19.11.05 Galactic Jam @ Cafe Color, Zd-Wola

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

19.11.05 Galactic Jam @ Cafe Color, Zd-Wola

Postprzez Yogoorth » 14 lis 2005, 22:29

Obrazek

Kolejna imprezka w cafe color :) zapraszamy wszystkich w sobote wjazd free start godz 20 a zakończymy do której bedziecie sie bawić!

udanej zabawy zyczy załoga Counter Inteligence
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez Yogoorth » 15 lis 2005, 23:38

ej ej ej !! Mam nadzieju ze nie pociekniecie wszysycy tam , bo takto jak wy nasi wierni fani:P nie przyjdziecie to juz nie wiem gdzie nas usłyszycie..:] bo wiadomo jaka jest bryndza w miescie , a mysmy się ładnie dogadali i takich imprez bedzie coraz wiecej :)) a jak dobrze bedzie to bedziemy mieli dla was wieksza imprezke z jakimiś gośćmi . Powaznie jak imprezka bedzie miała lepsza frekfencje niż ostatnio to bedzie bardzo dobrze , pomyślci o sobie , chyba nie macie zamiaru , siedziec znowu przez iles tam miesiecy na dupach płacząc ze nie ma zadnych imprez... po za tym kurwa bawić się !!
Cieszcie sie ze z Coloru wyparowały imprezy pod tytułem "wsadz mi chuja w dupe Jaaazzdaaaa!!! " :D ktoś ich wygryzł Selecta!
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mset » 20 lis 2005, 16:16

i jak po imprezce?

czekamy na fotosy.
mset
 
Posty: 96

Postprzez Yogoorth » 20 lis 2005, 22:13

yyy...... nie pamietam jak po imprezce wybaczcie wiem tylko ze było masakrycznie :D a fotków nie bedzie bo nie mieliśmy aparatu :(
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez si-vert » 21 lis 2005, 14:59

Dalaczego Yogoorth ma czarna dziure w glowie po imprezie :o :?: :?:
si-vert
 
Posty: 41
tc group

Postprzez mała :) » 21 lis 2005, 20:13

RECENZA IMPREZY by MAŁA :)

W sobotnią noc z 19 na 20.11.05 grupa czterech wspaniałych postanowiła rozbujać zduńsko-wolską publikę jakże ukochanymi przeze mnie dźwiękami d'n'b :) Równno z wybieciem godziny 20 poszedł w eter pierwszy bit. Początkowo parkiet opanowało towarzystwo wyznające troche inną ideologię niż każdy prawdziwy drum'n'bassowiec ;) Jednak to nie ostudziło zapału naszych zdolnych dejotów. Z czasem, coraz więcej ludzi wiedzących kto to jest Andy C czy DJ Marky zaczęło przekraczać próg sali Coloru. Prawdziwy "bum" nastąpił około godziny 23. Cała sala bujała sie w takt połamanych bitów. Do tej pory huczy mi w głowie jak cała wiara łącznie ze mną śpiewa "voodoo people, magic peolpe" czy "smack my bitch up". Cały ten bass, unoszący sie dym, stroboskopowe ujęcia ciał spowodowały, ze na parkiecie naprawdę zawrzało :) Na imprezie można było zobaczyć wiele nowych twarzy. To podniosło moją wiarę, że może jednak d'n'b nie umrze śmiercią naturalną w zdw. Po letnich doświadczeniach z Mental Soul'em itp. był to naprawdę budujący obraz :) Oczywiście nie zabrakło stałyh bywalców (tu pozdro dla Was ;)) Niestety zapały od godziny ok. 2 zaczęły spadać po równi pochyłej w dół. Co nie ujmowało atmosferze panującej w podziemiach. Acid, Clove oraz BWL jak zwykle spisali sie na 5+ ;) Przeplatali między sobą kawałki znane i mniej znane z niezwykłą łatwością dając przy tym porażając efekt. Tutaj wielki RESPEKT dla Was :) (Acid dzięki za wiązankę moich favouritów ;)) Oczywiście nie zapominajmy o wiernym MC- strażniku dnb, który podkręcał publike swoimi tekstami (thx za "małego człowieka" :D). Pod koniec imprezy na parkiecie pozostali ci najtwardsi i najwierniejsi. Całe party zaliczam do udanych. Dzięki chłopaki za tą sobotnią noc :) Oby tak dalej a i audytorium będzie coraz szersze! :) Do zobaczenia na następnej "nocy fanatyków bitu i basu"!!! :) pozdr!!! :)
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Yogoorth » 22 lis 2005, 10:11

ło hoho jak miło :)
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez acid » 26 lis 2005, 11:54

:o
Ze tez chcialo Ci sie tyle pisac mala :D
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez mała :) » 26 lis 2005, 16:20

alez acid dla Ciebie wszystko :D :D :D
mała :)
 
Posty: 106


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron