01.07 | TECH WARFARE 2 | IQ - Poznań

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

Postprzez paranoiseoptimal » 02 lip 2006, 13:03

o and btw. jak ktos ma foty z tej biby to prosze o przesuanie bo widziauem ze ktos pstrykau fleszem....
paranoiseoptimal
 
Posty: 325
Edinburgh

Postprzez TWD » 02 lip 2006, 15:19

Bylo ciekawie nie liczac duzo wolnej przestrzeni, ale to nic nowego dla mnie jesli chodzi o poznan...

BHZ - :dnb: :dnb: :dnb: w koncu mialem okazje uslyszec i sie nie zawiodlem :D
XZ32 - tak jak zawsze czyli dobrze :D poskakalem ]:->
Kajli - za krotko :P

cala reszta zajebiscie, dobrze ze chociaz Ci co byli to znajome twarze, bez tego by juz w ogole dolina by byla choc i tak jest :/

Aha, zaskoczylo mnie bardzo mile to ze mialem okazje niespodziewanie uslyszec az 3 nawijaczy obok siebie, ktorzy uczestniczyli do tej pory na bibach w pozq: FAT, LUU, RANYJULEK. BIG UP !!!!

:dnb: :dnb: :dnb:

aha no i after... jescze trwa :D tzn w tym wypadq w jednoosowym juz squadzie :wink:
TWD
 
Posty: 597
WLKP

Postprzez Noire » 02 lip 2006, 19:23

paranoiseoptimal napisał(a):vestaxy daly rade 8)

@Kylie - Thx 4 invite


srry,ale mi sie fatalnie gralo na tych vestaxach....trza na maxa mocno pchac, a zeby zwolnic to lekko dotykam,a tu O_O za krotko gram i nie jestem w ogole oswojona z tego typu gramofonem,a jeszcze do tego igla przeskakiwala :oops: :( poza tym nie moglam glosniej podkrecic sluchawek....wolalam w ogole nie mixowac, niz robic to zle.....
nie zwalam na sprzet,byc moze za male doswiadczenie jeszcze i za krotko mixuje....ale po prostu nie slyszalam dobrze w sluchawkach,za cicho.....no i jestem przyzwyczajona do technicsow i reloopow,a one sa bardziej delikatne w 'pchaniu',a ciezsze w 'zwalnianiu' i nie moglam sobie dac radyz tymi vestaxami :(
wole miec dobry start :wink: poza tym nie chodzi o to,zeby 'zmieniac' plyty,ale je mixowac...

a co do ludzi to fakt,no comment,ale ja zrobilam co w mojej mocy.....klub nawet plakatow nie rozwiesil......olać cos takiego,jak sama wszystkiego nie zrobie to reszta ma w doopie.......
nastepny booking w belgii lol

btw.FAT TY SIE BIERZ ZA MIKROFON BO ROBISZ TO ZAJEBISCIE

thx all i milo yblo poznac ;)
btw paranoise,ale wcinales tego burgera z ostrym LOL O_O_O_O_O_O

@TWD
wiem ;[ bedzie dlugo nastepnym razem,jesli nie bedzie vestaxow LOL :P
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez dj matti » 02 lip 2006, 19:54

vestax to jeden z najlepszych gramofonow swiata ,nie ruzni sieu od technicsa prawie wcale tylko ma mozliwosci ustawien sprzegla.....nie kumammmm ]:->
Kasiu jeszcze widac trzeba troszke poćwiczyc , na poczatku malo kto daje rade.powodzenia .. ]:-> Nic od razu.
Na creanfields LUUUUTTTAAA
Kiedy nastepna biba. :?:
dj matti
 
Posty: 479

Postprzez paranoiseoptimal » 02 lip 2006, 20:13

:KaylistiC: napisał(a):
nastepny booking w belgii lol




paranoise,ale wcinales tego burgera z ostrym LOL O_O_O_O_O_O



:wink:

cant wait to see you guyz in belgium!!!!1 Y!

a apropo tego kebaba to bylem glodny strasznie a jak juz mowilem hot and spicy things... me likie
paranoiseoptimal
 
Posty: 325
Edinburgh

Postprzez Noire » 02 lip 2006, 22:24

@matti
;] chcialabym uslyszec na tych gramofonach Twoj mix,no offence oczywiscie ;] a to,ze praktyka i nic od razu wiem bardzo dobrze......

@paranoise
no widzialam wlasnie,2 minuty i po sprawie 0_o rekord!!!
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez enssne » 02 lip 2006, 22:26

:KaylistiC: napisał(a):@paranoise
no widzialam wlasnie,2 minuty i po sprawie 0_o rekord!!!

Heh.. nie widzialas jak ja po bibie pochlaniam kebaby... i to 2 z rzedu 8) 2 min to ja juz bede jadl drugiego 8)
Avatar użytkownika
enssne
 
Posty: 1977

Postprzez *XZ32* » 02 lip 2006, 22:37

dj matti napisał(a):vestax to jeden z najlepszych gramofonow swiata ,nie ruzni sieu od technicsa prawie wcale tylko ma mozliwosci ustawien sprzegla.....nie kumammmm ]:->
Kasiu jeszcze widac trzeba troszke poćwiczyc , na poczatku malo kto daje rade.powodzenia .. ]:-> Nic od razu.
Na creanfields LUUUUTTTAAA
Kiedy nastepna biba. :?:


ehmmmmmmmmm k your post is just ridiculous mate....

1. The Vestax turntables wich were at IQ last night cant even be compared to Technics. they were BY FAR the worst tts i ever had to play on, and i can say i played at quite alot different equipment. Even i couldnt mix with this tts, so u gonna say i need to practise more too???

2. U shouldnt be nagging at Kasia that she has to practise more, cos from all persons, i know that she does EVERYTHING for it, not like other certain people.
I dont wanna start nagging, cos im not like that, but since u couldnt stop yourself i will give my opinion (lets not even start with the knowledge of promoting parties properly :x):
I dare even say, that Kaisa, after 2,5 months that she started mixing, already surpassed your level of 1.mixing skillz 2.trackselection and 3. knowledge of the surplus dnb has to offer (zhat dnb is about).
So a bit more respect and a lot less nagging would be apropriate.

my two cents.
*XZ32*
 
Posty: 116

Postprzez Noire » 02 lip 2006, 23:18

dj matti napisał(a):Kiedy nastepna biba. :?:


wrzesien/pazdziernik.....with huge name i inna wieksza lokalizacja :dnb:


@ens
zmierz sie z paranoise najpierw lol
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez enssne » 02 lip 2006, 23:20

:KaylistiC: napisał(a):@ens
zmierz sie z paranoise najpierw lol

Jak bedzie okazja to bardzo chetnie 8)
Avatar użytkownika
enssne
 
Posty: 1977

Postprzez paranoiseoptimal » 02 lip 2006, 23:29

enssne napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):@ens
zmierz sie z paranoise najpierw lol

Jak bedzie okazja to bardzo chetnie 8)


najpierw b2b a potem battelka na kebaby :D
paranoiseoptimal
 
Posty: 325
Edinburgh

Postprzez RanyJulek » 02 lip 2006, 23:29

paranoiseoptimal napisał(a):prawie wylondowauem w swinoujsciu....:P


Hehe... W swinoujsciu spoko sianokosy sa...

Ej ludzie bylo minelo z ta impreza, wiadomo jak nieraz publika pod publiczke nie przychodzi. Raz lepiej raz gorzej...

Nie bierzcie Bartka do domu bo siedzi w kuchni i sapie rano. :D
Avatar użytkownika
RanyJulek
 
Posty: 1614
HANDRA // Digital Nature // Dance or Die // WHAT events

Postprzez enssne » 02 lip 2006, 23:30

paranoiseoptimal napisał(a):
enssne napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):@ens
zmierz sie z paranoise najpierw lol

Jak bedzie okazja to bardzo chetnie 8)

najpierw b2b a potem battelka na kebaby :D

o! dobrze mowisz 8)
Avatar użytkownika
enssne
 
Posty: 1977

Postprzez paranoiseoptimal » 02 lip 2006, 23:35

RanyJulek napisał(a):
Nie bierzcie Bartka do domu bo siedzi w kuchni i sapie rano. :D



mlahahaha....samplowauem pady do nowego numeru :D
paranoiseoptimal
 
Posty: 325
Edinburgh

Postprzez Noire » 02 lip 2006, 23:41

RanyJulek napisał(a):Nie bierzcie Bartka do domu bo siedzi w kuchni i sapie rano. :D


kebab mu sie cofal :lol:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez paranoiseoptimal » 02 lip 2006, 23:54

:KaylistiC: napisał(a):
RanyJulek napisał(a):Nie bierzcie Bartka do domu bo siedzi w kuchni i sapie rano. :D


kebab mu sie cofal :lol:



no to mowie ze sampling :lol:
paranoiseoptimal
 
Posty: 325
Edinburgh

Postprzez dj matti » 03 lip 2006, 22:56

ho ho widze ze człowiek na tym forum nie moze wyjawic ani kawałka swojej opini :crazy:
no coz chodzilo mi o to ze4 po tak krotkim starzu karzdy gramofon moze stanowic wyzwanie hehhehehehe, wiem to po sobie ,wiec po co pisac jakies tam zeczy ze cos tam bo gramofon, w takim razie ja po polowie imprez bym musial pisac sorry wiara ale decki zjebane i chuj nie wyszlo :crazy:
:dnb:
cos wiecej o miejscu na bibeee
dj matti
 
Posty: 479

Postprzez Noire » 03 lip 2006, 23:25

ehh matti,czytaj mnie uwaznie,przeciez napisalam,ze brak mi doswiadczenia itp,a to ze gramofon nie chodzil jak trzeba to inna sprawa,wiec w ogole o co Ci chodzi?0_o dlaczego Wy zawsze musicie na nas marudzic,albo to,albo tamto ehh...zreszta niewazne....
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez dj matti » 03 lip 2006, 23:48

wiecej luzu 8) my a wlasciwie ja na nikogo nie marudze, pewnych reczy nie rozumie i zaczynam dyskusje oczekujac jakiejs odpowiedzi i ja uzyskalem to nie powod by sie cisnieniowac . :dnb:
dj matti
 
Posty: 479

Postprzez artistic » 03 lip 2006, 23:50

vestax-y chodza jak pojebane, maszyny nie do zajechania :twisted: :dnb:

smiesznie i wesoło było :D
pzdr dla wszystkich :wink:
artistic
 
Posty: 96
O-ki\PZN

Postprzez Noire » 04 lip 2006, 01:38

@matti
ja podeszlam i zawsze podchodzilam z luzem,gdybym sie miala o wszystko 'cisnieniowac',to bym juz dawno była na uspokajajacych pigulkach :lol:

moja zdanie jest tylko takie,zeby mixowac dobrze,ale mixowac dwa kawalki,a nie jechac intro przed breakiem i po prostu zmieniac sobie vinyle oraz nie popelniac bledow,potrzebny jest w 100% sprawny sprzet i dobry odsluch...imo bez tego nie jest sie w stanie zgrac dobrego seta,dlatego wolalam w ogole sie za to nie brac,niz zrobic to z bledami ;].....a to,ze praktyka i doswiadczenie jest potrzebne wiem bardzo dobrze ;] i pracuje nad tym kazdego dnia lol ;]
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez marvelon » 04 lip 2006, 09:31

*XZ32* napisał(a):ehmmmmmmmmm k your post is just ridiculous mate....

1. The Vestax turntables wich were at IQ last night cant even be compared to Technics. they were BY FAR the worst tts i ever had to play on, and i can say i played at quite alot different equipment. Even i couldnt mix with this tts, so u gonna say i need to practise more too???

1. Złej kurwa baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy.
weźcie mu to przetłumaczcie.
albo im.

*XZ32* napisał(a):2. U shouldnt be nagging at Kasia that she has to practise more, cos from all persons, i know that she does EVERYTHING for it, not like other certain people.
I dont wanna start nagging, cos im not like that, but since u couldnt stop yourself i will give my opinion (lets not even start with the knowledge of promoting parties properly :x):
I dare even say, that Kaisa, after 2,5 months that she started mixing, already surpassed your level of 1.mixing skillz 2.trackselection and 3. knowledge of the surplus dnb has to offer (zhat dnb is about).
So a bit more respect and a lot less nagging would be apropriate.
my two cents.
www.hopeisemo.com.
Obrazek
You should be gueststar at the next episode mą
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez TWD » 04 lip 2006, 13:46

dajce sie loooz :dnb: :dnb: :dnb:
TWD
 
Posty: 597
WLKP

Postprzez *XZ32* » 04 lip 2006, 14:41

@Marv

ojej :lol:
*XZ32*
 
Posty: 116

Postprzez fat » 04 lip 2006, 21:12

:KaylistiC: napisał(a):
RanyJulek napisał(a):Nie bierzcie Bartka do domu bo siedzi w kuchni i sapie rano. :D


kebab mu sie cofal :lol:

]:->
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez dj matti » 05 lip 2006, 00:07

marv rulezzzzz :dnb:
dj matti
 
Posty: 479

Postprzez fat » 05 lip 2006, 00:48

dj matti napisał(a):marv rulezzzzz :dnb:

hhehe ale jestescie negatywnie nastawieni :wink: matti szykuj sie za nie dugo :monster:
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez Noire » 05 lip 2006, 11:43

:crazy:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez kriss_j » 05 lip 2006, 13:35

czy matti jest w kilku osobach??? :wink: bo nierozumiem Wy :evil:
kriss_j
 
Posty: 622
pozza strefa

Postprzez shisu » 05 lip 2006, 17:30

ah ta umiejętność czytania ze zrozumieniem :D
shisu
 
Posty: 114

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości