Śpiący w pracy

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Śpiący w pracy

Postprzez zolwik » 15 mar 2013, 14:47

Dziś kumpel, po wczorajszych urodzinach swojej dziewczyny, przyszedł pół-żywy do pracy i mówi:
Dziś jest dobry dzień, aby umrzeć mój synu.

Wypiłem kawę, spię prawie, robota czeka, przytomnym cza być, a tu człek ziewa, ledwo siedzi, co robić?

:<
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: Śpiący w pracy

Postprzez mózgrozjebany » 15 mar 2013, 17:06

zjeść.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: Śpiący w pracy

Postprzez Basebox » 15 mar 2013, 21:54

sproboj sie skimnac jakos z pol godziny gdzies...
albo najpierw wypic kawe a potem sie skimnac...

mi pomaga.

w ostatecznosci mocno skupic sie na pracy....
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Śpiący w pracy

Postprzez zolwik » 19 mar 2013, 13:23

Dzięki :dnb:


Już nie jestem śpiący w pracy 8)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: Śpiący w pracy

Postprzez freesssbee » 19 mar 2013, 15:14

Ogolnie wyspij sie najlepiej i spoznij sie, wtedy nie bedziesz mial czasu aby myslec nad tym czy jestes spiacy. najlepiej w ogole nie isc do pracy, wowczas wyeliminujesz ten faktor ;[]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: Śpiący w pracy

Postprzez Bua » 21 mar 2013, 13:18

mi w chwilach skrajnego niewyspania w robocie, kiedy 3cia kawa tylko na chwile stawiała na nogi pomagał jeden prosty patent.

idziesz do kibla, nastawiasz budzik na 10-15 min (jesli jesteś znany z tego, ze długo stawiasz kloca, to mozesz i dłuzej) i zwyczajnie w świecie robisz se taką drzemkę na klopie.

na bank zasniesz w minutę-dwie, bo i tak już przysypiasz przed monitorem. wyłączenie na chwile mózgu da Ci wiecej niż paleta energetyków.

trzeba tylko uważac na jedno - jak będziesz opierał czoło na przedramieniu, to uważaj na odgnioty od koszuli/swetra/zegarka/cokolwiek, bo to Cie zdradzi ze gwoździa przybijałeś.


ewentualnie polecam yerbe, bo to gówno by i hawkinga z fotela podniosło
Avatar użytkownika
Bua
 
Posty: 1700
Twoja stara

Re: Śpiący w pracy

Postprzez ReAktor » 22 mar 2013, 20:09

Bua napisał(a):wyłączenie na chwile mózgu da Ci wiecej niż paleta energetyków.
Ostatnio edytowano 24 cze 2013, 12:04 przez ReAktor, łącznie edytowano 1 raz
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Śpiący w pracy

Postprzez Ripcord » 23 mar 2013, 10:35

Bua napisał(a):wyłączenie na chwile mózgu da Ci wiecej niż paleta energetyków.



teraz już wiem dlaczego polacy to taki pracowity naród.
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: Śpiący w pracy

Postprzez mózgrozjebany » 02 kwi 2013, 21:55

Możesz sobie strzelić działke koksu albo lsd nie będziesz w stanie usnąć będąc w ciągłym ruchu, ale zejście może być potem kiepskie.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: Śpiący w pracy

Postprzez Basebox » 02 kwi 2013, 23:22

po co schodzic. trzeba piac sie coraz wyzej w pracy.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Śpiący w pracy

Postprzez skyvaard » 04 kwi 2013, 19:13

można wziąć url. na żądanie, jeśli jeszcze jest na stanie. jeśli nie ma, albo umowa nie daje takiej możliwości to ewentualnie mocny drum'n'bass w słuchawkach przez jakiś czas na obudzenie (ostatecznie w skrajnych stanach zaspania speedcore przez 2 minuty).
a jeśli nie ma możliwości posłuchania, to może yerba - co prawda na mnie nie jakoś nie działa [może za mało jeszcze piję tego napitku], ale niektórzy wokoło twierdzą, że pomaga, nawet ta z torebek ekspresowych, chociaż jak dla mnie każda smakuje jak woda z sianem.
a jeśli i to nie zadziała pozostaje patent, który rozpisał bua (do tego opisu nic dodać, nic ująć - jest najskuteczniejszy). ]:->
Avatar użytkownika
skyvaard
 
Posty: 201
standpoint/radio HYPE


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron