Cwiczenia na brzuch

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Cwiczenia na brzuch

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 11 lut 2012, 17:21

Kto jak cwiczy? Ja od 5 dni codziennie. W koncu sie wzialem za siebie. Mialem cwiczyc aerobowa 6tke Weidera ale doszedlem do wniosku ze to za chujowe cwiczenie bo musialbym robic to przez godzine zeby cos poczuc efektow wiec trzoche elementow z szostki, troche z abs 2 plus zwykle brzuszki i podciaganie n drazku. Jak cwiczyliscie na silowni i poza nia domowymi metodami? Temat powazny wbrew pozorom.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Kasia12 » 11 lut 2012, 17:31

Ja cwicze brzuch . Pije duzo piwa :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez UMBA » 11 lut 2012, 18:14

pamietaj zeby najpierw robiic cw angazujace gorne i dolne partie brzucha (np przyciaganie nog w zwisie na drazku, ogolnie cw z nogami) a dopiero potem tylko gorne partie (zwykle brzuszki na podlodze)

jak Ci sie beda nudzic cw to masz

http://www.youtube.com/user/ScottHermanFitness#g/c/6979E71ACA9AAC9D
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 11 lut 2012, 20:37

adam napisał(a):Chcesz mieć silniejszy brzuch czy ładniejszy?


silny mam akurat. rzezba mi spadla. chcialbym wygladac mnie wiecej jak na tym poniezej tylko ze wtedy znowu mniej wazylem:

Obrazek

eidt: to jedyne jakie mam ale pozniej mialem jeszcze bardziej kaloryfer zrobiony.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez UMBA » 11 lut 2012, 21:28

adam napisał(a):sto razy łatwiej ci będzie pozbyć się tłuszczu niż zbudować więcej mięsa na brzuchu


nie wiem gdzie to wyczytales ale to nieprawda
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Henry Swanson » 11 lut 2012, 21:39

Obrazek
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez ReAktor » 11 lut 2012, 21:40

kutasa lepiej poćwicz :dnb: na co Ci tam płaski brzuch jak u panny, a tyle kobiet samych- do dzieła .
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Henry Swanson » 11 lut 2012, 22:19

:lol:

Obrazek
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez Henry Swanson » 11 lut 2012, 22:32

dokładnie, czytać też nie umiem :lol:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez ReAktor » 11 lut 2012, 22:41

nie no żartowałem jak się kiedyś zakochasz to się nie ustatkuj.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez UMBA » 11 lut 2012, 23:52

adam napisał(a):
UMBA napisał(a):
adam napisał(a):sto razy łatwiej ci będzie pozbyć się tłuszczu niż zbudować więcej mięsa na brzuchu


nie wiem gdzie to wyczytales ale to nieprawda

1. Biegasz rano na czczo przez 4 tygodnie codziennie 20-30 minut, zmniejszasz węgle i z brzucha typa z powyższego zdjęcia robi się brzuch kulturysty amatora.
2. Robisz mięso na brzuchu więc jesz więcej. Zjesz za dużo węgla - zakryjesz mięso.
Nie da się zbudować mięsa bez lekkiego upasienia się. Nikt nie jest w stanie obliczyć idealnej dawki węgli tak żeby pomagały białku dostać się do mięśnia a przy okazji nie odłożyć się w organizmie.
A jak się odłoży to gdzie najpierw?:) W dolnych partiach brzucha.


no i wlasnie tutaj uddowodniles ze jest na odwrot

:)
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 12 lut 2012, 03:44

zrobilem dzis zdjecie przred. dam sekwencje lub PO.

nie wstydze sie. w koncu jestem Ja.

zobaczym. a zdjecie przypadkowe. i tak wygladalem lepiej niz wiekszosc populacji. pochwale sie za 2 miechy ;) moze :D
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 12 lut 2012, 21:50

piotrek: nie ozenie sie. wale konia. malzenstwo to jak rak.

teve: o co chodzi? zes pasztet? malo mialem takich opcji ze dupa sie slinila do mnie czy do znajomych bo jej facet byl zjebanym pasztetem z zoltymi zebami i smierdzacym ryjem? nic prostszego zeby taka wyrwac. jak masz dupe i mowi Ci ze jestes ok to nie chce Cie smucic ze jestes pasztetem jak Ja. pomysl. przywyknij :lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez ReAktor » 28 lut 2012, 21:12

ja zawsze marzyłem o tym żeby mieć harem niewolnic.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez ReAktor » 28 lut 2012, 22:08

chcesz possać mojego?
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Noire » 28 lut 2012, 22:57

ja od roku chodze regularnie, a teraz juz 3 razy w tygodniu jestem na silowni, bardziej mi chodzi o zero tluszczu i jedrnosc, wiec nastawiam sie glownie na aeroby, uwielbiam ;] gralam 7 lat zawodowo w kosza w nieistniejacej juz Olimpii Poznań, po kilku latach braku wysilku fizycznego, stracilam kondycje i na starosc trzeba pozmieniac co nieco

piwo owszem, ale w weekend i mniejsze ilosci, niz kiedys
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez CuBa » 29 lut 2012, 12:21

dbanie o sprawnosc fizyczna i kondycje to podstawa. trenuje na silowni & rozne sztuki walki z przerwami na pijactwo i lenistwo od paru lat. teraz po ponad polrocznej przerwie wrocilem na silownie. jest spoko. dzis bola zakwaszone cycki. brzuch cwicze na kazdym treningu. tak samo biegi, srednio 1.5-2km na trening. same tyranie brzucha tak naprawde nic nie da, bobedziesz mial zajebiste miesnie ale nadal zakryte tluszczem. musisz te cwiczenia polaczyc z czyms wiecej. aeroby, biegi. moze ogolny trening, np FBW
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez kaka » 29 lut 2012, 15:26

Noire napisał(a):gralam 7 lat zawodowo w kosza w nieistniejacej juz Olimpii Poznań


:slayer:

tylko fitness sport!

i jajka pomidory ;)
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez ReAktor » 29 lut 2012, 16:00

ktoś kiedyś mi o tym mówił, że na brzuch to spięcia brzucha są najlepsze i prawidłowe oddychanie podczas tego ćwiczenia- ale jak ma się tłuszcz to bez aerobów, treningu cardio kratki na brzuchu nie zrobisz, bo najpierw trzeba spalić ten tłuszcz z resztą po co się tak betonować i się tak spinać, trzeba też żyć i z tego życia korzystać, czasem wystarczy tylko dieta, po co więcej, mi tam się nie chce ćwiczyć za bardzo, bo po co mi taki brzuch- istotne tylko żeby się nie zalać po kolana, kiedyś mi się bardziej chciało ćwiczyć teraz mi się już nie chce




i luźne majtki trzeba nosić

Noire napisał(a): uwielbiam ;]
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Noire » 29 lut 2012, 22:04

;)

biore tez omege 3 od jakiegos czasu i pije odżywki bialkowe, przy regularnych ćwiczeniach są bardzo fajne efekty


tylko to odbijanie rybą.... :delta:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez fat » 01 mar 2012, 18:41

generlanie dopuki moj ergometr wioslarski sie nie zjebal
to 3 razy w tyg po 30min wioseł
do tego 2 w tyg bike po 20km
plus 1 jogging
ale teraz sobie popusicilem :lol:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez ReAktor » 02 mar 2012, 18:53

Obrazek :wink:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Noire » 02 mar 2012, 23:48

bleh

jest roznica pomiedzy pakowaniem, a utrzymywaniem ladnej sylwetki i jedrnosci ;)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez ReAktor » 03 mar 2012, 11:25

Noire napisał(a):bleh

jest roznica pomiedzy pakowaniem, a utrzymywaniem ladnej sylwetki i jedrnosci ;)


wiesz ja to tylko czasem ćwiczę na tyle, żeby się zmieścić w moją ciasną zeszłoroczną kurtkę
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez kempa8 » 03 mar 2012, 13:06

ja juz sie balem, ze bede musial zaczac biegac i cwiczyc, bo jak sie wazylem u kolegi jakis czas temu to mi 9 z przodu wyskoczyla (waga, nie byla zepsuta, bo wszyscy sie wazylismy). ale dwa dni pozniej zwazylem sie u siebie i wazylem 82 i pol juz (akurat byl u mnie ten sam kumpel, ktory wtedy tez sie wazyl, i jego waga byla bez zmian)... dziwna sprawa... ale ladna pogoda, to na wszelki wypadek ide... hmmm... BIEGNE po piwo.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez ReAktor » 03 mar 2012, 13:10

a i jeszcze ten serek śliwka z cynamonem.
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez kempa8 » 03 mar 2012, 13:15

i smieci wyrzucic
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Noire » 03 mar 2012, 14:20

imo lepiej, jesli mezczyzna ma (lekka) nadwage, niz niedowage, nie ma nic gorszego jak chudy facet...


ja dzis zaliczam fitness, bo wieczorem impreza i alko sie poleje :delta:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez ReAktor » 03 mar 2012, 16:50

no to zależy co kto stawia w rozumieniu nadwaga, bo interpretacji może też być wiele w tym kierunku
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Belzeboost » 03 mar 2012, 17:01

93, a w szczycie 95

Zacząłem nie jeść po 20 i widać rezultaty dopiero teraz mimo, że od zawsze co dziennie ćwiczyłem. Waga rośnie wraz z mięśniami do tego kung fu i nie jest tak lekko zejść.
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości

cron