08.04 | SUBSCIENCE 02.2 | Maska - Katowice

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

08.04 | SUBSCIENCE 02.2 | Maska - Katowice

Postprzez fob » 05 kwi 2006, 11:44

BEREADYFOR>
AUTOMATEDPHUNK>

08.04@MASKA
SUBSCIENCE<

Flyer:
Obrazek

Lineup:
SILBRFISH & GLT /STRICTLY DIGITAL.ATMOSPHUSION//GER
MEPHY /DRUMSILEZJA
N.ONE /NEUROPUNKS
FOB /NEUROPUNKS
N0ID /NEUROPUNKS


Info:
Subscience to kolejny, obok Synthetic City, cykl imprez organizowanych przez śląski kolektyw Neuropunks.
Jego założeniem jest promowanie lżejszych oraz bardziej transowych odmian muzyki d&b.
Nadchodząca odsłona tego cyklu, pozwoli Wam zagłębić się w techmosferyczne dźwięki
przedstawicieli niemieckiego kolektywu producencko-djskiego ATMOSPHUSION,
którego członkowie – Silbrfish oraz GLT zaprezentują się już 8 kwietnia w katowickim klubie Maska.

Silbrfish to 20-latek pochodzący z Delmenhost w Niemczech.
Swoją miłość do muzyki d&b zawdzięcza starszym braciom, którzy już od wczesnych lat młodości „wpajali” mu do głowy połamane dźwięki. Produkcje Photka, Omni Trio oraz FSOL, stały się dla niego inspiracją do tworzenia własnych dźwięków d&b.
Swoją przygodę z produkcją rozpoczął w 2001 roku od zabawy na dość popularnym i łatwo dostępnym programie Impulse Tracker. Z upływem czasu Silbrfish zyskiwał doświadczenie, co w rezultacie zaowocowało wydaniem kilku jego własnych produkcji, dla takich labeli jak Strictly Digital, czy też Vibration Records.
Równocześnie Silbrfish założył internetowy label o nazwie Future Sound Exploration. Jego ideą jest promowanie dostępnych za darmo starszych produkcji, które nigdy nie zostaną wydane, a stanowią ciekawe pomysły na brzmienie d&b.
Swoją karierę jako DJ rozpoczął w 2003 roku, grając na imprezie odbywającej się w Bremen. Miała to być dla niego okazja na przekonanie się jak to jest po drugiej stronie gramofonów. Efekt był łatwy do przewidzenia – wciągnęło go to bardzo. Tak oto Silbrfish zaczął regularnie występować w klubach Bremen i Kolonii. Miał także przyjemność grać na antenie kilku rozgłośni radiowych w Niemczech.

GLT już od wczesnych lat młodości fascynował się muzyką oraz przesłaniem, jakie ze sobą niesie.
Swoją karierę muzyczną rozpoczął jako perkusista w istniejącym do teraz zespole rockowym FIT (www.fit-music.de).
Muzyczne korzenie GLT sięgają głównie rocka oraz popu, jednak za sprawą wszechobecnych dźwięków elektronicznych, GLT bardzo szybko zainteresował się muzyką drum & bass.Zafascynowały go produkcje pochodzące m.in. od Roni Size oraz Ltj Bukem, co skłoniło go do podjęcia decyzji o zakupie swoich pierwszych płyt vinylowych oraz rozpoczęcia kariery jako DJ.
Dość szybko postanowił także spróbować swoich sił jako producent
w profesjonalnym studio muzycznym.
W 2004 roku GLT wraz z Silbrfish, Soundsurfer oraz B.Fuse stworzyli projekt o nazwie ATMOSPHUSION (www.atmosphusion.de), którego początkowo głównym założeniem było promowanie dźwięków atmospheric d&b.
Z biegiem czasu preferencje muzyczne członków tego projektu zwróciły się bardziej w kierunku techmospheric/neurostuff.

Silbrfish live on dnbradio.com 2006.01.22 Aural Impact Session
Silbrfish live on dnbradio.com 2006.02.26 Aural Impact Session
GLT - Basic Motion mix


Location
Klub Maska, Katowice Pl. Miarki 6
Start: 21.00 // Entry: 10PLN
Welcome Drink / Door Selection


Check This:
www.neuropunks.com
www.atmosphusion.de
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez n0id » 05 kwi 2006, 15:35

pierwszy ! \m/








[;
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339

Postprzez freesssbee » 05 kwi 2006, 16:36

nie no nawet neuropanki tu info umieslcili to jzu musi byc bieda!!111
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez n0id » 05 kwi 2006, 21:45

Manuscript Manual napisał(a):nie no nawet neuropanki tu info umieslcili to jzu musi byc bieda!!111




jaka bieda?
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339

Postprzez Azbest » 05 kwi 2006, 22:24

to bedzie piekna impreza.... aa zal pomyslec ze mnie nie bedzie... a taka piekna bedzie.... :cry:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez freesssbee » 06 kwi 2006, 00:39

bez paralo to prawie ajk pienkna..>>
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez n0id » 06 kwi 2006, 11:40

Manuscript Manual napisał(a):bez paralo to prawie ajk pienkna..>>




to pakuj graty i wbijaj )
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339

Postprzez freesssbee » 06 kwi 2006, 11:46

ja to sie szykuje na maj azeby do was przybyc wreszcie, mam nadzieje ze nie zawiedziecie mnie i zaden teebee czy ktos nie przyjedzie..
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez n0id » 07 kwi 2006, 02:42

Manuscript Manual napisał(a):ja to sie szykuje na maj azeby do was przybyc wreszcie, mam nadzieje ze nie zawiedziecie mnie i zaden teebee czy ktos nie przyjedzie..



no tym razem masz pewnosc ze teebee nie przyjedzie wiec pakuj walizeczki i zaprszamy [;



;)
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 27 gości

cron