Godne sklepy internetowe z muzyką

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 19 maja 2013, 14:41

jakieś facebooki antykwariatow zapewne (bo watpie zeby mialy wlasne www, a tym bardziej ze sklepem internetowym) ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez BlindKiria » 19 maja 2013, 15:26

Kupowałem trochę w łódzkim skylark, mają spoko ceny, można się z nimi dogadać, a jak znajdziesz w necie niższą cene niż sugerowaną przez nich to po takiej kupujesz. skylark.com.pl/
BlindKiria
 
Posty: 5

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez ReAktor » 19 maja 2013, 17:19

Ostatnio edytowano 27 maja 2013, 08:46 przez ReAktor, łącznie edytowano 1 raz
ReAktor
 
Posty: 2686

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 19 maja 2013, 17:53

nie wiem czy są takie sklepy. pomijając ew. Polaków którzy mają takowe za granicą to chyba i tak taniej Cie to nie wyjdzie niz z Polski (nawet ci Polacy mają wyższą opłatę, w końcu wysyłka zagranicę kosztuje). Już lepiej brać coś z kimś i dzielić się przesyłką.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Johnny! » 20 maja 2013, 02:15

jeszcze powiedz 12" czy cd ten album
http://www.empik.com/random-access-memo ... 9,muzyka-p

dwa dni temu to było niecałe 41pln czyli taniej niż np po przeliczeniu w iTunesie (9,99€)

a vinyl taniej dostac pewnie bedzie ciezko
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Johnny! » 20 maja 2013, 15:57

planuje sobie jutro po cd podjechac zwyczajnie do empiku, nie bede robil preordera zeby 2pln zaoszczedzic :lol: przesluchalem stream na iTunes i spodobało mi się, fajna odmuła od dnb i w ogóle od typowej elektroniki :)

co do sklepów - z nowościami poniżej pewnego pułapu nie zejdziesz bo za tyle puszcza je dystrybutor. natomiast starsze rzeczy - zamawiałem już płyty z eBaya i discogs, za każdym razem bezproblemowo. często jednak nie opłaci sie kupować np jednej bo wysyłka jest droższa niz sama płyta (szczególnie vinyli to dotyczy), dlatego warto sprawdzać czy dany sprzedawca nie ma więcej z tego co byśmy chcieli, moze sie okazać ze nawet jesli poszczególne rzeczy ma drożej niz ktoś inny, to w sumie za kilka plyt wliczając wysyłkę i tak może sie opłacić bardziej niz zamawiając z kilku źródeł. koszta transportu w obrębie EU z reguly są przyzwoite, zamawiając z USA zwykle się nie opłaca (mowa o płytach, bo np koszulki jakoś potrafią wysyłać stosunkowo tanio ;) )
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 21 maja 2013, 00:34

nuff said
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez ant » 21 maja 2013, 12:04

ja wszystko co kupuje to kupuje na discogs. KAŻDE wydawnictwo jest do kupienia od osob prywatnych i jakichs sklepow, moim zdaniem to najlepsza opcja, bo to zawsze bedzie taniej niż sklepowe.
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 21 maja 2013, 12:44

no nie zawsze. wszsytko zalezy od wydania i jego ilości sztuk. chyba ze mowimy tylko o nówkach.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez marvelon » 26 cze 2013, 13:40

jakby moja chciała nowy daft pank to już bym jej wolał kupić kurwa dżem.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez <neuro> » 26 cze 2013, 14:14

Teebee : Through the Eyes of a Scorpion 2 CD widział ktoś gdzieś?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 28 cze 2013, 09:44

<hipster> nie znam "Get lucky"</hipster>

bez kitu, nie słyszałem ani razu! :D

Zirds tylko nie wrzucaj mi teraz tego na FB czy gdzieś, jak będę chciał to wtedy przypomne sobie jak się z YTB korzysta ;)

BTW. bedzie remix "Get lucky" zrobiony przez Daft Punk, jaracie sie? :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 28 cze 2013, 09:49

<neuro> napisał(a):Teebee : Through the Eyes of a Scorpion 2 CD widział ktoś gdzieś?

http://www.discogs.com/sell/list?master_id=29822&ev=mb
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Johnny! » 02 lip 2013, 20:10

Basebox napisał(a):BTW. bedzie remix "Get lucky" zrobiony przez Daft Punk, jaracie sie? :D


jeśli masz na myśli ten 10minutowy, to nie ma czym, brzmi jakby wrzucili projekt w abletona, pobawili się nim jakieś 10 minut i puscili z powrotem w świat.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 03 lip 2013, 00:08

napisałem to tak z przekąsem ;] sam go nie słyszałem jeszcze, czytałem że ma byćdo niego nowe wideo zrobione.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez <neuro> » 03 lip 2013, 11:19

Panowie a jakie sklepy polecacie do mp 3? juno,beatport? czy może jest coś jeszcze lepszego? jakieś promocje itd :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Basebox » 03 lip 2013, 11:36

kiedys polecali digital-tunes.net jako najtanszy. teraz nie wiem. tyle ze czesto nowy materiał się tam pojawia z opóźnieniem.

traxsource jest ponoc polecany gdy szuka się nowej muzy w danym gatunku, nie ma ponoć burdelu w szufladach jak np. w juno czy beatport. z tym że ceny w TS zabiają zdeka.

Co do juno i BP - te dwa są odradzane m.in. wlasnie za w/w burdel jak i za ceny. ale tam zazwyczaj trafiaja ekskluziwy jako pierwsze no i ogólnie z racji popularnosci nowe rzeczy tam najprędzej znajdziesz )oczywiście nowe w ramach ulubionych artystów i wytwórni). Osobiście ceny nie wydają mi się tam zaporowe, nówki to wiadomo - zawsze mogą kosztować drożej. A-ha, BP nie sprzedaje FLAC, Juno sprzedaje.

reszta to nie wiem.
A promocje to pewnie są wszędzie, musisz po prostu ustrzelić ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez snuk » 03 sie 2013, 16:31

podepne się pod temat, czy ktoś kupował może na ww. serwisach digitale w WAVach bądź FLAC? opłaca się zamiast standardowych 320kbps?
Avatar użytkownika
snuk
 
Posty: 179
dąbrówka wielka

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez arrow » 03 sie 2013, 18:15

beatport sprzedaje w Mp3 WAV i AIFF z tym że jak kupisz Mp3 to pózniej możesz zrobić upgrade do AIFF za 0,75 dolca każdego pojedyńczego kawałka.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Johnny! » 03 sie 2013, 21:27

Takie pytanie z dupy, to chyba on powinien wiedziec czy słyszy różnice i czy chce w większości sklepów do tego dopłacać.

Dodam ze czasem nie warto bo te wavy/flaci okazują sie byc robione z mp3, ale to juz nie wina sklepów tylko jakichs nieudolnych baranow w labelach, ktorzy wysyłają do sklepów takie kotlety.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez skar » 03 sie 2013, 23:17

moze pytanie z dupy ale +1 w postach hehehe
techstep i nieurofunk :D
Avatar użytkownika
skar
 
Posty: 481
ToRuN

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez Pac-Man » 18 wrz 2013, 20:10

od siebie mogę polecić fan.pl i sideone.pl, ten drugi pewnie co niektórzy kojarzą, Ja najwięcej kupuję na fanie, naprawdę duży katalog i w miarę rozsądne ceny ;)
Pac-Man
 
Posty: 44

Re: Godne sklepy internetowe z muzyką

Postprzez .R » 21 wrz 2013, 01:52

Ta, Fan spoko, szkoda tylko że większość płyt które chciałbym tam zamówić mają czas realizacji do 105 dni. Pojebało. W sumie ceny też dupy nie urywają.
.R
 
Posty: 102


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 32 gości

cron