MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Bluzz » 11 lut 2014, 11:58

zamuliło was księżycowym pyłem :?:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 11 lut 2014, 12:56

trochę.
ale przynajmniej z samych kamieni jest pożytek, jak się je przerobi na substancję do stawiania portali.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 11 lut 2014, 16:38

ale chujnią wieje od was
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Ripcord » 12 lut 2014, 01:59

bo my mamy chuje w przeciwieństwie do ciebie
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Bluzz » 12 lut 2014, 10:06

Obrazek

:lol2:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 12 lut 2014, 10:34

freesssbee napisał(a):ale chujnią wieje od was

nie pierdol tylko montuj tego foruna.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 12 lut 2014, 10:44

zaraz, daj mi pare minut pls

Ripcord napisał(a):bo my mamy chuje w przeciwieństwie do ciebie


ale co to za chuje, juz wole nie miec
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez arrow » 12 lut 2014, 14:06

właśnie co to za chuje jak żaden w ręku karabinu ni trzymał :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 12 lut 2014, 18:03

freesssbee napisał(a):zaraz, daj mi pare minut pls
nawet pare godzin dalem. cos tam jakos tam czy nic i chuj?
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Bluzz » 12 lut 2014, 18:17

freesssbee napisał(a):zaraz, daj mi pare minut pls

Ripcord napisał(a):bo my mamy chuje w przeciwieństwie do ciebie


ale co to za chuje, juz wole nie miec


arrow napisał(a):właśnie co to za chuje jak żaden w ręku karabinu ni trzymał :lol:


wy nawet chujami nie jesteście a co dopiero o posiadaniu tekiegoż możecie dyskutować :D

a strzelam arrow regularnie, z rewolweru i ze strzelby :wink:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 17 lut 2014, 15:12

Basebox napisał(a):
freesssbee napisał(a):zaraz, daj mi pare minut pls
nawet pare godzin dalem. cos tam jakos tam czy nic i chuj?



musialem zbadac internety. niestety wychodzi na to, ze bez porzadnej domeny niestety to nie ma sensu :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 17 lut 2014, 16:25

mięczak ;p
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 19 lut 2014, 11:12

cebulak właśnie ;[
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez clownkilla » 20 lut 2014, 12:42

porzadnadomena.dnb






















:dnb:
Avatar użytkownika
clownkilla
 
Posty: 244

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 20 lut 2014, 14:00

dnb.zolnierze.pl
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez gibson » 21 lut 2014, 12:59

:kawa:
gibson
 
Posty: 247

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez ant » 25 lut 2014, 17:18

freesssbee napisał(a):taaa, wlasnie nie ma ludzi tworzacych tutejszy klimat... zreszta to zrobila sie rownie pochyla od kiedy zniknal drumandbass.pl ;[


a nie przyszło ci do łba, że niezależnie od domeny wszyscy już mają tego foruna w dupie? zmień domene i na pewno ktoś będzie chciał z toba gadac, mhm :D


a to że zapierdole i tak to swoją drogą. czekam!
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 07 mar 2014, 13:08

Ze mną nie, ale z Tobą na bank. Gromadka męskich groupies pod twoje cieple bity z mixu na kompie :)

Powiem Ci Ant, że właśnie klimat zjebał się m.in. dzięki takim pro modom jak Ty :!: "niezależnie od domeny wszyscy już mają tego foruna w dupie" -> podziekuj tez sobie ziom :) dokładnie odnosze takie wrażenie, mam wyjebane na to forum bo zrobilo sie chujowo, za porzadnie, kary, bany, blokowanie kont.. Co za bzdura, rozjebaliscie forum moderacją, a potem zmiana domeny. Czesc ludzi nie wbijala tutaj, zeby poczytac o muzie, tylko zyla relacjami. Byl swoisty klimat, musieliscie to spierdolic i teraz nie ma alternatywy procz fejsa :)

Nic sie nie martw, prace juz trwaja od jakiegos czasu i mozesz byc pewien, ze twoja gira tam nie stanie :) Twój pedalki styl wyczuje w każdym poscie niezaleznie od nicku :)

Info za jakiś czas dla zainteresowanych :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 07 mar 2014, 15:52

ale stary , nadal uczepiles sie ze nazwa spowodowała rozpierdol i odplyw ludzi... NIE!!! Odplyw spowodował interfejs forum, który ludziom po prostu sie nie spodobał, był dla nich nieczytelny, źle napisany i zbyt pojebany w obsłudze. To co widać teraz to jest właśnie powrót do tego co było wcześniej. Ludzie (niektórzy)jak zobaczyli to im sie spodobało, że czuć było że forum wraca, nawet chyba mówili o tym "starej gwardii"... ... ale i tak chuj z tego, skoro juz ludzie zakodowali sobie w glowie, że forum umarl.

I teraz myslisz ze jak zalożysz kolejne forum z nazwa zblizona do dnb.pl to magicznie wroca stare czasy? nggplz!!!
Im się już nie chcę, poza tym mają własne życia i ew. własne foruny albo już nie słuchają dnb bo znaleźli lepsze gatunki.

Takie jechanie na starym fejmie chuja Ci da w tej sytuacji - przykład z innego podwórka: Diora też myślała że wskrzeszając markę zbije kokosy - chuja! Podobnie 10,5, Frugo czy co tam jeszcze... To se ne wrati, tak sądzę.

ludzie maja fejsika, po chuj maja czytać forum zjebów o (niby) muzyce, skoro na tablicy maja fajne zdjęcia znajomych i grupy ktore odpowiadają im zainteresowaniom. Ja sam osobiście jestem za forum, uważam ze FB do prowadzenia rozmów zbytnio sie nie nadaje (brak mu mechanizmow takich jak w phpBB).

Jednakże nadal z chęcią popatrze jak to się rozwinie, jak uważasz że gra jest warta nie świeczki a znicza ;) to działaj! W sumie teraz też jest moda na powroty, wraca stare techno, vintedżowa muzyka itp itd - więc może i Tobie się uda!

Czesc ludzi nie wbijala tutaj, zeby poczytac o muzie, tylko zyla relacjami.
raczej żyła hajdparkiem. Długo Ciebie chyba nie było przed transformacją foruna, także wyjaśniam. Relacje były długie tylko wtedy, gdy imprezy były chujowe.

Z mojej strony EOT, bo już nic więcej nie da się tu dodać, a powtarzać w kółko, że to nie zmiana nazwy była błędem już mi się nie chce.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Johnny! » 09 mar 2014, 20:05

A po co ma tu wracac stara gwardia? Zeby pisac jak spóźnili sie odebrać dziecko z przedszkola? Bo to jest obecnie rzeczywistość wielu z tych osob. W relacjach o czym pisac, gdy wiekszosc z tych z nas, ktorzy sa koło trzydziestki albo ja przekroczyli, jak juz trafi na impreze dnb to stoi pod barem z browarem w ręku i dyskutuje jak to kiedys było lepiej i ze tylko vinyl? Był czas na wojenki na forunie i dnb.pl doskonale sie wtedy sprawdzalo, ale teraz komu by sie chciało bawić w takie rzeczy? Człowiek czas wolny od zarabiania na rachunki, woli poświecić na cos sensowniejszego niz utarczki z trollami, a młodsi po pierwsze nie słuchają dnb (ktore uwazam ze powróciło do ultra niszowosci) a po drugie poza facebookiem swiata nie widza. Dlatego szanse na rozbujanie tego forum czy jakiegokolwiek podobnego, uwazam za znikome, bez wzgledu jaki to bedzie szyld i domena.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Ripcord » 09 mar 2014, 20:30

Johnny! napisał(a):młodsi po pierwsze nie słuchają dnb (ktore uwazam ze powróciło do ultra niszowosci).


to tylko w zapiździałej polsce.
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 09 mar 2014, 20:55

Pewnie nie tylko.
Zresztą jakby było ultra wywyższone, to zaraz byłby lament że dzieciarnia słucha dnb i że się skończył :D
Cytując klasyka: tak źle a tak niedobrze.
i tak
to tylko w zapiździałej polsce.
;)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Johnny! » 10 mar 2014, 01:36

nie wiem czy tylko w PL czy nie tylko - nie wiem jak wygląda scena w innych krajach, u nas w każdym razie od dawien dawna nie było takiego bookingu, żebym na jego widok leciał sprawdzać pociągi na dojazd itd. (spoko, wiem że wielbiciele lekkich dnbassów są w lepszej sytuacji). przykładowo w łodzi niegdyś niemal tydzień w tydzień było jakieś dnb w klubie, teraz jest sporadycznie i (z wyjątkiem uds) zazwyczaj są to eventy na które ściąga patologia, więc je omijam. taki stan rzeczy jest ewidentnie spowodowany brakiem większego zainteresowania, a to z kolei przekłada się na małą popularność całej otoczki jak fora itp wynalazki. nie ma cudów, z pustego i salomon nie naleje.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Ripcord » 10 mar 2014, 01:59

ostatnio była sekta, było bse ale to i tak chuj w tym wypizdówku.
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Johnny! » 10 mar 2014, 15:25

Na BSE byłem z 5 razy juz, The Sect nie sięgam pamięcią kiedy miało ostatnio release. Ze starej gwardii producentów, duza czesc odcina juz kupony nagrywając wikse zeby przypodobać sie dzieciakom i co zagrają na imprezie jest zawsze wielką niewiadomą, z młodszej nikt do nas nie przyjeżdża (do czego napewno tez przyczyniło sie kilka mocno krzywych akcji z nie tak odległej przeszłości). Ale to juz inny temat.

Kto był w "imprezowym wieku" gdy na dnb był w PL spory boom, ten naśmigal sie na dobre imprezy i napaplał na forunie, ja jeszcze np miło wspominam dwa ostatnie zloty, ale to se ne vrati poki na imprezy bez gwiazdy przychodzi po 30-50 osob. Brak rozpędu zeby wszystko zaskoczyło
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez siegemode » 10 mar 2014, 15:52

Johnny! napisał(a): Ze starej gwardii producentów, duza czesc odcina juz kupony nagrywając wikse zeby przypodobać sie dzieciakom i co zagrają na imprezie jest zawsze wielką niewiadomą


arruś to czyta, czy z gifów i obrazków jeszcze nie wyszedł ?

btw. good point!
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez <neuro> » 11 mar 2014, 14:32

freesssbee napisał(a):Ze mną nie, ale z Tobą na bank. Gromadka męskich groupies pod twoje cieple bity z mixu na kompie :)

Powiem Ci Ant, że właśnie klimat zjebał się m.in. dzięki takim pro modom jak Ty :!: "niezależnie od domeny wszyscy już mają tego foruna w dupie" -> podziekuj tez sobie ziom :) dokładnie odnosze takie wrażenie, mam wyjebane na to forum bo zrobilo sie chujowo, za porzadnie, kary, bany, blokowanie kont.. Co za bzdura, rozjebaliscie forum moderacją, a potem zmiana domeny. Czesc ludzi nie wbijala tutaj, zeby poczytac o muzie, tylko zyla relacjami. Byl swoisty klimat, musieliscie to spierdolic i teraz nie ma alternatywy procz fejsa :)

Nic sie nie martw, prace juz trwaja od jakiegos czasu i mozesz byc pewien, ze twoja gira tam nie stanie :) Twój pedalki styl wyczuje w każdym poscie niezaleznie od nicku :)

Info za jakiś czas dla zainteresowanych :!:



Stara dobra łódzka szkoła :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez freesssbee » 12 mar 2014, 10:55

Basebox napisał(a):ale stary , nadal uczepiles sie ze nazwa spowodowała rozpierdol i odplyw ludzi... NIE!!! Odplyw spowodował interfejs forum, który ludziom po prostu sie nie spodobał, był dla nich nieczytelny, źle napisany i zbyt pojebany w obsłudze. To co widać teraz to jest właśnie powrót do tego co było wcześniej. Ludzie (niektórzy)jak zobaczyli to im sie spodobało, że czuć było że forum wraca, nawet chyba mówili o tym "starej gwardii"... ... ale i tak chuj z tego, skoro juz ludzie zakodowali sobie w glowie, że forum umarl.

I teraz myslisz ze jak zalożysz kolejne forum z nazwa zblizona do dnb.pl to magicznie wroca stare czasy? nggplz!!!
Im się już nie chcę, poza tym mają własne życia i ew. własne foruny albo już nie słuchają dnb bo znaleźli lepsze gatunki.

Takie jechanie na starym fejmie chuja Ci da w tej sytuacji - przykład z innego podwórka: Diora też myślała że wskrzeszając markę zbije kokosy - chuja! Podobnie 10,5, Frugo czy co tam jeszcze... To se ne wrati, tak sądzę.

ludzie maja fejsika, po chuj maja czytać forum zjebów o (niby) muzyce, skoro na tablicy maja fajne zdjęcia znajomych i grupy ktore odpowiadają im zainteresowaniom. Ja sam osobiście jestem za forum, uważam ze FB do prowadzenia rozmów zbytnio sie nie nadaje (brak mu mechanizmow takich jak w phpBB).

Jednakże nadal z chęcią popatrze jak to się rozwinie, jak uważasz że gra jest warta nie świeczki a znicza ;) to działaj! W sumie teraz też jest moda na powroty, wraca stare techno, vintedżowa muzyka itp itd - więc może i Tobie się uda!

Czesc ludzi nie wbijala tutaj, zeby poczytac o muzie, tylko zyla relacjami.
raczej żyła hajdparkiem. Długo Ciebie chyba nie było przed transformacją foruna, także wyjaśniam. Relacje były długie tylko wtedy, gdy imprezy były chujowe.

Z mojej strony EOT, bo już nic więcej nie da się tu dodać, a powtarzać w kółko, że to nie zmiana nazwy była błędem już mi się nie chce.


raczej stary to forum umarło. Podkreślam TO forum :) zmiana domeny tylko dodatkiem, niczego sie nie uczepilem takie jest moje zdanie i przy nim zostaje :) nie musisz mi mowic jakie byly powody upadku tego forum, poniewaz z wiekszoscia starej gwardii mam nadal kontakt :) i gadki na ten temat prowadzilismy na bieżaco. jak wspomnialem, przede wszystkim schujowila sie atmosfera a nie interfejs :lol: forum przestalo funkcjonowac jak dawniej, dlugo przed transformacja i zmiana domeny. a jej zmiana tylko przybila gwozdzia.

przestan mi tlumaczyc cokolwiek, od 12 lat wypisuje posty i obserwowalem wszystko regularnie.. twoim zdaniem interfejs (:lol:) a moim pedalsko-warszawskie moderowanie oraz ludzie. zero klimatu, ktory niegdys tu byl. a i tak od poczatku bylo fchuj biednie, bez porownanie z drumandbass.pl. a z gowna bata nie ukrecisz. moim priorytetem jest nadal dnb a nie forum, ktore jest jedynie dodatkiem do muzy. Dodatkowo FB - obecnie bez tego sie nie da, tu masz racje :!:

jesli chodzi o twoje patrzenie na rozwoj, to nie musisz. bedzie. miejscowa tylko na zapro i raczej nie dla wszystkich, poniewaz w zamysle ma zasieg lokalny. a skoro piszesz, ze dnb umarlo i jest chujnia, mlodzi nie sluchajo to sie grubo mylisz ziomuś. moze w gejowej wawce czy na slasku, ale nie w Łdz.. co impreza jest pomiedzy 200-300 osob, z czego polowa to ludzie w wieku 18-23 l.

wpadlismy na inna koncepcje, ktora sie sprawdza.. owszem cisne na starym fejmie, ale tylko dlatego, ze siedze w tym fchuj lat :) ale nie bede robil powrotow i tesknil bez sensu, sentyment pozostal, ale nie za wszelka cene. przekonaliscie mnie bardzo sie teraz ciesze, ze forum umarlo i nie wroci.. zmieniam zdanie, przepraszam. a lamusy niech sobie radza sami :D

kto ci w ogole dal tu moderatora, ja pierdole :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez Basebox » 12 mar 2014, 11:21

twoi ludzie "z klimatem" :D do nich miej pretensje ze nie chcialo im sie "klimatu" podtrzymywac i dawali mody ludziom "bez klimatu". lol :D
wiec już więcej nie pierdol.

jak od poczatku bylo tu biednie to dlaczego nie skręciłeś drumandbass.pl 2 jak umarlo, wraz ze swoimi ludzmi "z klimatem" ? :D była taka scheda do przejecia po tym jak tamta domena padła, taka stracona szansa :D

dziwne tylko ze jakoś innym (to pewnie są ci "bez klimatu") domena dnb.pl nie przeszkadzala i ludzie zywo sobie na niej pisali i forum sobie żyło i miało się dobrze po upadku drumandbass.pl, nawet przezylo scalenie dwóch for w jedno.... a teraz frisbi po tylu tlatach robi lament bo "klimatu" mu zabrakło. beka :D

posty moze wypisujesz od 12 lat co nie znaczy ze tutaj jestes na biezaco. ludzie "z klimatem" ktorzy to osrali pewnie mają tak samo. wejda raz na pol roku i tyle.

moim priorytetem jest nadal dnb a nie forum, ktore jest jedynie dodatkiem do muzy.
wiec po co ci klejenie nowego foruna z klimatem skoro muza ma byc na pierwszym miejscu? ;) do tego celu to już Ci sam FB wystarczy z zamknięta grupą.

co impreza jest pomiedzy 200-300 osob, z czego polowa to ludzie w wieku 18-23 l.
wow, Łódź uratuje poziom drum'n'bass'u w Polsce :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: MONTUJEMY NOWEGO FORUNA, KURWA?!

Postprzez kempa8 » 13 mar 2014, 14:48

wszystko sie kiedys konczy... nawet forun :<
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron