23.06 | LIQUID REFRESHMENTS | Gugalander Katowice

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

23.06 | LIQUID REFRESHMENTS | Gugalander Katowice

Postprzez drumsilezja.crew » 01 cze 2006, 16:55

Drumsilezja Crew ma zaszczyt zaprosic wszystkich na:

Obrazek

LIQUID REFRESHMENT - SMOOTH DnB SOUNDS

Dj's:

PZEUDONIM /kraków/
TEQ /bytom/
eM /siemianowice/


Miejsce: Scena Gugalander
Czas: 23.06.06 (piatek)
Start: 22.00
Finish: ??
Tickets: 5PLN


Lekka, wesola i przyjemna odmiana dnb :peace: plynace pozytywne dzwieki, wokalne urozmaicenia i mila gugalandrowa atmosfera :D
Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!
drumsilezja.crew
 
Posty: 5

Postprzez cloudy » 01 cze 2006, 19:25

:? szkoda że wtedy co noisia :? ale jak nie wypali to bedziem :P







ps kibel w guga :slayer:
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez molderus » 01 cze 2006, 19:51

cloudy napisał(a):ps kibel w guga :slayer:
hehe, true;]



noisia.----> :sleep:
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez agr... » 01 cze 2006, 20:37

cloudy napisał(a):ps kibel w guga :slayer:


no ba kibel w guga rządzi :D :D :D
zwłaszcza kiedyś, kiedy na drzwiach było małe lusterko w dość...dziwnym miejscu, można było swą mimike zobaczyć przy robieniu tego czy owego... :o ale to jush historia
agr...
 
Posty: 383
funk-tha-mental

Postprzez cloudy » 01 cze 2006, 20:52

agr... napisał(a):
no ba kibel w guga rządzi :D :D :D
zwłaszcza kiedyś, kiedy na drzwiach było małe lusterko w dość...dziwnym miejscu, można było swą mimike zobaczyć przy robieniu tego czy owego... :o ale to jush historia







a jak sie dobrze schylisz to możesz niezlego guza sobie nabić na głowie :D


wspomnienia bezcenne :oops:
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez Saidon » 01 cze 2006, 23:22

ANTYKIBEL :lol:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez mephy » 03 cze 2006, 12:21

jedni ida na impreze dla muzyki, inni dla kibelka :D
mephy
 
Posty: 795
z drumsilezji...

Postprzez molderus » 06 cze 2006, 17:32

mephy napisał(a):jedni ida na impreze dla muzyki, inni dla kibelka :D
:lol:

jak mnie tam dawno nie było :P
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez Grinn » 07 cze 2006, 17:46

cloudy napisał(a)::? szkoda że wtedy co noisia :? ale jak nie wypali to bedziem :P







ps kibel w guga :slayer:


ale tam mial byc chyba jeszcze evol c'nie
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez cloudy » 07 cze 2006, 21:25

evol również :wink:
wypad pod coraz większym znakiem zapytania ;D;D
wiec chyba jednak przekąski w guga :lol: :dnb: [/url]
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez mephy » 08 cze 2006, 07:32

hehehe..wlacza sie wrodzone lenistwo....w sumie tez tak kombinowalem by jechac do Czech...ale wykruszyly sie chetne osoby, potem cos z data nie teges....no i GUGA wita :D:D:D za to od lipcowego GUga beda koooonkretne niespodzianki :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
mephy
 
Posty: 795
z drumsilezji...

Postprzez molderus » 08 cze 2006, 16:28

cloudy napisał(a):evol również
chyba noisia również :D (moja nieukrywana wrodzona niechęć do noisia musiała sie odezwać)

and: zaczynają mi sie zbierać egzamy w okolicach tamtej daty, muszę sie sprężać, co by móc ze spokojnym sumieniem pobalować* :dnb:








*czytaj - wypić kamikaze
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez cloudy » 08 cze 2006, 23:33

mephy napisał(a):.no i GUGA wita :D:D:D za to od lipcowego GUga beda koooonkretne niespodzianki :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:


:dnb: :dnb:


na szczescie i wreszcie do jasnej... ja juz bede PO SESSION.. [najwyzej bedzie reatywacja wrzesniowa... ] wiec mozna sobie pozwolic na baunsik :jazda: :jazda:
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez Grinn » 08 cze 2006, 23:40

molder przesadza z ta noisia jak ja bym zaczynal wyliczac kawalki TAKIE SAME w junglach to byloby sporo wiecej tego
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez molderus » 08 cze 2006, 23:50

90% dnb/jungle to utarte schematy, więc nie za to go nie lubie. Po prostu dla mnie stylistyka jaką prezentruje jest.... :crazy:

no i drugi ważny i obiektywny powód jest taki, że nie lubie go bo nie lubie :D
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez mephy » 09 cze 2006, 07:32

a ja choc zawsze bylem zagorzalym przeciwnikiem pierdzenia nojrofankowego, to ostatnio nawet zakupilem jednego winylka Noisiii...co prawda byl na promcji za 2,99 Ł ale mimo wszystko...


:D:D:D:D :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
mephy
 
Posty: 795
z drumsilezji...

Postprzez cloudy » 09 cze 2006, 09:07

a mnie nie rusza ani evol ani noisia, może poza paroma waukami, ale lubie sie czasem wybrac na jakas wieksza impreze :lol:
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez Grinn » 09 cze 2006, 23:59

to samoj a moge powiedziec o noisi ze kawalki to utarte schematy
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez Saidon » 10 cze 2006, 10:50

Grinn napisał(a):to samoj a moge powiedziec o noisi ze kawalki to utarte schematy


a co nie ma utartych schematów?To w+ pytanie na kolejny topic bo bardzo ciekawy jak dla mnie.Szczerze powidziawszy cała prawie muzyka sciera się z tym problemem,wyjątkami są różnego rodzaju labele:ninja tune,mik;musik,warp,planetMu itd,itp(choć nie do końca) natomiast jeżeli chodzi o o artystów dnb to wymieniłbym Johnnego B,Panacee,Desimala.
Ogólnie jest więcej stagnacji niż rozwoju:stąd różnorodność styli(i ich nieunikniony podział)-dla każdego coś miłego :wink:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez Grinn » 10 cze 2006, 11:13

wiec jesli juz mamy dyskutowac na ten temat to trzeba powiedziec jaka jest roznica miedzy "takie same" a "na utartych szlakach" no i oczywiscie zakladam ze osoby biorace udzial w dyskusji nie mowia o jakims gatunku artyscie znajac tylko wypowiedzi innych czy jada na jakims stereotypie tylko znaja kawalki tych atystow i potrafia swoje teorie potwierdzic argumentami.
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez Saidon » 10 cze 2006, 11:22

Grinn napisał(a):wiec jesli juz mamy dyskutowac na ten temat to trzeba powiedziec jaka jest roznica miedzy "takie same" a "na utartych szlakach" no i oczywiscie zakladam ze osoby biorace udzial w dyskusji nie mowia o jakims gatunku artyscie znajac tylko wypowiedzi innych czy jada na jakims stereotypie tylko znaja kawalki tych atystow i potrafia swoje teorie potwierdzic argumentami.



zgadzam się :)
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez mephy » 10 cze 2006, 15:11

no zdecydowanie panuje stagnacja jesli chodzi o rozwoj tej muzyki, mozna to ladnie podzielic na pare grup producentow ktorzy walkuja jedno i to samo we wszystkich swych produkcjach....choc ostatnio da sie wyroznic dwa nurty ktore sie powtarzaja bezprzerwy i nic nowego nie wnosza...czyli przedstawiciele gatunkow neurofunk i darkside. Tu praktycznie zadnego rozwoju nie ma...nowe kawalki sa prawie blizniaczo podobne.

zgadzam sie z przedmowca, ze wyjatkiem jest taki John B, Panacea czy np.Counterstrike, ktory jak dotad nie zostal przez nikogo podrobiony.
Mozna by jeszcze dopisac PaulBlackout - za tworzenie i trzymanie sie klimatu ciezkiego brzmienia metalowego, ktory tez w zasadzie jest unikalny na ta chwile.

Innym pomyslem na muzyke wykazuje sie Raiden/Propaganda...ktorzy tworza blizniacze kawalki w tym samym bicie, jedynie zmieniajac dzwieki ktore sa tlem, trzeba przyznac, ze choc te kawalki sa podobne do siebie, to jednak wytworzyli jakis styl, ktory jest rowniez tylko z nimi kojarzony

przydaloby sie ogolnie cos nowego...co wy na to??
mephy
 
Posty: 795
z drumsilezji...

Postprzez n0id » 15 cze 2006, 00:45

przydaloby sie i na szczescie jest.
niedlugo odslona ;)
Avatar użytkownika
n0id
moderator
 
Posty: 339

Postprzez teq » 15 cze 2006, 12:45

N0id zrobi neonojro ]:->
teq
 
Posty: 425

Postprzez Saidon » 18 cze 2006, 07:25

n0id napisał(a):przydaloby sie i na szczescie jest.
niedlugo odslona ;)


KE? Hmm??!!
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez molderus » 21 cze 2006, 16:37

a ja mam weekend 8)

szykuje sie dobry lajnap przy barze :dnb:
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez cloudy » 22 cze 2006, 15:41

uuuu chyba jednak nie bd, mam impreze z pracy ...

chyba ze wpadne po imprezie 8)
cloudy
 
Posty: 620

Postprzez molderus » 22 cze 2006, 20:25

wpadaj, wpadaj

and:

jutro 8)
Avatar użytkownika
molderus
 
Posty: 1046
Tichauana Silesia

Postprzez mephy » 22 cze 2006, 21:32

jak sie ciesze, ze was wreszcie wszystkich wspolnie zobacze :):):)
mephy
 
Posty: 795
z drumsilezji...

Postprzez Saidon » 22 cze 2006, 22:59

a ja do czech(niestety) nie jade za to cieszę się że bedę mógł wpaść do guga-jestem przkonany że będzie solidny czill 8)
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron