08.04.2006 ? @ Gdzies, Zd-Wola

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

08.04.2006 ? @ Gdzies, Zd-Wola

Postprzez BWL » 05 kwi 2006, 17:18

Ej wiek ktos cos o tej bibie
Sivert Mset??
Wiecie cos??
Ostatnio edytowano 06 kwi 2006, 15:13 przez BWL, łącznie edytowano 1 raz
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mset » 05 kwi 2006, 19:59

ja nic nie wiem.

ktos sie pytał siverta o ta bibe (chyba jeden z mc) :)
sivert podawał mu nr telefonu i miał sie kontaktowac ale bez odzewu.

ja jestem za......
pozdro
mset
 
Posty: 96

Postprzez BWL » 06 kwi 2006, 03:46

ale troche pozno organizacje maja strasznie do dupy :twisted:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mała :) » 06 kwi 2006, 08:30

do mnie dzwonil Cichy i ciezko mnie ciagnie, ale zadnych konkretow
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez BWL » 06 kwi 2006, 09:34

No ja tez to wszystko wiem od Cichego i to on nas zapraszal mówil ze chca zaprosic TC ja osobiscie bym tez chcaial MP :wink:
No i ktos z Piotrkowa chyba ma byc...
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 06 kwi 2006, 14:25

Moze bede wiedział cos wieczorem :roll:
o a wogole dowiedziałem sie ze to impreza zamknieta wiec bedziemy sie zgadywac na gg lub pm (coby lineup ustawic :wink: ) wieczorem bede wiedzial kto gra z tych dj z Piotrkowa i w jakich godzinach i wogóle gdzie i o której start ale to juz pm
Zdeklarujcie sie jeszcze panowie (TC i MP) czy jestescie chetni
pozdrawiam

P.S Acid Ty tez potwierdz czy bedziesz na pewno
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mset » 06 kwi 2006, 15:56

MP potwierdza obecność :)

weźmiemy kilka placków i chetnie coś popukamy nad ranem :)
pozdro
mset
 
Posty: 96

Postprzez BWL » 06 kwi 2006, 15:59

a msz kontakt z tau ceti?? bo ja nie niestety:/
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mset » 06 kwi 2006, 17:21

TC też będą.
Sivert mnie zapewniał :)
mset
 
Posty: 96

Postprzez BWL » 06 kwi 2006, 20:19

okej tylko zeby te organizatory czegos nie spierdoliły a bedzie dobrz w takim razie jak bede cos wiedział odezwe sie na pm, zamykam temat jakby ktoś ze znajomych chciał info o bibie to do mnie.
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 09 kwi 2006, 12:12

No i juz po, jak sie podobało?? :D
BYlo by swietnie gdyby nie ten dj od "innych dramów" :D który grał zaraz po mnie osobiście tam nic do niego niemam ale muzyka zmeczyla mnie troszke, no i lipa ze tak daleko, secik Siverta zajebisty szkoda ze nie mialem juz mocy zabardzo, jakies zdjecia ktos ma ??
Czekam z niecierpliwościa!!

P.S
Mset nie dales mi tych zdjec z poprzedniej biby jeszzce no :twisted: :wink:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mset » 09 kwi 2006, 13:11

sorki zapomniałem o tych zdjeciach :(

co do imprezy.........
wg mnie za duzo dj's było i zle to wszystko poukładane.
przy tylu dj'ach powinien byc twardy line up zrobiony i egzekwowany
drumy przeplatały sie z "innymi drumami" i na odwrót -> dziwne jazdy
dziwie sie ze wogole ludzie to wytrzymali.

jak to subdate powiedział: "trzeciego placka kładziesz na patefon a z tyłu juz sie ktos kreci i pyta ile bedziesz grał" :(

ale fajnie ze cos sie dzieje. ciesze sie ze sa jeszcze ludzie ktorzy pragna cos robic.
ni e wiem ale zawsze było cos w tych karsznickich squatach. pozdrawiam organizatorów i karsznicka brać :)
mset
 
Posty: 96

Postprzez BWL » 09 kwi 2006, 13:17

mset napisał(a):sorki zapomniałem o tych zdjeciach :(

co do imprezy.........
wg mnie za duzo dj's było i zle to wszystko poukładane.
przy tylu dj'ach powinien byc twardy line up zrobiony i egzekwowany

anie mowiłem :D
ale jakos chyba nikt nie chcial ze mna gadac :P
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 10 kwi 2006, 13:19

własnie dostalem wiadomosc ze zdjecia prosto z Piotrkowa juz prawie :P
leca do nas swiatlowodem :D
BWL
 
Posty: 588

Postprzez mset » 10 kwi 2006, 23:09

ej BWL ja kce te fotosy, rozumie sie :)
mset
 
Posty: 96

Postprzez BWL » 11 kwi 2006, 13:22

mset napisał(a):ej BWL ja kce te fotosy, rozumie sie :)

hehe kiedy ja ich niemam :P
dostalem wczoraj tylko smsa ze niebawem mozemy sie ich spodziewac :D
ej ale wogole to pare osob ze Zdunskiej robilo foty znacie sie z nimi??
Sivert napewno zna jednego goscia byl w takiej bialej bluzie :P

UWAGA UWAGA

POSZUKIWANY GOŚĆ W BIAŁEJ BLUZIE !!!!!!!!!!!!! :rotfl:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez morePUNK » 11 kwi 2006, 22:29

witam.................kurcze chlopaki jechali tyle km zeby ten sound system byl sound systemem a nie kiszka ledwo wydajaca z siebie syczenie :wink: to jeszcze ktos narzeka na dziwne drum and bassy.....widze ze same gwiady wypowiadaja sie na tym forum hehehe smiech na sali poprostu a i najwazniejsze jakbyscie pomysleli i zostali dluzej to kazdy mialby ponad godzinke grania (kazdy chyba chcial byc widziany jak gra heheh medialni sa :lol: ) ale kazdy wymiekl z gwiazd o 4 rano prosze was o czy my mowimy dobrze ze zostala zaloga z Piotrkowa i grala do 13 hehe dobzi sa........... widac ze prawdziwe undergroundowe squat party nie sa im opce 8) :D :!: :slayer: ]:->
morePUNK
 
Posty: 5

Postprzez acid » 11 kwi 2006, 22:49

co ma gwiazdorstwo do wyrazenia opinii?

druga sprawa ze sam mialem grac na tej imprezie ale liczba dji troche zniechecila mnie i z lodzi kawalek bym mial... no i bylo tak jak myslalem a co piekne ujal subdate. ;)
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez BWL » 12 kwi 2006, 03:50

Przeciez pisalem wam ze nie podchodzila mi ta muza, i podchodzic nie bedzie!! To moja subiektywna opinia!! musze ja lubic??? Zmeczyla mnie i tyle ale tylko muzyka tego jednego dj przeciez osobiscie nic nie mam do czlowieka jednak muzyka nie pasuje mi kurwa!!!! Doceniam to ze chlopaki przyjechali z daleka ale mogli by przyjechac nawet z USA a tamta muza nadal by mi nie podchodzila :D
BWL
 
Posty: 588

Postprzez morePUNK » 12 kwi 2006, 10:10

........bo sie ograniczasz i tyle hehe ...........a gwiazdom zawsze cos przeszkadza i tyle 8) .............jakbyscie nie poszli do domu to byscie widzieli ze potem ludzie grali po 2 godziny hehe a wy sobie naprzemian sluchawki wyrywaliscie................
morePUNK
 
Posty: 5

Postprzez morePUNK » 12 kwi 2006, 10:13

..........kurwa ktos mi sie przedstawial "acid" a Ty piszesz ze cie nie bylo.......:/...................ilu was jest ?? o takiej samej nazwie hehe :D
morePUNK
 
Posty: 5

Postprzez acid » 12 kwi 2006, 10:23

:o
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez lukasz » 12 kwi 2006, 12:41

ciekaw jestem jak wyglądała sala po pokazie ogni, dobrze że chata nie poszła z dymem :P
lukasz
 
Posty: 22

Postprzez imka » 12 kwi 2006, 12:51

Tak jak i przed pokazem 8)
imka
 
Posty: 1
z brzucha mamy;]

Postprzez morePUNK » 12 kwi 2006, 13:09

sluchaj lukasz (datapunk) :lol: fireshow nie ma na celu podpalenia pomieszczenia hehe tak dla wyjasnienia ci pewnych faktow ]:->
morePUNK
 
Posty: 5

Postprzez NieOdDzisWTym;] » 12 kwi 2006, 13:21

ejka...heh...biba dobra.... :D hmmmm ktory z was to materiałowo manieczkowy pseudoPunk z foty 3374(3 osoba od prawej)...slyszalem ze odpierdalal jakies akcje..coż zawsze jakis Pażdzioch sie znajdzie...CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!! :!: Pozdro dla reszty dobrych załogantów :D
NieOdDzisWTym;]
 
Posty: 3

Postprzez morePUNK » 12 kwi 2006, 13:24

widze ze jakis Zalogant dobrze cie podsumowal faszysto jeden " huj ci w dupe nygusie "..................a party bylo dobre :D :!:
morePUNK
 
Posty: 5

Postprzez BWL » 12 kwi 2006, 13:45

morePUNK napisał(a):........bo sie ograniczasz i tyle hehe ...........a gwiazdom zawsze cos przeszkadza i tyle 8) .............jakbyscie nie poszli do domu to byscie widzieli ze potem ludzie grali po 2 godziny hehe a wy sobie naprzemian sluchawki wyrywaliscie................


tam sie ograniczam nie lubie i tyle!!
lubisz britney??
chcialbym zaznaczyc ze nie przeszkadzalo mi rowniez ze kolega gral, kazdy ma do tego prawo itd. itd. ma swoj styl i tyle ktory nie "pokrywa" sie z moim wszystko na temat
a to dobrze ze gral bo pewnie byla grupa ludzi ktorym to odpowiadaloi sie dobrze bawili!!!
BWL
 
Posty: 588

Postprzez lukasz » 12 kwi 2006, 13:45

morePUNK napisał(a):sluchaj lukasz (datapunk) :lol: fireshow nie ma na celu podpalenia pomieszczenia hehe tak dla wyjasnienia ci pewnych faktow ]:->

w każdym razie było gąrąco, ale pokaz był super. :P
lukasz
 
Posty: 22

Postprzez BWL » 12 kwi 2006, 14:49

NieOdDzisWTym;] napisał(a):ejka...heh...biba dobra.... :D hmmmm ktory z was to materiałowo manieczkowy pseudoPunk z foty 3374(3 osoba od prawej)...slyszalem ze odpierdalal jakies akcje..coż zawsze jakis Pażdzioch sie znajdzie...CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!! :!: Pozdro dla reszty dobrych załogantów :D

a skunt masz foty??
podziel sie
BWL
 
Posty: 588

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 149 gości

cron