Dziesięciu electroszkodników

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Postprzez Kasia12 » 01 mar 2012, 23:19

Dobry art . Nie rozumiem fenomenu davida zyda guety . Wejdz na dowolna piosenke davida i na dowolna piosenke westbama . W tym swietle westbama mpozna postawic obok Jeffa Milsa .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Bua » 01 mar 2012, 23:19

:thumup:

fajnie napisane

wiesz co, gete to jeszcze pokumam, jak się człowiek zapierdoli wódą, koksem, mefem, herą i nażre salcesonu to jeszcze do tego potańczy. na weselu.

blakajdpis kurwa - to jest fenomen kurwa. z jeszcze spoko hip hop skladu od przyjemnych piosnek ( no bo to na dicho maniurki poobracać jeszcze obleci http://www.youtube.com/watch?v=cnYiQ2FVG8I) zrobili się bandą malpiszonów powtarzających ten sam wers po wpizdylion kurwa razy. i zgarniają platynę za platyną. uatefak się pytam! sie pytam. sie pytam. sie pytam. sie pytam.
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Postprzez Basebox » 02 mar 2012, 00:08

tendencyjny art. miejscami przypierdala sie dla przypierdalania. paru kumpli noname'ow i paru kumpli redaktorow i uprawiamy hucpe. choc niektorych z listy sam uwaza za szkodnikow, ale argumentacja jest pozal sie boze. no, ale czego spodziewac sie po typie, ktory wiekszosc czasu sprawdzal jakie rymy kumple ukladaja na lawce.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Basebox » 02 mar 2012, 00:10

co do dg vs westbam. jeden i drugi robia chujnie, kazdy na swoj sposob. ale i jeden i drugi ma miejscami znosne kawalki.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Jungle Techno » 02 mar 2012, 01:00

Marcin Flint :lol: :lol: :lol:
MikeF napisał(a):Trace initial releases were in the 'ltj bukem' style dnb and were brilliant......unfortuately trace changed his sound with the remixes of t-power mutant jazz to dark noisey loud hammerhead music....this spawned imitators like bad company and the resulting invasion of darkcore tech step nearly killed the entire jungle movement....trace demise is one of the great tradegies of jungle!!!!
Avatar użytkownika
Jungle Techno
 
Posty: 82

Postprzez RVerbal » 04 mar 2012, 22:38

Bua napisał(a):blakajdpis kurwa - to jest fenomen kurwa. z jeszcze spoko hip hop skladu od przyjemnych piosnek ( no bo to na dicho maniurki poobracać jeszcze obleci http://www.youtube.com/watch?v=cnYiQ2FVG8I) zrobili się bandą malpiszonów powtarzających ten sam wers po wpizdylion kurwa razy. i zgarniają platynę za platyną. uatefak się pytam! sie pytam. sie pytam. sie pytam. sie pytam.

no tak jak ich kawałki z okolic 2003 (płyta "elephunk") mimo, że popowe to są w miarę słuchalne ("let's get it started", "where is the love", "shut up" - się słuchało w podstawówce :D) to ich dzisiejsza wixa (typu "the time") kompletnie do mnie nie przemawia. ale jakie czasy takie black eyed peas ;)
guetty nienawidzę, facet się z tym swoim gównym wpierdoli wszędzie (chociaż jego też kiedyś słuchałem - "don't let me go" to dla mnie w pewnym sensie klasyk). za czasów skrillexa na szczęście słucham już normalnej muzyki, także mogę z czystym sumieniem ocenić go jako najgorszego psuja z całej dziesiątki, bo zrobił z muzyki dubstep piszczysrakę, którą dodają dziś nawet do kawałku rockowych.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Blah » 05 mar 2012, 14:43

mimo wszystko deadmau5 tam nie pasuje troche, jest pare poziomów wyżej niż opisywana reszta..
Avatar użytkownika
Blah
 
Posty: 1365
WolvesUK / RzeszówPL

Postprzez Duncan I » 05 mar 2012, 15:00

Najśmieszniejsze jest to że wielu z tej listy - jeśli nie wszyscy, nie wiem - robili kiedyś fajną muzykę.

I ja rozumiem czemu są popularni, mimo że szkodzą. Masy zawsze żarły gówno, kiedyś było Pet Shop Boys, dziś Guetta.
Duncan I
 
Posty: 312
MNML

Postprzez Kasia12 » 05 mar 2012, 16:04

Basebox napisał(a):co do dg vs westbam. jeden i drugi robia chujnie, kazdy na swoj sposob. ale i jeden i drugi ma miejscami znosne kawalki.


Jeden znosny kawalek guetty poprosze . Tylko jeden :lol:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Kasia12 » 05 mar 2012, 16:05

Duncan I napisał(a):Najśmieszniejsze jest to że wielu z tej listy - jeśli nie wszyscy, nie wiem - robili kiedyś fajną muzykę.

I ja rozumiem czemu są popularni, mimo że szkodzą. Masy zawsze żarły gówno, kiedyś było Pet Shop Boys, dziś Guetta.


Nie obrazaj mi tu Pet Shop Boys Synu
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez filemon » 05 mar 2012, 16:20

wczoraj kupiliśmy Bravo i był tam plakat z Davidem Guettą!!!
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Postprzez KaEVu » 05 mar 2012, 16:29

w bravo najlepsza była rubryka "mój pierwszy raz"

:dnb:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez filemon » 05 mar 2012, 16:59

Obrazek
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Postprzez Basebox » 05 mar 2012, 18:29

Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):co do dg vs westbam. jeden i drugi robia chujnie, kazdy na swoj sposob. ale i jeden i drugi ma miejscami znosne kawalki.


Jeden znosny kawalek guetty poprosze . Tylko jeden :lol:

Miscommunication :D

Daj linka jak znajdziesz :D

ja mam tego
http://soundcloud.com/thatericalper/200 ... l-mix-adam @ 38:46

Powymieniałbym jeszcze inne które lubie, ale że i tak masz już nastawienie takie jak do Noisii, to sobie daruje ;P ;D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Kasia12 » 05 mar 2012, 20:15

Basebox napisał(a):
Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):co do dg vs westbam. jeden i drugi robia chujnie, kazdy na swoj sposob. ale i jeden i drugi ma miejscami znosne kawalki.


Jeden znosny kawalek guetty poprosze . Tylko jeden :lol:

Miscommunication :D

Daj linka jak znajdziesz :D

ja mam tego
http://soundcloud.com/thatericalper/200 ... l-mix-adam @ 38:46

Powymieniałbym jeszcze inne które lubie, ale że i tak masz już nastawienie takie jak do Noisii, to sobie daruje ;P ;D


A wlasnie Cie rozczaruje - jest kilka numerow noissi , ktore naprawde lubie - theres something missing in my world jest jednym z bardziej kozackich numerow . Tak samo , chociaz wobblo-dubstep ssie chuja i jest jak witney biuston walczaca z uzaleznieniem od cracku to jest kilka fajnych kawalkow . Skreama ubie bardzo i starego scubbe . Ale guetta i jego burackie riffy na jeden klawisz to totalna chujnia . Ja naprawde lubie dobra rewie chujowych melodyjek vide speak and spell depeszow , ale gueta to cos jak modern talking nawdychane meow i rozpuszczalnika . Odpustowo jarmarczne disco z ryczacymi szansonistami w stylu clubs cant hanndle me . To taki chymn kolesia z lancuchem na szyji rychajacego laski na rohypnol i nie placacego za drinki . Taka bieda , Magix music maker v0.001 build beta . I granie z niepodlaczonych cdjow . Didzej z playbaku ... Bez urazy , w dalszym ciagu mozemy sie ruchac jak kcesz :D xxxxx
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Basebox » 05 mar 2012, 20:50

Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):
Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):co do dg vs westbam. jeden i drugi robia chujnie, kazdy na swoj sposob. ale i jeden i drugi ma miejscami znosne kawalki.


Jeden znosny kawalek guetty poprosze . Tylko jeden :lol:

Miscommunication :D

Daj linka jak znajdziesz :D

ja mam tego
http://soundcloud.com/thatericalper/200 ... l-mix-adam @ 38:46

Powymieniałbym jeszcze inne które lubie, ale że i tak masz już nastawienie takie jak do Noisii, to sobie daruje ;P ;D


A wlasnie Cie rozczaruje - jest kilka numerow noissi , ktore naprawde lubie - theres something missing in my world jest jednym z bardziej kozackich numerow . Tak samo , chociaz wobblo-dubstep ssie chuja i jest jak witney biuston walczaca z uzaleznieniem od cracku to jest kilka fajnych kawalkow . Skreama ubie bardzo i starego scubbe . Ale guetta i jego burackie riffy na jeden klawisz to totalna chujnia . Ja naprawde lubie dobra rewie chujowych melodyjek vide speak and spell depeszow , ale gueta to cos jak modern talking nawdychane meow i rozpuszczalnika . Odpustowo jarmarczne disco z ryczacymi szansonistami w stylu clubs cant hanndle me . To taki chymn kolesia z lancuchem na szyji rychajacego laski na rohypnol i nie placacego za drinki . Taka bieda , Magix music maker v0.001 build beta . I granie z niepodlaczonych cdjow . Didzej z playbaku ... Bez urazy , w dalszym ciagu mozemy sie ruchac jak kcesz :D xxxxx
Spoko, kiedyś przyjme na klate :]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości