19.11.2005 Industry B7 @ Pub Red (dawne Alamo), Zd-Wola

Zapowiedzi oraz relacje z imprez | Event listings
Regulamin działu
Zapowiedzi imprez muszą posiadać format: dd.mm - Nazwa imprezy | Klub - Miasto, np. 25.09 - Impreza w stodole | Manieczki - Poznań.

19.11.2005 Industry B7 @ Pub Red (dawne Alamo), Zd-Wola

Postprzez mset » 15 lis 2005, 01:18

Obrazek

Imprezka bardzo zróżnicowana muzycznie ale jak najbardziej undergroundowa. Od d&b poprzez nu-skool breakz, techno, elektro, minimal aż po eksperymentalna elektronikę i glitch.

Zagraja:
Larp - Obecnie mieszka w Londynie i tam też kupuje placki :) Napewno przywiezie ze sobą ciekawa muzyke - nu-skool breakz attack

Xylem - (Tau Ceti) - drum + bass

Subdate + MSet - (Molecular Project) - Spektrum techno, minimal okraszone elektro, przyprawione szczyptą elektroniki :)


Zapraszam serdecznie.
Start 21.00
wstęp free
mset
 
Posty: 96

Postprzez Gość » 15 lis 2005, 15:43

uuu... ciu¶ ciu¶ prosze odbieracie nam publike? :P ale prosze ja Ciebie tak dawno nie by³o zeby dwie imprezy naraz w zduñskiej sie dzia³y :P zobaczymy co to bêdzie
Gość
 

sorx

Postprzez mset » 15 lis 2005, 16:53

sorki jakos tak wyszło.

heheh jak skonczycie wczesniej to do nas zapraszamy na afterek :)
mset
 
Posty: 96

Postprzez mała :) » 15 lis 2005, 17:18

tau ceti bez sivera...uuuuuuu... prawda acid? :D
ale minimali to ja nie lubie :/ ale postaram sie zajrzec mimo imprezy konkurencyjnej ;)
kto jest pomyslodawca tej biby jesli wolno zapytac?
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Gość » 15 lis 2005, 18:03

ma³a :) napisał(a):tau ceti bez sivera...uuuuuuu... prawda acid? :D
ale minimali to ja nie lubie :/ ale postaram sie zajrzec mimo imprezy konkurencyjnej ;)
kto jest pomyslodawca tej biby jesli wolno zapytac?

stowarzyszenie bezrobotnych...
Gość
 

idea

Postprzez mset » 15 lis 2005, 21:47

hmmmm. pomysłodawcą.........

wiesz mała w tym mieście tak mało sie dzieje ze o imprezie myslimy caly czas

na zorganizowanie tej jumpy duzy wpływ miał Larp, ktory chciał zaprezentowac swoje plytki z londynu na jakiejs imprezie.

imprezki odbywałyby sie czesciej gdyby tylko lokal jakis konkretny był.
na ta imprezke szukalismy lokalu ok 1,5 tygodnia :(
w colorze bowiem nie chcielismy. tam by chyba minimale nie przeszły.

a tak swoja droga to czemu nie lubisz minimali.

pozdro
mset
 
Posty: 96

Postprzez mset » 15 lis 2005, 21:50

hehehe rzeczywiscie siverta nie bedzie bo w meksyku siedzi, ale xylem wział od niego wszystkie placki wiec muza sie nie zmieni.
mset
 
Posty: 96

Postprzez mset » 15 lis 2005, 21:55

a tak wogole to mysle ze to zadna impreza konkurencyjna.
w zasadzie całkiem inna muzyka bedzie i pewnie inni ludzie, a wogole to mysle ze powinno byc kilka imprez w jednym dniu i kazdy napewno by sobie cos wybrał.

dobrze sobie czasem pomarzyć :)
mset
 
Posty: 96

Postprzez mała :) » 15 lis 2005, 22:43

Anonymous napisał(a):stowarzyszenie bezrobotnych...

to mowisz, ze wzieli sie w koncu do pracy :P

___________________________________________________________

nie wiem czemu nie lubie... po prostu jakos mi nie podchodza :)

i tak teraz troche rozkrecilo, bo wczesniej to po prostu masakra byla, praktycznie nic sie nie dzialo! ale zima zawsze wiecej imprez ;)

a nie wiesz kiedy sivert wraca, bo mi cos mowil ze niby na swieta i bibke chcial robic, ale teraz to nie wiadomo kiedy bedzie... gadales z nim jakos ostatnio?
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez Yogoorth » 15 lis 2005, 23:29

Mała!!! Ty ani mi się waż do nas nie przychodzić (jeszcze Cię bardziej zminimalizują ), tylko Cie nie zobacze:P to zobaczysz, zrywamy z tobą kontrakt i zobaczysz..tak to bedziesz wtedy widziec zobaczysz
a tak wogóle Mset zycze udanej imprezki :) i dzięki za te foty choc dwóch mega MC nie sfotografowałes :P i bawta sie dobrze..
Yogoorth
 
Posty: 138

Postprzez mset » 16 lis 2005, 00:50

Yogoorth napisał(a):Mała!!! ...(jeszcze Cię bardziej zminimalizują )


hehehe minimalizacja funkcji jednej zmiennej

Yogoorth napisał(a):dzięki za te foty choc dwóch mega MC nie sfotografowałes


hmmm. sorki źle wykadrowałem.

bawta sie dobrze..


vice versa
mset
 
Posty: 96

Postprzez mała :) » 16 lis 2005, 14:04

Yogoorth jakbym mogla was opuscic... ja?! wierny sluchac, pomagacz i entuzjastka :D poza tym ustawilismy sie przeciez na cos ;) :D
ps. coz... mnie sie nie da bardziej zminimalizowac juz... przekroczylam stan krytyczny :D ale na to swoje dobre strony :)
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez mset » 16 lis 2005, 18:19

dokładnej daty powrotu si-verta nieznam.
tez wiem ze w swieta wraca.

no wlasnie mowil zebysmy nakrecili jakas imprezke.
nie wiem zabardzo w jakim lokalu. pub red jest troche mały, ale jak sie zgodzą to tam zrobimy.

a moze lans'n'bass zorganizuja jakas wieksza imprezke drumowa wraz z tau ceti w colorze.. co wy na to?
mset
 
Posty: 96

Postprzez acid » 17 lis 2005, 15:23

Ja to w ogole bylbym za zorganizowaniem jakiejs biby razem. Gadalem kiedys z sivertem ale w sumie tylko na zapewnieniach sie skonczylo.. A minimale to bylob fajne uzupelnienie tego wiec rowniez czemu tylko z Tau Ceti? ;)
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez mała :) » 17 lis 2005, 21:27

Sivert wraca okolo 19 grudnia i zostaje juz raczej na stale :> ;)
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez acid » 17 lis 2005, 21:57

Oho <serduszka>
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez si-vert » 17 lis 2005, 22:56

mała :) napisał(a):tau ceti bez sivera...uuuuuuu... prawda acid? :D


NIeobecny cialem za to obecny duchem;P

mała :) napisał(a):hehehe rzeczywiscie siverta nie bedzie bo w meksyku siedzi, ale xylem wział od niego wszystkie placki wiec muza sie nie zmieni.


wszytkich plyt mu nie zostawilem moze z 5 8) na moje musicie poczekac :twisted: [/img]
si-vert
 
Posty: 41
tc group

Re: 19.11.2005 Industry B7 @ Pub Red (dawne Alamo), Zd-Wola

Postprzez si-vert » 17 lis 2005, 23:18

A tak wogule to pozdrawiam wszystkich. I bawcie sie dobrze. :D
si-vert
 
Posty: 41
tc group

Postprzez mała :) » 17 lis 2005, 23:23

acid napisał(a):Oho <serduszka>

Acid przywoluje Cie do porzadku... :P sivert powiedz mu cos :D
mała :)
 
Posty: 106

Postprzez acid » 18 lis 2005, 01:07

<dac jej szanse, dac jej szanse> :D
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Re: 19.11.2005 Industry B7 @ Pub Red (dawne Alamo), Zd-Wola

Postprzez si-vert » 18 lis 2005, 16:55

Acid mowie Ci "COS" :twisted:
si-vert
 
Posty: 41
tc group

Postprzez acid » 18 lis 2005, 19:51

:slayer:
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez mset » 19 lis 2005, 10:45

acid napisał(a):A minimale to bylob fajne uzupelnienie tego wiec rowniez czemu tylko z Tau Ceti? ;)


hmmm. chociaż robimy imprezy z tau ceti to jednak wydaje mi sie ze minimale nie pasuja do drumów. wogole to minimale do zduni nie pasują :( minimale owszem beda uzupelnieniem, gdy bedą grane na drugiej scenie, tak jak to bylo na "different form" w karsznicach.

ale ciesze sie ze wraz z subdatem opieramy sie dominacji drumow w tym miescie. hehehe tylko co z tego........
mset
 
Posty: 96

Postprzez (...) » 19 lis 2005, 12:19

tez mi sie wydaje ze dramy nie wspolgraja z minimalami ;) ale do zduni czemu nie :) osobiscie jestem za minimalami bo dramy mozna spotkac nawet na imprezie w Zaciszu a minimale tylo kiedy gra molecular project.... :)
(...)
 

Postprzez acid » 19 lis 2005, 16:07

Stay underground folks! ;)
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Gość » 21 lis 2005, 14:53

mset napisał(a):
acid napisał(a):A minimale to bylob fajne uzupelnienie tego wiec rowniez czemu tylko z Tau Ceti? ;)


hmmm. chocia¿ robimy imprezy z tau ceti to jednak wydaje mi sie ze minimale nie pasuja do drumów. wogole to minimale do zduni nie pasuj± :( minimale owszem beda uzupelnieniem, gdy bed± grane na drugiej scenie, tak jak to bylo na "different form" w karsznicach.

ale ciesze sie ze wraz z subdatem opieramy sie dominacji drumow w tym miescie. hehehe tylko co z tego........


A mnie i tak wydaje sie ze najbardziej do zduni pasuja brzeski :lol: wiec wkladac dres i Ja-a-a-a-a-a-a-zda-zda-zda-zda!!!!!

a wiesz msecie zakupilem sobie kilka nowych plytek :D zmieniam styla na club-latino-dance!!!! :twisted:
Gość
 

Postprzez si-vert » 21 lis 2005, 14:56

Anonymous napisał(a):A mnie i tak wydaje sie ze najbardziej do zduni pasuja brzeski :lol: wiec wkladac dres i Ja-a-a-a-a-a-a-zda-zda-zda-zda!!!!!

a wiesz msecie zakupilem sobie kilka nowych plytek :D zmieniam styla na club-latino-dance!!!! :twisted:


A to mowilem ja Jarzabek:D zapomnialem sie zalogowac :lol:

A tak wogole to jak udala sie impreza jest szansa na swiateczna :?:
si-vert
 
Posty: 41
tc group

Postprzez mset » 21 lis 2005, 17:14

si-vert napisał(a):A tak wogole to jak udala sie impreza jest szansa na swiateczna :?:


Zdania są podzielone.
Słaba frekfencja, ale mi sie podobało.

Zrobienie tam następnej impry jest bardziej niż możliwe, ale co niektórzy juz tam robić nie chcą :(
mset
 
Posty: 96


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości

cron