym samym że jednak męski styl bycia i patriarchalizm przeważa nad kobiecością
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez ant » 14 lut 2012, 12:51

ojezu nieeeee, oszczedz nam tych standardowych wynurzeń, temat jest o czym innym... :goro:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez zgonia. » 14 lut 2012, 12:53

nie wiem dznki jak ty to robisz ale jakos nie trafiaja do mnie te twoje prztyczki
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 12:58

ant jesteś przedstawicielem określonej grupy osób wypowiadających się na forum czy po prostu masz więcej niż jedną osobowość używając liczby mnogiej ?
@ zgonia
to nie pstryczki a rady, jestem dobrym człowiekiem nawet w internetach ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez zgonia. » 14 lut 2012, 13:01

to dobrze, pojdziesz do nieba
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 13:51

dziękuję, wreszcie ktoś docenił moje dobre zamiary :marv:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez ant » 14 lut 2012, 13:54

masz po lewej napisane, kogo reprezentuję. chociaż teraz zmieniam zdanie - wole twoje wynurzenia na temat pedalstwa, niż nieudolne konskie zaloty, wiec mozesz wrocic do poprzedniego wątku... :wink:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez junkiepunkey » 14 lut 2012, 14:33

widzę że zabolało cie wytknięcie braku włosów pod pachami
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez ant » 14 lut 2012, 15:18

Obrazek


i popraw błąd w podpisie..
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez KrejzolkaDNB » 14 lut 2012, 15:55

Wow. Ciekawy temat na forum. Pogratulować. +1 do respektu dla forum.

Chyba zacznę częściej zaglądać, bo szacunek wzrasta.
KrejzolkaDNB
 
Posty: 2

Postprzez kaka » 14 lut 2012, 16:16

Azbi>?

ed:

gniewasz się?
-nie
-bardzo?
-tak

:dzi:
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez kwasior » 14 lut 2012, 17:13

:lol:
kwasior
 
Posty: 1057
breakcore.pl

Postprzez ant » 14 lut 2012, 21:32

KrejzolkaDNB napisał(a):Wow. Ciekawy temat na forum. Pogratulować. +1 do respektu dla forum.

Chyba zacznę częściej zaglądać, bo szacunek wzrasta.



:lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Bua » 14 lut 2012, 21:48

zgonia. napisał(a):nie neguje rycerskosci, mestwa i opiekunczosci ale pedofilie emocjonalna


:scri:

wymienię jeszcze schorzenia towarzyszące czyli zarośnięcie oczu 3.14zdą i tzw syndrom jedynej
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Kasia12 » 14 lut 2012, 22:57

zbiore sie jutro , usiade i napisze o moich obserwacjach haha
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Dlaczego polskie kobiety sa az tak zjebane ?

Postprzez Kasia12 » 14 lut 2012, 22:58

Rokkyu napisał(a):
Kasia12 napisał(a):...


Rozwiązanie wszystkich problemów.
Jeszcze wrócisz.


hehe :dnb: :dnb: nie ciagnie mnie juz , powaznie .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 14 lut 2012, 23:01

Bua napisał(a):
zgonia. napisał(a):nie neguje rycerskosci, mestwa i opiekunczosci ale pedofilie emocjonalna


:scri:

wymienię jeszcze schorzenia towarzyszące czyli zarośnięcie oczu 3.14zdą i tzw syndrom jedynej


gdyby nie fakt ze pod wplywem alko impulsu pewno dalej bym zwlekal i czekal na kurwa fajerwerki przy pierwszym razie ;]]]. ziomek (po rozwodzie z dzieckiem) jebie sie z tego lamerstwa tak ze kurwa sie dziwi, co w takowej grupie pizd robie (forum). i to mlodszy ode mnie.

cos to chyba znaczy. wszystkiego najlepszego z okacji walentynek. wlasnie dzis skonczyla mi sie kasa na piwo i mysle ze z tej samotnosci i braku po czesci.... czesci siebie mysle by powiesic sie na skakance. ojajebe jak mi smutno, nikt mi dzis nie znalazl mego punktu gie, nie mam zony, bachorow i rodziny. <smutny mis>

ponoc nimfomanki kolo mnie mieszkaja. dobrze moze byc jeszcze dzis.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez kaka » 14 lut 2012, 23:51

Obrazek

;) tak mi sie skojarzyo

dawaj je :dnb:
:D
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez Janoosh » 15 lut 2012, 01:36

wymienię jeszcze schorzenia towarzyszące czyli zarośnięcie oczu 3.14zdą i tzw syndrom jedynej


Co?
zarośnięcie oczu 3.14zdą?

gdyby nie fakt ze pod wplywem alko impulsu pewno dalej bym zwlekal i czekal na kurwa fajerwerki przy pierwszym razie ;]]]. ziomek (po rozwodzie z dzieckiem) jebie sie z tego lamerstwa tak ze kurwa sie dziwi, co w takowej grupie pizd robie (forum). i to mlodszy ode mnie.


CO??

Ziomek po rozwodzie z dzieckiem? jebie sie z tego lamerstwa tak ze kurwa sie dziwi? Co w takowej grupie pizd robisz? I to mlodszy od ciebie?

To jest jeszcze jezyk polski, czy juz gruzinski?

Nie chce jednak odstawac, wiec odpisze wam w waszym stylu:

Tu typ jest. Taki tam i nie ma jej. A kurwa mowie ze nie wiem dlaczego. A w ogole64 i kurwa co nie wie Jest gdzies wiecej ale kurde te laski naprawde ja jebie. Ogolnie to po najebce tej ale w ogole czasami,. Koles ma kurwa juz. Ale dobrze ze ja chociaz nie.



Pozdrawiam.
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Postprzez Rayashi » 15 lut 2012, 02:03

Janoosh napisał(a):Co?
zarośnięcie oczu 3.14zdą?

ta fantazyjna gra słów oznacza wejście pod przysłowiowy pantofel jakiejś damie :P
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez MySzA » 15 lut 2012, 09:42

Janoosh napisał(a):


Nie chce jednak odstawac, wiec odpisze wam w waszym stylu:

Tu typ jest. Taki tam i nie ma jej. A kurwa mowie ze nie wiem dlaczego. A w ogole64 i kurwa co nie wie Jest gdzies wiecej ale kurde te laski naprawde ja jebie. Ogolnie to po najebce tej ale w ogole czasami,. Koles ma kurwa juz. Ale dobrze ze ja chociaz nie.



Pozdrawiam.


Och jak mnie rozśmieszyłeś z rana :lol:
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez sushilabel » 15 lut 2012, 10:32

kaka napisał(a):Obrazek

;) tak mi sie skojarzyo

dawaj je :dnb:
:D

Gulden?
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez kaka » 15 lut 2012, 14:22

Obrazek

aaa. ten co sie przebieral?
no troche :D
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 16 lut 2012, 03:59

Janoosh napisał(a):
wymienię jeszcze schorzenia towarzyszące czyli zarośnięcie oczu 3.14zdą i tzw syndrom jedynej


Co?
zarośnięcie oczu 3.14zdą?

gdyby nie fakt ze pod wplywem alko impulsu pewno dalej bym zwlekal i czekal na kurwa fajerwerki przy pierwszym razie ;]]]. ziomek (po rozwodzie z dzieckiem) jebie sie z tego lamerstwa tak ze kurwa sie dziwi, co w takowej grupie pizd robie (forum). i to mlodszy ode mnie.


CO??

Ziomek po rozwodzie z dzieckiem? jebie sie z tego lamerstwa tak ze kurwa sie dziwi? Co w takowej grupie pizd robisz? I to mlodszy od ciebie?

To jest jeszcze jezyk polski, czy juz gruzinski?

Nie chce jednak odstawac, wiec odpisze wam w waszym stylu:

Tu typ jest. Taki tam i nie ma jej. A kurwa mowie ze nie wiem dlaczego. A w ogole64 i kurwa co nie wie Jest gdzies wiecej ale kurde te laski naprawde ja jebie. Ogolnie to po najebce tej ale w ogole czasami,. Koles ma kurwa juz. Ale dobrze ze ja chociaz nie.



Pozdrawiam.


przychodze tu zawsze pod wplywem bo ogolnie nie szanuje i mam wyjebane na wiekszosc userow. co mi z chuja, ktorego na oczy nie widzioł. polska miszczem pooolski. kurwa gnije 10 lat tutaj a chuj sie zajebalem i cie pierdole. umyj mi kosz domestosem bo mi szkoda worka na smieci zeby brudzic a mi juz sie nie chce. a golonka mi sie nie zmiesci bo za duzo piwa zaplikowalem wiec szczesliwego raka i i smacznej choinki. wypierdalaj mi z podgorza.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez igenn xew » 16 lut 2012, 13:20

lilinightmare napisał(a):Obrazek


o kurwa, zajebiste :lol:
Avatar użytkownika
igenn xew
 
Posty: 1557

Postprzez igenn xew » 16 lut 2012, 13:21

Nitrogen Tri Hydride napisał(a): umyj mi kosz domestosem bo mi szkoda worka na smieci zeby brudzic


:lol:
Avatar użytkownika
igenn xew
 
Posty: 1557

Re: Dlaczego polskie kobiety sa az tak zjebane ?

Postprzez Noire » 16 lut 2012, 14:06

Kasia12 napisał(a):-za zimno/za cieplo
- ty jestes cham
-ty prostaku


no ciezko sie tutaj nie zgodzic, ale z drugiej strony przy poziomie jaki mezczyzna soba reprezentuje.. ..trudno nie okreslac go prostakiem :P (uogólniam)

nie wspominajac juz, ze bardzo czesto mezczyzna i dbanie o siebie nie idą w parze ;] [;
uwielbiam jak latem kolesie przy piwie z wielkimi bebzolami, ktorzy wywalili na siebie litry perfum, komentuja zajebiste laski w stylu: ee ta za wielki tylek, ee ta za maly tylek....

mezczyzna=przerost formy nad trescia
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron