Janusz Korwin-Mikke

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Janusz Korwin-Mikke

Postprzez Mike-L » 09 paź 2012, 21:26

http://www.youtube.com/watch?v=iJuLPnX_FnA

niedawno zdecydowałem się obejrzeć pierwszy raz od jakiegoś czasu tv dla tego programu, a konkretnie dla wizyty Korwina i żałuje. Co to w ogóle była za dyskusja, gdzie jak na dłoni widać brak profesjonalizmu i dziennikarskiego obiektywizmu. Ogólnie szkoda Korwina bo niepotrzebnie wpierdolił się w niewygodny temat i stracił znowu na swoim wizerunku, a dla mnie to jedyny przyzwoity polityk na którego warto zagłosować.
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez RVerbal » 09 paź 2012, 22:03

Janusz Koran-Mekka zawsze był dla mnie najśmieszniejszy. Zawsze koło 1%, z daleka ogląda próg wyborczy, potem gada o tym, że bicie dzieci spoko, a kobiety wypierdalać do kuchni, a następnie wielkie zdziwko czemu nikt nie głosuje - "TO NA PEWNO WINA BANDY CZWORGA". Ze swoim paranoicznym sposobem bycia leży niedaleko od Kaczyńskiego.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez Mike-L » 09 paź 2012, 22:11

Rokkyu napisał(a):A ja zawsze go propsowałem na mieście przy okazji wyborów i będę propsować.
MONARCHIA, PAŃSZCZYŹNIANA KURWO!


+1 :dnb:

RVerbal napisał(a):Janusz Koran-Mekka zawsze był dla mnie najśmieszniejszy. Zawsze koło 1%, z daleka ogląda próg wyborczy, potem gada o tym, że bicie dzieci spoko, a kobiety wypierdalać do kuchni, a następnie wielkie zdziwko czemu nikt nie głosuje - "TO NA PEWNO WINA BANDY CZWORGA". Ze swoim paranoicznym sposobem bycia leży niedaleko od Kaczyńskiego.


fakt niektore poglady sa zbyt radykalne, ale swoja wiedza ogolna i nt gospodarki zmiażdżyłby pewnie każdego polityka w tym kraju
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez Mike-L » 09 paź 2012, 22:27

dokładnie kurwa ! idzcie sobie głosować na PO :o :wulkan:
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez RVerbal » 09 paź 2012, 22:28

oraz przez Żydów, masonów, cyklistów i komunistów (wszystkich trzech).
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez Alegria » 09 paź 2012, 22:42

KORWIN KRUL :jazda:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postprzez Johnny! » 10 paź 2012, 10:13

:dnb: :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582



Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

cron