Chlew

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Chlew

Postprzez Kasia12 » 13 mar 2012, 15:51

Sorry Panowie , ale to forum to jest taki chlew , ze nmawet mi sie nie chce dubstepowcow trollowac . Nieczytelne , przekombinowane , jakies kurwa piktogramy , nie wiadomo kto gdzie napisal a najgorsze , ze nie da sie do tego przyzwyczaic . Sam pewnie nie zrobilbym tego lepiej , jednak jak mowi stare porzekadlo SIMPLE IS FUNKY . A to to jest chlew , cos jak srebrna choinka z tesco - niby ladnie , ale co to kurwa jest ?
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 13 mar 2012, 15:51

Jeszcze mi awatara wjebalo
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 13 mar 2012, 15:52

I obcina prawa strone
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez filemon » 13 mar 2012, 16:38

bo zły styl na początku wybrałeś :lol:
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 13 mar 2012, 17:38

Bardzo trafna uwaga , Kolego ! Skoro jest dnb i zjebany dubstep to dlaczego nie ma breakow , hardcoreow , breakcorow i big beatu ?
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez ReAktor » 13 mar 2012, 19:24

mój avatar też gdzieś spierdolił i jeszcze mnie pyta jaki styl lubię dnb or dubstep, skoro wiadomo, że jestem bi. Ma ktoś mój avatar? nie zdążyłem zapisać. Gdzie jest moja lolita z avataru, pytam się co to za nowy porządek.
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Chlew

Postprzez lilinightmare » 13 mar 2012, 20:34

Kasia12 napisał(a):Sorry Panowie , ale to forum to jest taki chlew , ze nmawet mi sie nie chce dubstepowcow trollowac . Nieczytelne , przekombinowane , jakies kurwa piktogramy , nie wiadomo kto gdzie napisal a najgorsze , ze nie da sie do tego przyzwyczaic . Sam pewnie nie zrobilbym tego lepiej , jednak jak mowi stare porzekadlo SIMPLE IS FUNKY . A to to jest chlew , cos jak srebrna choinka z tesco - niby ladnie , ale co to kurwa jest ?

:scri:

Dziękuję Kasiu za słuszną uwagę! Czekałam tylko aż ktoś coś takiego napisze, ale pewnie nie mogli sie dopaczeć jak...
Forum to teraz straszna chujnia, wchodzę tu teraz w ostateczności :?
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Re: Chlew

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 13 mar 2012, 22:34

zeby swoj logotyp dac jako avatar bede sie musial jebac z corelem. w ogole co to za pomysl brejki .... dnb i dubstep? breakbeatowcy maja swoje forum, amenowcy (ogolnie mowiepisze). no dobra wolontariat to wolontariat jahu. dajmy zyc bo nic za to nie dostaja goscie jak narazie kutasem po ryju. zluzujmy. chcialem mamie hajtpark pokazac, a tez sie cos kurwi <smutny skurwielon>
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Chlew

Postprzez EFX » 13 mar 2012, 23:01

i gify i obrazki 2 spierdalają na dół
EFX
 
Posty: 322

Re: Chlew

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 14 mar 2012, 00:38

dobra sie jebie. wiara w acida i gora jednak jest. zrobia chlopaki dobrze. ale wole starego strupa foruna ;] :dnb:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Chlew

Postprzez Janoosh » 14 mar 2012, 02:22

No, było lepiej. Nie podoba mi się to wszystko za bardzo. Trochę chujowa sprawa, czekam na rozwinięcie sytuacji.
Janoosh
 
Posty: 900
ZG/Poznań

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 14 mar 2012, 02:48

W dziale dubstep chcialbym byc mderatorem sub dzialu gay scat . To moze zostane .
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez marvelon » 14 mar 2012, 09:34

możecie sobie narzekać, ale break.fm zostało sponsorem wyjazdu reprezentacji Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR) na Międzynarodowy Puchar Niemiec w ratownictwie wodnym.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: Chlew

Postprzez oskar_aka_DISEASE » 14 mar 2012, 10:15

popieram, strona i forum wizualnie w tej chwili ssie!
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar_aka_DISEASE
 
Posty: 240
spośród

Re: Chlew

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 14 mar 2012, 10:37

zeby avatary byly po lewej i zeby mozna bylo zmieniac themes i bedzie git. a jakby np dalo sie ustawiac czcionke etc, zeby nie tylko same oklory zmieniac, to strona rzadzi. ale widac ze chlopaki dzialaja. ale jakos dalej sie gubie. tylko blagam zeby nie bylo nic we flashu bo sie pochlastam :lol:

i przy okazji. dobrze ze jasne tlo bo musze na badania wzroku isc, a od tego czarnego mi oczy lzawily.

o i jeszcze jedno jakby sie dalo ustawic stara wersje forum opcjonalnie w profilu ofkoz to by byl gigant kot :)
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Chlew

Postprzez Basebox » 14 mar 2012, 11:03

no flash na forum to zabójstwo. licze ze chlopaki przejda bezbolesnie na html5.
chociaz odnosniki do YTB i SC powoduja ze flash sie zalacza takze na forum bedziesz musial uwazac.

a tak w ogole to ja nie mam problemow ze zmiana. tak wiem ,ze sa bledy, ze szary kolor sie nie komponuje z czernia strony, ze to i owo. a to ze awaraty po prawej to mi to nie przeszkadza - na dubstepforum.com jest tak od jakiegos czasu i jest spoko.
moze jak zmienia template'a dla PHPBB to bedzie znow po lewej.

Poki co, jak dla mnie jest wiele fajnych zmian, jak np. logowanie (w koncu dziala jak trza, jak komus nie dziala, to niech wypierdoli se ciastka z przegladarki, powinno pomoc), mozliwosc blokady emotek, wycinania podpisow itp itd. Nie trzeba sie przepierdalac przez miliard pluginow i skryptow zeby pousuwac zbedna gowna podczas przegladania foruna.

Chlew będzie zawsze przy migracji na nowy teren, sa wyjatki czasem, ale to sa wyjatki od tej reguly.
Kto pracował w IT ten wie. A w tym świecie stać w miejscu znaczy cofać się.

NTH raczej opcji 'switch to old layout' nie bedzie, za duzo pierdolenia sie z engine'ami.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Chlew

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 14 mar 2012, 11:42

ja tez wojtka aka goro zrypalem ze jak ma swoje zycie robote etc to po co na ostatnia chwile bierze sie na takie rzeczy. jest duzo jebania sie z tym, chlopcy sa dobrze i nie chodzi o to ze ludzie nie lubia zmian bo przed niewiadomym kazdy ma dygresje. tylko na chuj sie uczyc od nowa obslugi. forum to forum a nie kurwa sklep internetowy, zeby mnie zachecali do kupna kolejnej pary stringow. mnie to nawet wkurwia ps3 z kolorystyka i dynamika obrazu a co dopiero forum.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Chlew

Postprzez Duncan I » 14 mar 2012, 12:21

Generalnie na Operze Mini (6 i Next) się sypie. Nie da się zaznaczyć opcji 'pamiętaj mnie' (czy jakoś tak), i wcale nie ma guzików do zmiany strony (tak w tematach jak w forach).
Duncan I
 
Posty: 312
MNML

Re: Chlew

Postprzez Basebox » 14 mar 2012, 12:45

Akurat na Operze Mini to wszystko się sypało :D (mam Nokię 3110 classic :D)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Chlew

Postprzez Zvier » 14 mar 2012, 13:02

ReAktor napisał(a):mój avatar też gdzieś spierdolił i jeszcze mnie pyta jaki styl lubię dnb or dubstep, skoro wiadomo, że jestem bi. Ma ktoś mój avatar? nie zdążyłem zapisać. Gdzie jest moja lolita z avataru, pytam się co to za nowy porządek.


Na googlach poszukaj.. Miałem ten sam problem.
Zvier
 
Posty: 6961

Re: Chlew

Postprzez kaka » 14 mar 2012, 13:27

A musi być lolita Reaks?
Bo ja mam np dla Ciebie taki:
Obrazek
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Re: Chlew

Postprzez ReAktor » 14 mar 2012, 18:03

Zvier napisał(a):
ReAktor napisał(a):mój avatar też gdzieś spierdolił i jeszcze mnie pyta jaki styl lubię dnb or dubstep, skoro wiadomo, że jestem bi. Ma ktoś mój avatar? nie zdążyłem zapisać. Gdzie jest moja lolita z avataru, pytam się co to za nowy porządek.


Na googlach poszukaj.. Miałem ten sam problem.


nie wiem pod jakim hasłem, to było bardzo dawno temu.
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 14 mar 2012, 18:52

Basebox napisał(a):no flash na forum to zabójstwo. licze ze chlopaki przejda bezbolesnie na html5.
chociaz odnosniki do YTB i SC powoduja ze flash sie zalacza takze na forum bedziesz musial uwazac.

a tak w ogole to ja nie mam problemow ze zmiana. tak wiem ,ze sa bledy, ze szary kolor sie nie komponuje z czernia strony, ze to i owo. a to ze awaraty po prawej to mi to nie przeszkadza - na dubstepforum.com jest tak od jakiegos czasu i jest spoko.
moze jak zmienia template'a dla PHPBB to bedzie znow po lewej.

Poki co, jak dla mnie jest wiele fajnych zmian, jak np. logowanie (w koncu dziala jak trza, jak komus nie dziala, to niech wypierdoli se ciastka z przegladarki, powinno pomoc), mozliwosc blokady emotek, wycinania podpisow itp itd. Nie trzeba sie przepierdalac przez miliard pluginow i skryptow zeby pousuwac zbedna gowna podczas przegladania foruna.

Chlew będzie zawsze przy migracji na nowy teren, sa wyjatki czasem, ale to sa wyjatki od tej reguly.
Kto pracował w IT ten wie. A w tym świecie stać w miejscu znaczy cofać się.

NTH raczej opcji 'switch to old layout' nie bedzie, za duzo pierdolenia sie z engine'ami.


Flash to najwieksza chujnia od czasow windows 3.11 , WCALE sie nie dziwie apple , ze pierdola flash . Ja swojego flasha musze straszyc menadzerem zadan , inaczej mi sie np. sadistic wiesza
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez Chaser » 14 mar 2012, 23:36

Szczerze ja też nie mogę się tu odnaleść. Od początku break.fm nie napisałem ani jednego posta... nawet zaglądać mi się tu teraz nie chce... ale może się przyzwyczaję :P
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Re: Chlew

Postprzez Basebox » 15 mar 2012, 11:14

Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):Flash to najwieksza chujnia od czasow windows 3.11 , WCALE sie nie dziwie apple , ze pierdola flash . Ja swojego flasha musze straszyc menadzerem zadan , inaczej mi sie np. sadistic wiesza

ja to musze straszyc tym przegladarke :]

ogolnie szkoda ze nikt nie wymyslil jakiegos zewnetrznego playera do YTB, spoza przegladarki.

adobe po prostu sie rozjebal, probujac miec udzialy w kazdej dziedzinie multimedialnej. no i chuj, nie wyrabiaja.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 15 mar 2012, 13:44

Otoz to . Nawet w windzie lite ten jebany plugin container wszystko wieszal , tzn firefoxa i youtuba . Najbardziej mnie wkurwia , jak ogladam filmy na xvideos ... Oraz ZIrds to moj ulubiony poddany foruna dubstep, zaqwsze zaradny , zawsze ma cos w zanadzu , Lubie go . Zirds , Masz luzy u Pana :*
Kasia12
 
Posty: 2664

Re: Chlew

Postprzez pablo » 15 mar 2012, 13:55

setow nie mozna juz na forunie dodawac :/
osobny dzial mixy bardziej mi wyglada na dzial promocyjny dla setow autorskich :?
szkoda bo sety to moj ulubiony dzial foruna byl
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: Chlew

Postprzez igenn xew » 16 mar 2012, 19:17

dubstep
Avatar użytkownika
igenn xew
 
Posty: 1557

Re: Chlew

Postprzez notdot » 16 mar 2012, 20:48

igenn xew napisał(a):dubstep

Obrazek
to forum break.fm, tu nie trzeba myśleć, liczy się bełkot!
Avatar użytkownika
notdot
 
Posty: 2746
gdzieś tam

Re: Chlew

Postprzez Kasia12 » 16 mar 2012, 20:53

Bardzo ladne , bedzie noewy temat
Kasia12
 
Posty: 2664

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron