30.09.2005 # Pub Variette # .....reggea ragga drum'n'bass

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

30.09.2005 # Pub Variette # .....reggea ragga drum'n'bass

Postprzez Yogoorth » 23 wrz 2005, 16:43

no i w końcu odbywa się biba!! w rytmach pozytywnych ... reggea ragga dancehall drum'n'bass jungle ..... a zagramy oczywiście my! oraz załoga Korzenie FM sound system :P wiecej info w najblizszych dniach!!
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez acid » 23 wrz 2005, 18:22

a chlopaki wiedza w ogole? :lol2:
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Yogoorth » 23 wrz 2005, 23:52

nie wiem jak Jarosław , ale Bartosław chyba wi... to truknij Jarosławowi ja Bartosławowi i po sprawie:P i ja mam nadzieje ze nasi ludzie dopiszą i przyjda bo zauwazyłem ze wszsyscy pisza że sie pojawią a się nie pojawiają... ... a zapowiada się kunkretnie i radze się tam tak pospieszyć bo lokalik nie jest zbyt duży i moze byc problim ze zmieszczonkiem ....:D ale jak dla mnie zapowiada się naprawde obiecująco
"...dajmy systemowi popalić , albo nie! zostawmy dla siebie konopie" i z taka myślą powinniście się tam bawić!! a MC bedzię jeszcze bardziej walnięty niż zawsze :D pisss
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mała :) » 27 wrz 2005, 17:23

jak jest z wejsciem? ile? i zaczynamy tak jak zawsze o 20?
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Yogoorth » 27 wrz 2005, 23:28

tak jest start 20 co do wejscia to jeszcze nie wiem ale na wszelki wypadek miejta tą 5tke
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez goro » 28 wrz 2005, 00:00

niezla konspira ;)
ktos cos w ogole wie? ;)

choc i tak mnie nie bedzie :P
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez acid » 28 wrz 2005, 00:12

ta, wiec cos.. ja mam niby grac. tyle wiemy :D
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Yogoorth » 28 wrz 2005, 09:12

.. o a ten jak zawsze kurwa... pisze odpowiednio do danej sytuacji... jak mu wygodnie a jak nie wygodnie to omija... a potem ja służe za rzecznika ..
kurwa czytać!!! a Ty skurkowańcu wiedziałes juz co nieco bo ta impra miałą byc 23-ego.


Impreza odbywa się w Piątek 30.09.2005 w Variete w Zduńskiej Woli , start godz. 20 . Wszystko odbyło sie spontanicznie i dlatego tak mało info...(
Impreze razem z nami pociągnie człowiek , prowadzący audycje radiową "Korzenie" (nasze radio 104,7fm) rozpietość gatunkowa <reggae , ragga, dancehall i coś tam jeszcze wymyśli no i nasze łupanko >
www.korzenie.nasze.pl tam w owej galerii mozecie zobaczyc zdjecia z jednej imprezki w tym Variete. no co tu wiecej wam potrzeba wiedziec... chcecie powierowac przy takiej muzyce to przychodźcie jak nie to nie, tylko potem nie sapcie ze nie ma imprez w miescie..
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mała :) » 28 wrz 2005, 15:22

Yogoorth nie denerwuj sie ;) impreza na bank bedzie dobra :)
jak jest z promocja imprezy? jakies plakaty sa przygotowane?
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Yogoorth » 29 wrz 2005, 09:36

no na bank.. juz powinny wisiec , miało byc ich wiecej ale moja drukarnia niespodziewanie wzięła urolop co mnie z deczka wnerwiło , ale mimo wszystko to plakaty powinny byc
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mała :) » 02 paź 2005, 12:03

i jak sie bawiliscie? :> :D
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Yogoorth » 03 paź 2005, 14:42

no ja sie bawiłem doskonale i uwarzam impreze po mimo róznych dziwnych dziwnosci których wyjasnic nie potrafie za udaną..:) naprawde był zajebisty klimat i zajebiści ludzie.... sami chyba przyznacie ze juz tak dawno sie nie bawili... wiec wniosek z tego taki ze trza ich ściagac tez na nasze solowe imprezy ... :P Jedynym i chyba najbardziej uciazliwym babolem był tylko masakryczny ścisk!!:D ale uszło jakoś.. pozdrowionka dla wszystkich którzy huloli razem z nami ... i dla MC Mimusia który był fenomenalny :D MIMUś!!!!! <lol>
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mała :) » 03 paź 2005, 16:41

ja tez sie bawilam bardzo dobrze :) mimo tego natloku ludnosci... a MC Mimus to byl raczej w fenomenalnym stanie :D Cichy rulezzzzzzz :rotfl:
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez goro » 06 paź 2005, 14:15

foto or stfu! :D
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez acid » 08 paź 2005, 23:35

No ja tam nie wiem, jak gralem to mi z przodu podchodzily panny z prosba "czy moge dotknac twojego decka?" :lol: Z kolei z tylu bylo tyle ludzi ze mialem problem z dobrnieciem do plyt. Poza tym czesci imprezy w ogole nie pamietam (a bylem autem, wiec prawie (:lol:) zero alko) ;D
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Yogoorth » 09 paź 2005, 21:18

no na dniach będzie fotostory.. tylko musze uzbierac wszytskie to się wstawi
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mała :) » 30 paź 2005, 11:14

jogurcik.... chcialam Ci przypomniec o zdjeciach :D
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Gość » 31 paź 2005, 10:44

hej malutka :P ..... zdjêæ nie bedzie..:D
Gość
 


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 95 gości

cron