24.06 | FABRYKA | Klub Demode - ŁÓDŹ

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 09:57

Ehhh smutne to wieści niosę :roll:

Starczyło nam dokładnie równo na plakatowanie i transport ... czyli było 40 osób. Dzięki tym, którzy byli i nie dopuścili chociaż żebyśmy musieli jeszcze dopłacić do interesu.

Ogólnie bryndza, 10 takich imprez i Demodu nie będzie. Zresztą, sam klub się za bardzo nie wysilił i co by nie powiedzieć lekko nas olał, ale mniejsza o to.

Gram na różnych bibach dosyć zróżnicowane basy i wszędzie jest to samo ... BRYNDZA ! Z Jezusem stwierdziliśmy, że to powoli nie ma sensu, bo z tego robi się żenada a nie imprezy. Albo dnb w LDZ się skończył i zostaliśmy niedobitkami, bo ci którzy imprezowali wyfruneli do UK, a ci którzy zostali wolą manieczki (swoją drogą na imprezach maniurowych frekwencja jest bardzo dobra :roll: ), albo Kjub wygrał i zabił całą konkurencję.

Jedno jest pewne, nie wypowiadam się za Gzasa, ale stwierdziliśmy wczoraj, że po prostu nam się nie chce męczyć, starać i kombinować, a potem dokładać, albo ledwo wychodzić na zero i kończyć z kacem moralnym i rozkminiać dlaczego jest tak a nie inaczej.

Mamy jeszcze kilka terminów na różne eventy, które wykorzystamy i tyle, dla tylu osób można zrobić spokojnie domówkę w domku, na działce, albo w mieszkaniu w kamiennicy (koleżanka ma takie 120 metrów, 60 osób wchodzi na luzie :o :wink: ) ...

Jeszcze raz dzięki tym, którzy byli. Pozdro
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez Grinn » 25 cze 2006, 10:09

no jak to czytam to nieciekawie sie robi bo jeszcze dojdzie do teog ze imprez takich jak te organizowane przez paranoie nie bedzie tylko takie jak to w kjubie. ja sie nie znam bo raptem na jednej imprezie w ldz bylem ale com widzial to swoje wiem. malo ludzi.
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 11:01

Wyszło na to, że został 2face i kjub ... z czego 2 face też zaczyna mieć problemy i za niedługo nie będzie już ŻADNEJ alternatywy. Mnie to ani ziębi ani grzeje, staramy się i nic więcej nie zrobimy, lifes a bitch.

Moja noga w kjubie nie postanie (od pamiętnego sylwestra rascal and klone takie postanowienie zrobiłem) i na żadnej bibie robionej przez tych ludzi. Nie mam nerwów ani słuchu do tracenia ... poza tym styl działalności tego miejsca mi akurat nie odpowiada :wink: i każdy kto wie ocb chyba się ze mną zgodzi :roll:
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 11:41

ale jestem zly. tak sie nakrecalem na ta bibke i ....... :( . nawet sobie nei potanczylem :(

naprawde jest zle! zwarzajac na fakt, ze jestem imprezowym dziadkiem to chcialybym jeszcze jakas dobra impreze [dnb] przezyc bo czasu juz zostalo mi niewiele.

btw.
blaze napisał(a):Moja noga w kjubie nie postanie
ja dorzuce do tego jeszcze 2fejs i nexus, chociarz do 2fejsa jak bym sie ostro schlal to nie wykluczone, ze bym zajrzal :P

szacun dla chlopakow z paranoii
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez ANECZKAAAA » 25 cze 2006, 11:49

brak przypadkowych osob! :o
GRATULUJE!


pozdro dla wszystkich:)

w szczegolnosci dla Kasi Pi & Martyny z ktorymi przez ostatania godzine rozgrzewalismy parkiet :D
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez ANECZKAAAA » 25 cze 2006, 11:55

karakorum napisał(a):ale jestem zly. tak sie nakrecalem na ta bibke i ....... :( . nawet sobie nei potanczylem :(

naprawde jest zle! zwarzajac na fakt, ze jestem imprezowym dziadkiem to chcialybym jeszcze jakas dobra impreze [dnb] przezyc bo czasu juz zostalo mi niewiele.



nakreciles sie i co?nie widze zadnego argumentu wiec jesli biba byla chujowa to wypada go podac
co to znaczy dobra impreza? duzo ludzi? likłidy? cooo?
proponuje podawac jakies sensowne argumenty ,a nie sypac samymi ogolnikami wydajesz sie byc dosc zabawny:)
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 12:32

aneczka bede pisal jak mi sie podoba. po pierwsze nigdzie nei napisalem ze bylo chujowo, raczej ze sie zawiodlem

sa dobre imprezy nawet jak jest malo ludzi, chyba z 2000 roku pamietam zajebista imopreze w forum fabrucum przyjechali dj's z nad morza bylo moze ze 15- 20 ludzi w klubie [oprocz dj i oblsugi ] a biba byla rewelacyjna.

wczrorajsza impreze [przynajmniej od 23 do 1 ]okreslilbym jaka smetna. garstka ludzi, ktora przybyla raczej przesiadywala na krzeslach.muza widomo.

i nie pisz do mnie ze jestem smieszny dziewczynko. w sumie sam sie sobie dziwie, ze reaguje na tkie bzdurne zaczepki
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 13:05

Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się że mój set raczej do smętnych nie należał :roll: a może mi się wydaje :wink: właśnie jak grałem to miałem wrażenie że tak z 15/20 os się bawi ... ale może mi się wydawało ... nie wiele widziałem znad konsoli :o

ps. właśnie sety 23/24/1 były pomyślane jako te bardziej skoczne ... także określenie smętne w stosunku do muzyki ... hmm no nie wiem.
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 13:14

Blaze napisał(a):Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się że mój set raczej do smętnych nie należał :roll:
pislem o klimacie imprezy, myslalem ze to oczywiste. zdanei o muzie tez napisalem i tez mam nadzieje ze jego znaczenie jest oczywiste.

Blaze napisał(a):jak grałem to miałem wrażenie że tak z 15/20 os się bawi
chyba wyszedlem w tym czasei na piwo :roll:
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez moniq » 25 cze 2006, 13:17

@karakorum a który to ty :roll:
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 13:18

Qrcze bo już myślałem że mav, concord dawn, kraken i bse to smętna muza :wink:

dobrze że tak nie jest :D ogólnie to sczilałtujcie

my jako organizatorzy i grający też się zawiedliśmy. co zostaje ? olać kwestię i żyć dalej. :winner: :yeah: :up2: dla tych którzy się bawili :dnb:
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 13:31

moniq napisał(a):@karakorum a który to ty :roll:
ale jak napisze jak wygladam to aneczkaaaa bedzie mnie na imprezach wytykac palcami i mowic: "tak wyglada idiota" :P
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez moniq » 25 cze 2006, 13:32

karakorum napisał(a):
moniq napisał(a):@karakorum a który to ty :roll:
ale jak napisze jak wygladam to aneczkaaaa bedzie mnie na imprezach wytykac palcami i mowic: "tak wyglada idiota" :P
no wez to moze aneczka takzrobi prosze ujawnij sie:D:D
@ blaze: ja sie dobrze bawilam :)
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez wzUr » 25 cze 2006, 14:17

Blaze napisał(a):właśnie jak grałem to miałem wrażenie że tak z 15/20 os się bawi ... ale może mi się wydawało


znowu sie nacpales i widziales poczwornie :lol:
Avatar użytkownika
wzUr
 
Posty: 2004
Łódź

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 14:27

Aż tak było widać ]:-> ]:-> ]:-> :lol:
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 15:19

moniq napisał(a):prosze ujawnij sie:D:D
czyli nie mam wyscia. pw :)

[chill]

p.s. oczywiscie jestem na waszej nastepnej imprezie :P
Ostatnio edytowano 25 cze 2006, 15:55 przez karakorum, łącznie edytowano 1 raz
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 15:34

[chill]
Ostatnio edytowano 25 cze 2006, 15:58 przez Blaze, łącznie edytowano 1 raz
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez karakorum » 25 cze 2006, 15:39

[chill]
Ostatnio edytowano 25 cze 2006, 15:55 przez karakorum, łącznie edytowano 1 raz
karakorum
 
Posty: 43

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 15:44

[chill]
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez wzUr » 25 cze 2006, 16:23

co te narkotyki robia z ludzmi :lol:
Avatar użytkownika
wzUr
 
Posty: 2004
Łódź

Postprzez zulus5ooo / z5k » 25 cze 2006, 16:48

dużo chilla tu widzę w ostatnich postach... :wink:

no więc co mogę powiedzieć od siebie... wpadłem (wpadliśmy - we dwójkę :wink:) doquadnie na godzinę 0:00 i aqrat Dżizusa zobaczyłem wchodzącego za sprzęt :twisted:

ludzi faktycznie troszq mało, ale wezmę pod uwagę, że ostatnio w 2Fejsie widziałem jeszcze mniej, więc... :kawa:

muzyka naprawdę konkret, chociaż rzeczywiście mało ludzi na parkieciq... ja się dołączyć wstydziłem do tych dwóch skikających panów, więc posiedziałem na krzesełq... :oops: ...a rozruszałem się dopiero po wypiciu piwka, a doquadnie w okolicy The Nine BC :D ...jak już ponad połowa towarzystwa wyszła (spora część publiki opuściła lokal ok. godziny 0:30, co mnie bardzo zdziwiło i zszokowało :?)
no i nawet troszq sobie poskikałem później, ale ludzie coraz szybciej wymiękali i opuściłem lokal po godzinie 1:11 (opuściliśmy - we dwojkę :wink:)

do czego się przyczepię to na pewno nagłośnienie... coś jakby gałki poprzekręcane na maximum i niestety bass niemile trzeszczał jak na moje ucho... :?
uważam, że mogło być ciut ciszej, a czyściej...

no i chłopakom przejścia się nie za bardzo zgrywały, ale tego już się czepiać nie będę, bo dobór kawałków nadrabiał tę niedogodność... :twisted:

ogólnie jednak powiem, że imprezka na DUUUŻY + dla mnie i bardzo jestem zawiedziony Waszymi decyzjami, bo jak Paranoia przestanie robić imprezki, to ja już nie wiem na co będę chodził... ;(
pozostanie słuchanie mp3 w domowym zaciszu...? ;(
no chyba, że pozwolicie przyjechać na tą działeczkę i postać chociaż w kącie, posłuchać muzyczki... :oops:

:up2: !!! BIG UP PARANOIA !!! :up2: :10: :slayer:

P.S. : jakie to dwie urocze panie siedziały przy stoliq pod deckami? :roll: nie mogłem oderwać od nich wzroq... :wink:

P.S.2 : ano i rozjebał mnie któryś z MC (nie wiem który...) i bez urazy dla tego człowieka, ale coś tam próbował nawijać do "majka", a przez muzykę ni chuja nic nie było słychać... :lol:

P.S.3 : ...i jak mnie pamięc nie myli to ktoś (g-sus? :D) puścił chyba Reactor Raiden'a...?
(chociaż mogę się mylić, bo przed imprezką zaliczyłem pare Tyskich i Lechów... :wink:)
wielki qrwa massive respect dla tego człowieka :!: :evil:
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez Blaze » 25 cze 2006, 17:09

To był Jezus a reaktor kopie zad :badgersl: :wtf: :ninjaturtle:
Blaze
 
Posty: 807

Postprzez moniq » 25 cze 2006, 18:11

mam nadzieję, że link działa [ bo były male kłopoty z wyslaniem tego]
klikaj tu
miłego oglądania :)
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez karolcia » 25 cze 2006, 19:09

Ja weszłam do klubu ok 1 spojrzałam tylko na dwie gibajace dziewczyny kilku chlopakow przy stoliku i troche sie zdziwiłam...taka iloscia osob...dziwne było tez to ze w tym czasie w cube nie bylo :dnb: a w 2face tez bylo cholernie malo ludzi! ciekawe gdzie sie wszyscy podziali :?: :?: :?:
karolcia
 
Posty: 15

Postprzez destruction » 25 cze 2006, 19:35

WSZYSCY WOLA MANIECZKI :D
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez ANECZKAAAA » 25 cze 2006, 23:57

a gdzie reszta zdjec?

@Monika-oszuscie jeden:)
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez moniq » 26 cze 2006, 00:06

ANECZKAAAA napisał(a):a gdzie reszta zdjec?

@Monika-oszuscie jeden:)
mialy byc ocenzurowane wiec sa i cicho mi tu ;)
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez g-sus » 26 cze 2006, 02:05

Kilka kwestii, w sumie to tak dla sztuki:
1. Nagłośnienie było zwalone, bo olał nas dźwiękowiec/akustyk (nazywam go tak po raz pierwszy i ostatni - dla mnie niepoważny człowiek), który łaskaw był sobie nie pojawić się w umówionym czasie jak i z resztą po nim też nie... Czyli znaczy się w ogóle nie przybył :x Z pomocą bożą i dźwiękowca ze Stereo Krogs (wielkie dzięki, stary!! :respect: )stworzyliśmy to, co było słychać (@zulus5ooo / z5k - ciesz się, że nie słyszałeś tego, co my słyszeliśmy zanim zaczęliśmy coś ustawiać - traumatyczne przeżycie :x ). Otóż korektory i końcówki były zamknięte na kłódkę :o i mogliśmy sobie kręcić jedynie mixerkiem własnym i klubowym, które to wszystko spinały do kupy... Ile można wykręcić na 3 pasmowym korektorze, to nie będę pisał... :?
2. Podczas umawiania pewnych szczegółów z klubem podkreślaliśmy, że koniecznie musi działać stroboskop i dymiarka (takie to już nasze paranoiczne zboczenie :wink: ). A na czym stanęło? Strobo był spalony (o czym oczywiście nikt wcześniej nam nie raczył powiedzieć :? ) a w dymiarce nie było płynu... PRZECIEŻ MOŻNA BYŁO GO TAM WLAĆ, C'NIE!?!?! No tak... Tylko płyn był... TAK!!! Zamknięty na kłódkę!!!
3. Przejścia nie wychodziły mnie - o tym wiem (a przynajmniej 3 pierwsze) i chyba jeszcze D-Struction'owi - to słyszałem z kolei, a myślę że to dlatego, że tzw. "odsłuchy" darły nam ryja prosto w... ryja, co w połączeniu z bylejakim dźwiękiem który z odpowiednim opóźnieniem docierał do nas z sali + cienko pierdzące słuchawki, które biedne nie mogły przekrzyczeć drącego ryja tzw. "odsłuchu".... Z resztą to nie jest ważne dla kogoś, kto przychodzi na imprezę - to jest zmartwienie grającego żeby mu się płyty kleiły... Mógł sobie baran jeden z drugim odsłuchy przyciszyć!!!! Ale regulacja odsłuchów była.... YEAH!!!!! ZAMKNIĘTA NA KŁÓDKĘ!!!! (przepraszam za tę część - nie jesteśmy może mistrzami świata w mixowaniu czarnych płyt, ale coś niecoś o tym wiemy i to na prawdę nie wynikało z braku umiejętności... chyba... a może my się już do tego nie nadajemy?....)
4. W ostatniej godzinie imprezy stwierdziliśmy z Blaze'm, że nie robimy więcej żadnych imprez (o szczegółach tej naszej dywagacji możecie poczytać parę postów wcześniej), a parę chwil później ja postanowiłem sprzedać gramofony i okolice... I trwałem w tym przekonaniu do dzisiejszego popołudnia kiedy to zadzwonił Yoshee i uświadomił mnie o bryndzy w 2face na Forumowych Wygibasach NT... Pomyślałem, że może ta wczorajsza lipa wynikała z lipnego kąta padania promieni słonecznych na równiku... Pomogło na chwilę... ale zacząłem sięgać pamięcią wstecz i doszedłem do wniosku, że nie był to pierwszy raz... No i generalnie na razie to jak ma ktoś życzenie to puszczam 2x Numark TT500 + Mixer Behringer DJX700 po cienkich kosztach (preferuję w komplecie).
5. Czytam tak sobie te wszystkie Wasze posty i uśmiecham się, bo jeśli na prawdę piszecie co myślicie, to w związku z tym, że mamy jeszcze parę terminów, które jednak chyba chcemy wykorzystać (a może z racji naszej zachłanności nie chcemy ich oddać innym? :roll: ), no i zbliżają się pierwsze urodziny Paranoia Crew rozważę temat zerwania z moją "drugą dziewczyną" :wink:

KURWA!!!! JA NA PRAWDĘ KOCHAM DRUM'N'BASS!!!! ... ale nie mogę patrzeć jak z głuchym bulgotem osuwa się w bagno zapomnienia... w moim mieście...
...P.E.A.C.E...
g-sus
 
Posty: 583
Łódź Town

Postprzez zulus5ooo / z5k » 26 cze 2006, 02:38

tak mi właśnie czegoś brakowało do muzyki... a faktycznie zapomniałem o stroboskopie :hern: nie zwróciłem nawet uwagi... :wink:

oj Dżizusek nie rób tego, nie sprzedawaj sprzętu... ;(
jeśli Wam się nie odwidzi to trzeba będzie zaliczyć te wszystkie najbliższe terminy, co by chociaż jeszcze dobrych wspomnień nałapać... ;(
wezmę sąsiadów, babcię i wujka spod Sieradza, żeby więcej ludzi było :evil:
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez moniq » 26 cze 2006, 06:42

g-sus napisał(a):KURWA!!!! JA NA PRAWDĘ KOCHAM DRUM'N'BASS!!!! ... ale nie mogę patrzeć jak z głuchym bulgotem osuwa się w bagno zapomnienia... w moim mieście...
...P.E.A.C.E...
Ja do konca jeszcze nie poznałam, ale staram się być w miarę możliwości na każdej, organiowanej przez Was imprezie. Nie pojdziecie w zapomnienie i przestan gadac głupoty. Wiem, ze dla Was organizatorow to wielki ? ale i dla nas, dla tych,którzy przychodzą na Wasze imprezy.
Nie ma konkretnej odpowiedzi co się stało, co spowodowało, że Łdz tak jest jak jest. Nie wiem jak wyglada jeśli chodzi o organizowanie i ile musicie zarobic, żeby wyjść na 0, ale pokim zdrowa to zawsze pojawię się na Waszych imprezach i z miłą chęcią nawet przy 10 osobach posłucham Was. Także liczę na to, że Paranoia nie zmieni się i nie zejdzie z łódzkiej sceny dnb, juz wystarczy, że jest chwilowa[mam nadzieje, ze tylko chwilowa] cisza z DF a jak jeszcze Was zabraknie to :( :(
pzdr
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron