[offtopic] beef - arrow vs siegemode

Wchodzisz na własne ryzyko | Enter at your own risk!

[offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 18:23

[mod edit] wydzielone z tego wątku [/mod edit]

arrow takich jak ty wiesniaku bylo juz tutaj wielu, lepiej siadaj na traktor i skoncz pierdolic kocopoły... :deadhorse:
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 19:28

po pierwsze : sklej wary
po drugie : jesteś takim samym wieśniakiem jak każdy i nie pierdol mi czasami że jesteś z miasta bo polska to jedna wielka WIEŚ
po trzecie : nie ja to zacząłem i nie wpierdalałem się w czyjeś posty wrzucając komuś
po czwarte : dzisiaj wskocze se na winyle ,jutro se na cdiki i dopiero pojutrze wskocze se na traktora :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 20:34

po pierwsze to zjebałem bo sie odezwałem w tym temacie i byc moze to odstarszylo potencjalne ofiary, bo z czystym sumieniem zalewam sie lzami smiechu jak widze lamusów wklejających zdjęcia swojego setupu na zawołanie pierszwego lepszego pizdusia...ze kurwa lans na decki i winyle, traktory i cysterny spirytusu...po drugie nie znam cie buraczku, ale jak obrazasz znajomych mi ludzi to giiiiiń! po ostatnie to nie mieszkam aktualnie w Polsce, ale czuje zapach slomy az tutaj :(
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 21:48

po pierwsze:to wodki nie pije jak tu pijesz do jakichs cystern spirytusu
po drugie:kto tu kogo pierwszy obrazil?
po trzecie:to gdzie sie urodziles w takim razie?
po czwarte:sami to rozpentaliscie ja nikogo pierwszy nie zaatakowalem,nie mam takich chorych potrzeb
po piate : o jakim ty lansie mowisz? przed kim mam sie kurwa lansowac? jak tu nawet jednej dupy nie ma
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 22:06

ostatnie twoje zdanie wygrywa i tym zakonczymy dyskusje :lol:
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 22:13

wygrywa to twoje buractwo na obczyznie :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: Jak wyglada twoje stanowisko podczas grania,produkcji

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 22:41

i to że to chyba twój chłoptaś jest bo go tak bronisz,piękna historia :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 23:31

o przeniesli ]:->

mialem zly dzien, nie bylo mnie tu z rok i wpadlem napluc jakiemus bucowi w internet zeby sie wyladowac, a ze padlo akurat na ciebie to sie nie przejmuj chlopczyku. W rzeczywistosci jestes na stowe cienkim leszczem i padlbys po pierszej lucie, a jak ktos zaklada thread z fociami sprzetu ("stanowiska pracy" jak to pieknie ująłes) i w pierwszym poscie wkleja zdjecie laptopa i kontrolera z cudną wieża w tle to nie ma złudzeń, że jest definicją polskiej wsi.

Jesli chodzi o jechanie po ludziach, którzy siedza juz w temacie grube lata to bym sie głęboko zastanowił na Twoim miejscu bo bardzo łatwo odkryc kto sie ukrywa za nickiem arrow poprzez wszelkiego rodzaju hackierskie manipulacje, w których sam jestem cienki ale znajomi pewnego potentata naftowego wyhacza twoje IP, porownaja z setka innych na portalach spolecznosciowych, soundcloudach, mixcloudach itp. ujawnia kim jestes, i bedziesz oplówany nie tylko w internecie :roll:

milego wieczoru :fu:

E:kierwa oplUwany sie pisze przez U
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 23:39

ty lepiej się zastanów dwa razy co piszesz kolego :crazy:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 23:44

ooo juz byli tu tacy co mnie na psy podawali takze nic nowego, lepiej odbij bo sie utopisz we wlasnym gównie.
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 06 mar 2014, 23:47

to ty sie właśnie topisz grożąc mi
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 06 mar 2014, 23:54

napisalem, ze wbilem tylko na chwile zeby zdissowac jakiegos wiesniaka zeby sie wyladowac bo mialem zly dzien, sorry za szczerosc, ale taka prawda i nic osobistego. Gdzie widzisz jakies grozby? ja tylko hipotetycznie sygnalizuje mozliwosci realnego konfliktu cos jak rosja-ukraina-reszta swiata :D
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 07 mar 2014, 00:04

konflikt za post przeciez to jest smieszne w chuj,jak twój koleszka mi wrzuca to czego sie spodziewał , co mnie interesuje ile on gra,jak ktos mnie atakuje to sie bronie,proste
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 07 mar 2014, 00:11

internetowe prawo dżungli :dnb: jak robisz z siebie buraka to ci cisna i tyle, nie masz argumentow zeby komus pojechac to lepiej zapomnij bo bedziesz mial tak bez konca. Koncze juz bo sie zrobilo grzecznie i za bardzo policyjnie a z konfiturami nie chce miec do czynienia.
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 07 mar 2014, 00:19

to ty nie masz argumentów dlatego mi grozisz,a konfitury to masz w słoikach od babci
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 07 mar 2014, 00:31

okej przemyslalem sprawe i doszedlem do wniosku, ze prawdopodobnie nie skonczyles jeszcze gimnazjum, albo jestes zaraz po dlatego dam ci rade młodziencze...jesli zaczynasz sie bawic muzyka i postanowiles, ze bedziesz "dj" to zachowaj troche skromnosci i wykaz cierpliwosc, obserwuj scene i wyrabiaj skille w graniu do upadlego, jak nie masz kasy na gramofony (winyle) albo cdki to daruj sobie wklejanie fot kontrolerów bo to nie spotka sie z aprobatą. Od dupy strony sie zabierasz do grania i beefy (nie chodzi tu o mnie) z bardziej doswiadczonymi graczami na pewno nie pomoga ci w odniesieniu sukcesu. Potraktuj to jako dobra wole z mojej strony;*
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 07 mar 2014, 00:39

człowkieu ja z dnb jestem juz ponad 10 lat słucham tej muzyki od 16 roku zycia wzrucilem te foty nie poto zeby dostac aprobate, rozumiesz to wspak,ty nawet niewiesz ile ja poswiecilem czasu tej muzyce i nie masz pojecia co mnie laczy z ta muzyka
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 07 mar 2014, 04:22

Obrazek
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez Basebox » 07 mar 2014, 11:04

zostaw. osiagneli co chcieli - maja swoj temat do dissowania sie nawzajem ;] bo i tak sie nie dogadaja.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez .R » 07 mar 2014, 12:31

Przyjemna lektura
.R
 
Posty: 102

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez freesssbee » 07 mar 2014, 12:53

Arrow, kolo, jestes ze Rzgowa i nie wiesz kto to jest Gibo lol po pierwsze :D

"słucham dnb ponad 10 lat" - to cos slabo rozkminiasz, sety ktore wrzucasz to wielka kupa, nie wiesz jak sie selekcjonuje traki, az wreszcie nawet co to jest kurwa jebany neurofunk :D po pierwszym twoim mixie od razu wiedzialem, ze kleisz na kontrolerku :) a na domiar złego chwalisz sie swoim PRO FCHUJ WYJEBANYM SETAPEM, z ktorego wiekszosc osob szydzi w nieboglosy..

Ponad 10 lat, a dopiero wbiles tutaj niedawno i kozaczysz z badziewiem jak rasowy gimbus :) To nie jest forum dla takich lamusów jak Ty :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 07 mar 2014, 15:56

Po pierwsze: nie kozacze tylko odpieram ataki,normalna reakcja
Po drugie:teraz nagale moje sety sa chujowe dla ciebie,wczesniej napisałeś co innego ,dziwne zachowanie.......
Po trzecie: nikt nie będzie mnie kuwa deptał ja się w jego posty nie wpierdalałem ani nie jechałem po jego setch
Po czwarte:co mnie interejue kim jest ,napewno żadnym gwiazdorem ani autorytem w tej dziedzinie dla mnie autorytetem może byc Audio,Ed rush,Optiv któży funkcjonuja do dnia dzisiejszego w chuj lat
Nie chodzilo mi o zadne lansowanie ani chwalenie sie sprzetem.Chciałem tylko troche rozbujac to forum bo nic się nie działo jak sami pisaliscie.Chcieliscie żeby coś się działo ?to macie Sensacje :D
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 07 mar 2014, 17:21

cisnie sie pare zdnań, ale odpuszczam ci bo to jak spuszczanie powietrza z opon inwalidzie.

offtop: kurwa gdzie sie podzialy czasy forum dsci4, starego offkeya itd., odeslalibysmy arrowa na korepetycje i moze byloby cos jeszcze z chlopaka, a tak bedzie zyl dalej w przeswiadczeniu, ze wie czym jest no... ten..neurofunk :(
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez Ripcord » 07 mar 2014, 18:24

oby wiecej takich tematów, wraca wiara w powrót starego foruna
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 07 mar 2014, 18:53

siegemode napisał(a):cisnie sie pare zdnań, ale odpuszczam ci bo to jak spuszczanie powietrza z opon inwalidzie.

offtop: kurwa gdzie sie podzialy czasy forum dsci4, starego offkeya itd., odeslalibysmy arrowa na korepetycje i moze byloby cos jeszcze z chlopaka, a tak bedzie zyl dalej w przeswiadczeniu, ze wie czym jest no... ten..neurofunk :(


Nie kolego ja tylko nie daje sobie w kasze dmuchac ,żeby nie zostac pozartych przez hieny cmentarne :mrgreen:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez siegemode » 07 mar 2014, 23:41

potraktuj to jak petting, gdybys trafil w inne czasy to przycieliby ci ogonek przy samej dupie i kazali go zjesc...wyobrazasz sobie siersc kota w gardle? :<
siegemode
 
Posty: 927
hłyston

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez arrow » 08 mar 2014, 00:31

niestety albo stety nie mam tak bujnej wyobrazni jak ty żeby to sobie wyobrazic
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez kokoz » 08 mar 2014, 00:57

Trochę się chłop spóźnił bo na serio byłoby wesoło

Wiecie co z nim zrobić...
http://www.youtube.com/watch?v=jzNHEiDaSxM
Avatar użytkownika
kokoz
 
Posty: 401
Grudziądz

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez hirszu » 09 mar 2014, 03:51

Kot_Schrodingera napisał(a):A więc każdy dostanie z was ostrzeżenie

arrow dostanie za kłócenie się z debilem, a siegemode dostanie za kłócenie się z debilem


Ej, przynajmniej ciekawiej się tutaj zrobiło :D
Przypomina mi to stare dnb.pl, gdzie mało pisałem, bo bałem się, że mnie ktoś opierdoli :dnb:
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Re: [offtopic] beef - arrow vs siegemode

Postprzez freqnasty » 09 mar 2014, 05:02

wiekszosc spierdolila z tego forum rpzez takich wannabe kmiotkow jak ty arrow, wiec sry ale chuj ci w dupe
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Następna strona

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron