06.05 | D'n'B @ Klubogaleria Returns | Klubogaleria - W-wa

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

06.05 | D'n'B @ Klubogaleria Returns | Klubogaleria - W-wa

Postprzez name » 01 maja 2006, 01:10

D'n'B @ Klubogaleria

Obrazek

Po dłuższej przerwie wracają do Klubogalerii połamane dźwięki. Zagramy w stałym składzie:

AZTEK
NAME


oraz gościnnie:

MI-KA

Startujemy o 21:00.
Wjazd tradycyjnie: 0 PLN,
Browarek: 5 PLN

Adres: Szajnochy 5 lok. 7 (mała uliczka za domem handlowym merkury, tuż przy stacji metra Pl. Wilsona)

:idea: Informacja dla tych, którzy jeszcze tam nie byli, a rozważają wybranie się (tak żeby nie było rozczarowań): lokalizacja i specyfika Klubogalerii nie pozwala na zbyt głośne puszczanie muzyki, tak więc idąc tam nie należy spodziewać się, że włosy na rękach będą stawały dęba od basu :D Mimo to jest to odpowiednie miejsce na wypicie kilku browarków, z gwarancją dobrej muzyki.

Z a p r a s z a m y !!!
Name | AD!HD
name
 
Posty: 415
AD!HD | Warszawa

Postprzez Pawlak » 01 maja 2006, 15:58

name napisał(a): lokalizacja i specyfika Klubogalerii nie pozwala na zbyt głośne puszczanie muzyki, tak więc idąc tam nie należy spodziewać się, że włosy na rękach będą stawały dęba od basu Mimo to jest to odpowiednie miejsce na wypicie kilku browarków, z gwarancją dobrej muzyki
. no nie da sie ukryc. Ale klimat miejasca jak dlaa mnie spoko.
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez mi-ka » 07 maja 2006, 21:03

bardzo ale to bardzo przemiło było..dzieki za special stuff na noge :P
mi-ka
 
Posty: 1229

Postprzez Pawlak » 07 maja 2006, 21:14

podobały mi sie kawałki któe zagrałąs ale to bardzo..bez kitu. :!:
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez DeVIdzEj » 08 maja 2006, 15:38

Pawlak napisał(a):podobały mi sie kawałki któe zagrałąs ale to bardzo..bez kitu. :!:


podpisuje sie oboma rekoma!!!
DeVIdzEj
 
Posty: 1843
Warszawa


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron