poszukiwane grajki!

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

poszukiwane grajki!

Postprzez chi » 30 lip 2012, 18:31

dzień dobry cześć i czołem

postanowiłem założyć ten temat bo to forum to chyba największa ostoja ludzi tworzących i słuchających drum and bassów i innych połamańców... sprawa wygląda następująco:

razem ze znajomym postanowiliśmy propagować ten wspaniały nurt muzyczny na naszej ziemi która jest splugawiona wiejskimi dyskotekami gdzie leci najbardziej plugawe techno typu manieczki i gdzie prym wiodą białe rękawiczki, dj co sekunda krzyczy YyyyYYYYaaaaAAAAzzzzZZZZAddddDDDDaaaAaAAAAA i za krzywe spojrzenie albo za to, że jest się nie z tej wiochy co trzeba można stracić zęby. postanowiliśmy walczyć z tą ciemnotą i zacofaniem i chcemy zorganizować niskobudżetową bibę w klimacie drum and bassów i innych, pokrewnych gatunków muzycznych.

mowa jest o powiecie pajęczańskim, leży to to w centrum polski, macie TUTAJ LINK do wiki i tam na mapce po prawo zorientujecie się gdzie to jest.. ogólnie to 90km pod Łodzią w województwie łódzkim (sąsiaduje z województwem śląskim). mamy nagrany jeden całkiem przyjemny pub, miejsca jest sporo, właściciel bardzo w porządku. co do nagłośnienia to również jest nagrana opcja z domu kultury, mają wzmacniacz, mikser i dwie kolumny, niestety nie wiem jakie ten sprzęt ma parametry ale do nagłośnienia imprezy w zamkniętym pomieszczeniu powinien wystarczyć.

i teraz główny powód, dla którego zakładam temat: poszukuję kogoś kto gra drum and bassy i chciałby odwiedzić nasze piękne strony w celu rozkręcenia grubej biby :dnb: oczywiście jak już napisałem wyżej ma to być impreza niskobudżetowa, chcemy zorientować się kto i za jaką kwotę będzie gotowy przyjechać i zagrać. oczywiście jako organizatorzy zadbamy o nocleg, wyżywienie, alkohol i zwrot kosztów dojazdu.

po prostu musimy zorientować się ile pieniędzy będziemy musieli uzyskać aby to przedsięwzięcie wypaliło, później przejdziemy po lokalnej szlachcie aby rzuciła trochę grosza na imprezę dla młodzieży.

w razie czego proszę o kontakt w tym temacie, przez prywatną wiadomość albo dzwońcie i pytajcie co i jak pod numer 602269309

to tyle, liczę na odzew i mam nadzieję, że są jeszcze ludzie którzy grają z pasji a nie tylko dla kasy.

pozdrawiam, Wojtek :dnb: :dnb: :dnb:

ps: mam nadzieję, że to odpowiedni dział na taki temat. jeśli nie - przenoście!
chi
 
Posty: 26

Re: poszukiwane grajki!

Postprzez chi » 02 sie 2012, 11:23

dzięki za informacje, zaraz znajdę grupę i napiszę
chi
 
Posty: 26

Re: poszukiwane grajki!

Postprzez Johnny! » 03 sie 2012, 00:27

mhm, juz widze te tlumy ludzi odpowiadajace zupelnie obcej nieznanej nikomu osobie na tak postawioną kwestię.

hint: to organizator proponuje stawke, i "grajek" sie albo zgodzi albo negocjuje sie dalej
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Re: poszukiwane grajki!

Postprzez :break: » 08 sie 2012, 12:45

Tehnik zagraj dla nich ]:->
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Re: poszukiwane grajki!

Postprzez Belzeboost » 10 sie 2012, 03:15

Drum and WIEŚ
Ostatnio edytowano 10 sie 2012, 03:17 przez Belzeboost, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości