tak sie robi hajs

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

tak sie robi hajs

Postprzez Mike-L » 01 lis 2012, 01:19

ostatnio zastanawialem sie co mi wpierdala hajs z konta tel, kiedy zorientowalem sie ze doladowanie za 50zl zniknelo w niecale 2-3 tyg. wybralem sie do salonu orange zeby zarejestrowac numer i dostac numer PUK, ktory umozliwil mi sprawdzenie na stronie moje polaczenia i ich koszt. jak sie okazalo codziennie przychodzily mi jakies jebane reklamy z numeru 60128, ktora zabierala mi z konta 1,23zł :dnb: trzeba przyznac ze ktos kreci niezly interes. zwrocilem na to uwage w salonie na co szanowna pani powiedziala mi ze istnieja firmy ktore handluja danymi w celach marketingowych i wciskala mi kit ze niby na fejsbuniu musialem gdzies wpisac swoj numer. sprawa troche smierdzi bo rownie dobrze moglbym taka 'subskrypcje' zalozyc doslownie kazdemu wpisujac jego numer i akceptujac regulamin i tym samym jego pieniazki rowniez znikaly by z konta.

a omawiana firma to Digital Alea http://www.digitalalea.pl/ . uwazajacie na tego typu skurwieli :evil:
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: tak sie robi hajs

Postprzez Esco » 01 lis 2012, 12:31

Taaa trzeba uważać moja żonka miala tak że wysłał smsa z bramki na necie i jej spierdalalo co miesiąc 5zl za jakąś usługe MEGAFUN której wogole sama nie aktywowała, na szczęście w t-mobile do jakoś wyłączyli.Trzeba uważac na takie skurwysyństwo!!!
Avatar użytkownika
Esco
 
Posty: 136
Bydgoszcz

Re: tak sie robi hajs

Postprzez freesssbee » 06 lis 2012, 18:31

Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: tak sie robi hajs

Postprzez betonowen » 08 lis 2012, 00:25

przejebana historia

szacun
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron