Cwiczenia na brzuch

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Noire » 03 mar 2012, 20:37

ReAktor napisał(a):no to zależy co kto stawia w rozumieniu nadwaga, bo interpretacji może też być wiele w tym kierunku


w ocenie mężczyzn stosuję swoją własną interpretację tzn, ze 90 kg przy 180 cm mnie nie odrzuca ;)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 05 mar 2012, 21:55

Noire napisał(a):;)

biore tez omege 3 od jakiegos czasu i pije odżywki bialkowe, przy regularnych ćwiczeniach są bardzo fajne efekty


tylko to odbijanie rybą.... :delta:


to niech partnerka next time umyje krocze ;)

btw. przebilem magiczna granice 73 kilo co jak na takiego leszcza jak ja to calkiem sporo :E bmi 24
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 05 mar 2012, 21:58

kempa8 napisał(a):ja juz sie balem, ze bede musial zaczac biegac i cwiczyc, bo jak sie wazylem u kolegi jakis czas temu to mi 9 z przodu wyskoczyla (waga, nie byla zepsuta, bo wszyscy sie wazylismy). ale dwa dni pozniej zwazylem sie u siebie i wazylem 82 i pol juz (akurat byl u mnie ten sam kumpel, ktory wtedy tez sie wazyl, i jego waga byla bez zmian)... dziwna sprawa... ale ladna pogoda, to na wszelki wypadek ide... hmmm... BIEGNE po piwo.


LOL najlepsze ze potrafie jednorazowo wypic kolo 20 piw i nie mam nadwagi :] ale trzeba zaczac uwazac bo mi sie tyc zaczyna powoli. na poczatku cwiczylem codziennoie teraz sobie przerwy robie na regen.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez ANECZKAAAA » 05 mar 2012, 23:35

Noire napisał(a):imo lepiej, jesli mezczyzna ma (lekka) nadwage, niz niedowage, nie ma nic gorszego jak chudy facet...


fuj.
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez BrK » 05 mar 2012, 23:55

w sobote pierwsze bieganko pykło, jutro kupujemy żelastwo na maksa bajcepsy bez opierdalania sie 85 kg mięsiwa do rozdysponowania :lol: :dnb:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez junkiepunkey » 06 mar 2012, 01:11

kurwa byłem na rowerze ostatnio, wyjechałem na kozaka machając co sił nogami i musiałem po 100m odpoczuynek pierwszy zrobić. za mocne psaje w słuchawach leciały i mnie poniosło ; / wróciłem z obolałą dupą i zmarzniętymi łapami, NIE LUBIE
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Pawlak » 06 mar 2012, 01:27

dziwne ze moje kosci nie zamieniaja się w miesnie :(
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez junkiepunkey » 06 mar 2012, 01:40

gośka mówiła że jak na takiego chuderlaka to nawet niezłe ciacho jesteś, pierdolnij sobie jeszcze jakąś złowrogą dziare na przedramieniu i ja też chętnie poklepie cie po pupie ! :rokkyu:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Pawlak » 06 mar 2012, 02:34

mnie to wkurwia raczej brak respektu dla moich <70 kg, co prawda wiadomo nie od dzisiaj ze na ulicy najwazniejsza jest psychika ale przydałby się czasem argument w postaci tych dodatkowych 20 kg :lol: z dupeczkami raczej nie mam problemu jesli chodzi o podryw, mimo że dawno nie sprawdzałem bo póki co jestem skutecznie uwieziony to jednak jakies tam flirty spojrzeniowe się zdarzaja...

i ja też


:twothumbs:












:drap:











:deadhorse:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez ReAktor » 06 mar 2012, 08:43

junkiepunkey napisał(a): ; / wróciłem z obolałą dupą i zmarzniętymi łapami, NIE LUBIE

no ja tam wiem co Ty robiłes, Guldan wszystko powiedział. to ten reaktor też w Łodzi. sklepik,
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, 09:02 przez ReAktor, łącznie edytowano 2 razy
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez Noire » 06 mar 2012, 19:13

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
Noire napisał(a):;)

biore tez omege 3 od jakiegos czasu i pije odżywki bialkowe, przy regularnych ćwiczeniach są bardzo fajne efekty


tylko to odbijanie rybą.... :delta:


to niech partnerka next time umyje krocze ;)


nie wiem co ma krocze do tego, ale musisz miec złe doświadczenia :lol: <tuli>
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez ReAktor » 07 mar 2012, 08:08

Noire napisał(a):
Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
Noire napisał(a):;)

biore tez omege 3 od jakiegos czasu i pije odżywki bialkowe, przy regularnych ćwiczeniach są bardzo fajne efekty


tylko to odbijanie rybą.... :delta:


to niech partnerka next time umyje krocze ;)


nie wiem co ma krocze do tego, ale musisz miec złe doświadczenia :lol: <tuli>
Adam jest o mnie zazdrosny.podobał jej się. ale ma żonę. to coś w tym rodzaju next time .:Screw:.
juz nie koniec takich przygód.

Pij bo zostaniesz stracony. Paweł z Tarsu. jakiś kogut Frank./m.
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, 09:07 przez ReAktor, łącznie edytowano 5 razy
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez MySzA » 07 mar 2012, 14:22

Noire napisał(a):
ReAktor napisał(a):no to zależy co kto stawia w rozumieniu nadwaga, bo interpretacji może też być wiele w tym kierunku


w ocenie mężczyzn stosuję swoją własną interpretację tzn, ze 90 kg przy 180 cm mnie nie odrzuca ;)


taaaaak :heart:

przytulaki :dnb:
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez Noire » 07 mar 2012, 15:27

no lepsze przytulaki, niz widelce ;)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez MySzA » 07 mar 2012, 16:55

tru dat!
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Re: Cwiczenia na brzuch

Postprzez ReAktor » 13 mar 2012, 09:56

to Noire i Jah. sałatka Neptune.
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, 09:09 przez ReAktor, łącznie edytowano 1 raz
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Cwiczenia na brzuch

Postprzez zgonia. » 14 mar 2012, 13:39

a kupę z pupy?
kupa z pupy też jest ponoć świetna
ciemny wyszczupla itp.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Re: Cwiczenia na brzuch

Postprzez ReAktor » 14 mar 2012, 18:23

przeprasza. było
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, 09:09 przez ReAktor, łącznie edytowano 1 raz
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Cwiczenia na brzuch

Postprzez zgonia. » 15 mar 2012, 11:15

ReAktor napisał(a):nie wiem czy nie jesteś blada i zazdrosna o odrobinę słońca, opalasz czasem dupkę latem? więcej pigmentu w cipce i w ogóle, polecam dobra sprawa -czasem. ( ja wiem, że jest zima w cipce ale wiosna nadchodzi już powoli to dopisze słońce i tam ; tego życzę serdecznie i więcej oleju z kryla na kisiel żeby cipka nie wysychała tak bardzo)


przepraszam ale niewiele z tego zrozumialam,
że próbowaleś, nie zadzialalo, byleś zły i rozgoryczony wiec posta podyktowala ci mama?
tak?
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Re: Cwiczenia na brzuch

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 16 mar 2012, 16:14

ja myslalem ze sie zesram jak ostatnio bieglem na autobus nocny do domu. przekrwione oczy i blady ryj jak sie przejrzalem w szybie. chwile bym jeszcze przebiegl to po pikawie bym mial :lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron