28.04| NSU16: Prosto Od Producenta - Urodziny Simby |CDQ|Wwa

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

28.04| NSU16: Prosto Od Producenta - Urodziny Simby |CDQ|Wwa

Postprzez simba » 26 kwi 2006, 13:03

NSU16 - Prosto Od Producenta - Urodziny Simby

Obrazek
Obrazek

data: 28 kwietnia 2006 / piątek
klub: Centralny Dom Qultury ul. Burakowska 12
start: 21:00
wjazd: 15 zł (z ulotką lub rezerwacją) / 20 zł (pozostali)
rezerwacja: bilety@cdq.pl
info: http://www.cdq.pl


dj's:

SIMBA Tensionkru
ZYGULI Tensionkru
CLS&WAX NeverAfter
WONTER & MC JABBA D Overdose Temptation
SYMPTOM & BYTE Izotoxin
SCREWBALL Pocisk.com
YABOL M3CH4PL3X


Tradycją stały się już organizowane w końcu kwietnia urodziny Simby - warszawskiego producenta i didżeja drumnbassowego, od ponad 6 lat czynnie związanego ze sceną. Tym razem poza postacią samego artysty - jubilata, gwiazdami imprezy będą najznakomitsi polscy producenci spod znaku drumnbass. Centralny Dom Qultury wypełni się polskim drumnbassem przywiezionym z Łodzi (Wonter, Yabol), Bełchatowa (Mc Jabba D), Lublina (CLS), Krakowa (WaxVax), Wrocławia (Symptom&Byte) oraz Bydgoszczy (Screwball). Ponadto wystąpi Simba i pierwszy raz w roli producenta muzyki Zyguli ze stołecznego Tensionkru. Zaproszeni goście są naszym sztandarowym materiałem eksportowym świetnie przyjmowanym poza granicami kraju. Zaprezentują szerokie spektrum muzyki, od brzmień oldskulowych, po futurystyczny neurofunk. Pomysł imprez z udziałem rodzimych twórców świetnie sprawdził się już w kilku innych miastach Polski. Z racji urodzinowego charakteru imprezy, na miejscu z pewnością nie zabraknie wielu nie tylko muzycznych niespodzianek.


zapraszam bardzo serdecznie!
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez simba » 26 kwi 2006, 13:04

sorry, że tak późno, mam nadzieję, że ktoś skorzysta z informacji ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez dr.K » 30 kwi 2006, 13:53

juz cie chyba uprzedzili z info :)
dr.K
 
Posty: 232


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości

cron