Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Yabol » 30 lis 2012, 12:26

Słuchajcie... może mi ktoś pomoże, bo to ważne dla mnie !



Widziałem kiedyś taki filmik.....

Początek - totalna harmonia i spokojne życie - futurystyczny świat, lub inna cywilizacja - wyglądało to jak idealnie sterylne środowisko - czysta biel, i mnóstwo sześcianów, prostopadłościanów lewitujących między mieszkańcami. Coś jak połączenie "Ja robot" ze światem istot które pojawiają się na końcu filmu "Sztuczna inteligencja". I nagle znikąd pojawia się złowieszcza siła, coś jak zaraza, zakażenie...przylatuje z kosmosu i trafia na ten idealny świat....wygląda to trochę jak zakażenie żyły - obrzydliwe czarne ścierwo....które w kontakcie z tą białą idealnością wchodzi w reakcję...i zaczyna się totalny chaos...bryły się rozpadają, istoty stają się "zarażone" wszystko się przemienia we właściwie nie wiadomo co...ale jest to obrzydliwe (Coś jak scena z filmu "Event Horizon", gdy odkrywają film ze statku z poprzedniej misji lub transformacje istoty z filmu "The Thing" z 1982r)..a później to już jest totalna apokalipsa, jakby nastało totalne piekło...do tego była oczywiście muzyka + fx.

Czy KTOKOLWIEK WIE JAK TO ZNALEŹĆ?

Wyglądało to totalnie futurystycznie i do tego coś jak połączenie zaawansowanej animacji komputerowej z klasycznym rzeczywistym video.

Muzyka także odzwierciedla to co się dzieje w filmie - gdy przedstawiony jest ten idealny świat, muzyka jest spokojna ale tajemnicza....daje nam do zrozumienia, że zaraz wydarzy się coś nieoczekiwanego ... i w miarę postępu tej "infekcji" muzyka się zmienia w na prawdę konkretne pojebaństwo :D
Yabol
 
Posty: 1578
Hi there! Would You like to sign my petition?

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Ripcord » 30 lis 2012, 16:09

dawno to widziałęś?
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Yabol » 30 lis 2012, 19:42

Hmmm ... dwa, trzy, cztery lata temu.... nie pamiętam dokładnie ale są to raczej późne lata 1wszej dekady.
Yabol
 
Posty: 1578
Hi there! Would You like to sign my petition?


Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Yabol » 08 gru 2012, 13:34

tetsuo iron man - troche sie zgadza, ale to nie ta technika obrazu ... tamto to ewidentnie animacja komputerowa o wiele wiele lepszej jakosci i bardziej cyber klimat
Yabol
 
Posty: 1578
Hi there! Would You like to sign my petition?

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Basebox » 09 gru 2012, 00:37

yabol dawaj na filmweba z pytaniem, moze tam bardziej ogarniete karki niz tutaj,
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Bua » 10 gru 2012, 13:53

Belzeboost napisał(a):tetsuo the iron man
lub
tetsuo 2



niezłe zrycie z tym tetsuo, nie widziałem wcześniej - dzieki
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Yabol » 14 gru 2012, 00:12

Basebox napisał(a):yabol dawaj na filmweba z pytaniem, moze tam bardziej ogarniete karki niz tutaj,



Zarejestrowalem się... zakładam temat ... kopiuję tekst

i dostaję takie INFO


"Niestety Twoja wypowiedź zawiera zewnętrzny link. Usuń go, aby opublikować wypowiedź. Dowiedz się więcej o zasadach publikacji postów w FAQ. "


NIE MAM PYTAŃ DO TEGO PORTALU :lol: :jazda:
Yabol
 
Posty: 1578
Hi there! Would You like to sign my petition?

Re: Proszę o pomoc z pewnym filmem.

Postprzez Basebox » 14 gru 2012, 00:52

hehehe :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości

cron