30.05 | DJ Gretzky - 30 WIOSEN! @ Alchemia

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

30.05 | DJ Gretzky - 30 WIOSEN! @ Alchemia

Postprzez Gretzky » 26 maja 2015, 22:50

Obrazek

ha! Igrzyska czas zacząć :) (dzięki uprzejmości Klub Alchemia)

W związku z tym, chciałem Cię bardzo serdecznie zaprosić do udziału w wyjątkowym wieczorze w klubie Alchemia.
Wspólnie z gronem moich zaprzyjaźnionych muzyków postaramy się aby ta noc spodobała się Twej pamięci na długi czas.
Przy użyciu bębnów, saksofonu, wokalu oraz gramofonów z winylami będziemy ciskać muzycznymi piorunami niczym mitologiczny Zeus z Olimpu.
Pioruny te będą miały najróżniejsze charaktery, jednak wszystkie łączyło będzie klubowe zabarwienie brzmieniowe od jazzdance, electroswing, przez house i broken beat, po drum & bass, a co.!

wystąpią:
- Bartosz Przytuła (wokal)
- Artur Gacek (saksofon)
- Tomasz Majewski (bębny)
- Marcin Urzędowski (bębny)
- DJ Kajtech (gramofony)
- DJ Gretzky (gramofony)

i jakby tego było mało jako goście specjalni w drum & bass'owym secie wystąpią moi dwaj zagraniczni przyjaciele:
- P. No. (ITALY / CZECH. REP)
- DJ Ki (PORTUGAL / POLAND)

Zapewniam Cię, że będzie się działo w trakcie naszych igrzysk :))
a przy okazji możemy powspominać "stare czasy" i od czasu do czasu ciachnąć shocika wysokoprocentowego boskiego nektaru, pod te moje 30 urodziny :)
kto doczytał aż dotąd ten trąba :P

pozdro i mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz i przywleczesz się celem wspólnego świętowania...

Obrazek
Gretzky
 
Posty: 173
Kraków

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości

cron