Sos mi przypomniał

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Sos mi przypomniał

Postprzez Chaser » 10 kwi 2013, 23:33

Właśnie wpierdalam Winiary danie w 5 min. makaron z sosem gulaszowym i sobie tak pomyślałem, że fajnie było załapać się chociaż na ten ostatni zlot dnb.pl...

... fajnie, że udało mi się tam przyjechać i zrozumieć dlaczego zachowujecie się (sorry - zachowywaliście się) w tak zjebany sposób na łamach tego forum, że mogłem z wami posłuchać muzyki, pochlać, poćpać i pogimnastykować się trochę.
... że też mogłem być tematem do waszego zjebanego plotkowania.
Kurwa... był jednak jakiś taki fajny urok tego forum, przez który czułem się jakby młodszy? Bardziej w klimacie dnb? - po mimo, że muzyka zawsze była tu na ostatnim miejscu.

W sumie to wydaje mi się, że to nie break.fm zjebało wszystko nową szatą graficzną, tylko wy się zestarzeliście lub/i zdziwaczeliście.
Toć w sumie to z drugiej strony, to ile można... Jebać. Fajnie było, choć tak naprawdę ja sam załapałem się na samą końcówkę prawdziwej rozrywki dnb.pl. No ale chuj, Drum & Bass moim życiem z forum, czy bez niego.

A teraz idę wpierdolić babkę z biedronki - Graciella truskawkowa, póki herbata ciepła. Elo

http://www.youtube.com/watch?v=aNH7eZPLu5Q
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez ant » 11 kwi 2013, 00:12

awwwww chaser sie uchlał na smutno <3

ja już nie wiem czy chce zlot, nikt na nikogo nie leci i nikt sie nie nienawidzi. bez sensu :X
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Basebox » 11 kwi 2013, 00:14

spoiler:
na końcu wszyscy umrzemy.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Chaser » 11 kwi 2013, 00:38

No ja bym chciał... ale jak marvelon jest teraz w związku z własnym kotem, to ja nie wiem co o tym myśleć.
Gdybym miał wystarczająco dużo siana, to bym wam wszystkim wysłał po fotce z em di em ej, żebyście zaczęli dzwonić do siebie... może wtedy coś by z tego wyszło.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Zvier » 11 kwi 2013, 10:09

ale jak marvelon jest teraz w związku z własnym kotem, to ja nie wiem co o tym myśleć.

:lol: :lol: :lol:
Zvier
 
Posty: 6961

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez ReAktor » 26 kwi 2013, 17:14

Ostatnio edytowano 09 lip 2013, 19:29 przez ReAktor, łącznie edytowano 1 raz
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Basebox » 27 kwi 2013, 18:08

moze i znak czasu.
ale znalezienie jakiejs konkretnej informacji graniczy z cudem.

poza tym - nie samymi newsami muzycznymi scena muzyczna zyje. sa tez wlasnie poddzialy dot. informacji o produkcji muzycznej, jakies info o konkursach. itpitd. ja wchodzac sobie na forum sprawdzam co nowego sie pojawilo, czasem nawet spoza rzeczy ktore mnie interesuja (ale nadal bedac w kregu tej rzeczy o ktorej mowimy. np. nie interesuje mnie neurofunk, ale czasem sobie wejde i sprawdze co tam w neuro trawe piszczy), cos ciekawego zawsze mozna znalezc.
juz pomijam to ze na tablice trafia wszystko co ktos wrzuci i to np. jest slabe bo jezeli wchodze na strone o muzyce, to nie potrzebuje zdjec kiszonych ogorkow czy cos takiego. w takim smietniku raczej dlugo przezyc sie nie da.
tak wiem , ze sa grupy wyspecjalizowane. ALe - patrz wyzej, jak chcesz cos znalezc, to musisz sie przewalac przez cala tablice. a czasem nawet ta sama rzecz potrafi ci sie przewinac kilka razy przed oczami, co irytuje.
Imo na FB informacje sie podaje w formie instant: dzisiaj wrzucasz, jutro zapominasz. NA forum wrzucasz rzeczy, zeby z kims sie czyms podzielic, jakas informacja, ktora potem moze zostac odnaleziona i wykorzystana przez innych


Lepiej mi sie tez czyta jakies info na forum, niz to samo info na FB. Kwstia interfejsu, ten forumowy imo korzystniej prezentuje umieszczona tresc - w koncu po cos ten phpbb code wymyslili.

No ale coz, akurat ludzie bardziej cenia sobie aspekt spolecznosciowy, a portale tego typu maja go az nadto, zatem nei dziwi mnie ze FB pochlonal fora. Mimo to, to jednak troche szkoda. Moze to kwestia tego ze n-lat spedzilem na forach muzycznych, zatem sentyment sie odzywa.

Ale uwazam, ze gdyby konwersja z dnb.pl na break.fm nie bylaby az taka drastyczna, to jednak nadal bylby ruch na forum i pozycja portalu ze strony FB nie zostalaby zagrozona (a przynajmniej nie az tak). Ale juz nic nie pisze, w tym temacie wiele wody juz uplynelo.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Johnny! » 27 kwi 2013, 19:07

przebijac sie przez wall czy przebijac przez tematy - na jedno wychodzi. jakiś czas temu podgladalem inne polskie fora okołomuzyczno-producenckie i obraz jest dosc straszny. i nie chodzi o ilosc aktywnych uzytkownikow bo co tu duzo gadac jest ich tam z reguly wiecej niz tu obecnie, ale poziom dyskusji... okreslic to gimbazą to komplement. same elo-ziomieczki.
mi w lipcu stuknie 6 lat od zarejestrowania na forum.
jestesmy juz jednak, co by nie mowic, starszawi.
co do fb jeszcze - ja czuje jakis taki przesyt. wszedzie fb, wszystko na fb, nawet komunikatorow nie wymagajacych fb juz malo kto uzywa, coraz czesciej mysle zeby prywatne konto skasowac w pizdu, zalozyc nowe w ramach promocji swojego projektu muzycznego, bo jednak gdzies trzeba kontakt lapac z ludzmi, labelami itp. jakos jednak wolalem jak po kwestie (około)muzyczne wbijało się na dnb.pl czy doa, znajomych mialem na gg a zdjecia dzieciakow publikowano na nk przez co zupelnie mnie one nie dotykały. przyszedl fb, wrzucil wszystko do jednego gara i potrawa wyszla niezbyt smaczna i poteznie ciezkostrawna.
moje złotydwajściadziewięc do tematu.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez ReAktor » 28 kwi 2013, 14:08

/n ?
Ostatnio edytowano 09 lip 2013, 09:43 przez ReAktor, łącznie edytowano 2 razy
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez marvelon » 07 maja 2013, 14:34

Zvier napisał(a):
ale jak marvelon jest teraz w związku z własnym kotem, to ja nie wiem co o tym myśleć.

:lol: :lol: :lol:

w końcu narkotyki mnie załatwiły :marv:

czejser zgadamy się jakoś niedługo. coś porozrabiamy.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Basebox » 07 maja 2013, 17:18

Mariusz_ napisał(a):przebijac sie przez wall czy przebijac przez tematy - na jedno wychodzi.
nie, nie wychodzi. na forum nie przewinie mi sie 3 razy ten sam post z rzędu (błąd działania Ajax'a, an którym siedzi FB), a i jak juz mam go przeczytac, to nie jest ograniczony do wąskiej ramki z komentarzami. I o wiele łatwiej wyszukam jakiegoś starszego newsa z forum (z pomocą szukajki lub nawet google'a) niż to samo na fejsie, gdzie strzeli mnie kurwica przy kręceniu kółkiem i przeładowywaniu treści (które też czasem nie zaskoczy). Już nie wspomne braku podzialu na działy, bo przecież wszystkie newsy na FB masz w jednej kupie. Jest tak jak pisałem wczesniej - dzisiaj wrzucasz, jutro zapominasz. Newsy w formie instant. Zreszta tablica na fejsie to przecież po to powstała żeby wygryżć Twittera, który kieruje się tą samą zasadą. Troche im nie wyszło, ale kij z tym. FB może i jest platformą do wymiany myśli, ale niestety do ich utrwalania już się nie nadaje.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez marvelon » 08 maja 2013, 08:48

w ogóle kto to jest kurwa Mariusz? Mariusz to taki Andrzej tylko że na M. Albo Antoni na M czyli Marv i Michał. O chuj. Spedaleni wszyscy. dlatego nie ma jak kiedyś.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Basebox » 08 maja 2013, 11:36

Tehnik nie wymyślił sobie jeszcze ksywki.
Poza tym pamiętam jak kiedyś cała adminka i moderka pozmieniała sobie ksywki na imiona. Może właśnie przez ten ruch Mariusz_ chce żeby było jak kiedyś ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Basebox » 08 maja 2013, 19:35

Mariusz prowadzi kwestionariusz.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Sos mi przypomniał

Postprzez Chaser » 15 maja 2013, 22:58

marvelon napisał(a):
Zvier napisał(a):
ale jak marvelon jest teraz w związku z własnym kotem, to ja nie wiem co o tym myśleć.

:lol: :lol: :lol:

w końcu narkotyki mnie załatwiły :marv:

czejser zgadamy się jakoś niedługo. coś porozrabiamy.

Czekam zatem :dnb: :dnb: :dnb:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości